خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 35
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

خسته شدم دیگه!

بچه ها!!
      دیگه انرژی ندارم برا درس خوندن......همش درس پشت درس اونم درسایی که بعدا اصلا به کارم نمیاد فقط دارم به زور میخونمشون....الان هرچی که دارم میخونم به سختیه...خیلی خسته شدم..

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      فقط به هدفت فک کن عزیزم

به این فک کن که اگه خوب درس بخونی ؛ یه رتبه ی خوب میاری و میتونی پزشک یا ... بشی و یه جایگاه خوب تو جامعه پیدا کنی

اگه ناامید بشی ،دیگه حتی یه کلمه م نمیتونی بخونیـــــا

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aftab نمایش پست ها
      بچه ها!!
      دیگه انرژی ندارم برا درس خوندن......همش درس پشت درس اونم درسایی که بعدا اصلا به کارم نمیاد فقط دارم به زور میخونمشون....الان هرچی که دارم میخونم به سختیه...خیلی خسته شدم..
      میدونم جمله کلیشه ایه ولی هیچکس بدون سختی کشیدن به جایی نرسیده!
      اگه درس خوندن آسون بود الان همه دکتر بودن!
      از همه مهمتر اینکه خیلیای دیگه مثل تو همین شرایطو دارن مطمئن باش
      شاید یه نمونش خود من!
      به قول آقای افشار به تیر ماه 93 فکر کن که سر جلسه کنکور نشستی و داری تک تک روزای قشنگتو در آینده میسازی(اگه کنکور داری!)
      فقط جمله آخر اینو از تجربم میگم! نزار روزی برسه که حسرت الانو بخوری که کاش از دست نمیدادم فرصتو

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      ممنون....ولی جدی نمیدونم چه حسیه....احساس میکنم برای رسیدن به یه رتبه ی خوب خیلییییی فاصله دارم......هرروز یه چیز جدید یه مطلب جدید برا کنکور!!خسته شدم از این همه نکته!!!....احساس میکنم ظرفیت بالایی میخواد موفق شدن تو کنکور!!
      البته اینم بگم درسام بد نیست خداروشکر نفر دوم کلاسم اما نمیدونم چرا یهو اعتماد به نفسمو از دست دادم!!!

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      1. با انگیزه درس بخون

2. به هدفت فکر کن

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      شاید درست درس نمیخونی که این احساس رو داری.
      خیلی ها رو دیدم، خیلی ها هم میشناسم که سال کنکورشون زندگی رو هم برای خودشون هم برای خانوادشون سخت کردند، به هیچ نتیجه ای هم نرسیدند.

در هفته چند ساعت درس میخونی؟ برای خودت استراحت در نظر گرفتی؟ (مثلا هر دو هفته یک روز کامل، یا هر هفته نصف روز) با برنامه ت هماهنگی یا ازش عقبی؟
      از کی شروع کردی به درس خوندن؟ تابستون؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      تابستونی کم خوندم ...از مهر شروع کردم که بیشتر صرف درسای پیش میشه و در واقع سعیم بر اینه که درسای پیشو خوب بخونم.
      ساعت هم نمیگیرم(البته میدونم کار وحشناک بدیه!!)ولی هروقت خواستم با ساعت کار کنم بیشتر ضرر داشته برام تا سود برای همین بیخیالش شدم.
      استراحتم زمان مشخصی ندارم هر وقت خسته باشم !!!
      بد بود نه؟

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      تابستونی کم خوندم ...از مهر شروع کردم که بیشتر صرف درسای پیش میشه و در واقع سعیم بر اینه که درسای پیشو خوب بخونم.
      ساعت هم نمیگیرم(البته میدونم کار وحشناک بدیه!!)ولی هروقت خواستم با ساعت کار کنم بیشتر ضرر داشته برام تا سود برای همین بیخیالش شدم.
      استراحتم زمان مشخصی ندارم هر وقت خسته باشم !!!
      بد بود نه؟
      خب با این اوضاع خسته شدنتون از درس تعجبی نداره، یه وقتی بزارید و این وضع رو اصلاح کنید، چون هر چی جلوتر برید مستهلک تر و خسته تر میشید.
      شما بیشتر از این که از درس خوندن خسته باشید از درس نخوندن، یا بد درس خوندن خسته اید.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      خب باید چیکار کنم؟؟
      من نمیتونم خودمو به زمان محدود کنم!ساعت بخوام بگیرم برا خودم بدتر میشه

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      وضعیت درسیم بد نیست البته ها!

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      منم زیاد اهل برنامه و اینا نیستم!! ولی تاحالا نشده از درس خوندن خسته شم! چون هر وقت که یه درسو میخونم دوس دارم چیزایی بیشتر از اونی که خوندم یاد بگیرم که باعث میشه مث داستان که وقتی قسمتیشو میخونی نمی تونی تحمل کنی و مشتاقی تا زود ادامه‌شو بخونی بشه!!!
      البته این روشم مشکلی داره و اونم اینه که واسه بعضی درسا که دوستشون ندارم جواب نمیده!! مثلا فیزیک!

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      منم زیاد اهل برنامه و اینا نیستم!! ولی تاحالا نشده از درس خوندن خسته شم! چون هر وقت که یه درسو میخونم دوس دارم چیزایی بیشتر از اونی که خوندم یاد بگیرم که باعث میشه مث داستان که وقتی قسمتیشو میخونی نمی تونی تحمل کنی و مشتاقی تا زود ادامه‌شو بخونی بشه!!!
      البته این روشم مشکلی داره و اونم اینه که واسه بعضی درسا که دوستشون ندارم جواب نمیده!! مثلا فیزیک!
      دقیقا مثلا فیزیک!!!
      همینطوره منم مثل شمام تقریبا

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      دقیقا مثلا فیزیک!!!
      همینطوره منم مثل شمام تقریبا
      من واسه فیزیک تقریبا بیخیالش شدم و سعی میکنم فقط قسمت نمودارا و تشریحیا رو بخونم!! بقیش هم کلی وقت گیره و هم کلی ذهنو اشغال میکنه که تو آزمونا اگه بخای مسائلو حل کنی وقت واسه درسای دیگت نمی مونه!!
      من به شخصه وقتی فیزیکو کامل میخونم و بعضی قسمتاشو متوجه نمی شم(که همیشه همین اتفاق میفته!!) کلا از درس خوندن ناامید میشم و روحیه واسم نمی مونه!!
      میگم منظور شما از خوندن درسایی که به کارمون نمیاد دقیقا همین فیزیک نبود!!؟:yahoo (4):

14. Top | #14
      کاربر اخراجی

Ashegh
      نمایش مشخصات
      فيزيك... شيرين ترين و آسانترين درس.... سال دوم دبيرستان: استاد: جناب مهندس..... شاگرد دوم شريف در رشته فيزيك. زنگ چهارم، دوشنبه. استاد: خب، وقتي شماها حتي انتگرال بلد نيستيد، من چيكار كنم؟ ما: استاد، انتگرال چيه؟ نتيجه: تنفر از فيزيك.
      سال سوم: استاد: اقاي ....، ليسانس فيزيك فردوسي، علاقه مندم كردن به اين درس. سال چهارم: اقاي مهندس قاضي، خب فيزيك بهترين درسم شد
      چرا؟ چون بجاي اينكه فيزيكو يك درس پر از فرمول ببينم، درس زندگي ديدم، شما قوانين نيوتن در زندگيت جاريه! حركت دايره اي و نوساني هم! سخت نيستا! تمرين ميخواد....تمرين! من عربي منفي ميزدم، الان ٨٠ ميزنم و واسه كنكور ١٠٠ ميرسم، از عرب و عربي هم متنفرم، اما آش كشك خاله، نخوري پاته بخوري پاته! نميتوني نخوني، امسال حداقل! الان فهميدم عربي رو راحت تر از زبان انگليسي كه ٤ سال در نيويورك زبون اصليم بود ميزنم! خيلي درسا سخت نيست، اسونه! تصور ما اشتباهه! با كتابات زندگي كن، عاشقشون باش! ببين چ كيفي ميده درس....

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      من واسه فیزیک تقریبا بیخیالش شدم و سعی میکنم فقط قسمت نمودارا و تشریحیا رو بخونم!! بقیش هم کلی وقت گیره و هم کلی ذهنو اشغال میکنه که تو آزمونا اگه بخای مسائلو حل کنی وقت واسه درسای دیگت نمی مونه!!
      من به شخصه وقتی فیزیکو کامل میخونم و بعضی قسمتاشو متوجه نمی شم(که همیشه همین اتفاق میفته!!) کلا از درس خوندن ناامید میشم و روحیه واسم نمی مونه!!
      میگم منظور شما از خوندن درسایی که به کارمون نمیاد دقیقا همین فیزیک نبود!!؟:yahoo (4):
      نه بیخیال که نباید بود...
      بله دقیقا منظورم فیزیک بود

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن