خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 293
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      من درجریان تاپیک شما بودم راهی که شما طی کردی و این شدی با کس دیگه که راحت تر بدده شرایطش
      موفقیت شما نسبت به اون دل چسب تره
      خیللیی انگیزه بخش بود واسه من
      امیدوارم‌ همیشه موفق و سربلند باشید تو زندگی
      مرسی یه دنیا ممنون. ایشالا شما هم به هرچی میخواین برسین

2. Top | #17
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تبریک! موفق باشی پسر
      اراده‌ی فوق العاده‌ای داشتیا
      باریکلا
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها
      تبریک! موفق باشی پسر
      اراده‌ی فوق العاده‌ای داشتیا
      باریکلا
      خیلی خیلی ممنونم ازت. مرسی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      ببخشید قصد فضولی نیست فقط میخوام بدونم با این رتبه دندان دانشگاه دولتی مثل سمنان ک سطحشون پایین تر هست قبول نمیشدین یا کلا نزده بودین ؟
      آخه دوستم کلا قبول نشد -_-

5. Top | #20
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام
      اسمم علیه. سال 94 بود که با انجمنی به اسم انجمن کنکور آشنا شدم. سفر من به این انجمن اینجوری شروع شد
      معرفی کتاب
      یه دانش آموز کنکوری ریاضی که واقعا از کنکور چیزی نمیدونست. سال 95 اولین کنکور من بود. هدفم چی بود؟ نمیدونم، از ترس حفظیات کنکور تجربی پناه برده بودم به حفظ کردن قضایای هندسه و جبر
      و خلاصه که کنکوره رو هر جوری بود دادم، درسم خوب بود. رتبم شد 1572 منطقه دو ریاضی و همون رشته و همون دانشگاهی که میخواستم قبول شدم: مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان
      همه چیز عالی بودو من خوشبخت ترین آدم دنیا بودم تا اینکه یهو دیدم این چیزی که میخوام نیست( گرچه برنامه نویسیم خوب بود و علاقه داشتم و هنوز هم وب کار می کنم)
      به تشویق پدرم تصمیم گرفتم انصراف بدم و کنکور 97 رو شرکت کردم. همینطوری که تو این فکر و خیال بودم که ریاضی و فیزیک رشته تجربی واسه من خیلی راحته و اینا یهو رسیدم به کنکور 97 و سر جلسه خشکم زد
      حاصل کار اون سال من این کارنامس :
      رتبه 6671 و 1956 سهمیه 5 درصد. قطعا چیزی نبود که میخواستم. نابود شده بودم. انتخاب رشته کردم. دیگه راضی شده بودم به شنوایی سنجی. کارنامه های پارسالو که چک می کردم راحت شنوایی سنجی قبول میشدم. اخر انتخاب رشته روانشناسی و دامپزشکی رو هم زدم. گفتم دیگه نمیرسه به اینا تا شد نمیدونم چندم شهریور ساعت 4 بعد از ظهر در یکی از رفرش های عصرگانه بنده در سایت مقدس سنجش و آموزش کشور، بنده لینک نتایج نهایی را مشاهده کرده و سپس با وارد کردن شماره داوطلبی و اینا خشکم زد -_- فقط میخواستم زمین دهن باز کنه منو ببلعه یا ی صاعقه بزنه خلاص کنه منو
      روانشناسی شیراز...
      با خونواده صحبت کردم. همه ناراضی بودیم. صنعتی اصفهان کجا، روانشناسی شیراز کجا...من ی چیز دیگه ای میخواستم ولی نتیجه شده بود چیزی که نمیخواستم... تصمیم بر این شد که برم. چاره ای نبود. ثبت نام اینترنتی کردم. رفتم شیراز، رفتم تو دانشگاه، رفتم آموزش گفتم غلط کردم ثبت نام اینترنتی کردم من میخام برم خدمت
      اینگونه بود که به خدمت اجباری سربازی روانه شدم...

تقریبا دو سال سربازی رو به بدبختی تو ی شهر دیگه گذروندم. ینی هم خوب بود هم بد. خیلی از کادرهای اونجا هوامو داشتن چون داستانمو گفته بودم بهشون. خیلیا میگفتن تو هیچ فرقی با بقیه سربازا نمیکنی دسشوییتو بشور، پاسداری بده، رژه برو، شب بیدار بمون و کلی کار بی هدف دیگه...سخت بود و نمیشد درس خوند. شاید 6 ماه طول کشید من فقط زیست دوم رو برسم تموم کنم و تازه اصن یادم نمیموند. ذهنی نمونده بود واسم. بهمن ماه پدرم منو واسه کنکور 98 ثبت نام کرد. همینجوری الکی کنکور بدم. و خب منم نمیخوندم ینی نمیشد که بخونم. با تکیه بر علم و دانش سالیان گذشته رفتیم سر جلسه 98 و حاصلش شد این کارنامه :

به هرکی میگفتم اقا من ی کلمه هم نخوندم رفتم سر جلسه باورش نمیشد. کم کم باورم شد اقا شاید بتونم جدی کنکوره رو شکستش بدم، تصمیم بر این شد که بعد سربازی بجنگم...
      14 اسفند 97:
      پزشکی یا داروسازی تو این مدت باقی مونده؟به شدت نیاز به تجربتون دارم!
      مرخصی پایان دوره بودم که این تاپیک رو زدم. تو تاپیک گفتم مشکوک به کرونا بودم و بهتر شدم و از امروز میخوام شروع کنم ولی حقیقتش استراحت بعد سربازی داشت میچسبید و تا 26 اسفند که تسویه حساب من بود نخوندم آنچنان. بیشتر سر گوشی بودم و خب مریض هم بودم البته. 27 اسفند برگشتم خونه و سربازی تموم شده بود. و خب کرونا گرفته بودم گویا و 10 روزی حقیقتاً افتادم. از اواخر عید بود که گفتم علی، بسم الله
      روزی 10 ساعت تقریبا خوندم. نمیخام دروغی بگم. مرتب بگم هرروز 10 ساعت به بالا میخوندم دروغه. ی هفته میخوندم دو روز ناامید بودم یا مشغول ی سری چیزای دیگه میشدم. ولی خوندم. شاید از تعداد روزایی که داشتم 70 درصدشو 10 ساعت و بالاتر خوندم. خداروشکر تعویق دادن. وگرنه امروز اصن اینو تایپ نمیکردم. خیلی کمکم کرد. هیچ آزمونی شرکت نکردم. وقت نبود. من صفر بودم تقریباً. حتی تایم جمعبندی نتونستم کنکور 98 رو کامل بزنم. تک درس زدم. 97 هم همینطور. 98 خارجو به چشم هم ندیدم. تنها کنکوری که کامل زدم 96 داخل بود. وقت نبود... کلی درس که باید مرور میشد رو ترجیح داده بودم به کنکور دادن و تجربه کردن شرایط سر جلسه در خانه(اینقد تو سالهای پیشش تجربه کرده بودم دیگه تجربه میخواستم چیکار)
      خلاصه که گذشت، با یه سری ترفندی که زده بودم و تصمیمایی که گرفته بودم کنکوره رو هرجور بود خوندم. میشه گفت مفید خوندم. چیزی که تجربم بهم میگفت میاد تو کنکور رو خیلی خوندم و خب به اصلی که سال 97 بعد کنکور بهش رسیده بودم عمل کردم... فقط تست کنکور بزن و دیگر هیچ... جمع کردم تا حدودی و رفتم سر جلسه. اینقد کنکور سخت بود که پشمانم فر خورده بود. سر جلسه با دیدن زیست حتی اشک هم از چشام اومد پایین. ولی گفتم علی نباز خودتو. اونایی که بلدیو جواب بده. روز اعلام نتایج اولیه شد و این کارنامه رو دیدم:

با ی جیغ ساعت 6صبح داد میزدم میگفتم مننننن با این که پزشکی قبول میشممممممممممم و گریه می کردم
      شاید بهترین روز عمرم اون روز بود. ساعت 6 صبح روزی که تاریخش یادم نیست -_-
      امروز نتایج نهایی اومد... من موقع انتخاب رشته تحقیق کردم و دیدم دندون رو واقعا به بقیه ترجیح میدم. با علاقه انتخابش کردم. اولویت دهممو آوردم. 8 تا دولتی دندون، پردیس اصفهان، آزاد اصفهان و بعدش هم پردیس های دندون دیگه و یه عالمه پزشکی دولتی
      و اینگونه شد که اینچنین شد:

اینکه چجوری خوندم هر درسیو، چی بم گذشت تو این 5-6 ماه و همه اینارو به مرور تو همین تاپیک میگم. شاید فردا بنویسم باز...

to be continued
      واقعا آفرین علی آقا.

بسیار عالی بود. چه تلاشی. چه اراده ای.

درود بر شما.

ساعت مطالعاتی خیلی خوبی داشتید با اینکه فرمودید 70 درصد روزهای مطالعاتی تون اینطور بوده ولی 10 ساعت عالی هست. و نکته دیگه اینکه از عید شروع کردید و این نتیجه رو در کمتر از 5 ماه گرفتید. قابل توجه دوستانی که یک سال فرصت دارند و می گن نمی شه.

و اما اثباتی بر اینکه بهترین مشاور خود آدم هست. من فکر می کنم که به خودشناسی خوبی از خودتون طی این سال ها رسیدید. هرچند اگر همان ابتدا یه مشاور خوب علاقه شما رو درست تشخیص می داد مسیر انقدر طولانی نمی شد (البته پدر بزرگوارتون این کار رو انجام دادند.)

موفق باشید بسیار باعث افتخار
      مشاوره تحصیلی و برنامه ریزی کنکور

در اولین فرصت به سوالتون پاسخ داده خواهد شد.

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط roxsana نمایش پست ها
      ببخشید قصد فضولی نیست فقط میخوام بدونم با این رتبه دندان دانشگاه دولتی مثل سمنان ک سطحشون پایین تر هست قبول نمیشدین یا کلا نزده بودین ؟
      آخه دوستم کلا قبول نشد -_-
      سلام صبحتون بخیر. اختیار دارین این چه حرفیه.
      نه قبول نشدم. هشت تا دولتی زده بودم قبلش به اضافه پردیس اصفهان. اولویت دهمم آزاد اصفهان بود و بعد دوباره بقیه پردیسا بود. طبق پارسال مثلاً واسه بندرعباس باید قبول میشدم چون افزایش ظرفیت هم داشتن. کلا امسال قبولی دندون یکم ی جوری بود طبق پارسال نبود ولی مثلا پزشکی خوب بود امسال خیلی.
      من حتی زاهدان اولویت هشتمم بود و دیگه مطمئن بودم اگه تو بقیه روزانه ها گیر نکنه تو زاهدان انتخاب رشتم متوقف میشه.
      باز خداروشکر. پز دولتی میاوردم ولی خب رشته واسم مهم تر بود

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Aryan- نمایش پست ها
      واقعا آفرین علی آقا.

بسیار عالی بود. چه تلاشی. چه اراده ای.

درود بر شما.

ساعت مطالعاتی خیلی خوبی داشتید با اینکه فرمودید 70 درصد روزهای مطالعاتی تون اینطور بوده ولی 10 ساعت عالی هست. و نکته دیگه اینکه از عید شروع کردید و این نتیجه رو در کمتر از 5 ماه گرفتید. قابل توجه دوستانی که یک سال فرصت دارند و می گن نمی شه.

و اما اثباتی بر اینکه بهترین مشاور خود آدم هست. من فکر می کنم که به خودشناسی خوبی از خودتون طی این سال ها رسیدید. هرچند اگر همان ابتدا یه مشاور خوب علاقه شما رو درست تشخیص می داد مسیر انقدر طولانی نمی شد (البته پدر بزرگوارتون این کار رو انجام دادند.)

موفق باشید بسیار باعث افتخار
      سلام خوبین؟ خیلی خیلی ممنونم.
      حقیقتش عوامل شکست سال ۹۷ ام رو میدونستم دیگه. سعی کردم حداقل تو اون پنج ماه انجام ندم. شاید بزرگترین عاملش همین استفاده بیش از حد از گوشی بود تو تایم کنکور. بماند که اون سی درصدی که گفتم تایم مطالعاتیم زیر ۱۰ ساعت بود سر همین گوشی تلف شد.
      و هدفمم ازینکه این تاپیک رو زدم این بود ک ببینن بچه ها تو پنج ماه شد پس حتی الانی که هشت ماه وقته هم هنوز دیر نشده واسه رسیدن ب هدفشون
      خیلی خیلی ممنونم از لطفتون

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بهتون تبریک میگم
      تلاشتون رو کردین و لیاقتش رو داشتین
      برای ما هم دعا کنید

9. Top | #24
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      تبریک میگم
      امیدوارم در بقیه مراحل زندگیتون هم موفق و سربلند باشید

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Unicorn_m نمایش پست ها
      بهتون تبریک میگم
      تلاشتون رو کردین و لیاقتش رو داشتین
      برای ما هم دعا کنید
      سلام صبحتون بخیر. خیلی خیلی ممنونم ازتون. ایشالا به هدفتون و هرچی مد نظرتونه واسه ایندتون برسین شما هم
      و مطمئنم که میرسین بدون هیچ شکی

11. Top | #26
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ayda_1998 نمایش پست ها
      تبریک میگم
      امیدوارم در بقیه مراحل زندگیتون هم موفق و سربلند باشید
      سلام. مرسی همچین

12. Top | #27
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهتون تبریک میگم ، امیدوارم از این به بعد هم بهترینارو مال خودتون کنید .. این تایپک خیلی امیدبخشه !

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام
      اسمم علیه. سال 94 بود که با انجمنی به اسم انجمن کنکور آشنا شدم. سفر من به این انجمن اینجوری شروع شد
      معرفی کتاب
      یه دانش آموز کنکوری ریاضی که واقعا از کنکور چیزی نمیدونست. سال 95 اولین کنکور من بود. هدفم چی بود؟ نمیدونم، از ترس حفظیات کنکور تجربی پناه برده بودم به حفظ کردن قضایای هندسه و جبر
      و خلاصه که کنکوره رو هر جوری بود دادم، درسم خوب بود. رتبم شد 1572 منطقه دو ریاضی و همون رشته و همون دانشگاهی که میخواستم قبول شدم: مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی اصفهان
      همه چیز عالی بودو من خوشبخت ترین آدم دنیا بودم تا اینکه یهو دیدم این چیزی که میخوام نیست( گرچه برنامه نویسیم خوب بود و علاقه داشتم و هنوز هم وب کار می کنم)
      به تشویق پدرم تصمیم گرفتم انصراف بدم و کنکور 97 رو شرکت کردم. همینطوری که تو این فکر و خیال بودم که ریاضی و فیزیک رشته تجربی واسه من خیلی راحته و اینا یهو رسیدم به کنکور 97 و سر جلسه خشکم زد
      رتبه 6671 و 1956 سهمیه 5 درصد. قطعا چیزی نبود که میخواستم. نابود شده بودم. انتخاب رشته کردم. دیگه راضی شده بودم به شنوایی سنجی. کارنامه های پارسالو که چک می کردم راحت شنوایی سنجی قبول میشدم. اخر انتخاب رشته روانشناسی و دامپزشکی رو هم زدم. گفتم دیگه نمیرسه به اینا تا شد نمیدونم چندم شهریور ساعت 4 بعد از ظهر در یکی از رفرش های عصرگانه بنده در سایت مقدس سنجش و آموزش کشور، بنده لینک نتایج نهایی را مشاهده کرده و سپس با وارد کردن شماره داوطلبی و اینا خشکم زد -_- فقط میخواستم زمین دهن باز کنه منو ببلعه یا ی صاعقه بزنه خلاص کنه منو
      روانشناسی شیراز...
      با خونواده صحبت کردم. همه ناراضی بودیم. صنعتی اصفهان کجا، روانشناسی شیراز کجا...من ی چیز دیگه ای میخواستم ولی نتیجه شده بود چیزی که نمیخواستم... تصمیم بر این شد که برم. چاره ای نبود. ثبت نام اینترنتی کردم. رفتم شیراز، رفتم تو دانشگاه، رفتم آموزش گفتم غلط کردم ثبت نام اینترنتی کردم من میخام برم خدمت

تقریبا دو سال سربازی رو به بدبختی تو ی شهر دیگه گذروندم. ینی هم خوب بود هم بد. خیلی از کادرهای اونجا هوامو داشتن چون داستانمو گفته بودم بهشون. خیلیا میگفتن تو هیچ فرقی با بقیه سربازا نمیکنی دسشوییتو بشور، پاسداری بده، رژه برو، شب بیدار بمون و کلی کار بی هدف دیگه...سخت بود و نمیشد درس خوند. شاید 6 ماه طول کشید من فقط زیست دوم رو برسم تموم کنم و تازه اصن یادم نمیموند. ذهنی نمونده بود واسم. بهمن ماه پدرم منو واسه کنکور 98 ثبت نام کرد. همینجوری الکی کنکور بدم. و خب منم نمیخوندم ینی نمیشد که بخونم. با تکیه بر علم و دانش سالیان گذشته رفتیم سر جلسه 98 و حاصلش شد این کارنامه :

به هرکی میگفتم اقا من ی کلمه هم نخوندم رفتم سر جلسه باورش نمیشد. کم کم باورم شد اقا شاید بتونم جدی کنکوره رو شکستش بدم، تصمیم بر این شد که بعد سربازی بجنگم...
      14 اسفند 97:
      مرخصی پایان دوره بودم که این تاپیک رو زدم. تو تاپیک گفتم مشکوک به کرونا بودم و بهتر شدم و از امروز میخوام شروع کنم ولی حقیقتش استراحت بعد سربازی داشت میچسبید و تا 26 اسفند که تسویه حساب من بود نخوندم آنچنان. بیشتر سر گوشی بودم و خب مریض هم بودم البته. 27 اسفند برگشتم خونه و سربازی تموم شده بود. و خب کرونا گرفته بودم گویا و 10 روزی حقیقتاً افتادم. از اواخر عید بود که گفتم علی، بسم الله
      روزی 10 ساعت تقریبا خوندم. نمیخام دروغی بگم. مرتب بگم هرروز 10 ساعت به بالا میخوندم دروغه. ی هفته میخوندم دو روز ناامید بودم یا مشغول ی سری چیزای دیگه میشدم. ولی خوندم. شاید از تعداد روزایی که داشتم 70 درصدشو 10 ساعت و بالاتر خوندم. خداروشکر تعویق دادن. وگرنه امروز اصن اینو تایپ نمیکردم. خیلی کمکم کرد. هیچ آزمونی شرکت نکردم. وقت نبود. من صفر بودم تقریباً. حتی تایم جمعبندی نتونستم کنکور 98 رو کامل بزنم. تک درس زدم. 97 هم همینطور. 98 خارجو به چشم هم ندیدم. تنها کنکوری که کامل زدم 96 داخل بود. وقت نبود... کلی درس که باید مرور میشد رو ترجیح داده بودم به کنکور دادن و تجربه کردن شرایط سر جلسه در خانه(اینقد تو سالهای پیشش تجربه کرده بودم دیگه تجربه میخواستم چیکار)
      خلاصه که گذشت، با یه سری ترفندی که زده بودم و تصمیمایی که گرفته بودم کنکوره رو هرجور بود خوندم. میشه گفت مفید خوندم. چیزی که تجربم بهم میگفت میاد تو کنکور رو خیلی خوندم و خب به اصلی که سال 97 بعد کنکور بهش رسیده بودم عمل کردم... فقط تست کنکور بزن و دیگر هیچ... جمع کردم تا حدودی و رفتم سر جلسه. اینقد کنکور سخت بود که پشمانم فر خورده بود. سر جلسه با دیدن زیست حتی اشک هم از چشام اومد پایین. ولی گفتم علی نباز خودتو. اونایی که بلدیو جواب بده. روز اعلام نتایج اولیه شد و این کارنامه رو دیدم:

با ی جیغ ساعت 6صبح داد میزدم میگفتم مننننن با این که پزشکی قبول میشممممممممممم و گریه می کردم
      امروز نتایج نهایی اومد... من موقع انتخاب رشته تحقیق کردم و دیدم دندون رو واقعا به بقیه ترجیح میدم. با علاقه انتخابش کردم. اولویت دهممو آوردم. 8 تا دولتی دندون، پردیس اصفهان، آزاد اصفهان و بعدش هم پردیس های دندون دیگه و یه عالمه پزشکی دولتی

اینکه چجوری خوندم هر درسیو، چی بم گذشت تو این 5-6 ماه و همه اینارو به مرور تو همین تاپیک میگم. شاید فردا بنویسم باز...

to be continued
      موفق باشید آقای دکترمنم اولین کنکورمو سال 95 دادم وانصراف از دانشگاهو....انشاالله اگر خدا بخواد منم سال دیگه میام از موفقیتم براتون می گمپشتکارتون عالیه دکتر

14. Top | #29
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام
      معرفی کتاب
      روانشناسی شیراز...

14 اسفند 97:

to be continued
      واقعا king of the konkor لقب عالیه برات

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      حالا بقیه هیچی ، به ما که همشهریت هستیم ، نمیخوای شیرینی بدی دادا ؟

صفحه 2 از 20 نخستنخست 12312 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن