خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 171
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها
      خیلی خوبه این بحثا رو میخونم، واقعا شنیدن این حرفا از جمعی دانش اموز خیلی به نفع کساییه که میخوان برای کار مشاوره شروع کنن.
      اینکه انتظارات و دغدغه هاتونو میگین.
      کاش اونایی که میخوان مشاوره بدن بیان این تاپیکا رو بخونن

حس میکنم میخوای حرکتی بزنی اره؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

2. Top | #32
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

حس میکنم میخوای حرکتی بزنی اره؟
      حرکت؟؟
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

حرکت؟؟

میخوای مشاور بشی منظورمه !
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

میخوای مشاور بشی منظورمه !
      من نمیخوام درجا برم بگم خب دانشجو شدم برم مشاور بشم :/
      میخوام چندماه براش تحقیق کنم، من خیلی بی تجربه ام، شرایطم مثل خیلی از دانش اموزایی که میخوان مشاور بگیرن نبوده، برای همین برام مسئولیت داره به یه کنکوری مشاوره بدم، ترجیح میدم طرف دهم یازدهم باشه :/
      تا وقتی که بتونم درباره مشکلات کنکوری ها ، تحقیقاتمو کامل کنم

5. Top | #35
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اتفاقا خیلی تاپیکایی که توشون بچه ها مشکلاتشونو میگن، میخونم، خب میگم واقعا اون دانشجویی که سریع کانال مشاوره میزنه چون رتبه زیر صد شده ،اصلا میره این چیزا رو بخونه یا نه:/

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      چند سال دیگه باید بگذره که ملت بفهمن اونی که قبول شده خودش زحمت کشیده پوستش کنده شده و مشاور براش جادو نکرده:/

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

من نمیخوام درجا برم بگم خب دانشجو شدم برم مشاور بشم :/
      میخوام چندماه براش تحقیق کنم، من خیلی بی تجربه ام، شرایطم مثل خیلی از دانش اموزایی که میخوان مشاور بگیرن نبوده، برای همین برام مسئولیت داره به یه کنکوری مشاوره بدم، ترجیح میدم طرف دهم یازدهم باشه :/
      تا وقتی که بتونم درباره مشکلات کنکوری ها ، تحقیقاتمو کامل کنم

اونوقت که نمیشی مشاور . مشاور یه موسسه یعنی مترسک . میری یه سری چیز یادت میدن و اگه موسسه با یه انتشارات هماهنگ بود مجبوری کتابای اونو بگی بخرن و هر هفته ورد رو باز میکنی یه جدول 7 در 5 و یه سری چرت و پرت و تمام . مشاور یعنی این .

شما میخوای کاظم قلم بشی
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

8. Top | #38
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اونوقت که نمیشی مشاور . مشاور یه موسسه یعنی مترسک . میری یه سری چیز یادت میدن و اگه موسسه با یه انتشارات هماهنگ بود مجبوری کتابای اونو بگی بخرن و هر هفته ورد رو باز میکنی یه جدول 7 در 5 و یه سری چرت و پرت و تمام . مشاور یعنی این .

شما میخوای کاظم قلم بشی
      خب به اون جاش هم فکر کردم ، برای همین تصمیم دارم فعلا روی پای خودم وایسم، من دو ماه مشاور یه دانش آموز بودم و دیدم کاری که دلم میخواد باهاش انجام بدم رو یه موسسه ممکنه اجازه نده(البته هودش مجبورم کرد مشاورش بشم، منم مفت و مجانی شهریور و مهر کنارش بودم تجربه خیلی خیلی خیلی خوبی بود و مشکلات اساسی و پایه ای توی درس خوندنش دیدم که واقعا فکر نمیکرد همچین چیزایی توی خوندنش ایراد داره)

9. Top | #39
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اونوقت که نمیشی مشاور .

شما میخوای کاظم قلم بشی
      اینجا رو خیلی دقیق متوجه نشدم از حرفتون

10. Top | #40
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اینجا رو خیلی دقیق متوجه نشدم از حرفتون

منظورم اینکه برا مشاور شدن نمیخاد خیلی جدی بگیری در حدی که بتونی گول بزنی طرف رو کافیه برا موسسه.

اگه میخوای انفرادی و با میل خودت مشاور شی پس قید درامد رو باید بزنی. چون الان برا خود شما هم بگن بین مشاور یه موسسه فلان مقدار رتبه داده یا مشاوری که رتبه بوده کدوم رو انتخاب میکنی همه با دلایل غلط موسسه رو انتخاب میکنن
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

11. Top | #41
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

منظورم اینکه برا مشاور شدن نمیخاد خیلی جدی بگیری در حدی که بتونی گول بزنی طرف رو کافیه برا موسسه.

اگه میخوای انفرادی و با میل خودت مشاور شی پس قید درامد رو باید بزنی. چون الان برا خود شما هم بگن بین مشاور یه موسسه فلان مقدار رتبه داده یا مشاوری که رتبه بوده کدوم رو انتخاب میکنی همه با دلایل غلط موسسه رو انتخاب میکنن
      ولی مشاور خودم یه دانشجو بود که اصلا موسسه نداشت، خودش و دو سه تا از دوستاش با هم تیم شده بودن و به خیلی از بچه های شهرمون مشاوره دادن، من اصلا حتی اسم یه موسسه هم به گوشم نخورده بود تا امروز که چندتاشو از بچه های اینجا شنیدم

12. Top | #42
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط dr.amin نمایش پست ها
      ۱-اگر اون فرد موفق مشاور خوبی پیدا نکرده بوده چی؟ومجبور شده با سختی بیشتر خودش تنها جلو بره
      ۲-اگر درحالی که امکانات،تجربه،علم و هوش(eq)شما با اون فرد موفق متفاوت بوده و اون مشاور نداشته،شما هم نیازی ندارید؟
      )فقط میخواستم استدلال شمارو نقد کنم،وگرنه بحث مشاور داشتن/نداشتن جداست)
      اگه با سختی زیاد تچنسته قبول بشه پس راهش همون سختی زیاده. غیر از اینه. مگه شما ذاحت قبول شدین؟ مگه مشاوره قراره چیزی رو اسون کنه؟ کار اصلی رو خود دانش اموز انجام میده مشاوره حق نداره ادعایی داشته باشه ( بر عکس اونچیزی که اغلب دیده میشه)
      تجربه و علم با درس خوندن به دست میاد، هوش هم تاثیر چندانی روی قبولی نداره فقط سرعت رو بیشتر میکنه. بیشتر پشتکاره که باعث موفقیت میشه. شکست و تلاش دوباره و درس گرفتن از شکست. کسیم که امکانات نداره ینی حتی کتاب کمک درسی نمیتونه بخره مشاور میخاد چیکار؟
      تو هیچ کدام از این مواردی که فرمودید مشاور دخیل نیس و فقط برای ایجاد نیاز کاذب تو دانش اموزا گفته میشه و جنبه تبلیغاتی داره.

13. Top | #43
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن به صورت تجربی، من شخصا ندیدم کسایی که رتبه خوبی اوردن مشاور داشته باشن.
      اگه بخام رک بگم کسی ختی نمیتونه برای خودش برنامه بنویسه، راه درس خوندن رو پیدا کنه تلاش نکنه و فکر کنه که مشاور غول چراغ جادو هست ( بر اثر تبلیغات) این فرد احتمال زیاد موفق نخاهد شد.. فقط پولشو میده جیب مشاورا رو پر میکنه

14. Top | #44
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خیلی خوبه این بحثا رو میخونم، واقعا شنیدن این حرفا از جمعی دانش اموز خیلی به نفع کساییه که میخوان برای کار مشاوره شروع کنن.
      اینکه انتظارات و دغدغه هاتونو میگین.
      کاش اونایی که میخوان مشاوره بدن بیان این تاپیکا رو بخونن
      کلید موفقیت تو مشاوره دادن، دادن امید واهی به دانش اموزه. هر چی دانش اموز دوست داره بشنوه همونو بهش بگو. هیچ وقت حقیقتو نکوب تو صورتش اصلا فراموشش کن. خوب پول در میاری از این راه.
      من مدتی مشاوره دادم، کلا نتونستم تین کارا رو انجام بدم کشیدم کنار.
      نمیتونستم به یه دانش اموزی که رتبه سال قبلش چند ده هزاره امید بدم که سه رقمی میشی! یا کسی که کشش نداره، تنبله و فقط دوست داره که قبول شه ولی تلاشی نمیکنه...

15. Top | #45
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط saeid_NRT نمایش پست ها
      کلید موفقیت تو مشاوره دادن، دادن امید واهی به دانش اموزه. هر چی دانش اموز دوست داره بشنوه همونو بهش بگو. هیچ وقت حقیقتو نکوب تو صورتش اصلا فراموشش کن. خوب پول در میاری از این راه.
      من مدتی مشاوره دادم، کلا نتونستم تین کارا رو انجام بدم کشیدم کنار.
      نمیتونستم به یه دانش اموزی که رتبه سال قبلش چند ده هزاره امید بدم که سه رقمی میشی! یا کسی که کشش نداره، تنبله و فقط دوست داره که قبول شه ولی تلاشی نمیکنه...
      خب به قولم مامانم باید منم دانش آموزم رو انتخاب کنم
      دقیقا میدونم چی منظورشه
      من باید به کسی کمک کنم که خودش مثل خودم هم درس و پایه خوبی داشته باشه
      نه کسی که خودش و خونواده اش هیچی از کنکور نمی فهمن بعد من خودمو بکشم براش که بفهمونم کنکور چی هست اصلا

دقیقا هم همین درسته
      اینکه یه مشاور دانشجو، به کسی مشاوره بده که شرایطشو درک کنه، نه اینکه اصلا توی باغ نباشه:/

مثلا من خودم واقعا اگه بخوام به یه کنکوری مشاوره بدم بهش میگم اگه قلمچی میری باید ترازت بالای 5800 باشه
      بچه هایی که توی این رنج هستن دارن درس میخونن ولی اشتباهاتی توی کارشون هست که باید بهشون بگم

بر اساس تجربه خودم از دوستام همکلاسیام و بچه های فروم میگم

صفحه 3 از 12 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن