خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

عدم تحویل مدرک دیپلم توسط مدیر مدرسه و قبولی دانشگاه

سلام
      وقت بخیر
      من 3 سال پیش باید 200 تومن به مدیر مدرسه هیات امنایی برای شهریه میدادم .الان رفتم مدرسه دیدم مدیر و ناظم عوض شدند و و دفتر دار مدرسه پروندم رو بهم نشون داد گفت نوشته 800 تومن!!!!!!!باید بدی!!!!!!!!!
      منم با خودم می گفتم هر وقت قبول شدم میرم مدرسه پولشون رو میدم .این هفته ثبت نام دانشگاه منه بدون مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم میشه دانشگاه دولتی ثبت نام کرد ؟یا راهی هست بتونم مدرک ازشون بگیرم؟یا کارنامه ام رو آموزش پرورش چاپ کنه؟

ویرایش توسط Bitsy : 10 آبان 1399 در ساعت 11:14

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوست عزیز قبولیت رو تبریک میگم ایشالا توی رشته تحصیلیت موفق باشی.

در رابطه با موضوع میتونی بجای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی گواهی موقت پایان تحصیلات دروه متوسطه و پیش دانشگاهی رو از مدرسه بگیری ببری برای دانشگاه ببری تا ثبت نامت کنن.

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یسر برو اموزش پرورش شهرتون
      ضرری نداره

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bitsy نمایش پست ها
      سلام
      وقت بخیر
      من 3 سال پیش باید 200 تومن به مدیر مدرسه هیات امنایی برای شهریه میدادم .الان رفتم مدرسه دیدم مدیر و ناظم عوض شدند و و دفتر دار مدرسه پروندم رو بهم نشون داد گفت نوشته 800 تومن!!!!!!!باید بدی!!!!!!!!!
      منم با خودم می گفتم هر وقت قبول شدم میرم مدرسه پولشون رو میدم .این هفته ثبت نام دانشگاه منه بدون مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم میشه دانشگاه دولتی ثبت نام کرد ؟یا راهی هست بتونم مدرک ازشون بگیرم؟یا کارنامه ام رو آموزش پرورش چاپ کنه؟
      واسه ثبت نام اولیه دانشگاه، اصل مدرک دیپلم و پیش لازم نیست.
      گواهی موقت دیپلم و پیش و اصل ریزنمرات دیپلم و پیش لازمه.
      بعدا خودِ دانشگاه ی نامه ای بهت میده که بری اصل مدرک پیش و دیپلم رو از مدرسه بگیری

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bitsy نمایش پست ها
      سلام
      وقت بخیر
      آموزش و پرورش کارنامه میده
      این که الان گفته 800 تومن من تاحالا نشنیدم
      به نظرم برو حراست آموزش و پرورش شهرتون مشکلتو بهش بگو ایشالله کارت راه میفته
      اینکه میگم حراست چون من بابام خودش حراست آموزش و پرورشه دیدم کسایی مثل تورو

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      گواهی موقت ببر. بعدا ولی واسه فارغ التحصیلی باید دیپلم رو ارائه بدی وگرنه به مشکل میخوری

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      مدرسه ما هم اینکارو میکنه
      باید بری اموزش پرورش بهشون بگی بعد نامه میدن و این داستانا ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      دوستان یسوال تو ثبتنام مجازیه دانشگاه نوشته باید اصل مدرک دیپلمو ببری پیشخوان از اونجا تاییده بزنن.با گواهی موقت اوکی میشه؟
      و اینکه گواهیو من یسال قبل گرفتم چون زیرش نوشته 6ماه اعتبار دارد به مشکل برنمیخورم؟

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط milad_bg80 نمایش پست ها
      دوستان یسوال تو ثبتنام مجازیه دانشگاه نوشته باید اصل مدرک دیپلمو ببری پیشخوان از اونجا تاییده بزنن.با گواهی موقت اوکی میشه؟
      و اینکه گواهیو من یسال قبل گرفتم چون زیرش نوشته 6ماه اعتبار دارد به مشکل برنمیخورم؟
      تاییده که اینترنتی شده برو سایت http://emt.medu.ir/ کد رهگیری رو توسایت دانشگاه بزن مورد دوم مشکل من هم هست

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اصلا نگران ثبت نام و نداشتن اصل مدارک و اعتبار و این داستانا نباشین. شما حتی اگه نقض پرونده هم داشته باشید ثبت نام می کنن و یه مهلت میدن بتونید پرونده رو کامل کنید. معمولا می گن تا اول ترم بعد ولی مورد بسیاری داشتیم زمان فارغ التحصیلی مدارک ناقض بوده و افتاده طرف دنبال دیپلم و مدارکش
      !Impossible is just a big word thrown around by small men who find it easier to live in the world

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن