خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 171
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

داستان های من و مشاور گرفتنم😂

سلام دوستانمن تصمیم گرفتم با مشاوره اینستا کنکوری کار کنممزایاشو خوندم که چیزای جالبی اومد به نظرم از الان تا روز کنکورم ۲.۵۰۰ که بنظرم قیمت متعادلیه چون من قیمت بالاتر دیدم جاهای دیگهحالا از شما نظر میخواستم ایا تجربه داشتید یا نه؟مرسی

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      هیچوقت هزینه از الان تا روز کنکور رو به مشاوره نده
      اول یکماه یا حتی دو هفته بگیر تونستی برو . مثلا من خودم به هیچ وجه مچ نمیشم چون شخصیتم جوریه که خودم باید برا خودم برنامه بریزم و روشای خودمو برم و تا حالا دو روز تجربه کردم که بیخیال شدم حالا ممکنه مشاور بد باشه ممکنه خودت درست نباشی برای من که مشاورم عالی بود اما خودم نتونستم. بیشترین وسواست روی مشاورتم این باشه که حتما مشاوری باشه که دائم پیگیر کارت باشه حتی روزی دو سه بار یا دید تلگرام اینا انلاین میشی تذکر بده . برخلاف تصور عموم که من امسال بهش رسیدم برنامه ریزی یه بخش خیلی کوچیک مشاوره هست
      ویرایش توسط Amirsh23 : 12 آبان 1399 در ساعت 00:30

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      سلام دوستانمن تصمیم گرفتم با مشاوره اینستا کنکوری کار کنممزایاشو خوندم که چیزای جالبی اومد به نظرم از الان تا روز کنکورم ۲.۵۰۰ که بنظرم قیمت متعادلیه چون من قیمت بالاتر دیدم جاهای دیگهحالا از شما نظر میخواستم ایا تجربه داشتید یا نه؟مرسی

سلام.شما حتی نمی دونید مشاور خوبی هست یانه.اونوقت می خواید تا کنکور ثبت نام کنید؟!
      سال 97 یه مشاوری داشتم رتبه زیر 50 کشوری بود از اینستا پیداش کردم.اصلا انگار نه انگار مشاورم بود.اوج راهنماییش این بود که سر جلسه برای این که وقتت تلف نشه با نی نوشیدنیتو بنوش!!!!!!!

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      هیچوقت هزینه از الان تا روز کنکور رو به مشاوره نده
      اول یکماه یا حتی دو هفته بگیر تونستی برو . مثلا من خودم به هیچ وجه مچ نمیشم چون شخصیتم جوریه که خودم باید برا خودم برنامه بریزم و روشای خودمو برم و تا حالا دو روز تجربه کردم که بیخیال شدم حالا ممکنه مشاور بد باشه ممکنه خودت درست نباشی برای من که مشاورم عالی بود اما خودم نتونستم. بیشترین وسواست روی مشاورتم این باشه که حتما مشاوری باشه که دائم پیگیر کارت باشه حتی روزی دو سه بار یا دید تلگرام اینا انلاین میشی تذکر بده . برخلاف تصور عموم که من امسال بهش رسیدم برنامه ریزی یه بخش خیلی کوچیک مشاوره هست
      نه خب من که نمیخوام پول و یهو بدم
      ماه اول و میدم اگر بد بود ادامه نمیدم این یک
      دو اینکه بنظر من مهم تربنش برنامه ریزی هست
      وگرنه پیگیری اینا بنظرم مهمه ولی خود دانش اموز و جدانش میاد وسط سر درس خوندن

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

سلام.شما حتی نمی دونید مشاور خوبی هست یانه.اونوقت می خواید تا کنکور ثبت نام کنید؟!
      سال 97 یه مشاوری داشتم رتبه زیر 50 کشوری بود از اینستا پیداش کردم.اصلا انگار نه انگار مشاورم بود.اوج راهنماییش این بود که سر جلسه برای این که وقتت تلف نشه با نی نوشیدنیتو بنوش!!!!!!!
      منم دوماه با یه رتبه برتر مشاوره داشتم که شده بود ۱۲ منطقه دو ۲۴ کشوری سالشو نمیگم اسمش معلوم نشه!!
      ولی واقعااا بیخود بودا ....البته بدبخت روش کارشو گفت ولی اونی که من میگفتم و نمیگفت!!
      یه مشاوره پزشکی ام داشتم خیلی بیخود بود واقعااا که بکسال باهاش کار کردم و درکل به درد نمیخورد اصن
      دیگه تجربه دیگع نداشتم
      بنظر شما چی کنم پس؟بعد اینکه موسسه اینستا کنکوری موسسه خوبیه برای اقای جمالیه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اگر کسی پیشنهادی داره یا با این موسسه کار کرده ممنون میشم چیزی بگه

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      منم دوماه با یه رتبه برتر مشاوره داشتم که شده بود ۱۲ منطقه دو ۲۴ کشوری سالشو نمیگم اسمش معلوم نشه!!
      ولی واقعااا بیخود بودا ....البته بدبخت روش کارشو گفت ولی اونی که من میگفتم و نمیگفت!!
      یه مشاوره پزشکی ام داشتم خیلی بیخود بود واقعااا که بکسال باهاش کار کردم و درکل به درد نمیخورد اصن
      دیگه تجربه دیگع نداشتم
      بنظر شما چی کنم پس؟بعد اینکه موسسه اینستا کنکوری موسسه خوبیه برای اقای جمالیه

پس شما هم زخم خورده ای!!
      متاسفانه نمی شناسمشون اصلا.

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

پس شما هم زخم خورده ای!!
      متاسفانه نمی شناسمشون اصلا.
      صحیح
      موسسه دانشجو شو رو چی؟انقد موسسه زیاد شده ها
      اون ماله کیمیا فضل الهیی هست

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      پیشنهاد من اینه مشاور دانشجو زیاد اطمینان نیست.

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      صحیح
      موسسه دانشجو شو رو چی؟انقد موسسه زیاد شده ها
      اون ماله کیمیا فضل الهیی هست

اینم نه
      کلا از این
      موسسه های مشاوردار دو تا رو می شناسم که خودم هم استفاده نکردم
      مشاورایی که من می شناسم موسسه ندارند

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      حقیقتا من موسسه اینستا کنکوری رو میشناسم ولی تا حالا مشاوره نکرفتم از این موسسه
      ولی خب از تاملند مشاوره گرفتم و اصلا راضی نیستم و پیشنهاد نمیکنم . بدبختی اینه که باوجود پرداخت قسطی ، بازهم بیشتر هزینه رو دادم و نمیتونم پس بگیرم

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      چطور میشه تاپیک زد

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      فقط تو یه حالت مشاوره گرفتن کار درستیه اونم اینکه بخای لا خیال راحت گند بزنی به کنکورت
      این سوالو از خودتون بپرسین: آیا مشاوری که میگیرم خودش ادم موفقیه؟
      این سوالم از مشاورتون بپرسید: خودت از مشاور استفاده کردی؟ اگه جواب مثبت بده که خوب برید با همون مشاور طرف کار کنید. اگه جواب ممفی بده ( در حالی که ادم موفقیه به نظرتون) پس واضحا مساوره لازم نیس برای موفقیت.

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نه خب من که نمیخوام پول و یهو بدم
      ماه اول و میدم اگر بد بود ادامه نمیدم این یک
      دو اینکه بنظر من مهم تربنش برنامه ریزی هست
      وگرنه پیگیری اینا بنظرم مهمه ولی خود دانش اموز و جدانش میاد وسط سر درس خوندن
      برنامه بدون پیگیری به هیچ دردی نمیخوره . همه جا پر از مشاوری هست که فقط بلدن یه برنامه بدن همین برنامه دادن هم نیاز به پیگیری و گزارش کاز داره چون باید طرف بدونه چقدر میتونی پیشروی داشته باشی چقدر میتونی تست بزنی یا نقاط ضعفتو بشناسه وگرنه منم بلدم برنامه قلمچیرو مثل خیلیا تصف کنم به چند نفر بفروشم . اینی که گفتم حرف من نبود حرف سه تا از رتبه برترای همین انجمن بود باز خوددانی خودت تصمیم بگیر.
      ویرایش توسط Amirsh23 : 12 آبان 1399 در ساعت 01:48

15. Top | #15
      نفر برتر کنکور

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_nrt نمایش پست ها
      فقط تو یه حالت مشاوره گرفتن کار درستیه اونم اینکه بخای لا خیال راحت گند بزنی به کنکورت
      این سوالو از خودتون بپرسین: آیا مشاوری که میگیرم خودش ادم موفقیه؟
      این سوالم از مشاورتون بپرسید: خودت از مشاور استفاده کردی؟ اگه جواب مثبت بده که خوب برید با همون مشاور طرف کار کنید. اگه جواب ممفی بده ( در حالی که ادم موفقیه به نظرتون) پس واضحا مساوره لازم نیس برای موفقیت.
      ۱-اگر اون فرد موفق مشاور خوبی پیدا نکرده بوده چی؟ومجبور شده با سختی بیشتر خودش تنها جلو بره
      ۲-اگر درحالی که امکانات،تجربه،علم و هوش(eq)شما با اون فرد موفق متفاوت بوده و اون مشاور نداشته،شما هم نیازی ندارید؟
      )فقط میخواستم استدلال شمارو نقد کنم،وگرنه بحث مشاور داشتن/نداشتن جداست)
      کانال تلگرام پرسش و پاسخ و مشاوره: @DrAminJavidan

صفحه 1 از 12 1211 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن