سلام
به عنوان اولین پست بنده سوالی دارم از دوستان ...

من سال ۹۵ فارغ التحصیل شدم از دانشگاه نجف آباد ( بامعدل بالا - بچه درس خون بودم ) رشته برق - کنترل ، همون سال دانشگاه کاشان برق - مخابرات قبول شدم و بعد از یک ماه انصراف دادم از تحصیل و رفتم خدمت (هم به مخابرات علاقه نداشتم و هم چون شهر خودمون اصفهان کار میکردم ی جورایی ارشد کاشان رو اتلاف وقت میدیدم ) بعد از خدمت هم جایی مشغول به کار شدم به صورت تمام وقت ....

امسال کنکور ارشد شرکت کردم و انتخاب رشته هم کردم ( هدفم از ارشد هم ارتقای شغلی و اجتماعی هستش دکتری نمیخوام بخونم بعدش دیگه)
دانشگاه تربیت مدرس همون رشته خودم (برق - کنترل) قبول شدم

الانم در همین مورد سوال دارم

با توجه به این که بنده اصفهان ساکنم و شاغل هم هستم آیا نیاز به حضور در دانشگاه هست یا خیر ؟ اگه هست چند وقت یکبار ؟
آزمون ها به چه صورته ؟
اساتید مجازی همون اساتید اصلی دانشگاه هستند ؟
در زمان کلاس های مجازی آیا حضور در همان زمان برگزاری کلاس باید باشه یا میشه ویدئو مربوطه را ذخیره کرد و بعدا مشاهده کرد؟
حضور و غیاب هم داره یا خیر ؟
با توجه به این که هر ترم حدودا ۳ و خورده ای هزینه داره ، آیا مدرکش ارزش داره یا ن ؟ ( البته میدونم خود دانشگاه تربیت مدرس دانشگاه بسیار معتبر و تاپی هستش اما چندجا خوندم که خیلی جاها هنوز مدرک مجازی رو قبول ندارن)
آیا برای پرداخت شهریه وام تخصیص داده میشه ؟

کسی از دوستان تجربه تحصیل در دوره های مجازی این دانشگاه یا دانشگه دیگه رو داشته یا خیر ؟

ممنون میشم پاسخ بدید