خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فرمول های مثلثات

سلام دوستان . من بخشی از فرمول های مثلثات رو اینجا میزارم تا کسایی که تو این بخش مشکل دارن بتونن یه نتیجه ای بگیرن .

در ضمن بدرد آزمون این هفته قلمچی هم میخوره . این فرمول هایی که من اینجا میزارمو باید هر روز و هر شب مرورشون کنین تا ملکه ذهنتون بشه .

چون مثلثات یه مبحثیه که هم تو قسمتی از فیزیک هم تو ریاضی و ... بدرد میخوره و کاربردیه .

اگه کیفیت عکس یکم بالا نیست شرمنده . ولی تا آخرین حد کیفیتشو بالا بردم . !!

mosalasat-01.jpg mosalasat-02.jpg

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      مرسی

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      ممنون . دوستان توجه كنند ٩٠ درصد فرمول ها از هم بدست ميان. حفظ نكنيد همه رو! مثلا يادمه تو فيزيك بنده خدا پريود ماهواره رو حفظ ميكرد! در صورتي كه با دونستن mv^2/r و مفاهيم حركت دايره اي ٣ سوته خودمون ميتونيم بفهميم T متناسب است با r(root(r)) ! پس زياد فرمولي نباشيد!

4. Top | #4
      کاربر انجمن

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      لي لي لي لي، يه كلام از پدر عرووس)))

Sent from my iPad using Tapatalk
      My Life...Starts With an A

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بعضي فرمولاتون به نظرم اضفافه مياد ؟
      كلا بحث خيلي مشكليه

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان واسه مشتق و حد چه تعداد از این فرمولات رو باید بلد باشم .و ایا باید خود سوالات مثلثات از یه کتاب مثل فار یا الگو یا تخته سیاه رو باید بلد باشم یا فقط فرمولا واسه مشتق و حد کافیه و خود تست های مثلثات خیلی مهم نیست

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      بسياري از فرمول هاش كه بايد مث جدول ضرب ملكه ذهنت بشه يعني روابط:
      2a,3a,ضرب به جمع و بالعكس .
      كاري نداره.... حفظ نكن.... تست بزن... چون سومي وقت زياد داري. مثلثات قراره كمكت بياد تو مشتق و حد! نه اينكه خودشم اونجا يك چالش باشه!

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      بسياري از فرمول هاش كه بايد مث جدول ضرب ملكه ذهنت بشه يعني روابط:
      2a,3a,ضرب به جمع و بالعكس .
      كاري نداره.... حفظ نكن.... تست بزن... چون سومي وقت زياد داري. مثلثات قراره كمكت بياد تو مشتق و حد! نه اينكه خودشم اونجا يك چالش باشه!
      مشکل من حفظ کردن فرمولا نیست .مشکل استفاده کردن ازشونه .این مبحث از ائل کتاب تا اینجا تنها مبحثیه که باهاش مشکل دارم یه سوال میگم واسه مشتق و حد سوم تا چه حد باید این فرمولا رو بلد باشم(خود فصل مثلثات رو) اشکالی داره که این فصل رو تست نشزنم و در حد کتاب بخوانم و تستاش رو بزارم واسه تابستون .توی حد امسال دچار مشکل نمیشم

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن