خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89
    نمایش نتایج: از 121 به 133 از 133

موضوع: کارنامه سبز

1. Top | #121
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      چجور میتونم کارنامه سبز رو ببینم بلد نیستم
      سراسری یا آزاد ؟! سراسری برو سایت سنجش آزاد هم موقع اعلام نتایج رتبه قبولی خودت و آخرین نفر رو گفته بود ...

2. Top | #122
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اقا من نخواستم تاپیک جدید بزنم واسه همین اینجا میگم لطفا اگه اطلاعی دارید بگبد

حقیقتا من زنجان نیم 1 آوردم و دقیقا بعد این نیم 2 ارومیه رو زدم اولویتمم ارومیه بود ولی لحظه آخر نظرمو عوض کردم و نیم 1 زنجان رو جلوتر از نیم 2 ارومیه زدم

الان اگه کارنامه سبز بیاد و نیم 2 ارومیه رو هم اورده باشم چطوری باید درخواست تغییر بدم؟ آیا انصراف محسوب میشه یا انتقال؟ چون من از پیام نور انصراف دادم و نمیتونم انصراف بدم دیگه

3. Top | #123
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      اقا من نخواستم تاپیک جدید بزنم واسه همین اینجا میگم لطفا اگه اطلاعی دارید بگبد

حقیقتا من زنجان نیم 1 آوردم و دقیقا بعد این نیم 2 ارومیه رو زدم اولویتمم ارومیه بود ولی لحظه آخر نظرمو عوض کردم و نیم 1 زنجان رو جلوتر از نیم 2 ارومیه زدم

الان اگه کارنامه سبز بیاد و نیم 2 ارومیه رو هم اورده باشم چطوری باید درخواست تغییر بدم؟ آیا انصراف محسوب میشه یا انتقال؟ چون من از پیام نور انصراف دادم و نمیتونم انصراف بدم دیگه
      کارنامه سبز اومد سنجش یه اعلامیه میزنه در این باره که میری تو همان سامانه ای که الان میشه از سنجش سوال پرسید، درخواستتونو میدین. و اینکه انتقالی محسوب میشه.فعلا زنجان رو ثبتنام میکنین جوابش اومد منتقلت میکنن اگه قبول شده باشه درخواستتون.
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

4. Top | #124
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حالا که سنجش گفته تغییر رشته با کارنامه سبز دیگه مربوط به خود دانشگاه‌ها میشه، برای تغییر رشته با کارنامه سبز احتمالش هست بشه از همین ترم یک تغییر رشته داد؟ یا حتما باید یکی دو ترم رو بخونیم؟ بعد ممکنه دو ترم بخونیم اما بعد موافقت نشه؟ کسی اطلاع یا تجربه‌ای داره؟
      ویرایش توسط Serram : 31 شهریور 1401 در ساعت 14:23

5. Top | #125
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان از شهریه پرداز میشه ب انتخاب پایینتر ک روزانس و قبول بودم با کارنامه سبز انتقالی بدم؟یعنی شهریه پرداز ب روزانه امکان داره؟

6. Top | #126
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      دوستان از شهریه پرداز میشه ب انتخاب پایینتر ک روزانس و قبول بودم با کارنامه سبز انتقالی بدم؟یعنی شهریه پرداز ب روزانه امکان داره؟
      فکر می‌کنم به دانشگاه مبدا و مقصد بستگی داره و در حالت کلی مشکلی نداره.

7. Top | #127
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Serram نمایش پست ها
      فکر می‌کنم به دانشگاه مبدا و مقصد بستگی داره و در حالت کلی مشکلی نداره.
      یک دنیا تشکر

8. Top | #128
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      1 -با توجه به تاکيدات صورت گرفته به داوطلبان براي دقت و توجه لازم براي انجام انتخاب رشته به اطلاع مي رساند هيچ درخواستيتحت عنوان اشتباه در انتخاب رشته و يا درخواست اولويت بعدي رشته انتخابي در سازمان سنجش آموزش کشور قابل بررسي نيست.لذا از ارسال درخواست با اين موضوع به اين سازمان خودداري نماييد

این بند رو امسال اضافه کردن یا سالای قبل هم بوده؟ من رفیقم 4 سال پیش با کارنامه سبز و از طریق سنجش از البرز اومد ارومیه یعنی امسال نمیشه؟

9. Top | #129
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein-ml نمایش پست ها
      1 -با توجه به تاکيدات صورت گرفته به داوطلبان براي دقت و توجه لازم براي انجام انتخاب رشته به اطلاع مي رساند هيچ درخواستيتحت عنوان اشتباه در انتخاب رشته و يا درخواست اولويت بعدي رشته انتخابي در سازمان سنجش آموزش کشور قابل بررسي نيست.لذا از ارسال درخواست با اين موضوع به اين سازمان خودداري نماييد

این بند رو امسال اضافه کردن یا سالای قبل هم بوده؟ من رفیقم 4 سال پیش با کارنامه سبز و از طریق سنجش از البرز اومد ارومیه یعنی امسال نمیشه؟
      سلام..داداش اگ فهمیدی اینجا بیا بگو تروخدا..سال قبلیا اکثرا میزدن ک اشتباه کردن تو انتخاب رشته منم گیج شدم
      از دوستان کسی هم اطلاع داره لطفا کمک کنه

10. Top | #130
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فکر می‌کنم هنوز هم میشه با کارنامه سبز تغییر رشته و دانشگاه داد، فقط دیگه سنجش از سر خودش باز کرده، یعنی دیگه باید با دانشگاه مبدا و مقصد هماهنگ کرد. اگه کسی اطلاع دقیق‌تر داره بگه لطفا.

11. Top | #131
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      کارنامه سبز کی میاد؟

12. Top | #132
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Aurora82_ نمایش پست ها
      کارنامه سبز کی میاد؟
      میگن ۶ مهر.
      و إن لو إستقاموا علی الطریقة لأسقیناهم ماء غدقا

13. Top | #133
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      یک دنیا تشکر
      این سوال رو یک بار پرسیدید من طبق شنیده‌هام جواب دادم. دیروز تو نت داشتم جست‌وجو می‌کردم تو پرسش و‌ پاسخ یکی از سایت‌ها نوشته شده بود که از پردیس خودگردان به روزانه نمیشه با کارنامه سبز تغییر رشته داد. باز هم خودتون دقیق سوال بپرسید. می‌تونید زنگ بزنین به آموزش دانشگاه مبدا و مقصدتون و پرس‌وجو کنین.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 89

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن