خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 35
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      فيزيك... شيرين ترين و آسانترين درس.... سال دوم دبيرستان: استاد: جناب مهندس..... شاگرد دوم شريف در رشته فيزيك. زنگ چهارم، دوشنبه. استاد: خب، وقتي شماها حتي انتگرال بلد نيستيد، من چيكار كنم؟ ما: استاد، انتگرال چيه؟ نتيجه: تنفر از فيزيك.
      سال سوم: استاد: اقاي ....، ليسانس فيزيك فردوسي، علاقه مندم كردن به اين درس. سال چهارم: اقاي مهندس قاضي، خب فيزيك بهترين درسم شد
      چرا؟ چون بجاي اينكه فيزيكو يك درس پر از فرمول ببينم، درس زندگي ديدم، شما قوانين نيوتن در زندگيت جاريه! حركت دايره اي و نوساني هم! سخت نيستا! تمرين ميخواد....تمرين! من عربي منفي ميزدم، الان ٨٠ ميزنم و واسه كنكور ١٠٠ ميرسم، از عرب و عربي هم متنفرم، اما آش كشك خاله، نخوري پاته بخوري پاته! نميتوني نخوني، امسال حداقل! الان فهميدم عربي رو راحت تر از زبان انگليسي كه ٤ سال در نيويورك زبون اصليم بود ميزنم! خيلي درسا سخت نيست، اسونه! تصور ما اشتباهه! با كتابات زندگي كن، عاشقشون باش! ببين چ كيفي ميده درس....
      کاملا حرف شما رو قبول دارم چون خودم درکش کردم
      من سال دوم در حد زیست(یعنی خیلیییییی)فیزیکو دوست داشتم تا حدی که به رشته ی فیزیک فکر میکردم اونم فقط به خاطر معلمم بود.
      اما امسال معلمم خیلی.....مث ریاضی درس میده همش فرمول میگه توضیح هم خیلی مختصر.یعنی تا حدی که کل کتابو میتونه در یک جلسه توضیح بده ازش مثالم حل کنه!!!
      واسه همینه که دیگه از فیزیک بدم میاد وگرنه که واقعا درس شیرینیه.حالا از امشب به امید خدا قراره شبی 5صفحه بخونم ببینم چطور میشهان شاالله..
      موفق باشید

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir James نمایش پست ها
      فيزيك... شيرين ترين و آسانترين درس.... سال دوم دبيرستان: استاد: جناب مهندس..... شاگرد دوم شريف در رشته فيزيك. زنگ چهارم، دوشنبه. استاد: خب، وقتي شماها حتي انتگرال بلد نيستيد، من چيكار كنم؟ ما: استاد، انتگرال چيه؟ نتيجه: تنفر از فيزيك.
      سال سوم: استاد: اقاي ....، ليسانس فيزيك فردوسي، علاقه مندم كردن به اين درس. سال چهارم: اقاي مهندس قاضي، خب فيزيك بهترين درسم شد
      چرا؟ چون بجاي اينكه فيزيكو يك درس پر از فرمول ببينم، درس زندگي ديدم، شما قوانين نيوتن در زندگيت جاريه! حركت دايره اي و نوساني هم! سخت نيستا! تمرين ميخواد....تمرين! من عربي منفي ميزدم، الان ٨٠ ميزنم و واسه كنكور ١٠٠ ميرسم، از عرب و عربي هم متنفرم، اما آش كشك خاله، نخوري پاته بخوري پاته! نميتوني نخوني، امسال حداقل! الان فهميدم عربي رو راحت تر از زبان انگليسي كه ٤ سال در نيويورك زبون اصليم بود ميزنم! خيلي درسا سخت نيست، اسونه! تصور ما اشتباهه! با كتابات زندگي كن، عاشقشون باش! ببين چ كيفي ميده درس....
      بهترین راه یادگیری فیزیک سر کلاس معلمه! منم تو این 4 سال حتی یه معلم درست و حسابی فیزیک نداشتم!! مثلنم میگن مدرسه نمونه‌ایم!!!! تازه معلم میگه که ما همگی بد متوجه میشیم و اون درست درس میده!!!!
      نه تنها بد درس میدن امتحانای کثیفیم میگیرن!! همینا آدمو زده میکنه دیگه!! اونوقت یه معلم عالی فیزیک تو بدترین مدرسه شهر درس میده و حتی به مدرسه نمونه دعوتش نکردن!!
      حتی پارسال فیزیک خیلی سبز گرفتم تا بخونم و هم یاد بگیرم و هم شاید بهش علاقه مند شم ولی اصلا تاثیری نداشت!! ینی معلمه اثر خودشو گذاشته بود!!!
      ویرایش توسط Masood11 : 18 آبان 1392 در ساعت 21:33

3. Top | #18
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      من از همتون بد ترم امروزهمه ی بچه ها بهم انرزی منفی دادن اصن خیلی حالم بده خیلی حسی ندارم یه حالت بی خیال شدم میشه راهنماییم کنین
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

4. Top | #19
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام،چرا اینقدر آشفته ای؟؟واقعا اصلا این حرفها رو داریم:
      خسته شدم،نمیتونم،دارم به زور میخونم.....!!!!!!!
      این حرفها ممنوعه،چون هر وقت این کلمات رو استفاده میکنید مطمئن باشی تاثیر سوء روی کارتون میذاره پس لطفا مثبت فکر کن
      امیدوار باش که بعد از کنکور به هدفی که میخوای میرسی،بعد از هر سختی یه راحتیی هست دیگه...
      مطمئن باش هرچقدر تلاش کنی به همون اندازه نتیجه ی کارت رو میبینی پس ناامید نشو و ادامه بده.
      درسها در آِنده به دردت نمیخوره؟؟!!ببخشید ولی من الان درسهای قبل از علوم پایه رو دارم توی دانشگاه میخونم که ترم بالایی ها بهمون میگند این درسها کارایی توی رشته نداره...پس تا هست همینه،بالاخره تو برای اینکه به جایی که میخوای برسی باید از این درسها هم بکذری پس سعی کن برای اینکه خسته نشی هر درسی رو که میخونی دوست داشته باشی،اون موقع میبینی که نتیجه هم چقدر تغییر میکنه...
      به آینده امیدوار باش
      موفق باشی

5. Top | #20
      کاربر انجمن

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط v73 نمایش پست ها
      سلام،چرا اینقدر آشفته ای؟؟واقعا اصلا این حرفها رو داریم:
      خسته شدم،نمیتونم،دارم به زور میخونم.....!!!!!!!
      این حرفها ممنوعه،چون هر وقت این کلمات رو استفاده میکنید مطمئن باشی تاثیر سوء روی کارتون میذاره پس لطفا مثبت فکر کن
      امیدوار باش که بعد از کنکور به هدفی که میخوای میرسی،بعد از هر سختی یه راحتیی هست دیگه...
      مطمئن باش هرچقدر تلاش کنی به همون اندازه نتیجه ی کارت رو میبینی پس ناامید نشو و ادامه بده.
      درسها در آِنده به دردت نمیخوره؟؟!!ببخشید ولی من الان درسهای قبل از علوم پایه رو دارم توی دانشگاه میخونم که ترم بالایی ها بهمون میگند این درسها کارایی توی رشته نداره...پس تا هست همینه،بالاخره تو برای اینکه به جایی که میخوای برسی باید از این درسها هم بکذری پس سعی کن برای اینکه خسته نشی هر درسی رو که میخونی دوست داشته باشی،اون موقع میبینی که نتیجه هم چقدر تغییر میکنه...
      به آینده امیدوار باش
      موفق باشی

نه خودم انگیزشو دارم ولی هر بار به در بسته میخورم اونم توسط دوستام بعد انرژی منفی.....مگه میشه دوستایی که پیشتن یاورت بشن مسلما.... نه....
      از کسانی که از من متنفرندسپاسگزارم:انهامرا قوی تر میکنند...
      از کسانی که مرا دوست دارندممنونم:انها قلب مرا بزرگتر میکنند...
      از کسانی که مرا ترک میکنند متشکرم:انها به من یاد می دهند هیچ چیز تا ابد باقی نمی ماند...
      از کسانی که با من می مانند سپاسگزارم:انها به من معنای دوست داشتن واقعی رانشان میدهند

6. Top | #21
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بر عکس شما، فیزیک در کنار دیفرانسیل درس مورد علاقه ی منه.
      توش تمام قوانین طبیعت رو میبینم، تمام درس هایی که تو ریاضیات خوندم و فکر میکردم در زندگی به دردم نمیخوره رو توی فیزیک کارآمد پیدا میکنم. این حس بهم دست میده که ریاضیات اختراع شد تا مسائل فیزیک حل بشه.
      اصلا قدرت خدا رو بین اون مفاهیم و ریاضیات میبینم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      Math & Physics are fun

7. Top | #22
      v73
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفا عواملی رو که باعث اختلال در کارتون میشند رو از خودتون دور کنید حتی دوستهایی که موج منفی میدند
      این یه سال رو خودخوهانه رفتار کنید و بهترین امکانها رو برای خودت فراهم کن،چون از دست دادنش تلف کردن عمره
      بله من و دوستام واقعا یه گروه بودیم که واقعا به هم امید میدادیم و باعث پیشرفت هم میشدیم ولی عکسش هم متاسفانه هست
      پس قبل از اینکه دیر بشه راه حل مشکلت رو پیدا کن

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط strider نمایش پست ها
      بر عکس شما، فیزیک در کنار دیفرانسیل درس مورد علاقه ی منه.
      توش تمام قوانین طبیعت رو میبینم، تمام درس هایی که تو ریاضیات خوندم و فکر میکردم در زندگی به دردم نمیخوره رو توی فیزیک کارآمد پیدا میکنم. این حس بهم دست میده که ریاضیات اختراع شد تا مسائل فیزیک حل بشه.
      اصلا قدرت خدا رو بین اون مفاهیم و ریاضیات میبینم.

Sent from my iPhone using Tapatalk
      اسم رشته دبیرستانیت چیه؟ریاضی فیــــــــــــــزیـــــــ ــــــک
      اگه به فیزیک علاقه نداشتی که نمی رفتی این رشته!!!

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من پارسال خودم خیلی خسته بودم ، دلیلشم فشار بیش از اندازه ی مدرسمون بود که هی استرس میداد و میزد تو سرمون
      ولی مثل سخن دوستان هی به حرف همه گوش کردم و بی وقفه درس خوندم
      اما نتیجه چی شد ؟؟؟؟ هیچی ! شدم 5000 و دارم دوباره میخونم

دوستای گلم اگر خسته اید و احساس کسالت میکنید 1 هفته استراحت کنید
      1 هفته هر کاری دوست دارید کنید ، به کنکور فکر نکنید ، برید بیرون ، خوش و خرم باشید ، هر کدوم از دوستاتون هم گفتن عقب میمونی و ازین حرفا بهش بگین راه باز کردم شماها رتبه 1 کنکور شید
      1 هفته جای دوری نمیره ، بعد یک هفته ی شاد مطمئن باشید قوی تر و باانگیزه تر میشید
      قول میدم
      ای تویی که با سهمیه رفتی جای من تو دانشگاه نشستی
      فقط بدون ازت نمیگذرم

یه روز همو ملاقات میکنیم
      اون روز ، روز خنده ی من و گریه ی توئه

10. Top | #25
      کاربر باسابقه

Khabalod
      نمایش مشخصات
      کجا بریم گردش؟اینجا جای تفریح نداره.اقوامامون هم نیسن.داخل شهر غریب.افسر ده شدم افسرده.حالم خیلی بده.دوست دارم بمیرم .وقتی دلم میگیره نمیدونم کجا برم فقط میتونم برم امامزاده

11. Top | #26
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط aftab نمایش پست ها
      خب باید چیکار کنم؟؟
      من نمیتونم خودمو به زمان محدود کنم!ساعت بخوام بگیرم برا خودم بدتر میشه
      میتونم بپرسم چرا؟
      برای این که این مشکل رو حل کنید، اول باید بررسی کنید که چرا نمیتونید در چارچوب برنامه و زمان و ساعت کار کنید؟ ثبت ساعت مطالعه و برنامه ریزی چه چیزی رو بدتر میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      اسم رشته دبیرستانیت چیه؟ریاضی فیــــــــــــــزیـــــــ ــــــک
      اگه به فیزیک علاقه نداشتی که نمی رفتی این رشته!!!
      فیزیک و قوانین نیوتون در تمام زندگی آدم جریان داره، در تمام لحظات زندگی اش، به خاطر همین اگر تلاش کنید میتونید درکش کنید.
      از طرفی، ریاضی تجربی ها در بخش دیفرانسیل چیزی از ریاضی ها کم نداره، یعنی با کمی تلاش از پس محاسباتش هم بر میاید.
      حداقل این که درس فیزیک بیشتر از دین زندگی و عربی در زندگی آدم جریان داره و راحت میشه ذهنی تصور کرد!!!

12. Top | #27
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط بیتا1233 نمایش پست ها
      من از همتون بد ترم امروزهمه ی بچه ها بهم انرزی منفی دادن اصن خیلی حالم بده خیلی حسی ندارم یه حالت بی خیال شدم میشه راهنماییم کنین
      تو سال کنکور باید مثل فولاد سخت باشی چون انرژی منفی از در و دیوار میباره
      من چون چند سال پشت کنکورم انواع و اقسام حرف ها و کنایه ها از دوستان و فامیل و حتی خوانواده بهم زده میشه
      ولی عین خیالم نیست کار خودمو میکنم! شاید هرکی جای من بود بیخیال درس میشد میرفت شغل آزاد!
      مسلما دخترا حساس ترن.فقط به این فکر کن که موقعی که نتایج اومد یه کاری کنی که دهن همه باز بمونه!

13. Top | #28
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sara75 نمایش پست ها
      کجا بریم گردش؟اینجا جای تفریح نداره.اقوامامون هم نیسن.داخل شهر غریب.افسر ده شدم افسرده.حالم خیلی بده.دوست دارم بمیرم .وقتی دلم میگیره نمیدونم کجا برم فقط میتونم برم امامزاده

خدا نکنه! چرا شهر غریب؟! بعضی وقتا فقط باید تحمل کرد!
      این هفته که تاسوعا عاشورا نزدیکه فرصت خوبیه که خودمونو پیدا کنیم!
      معمولا خیلیا عاشورا تاسوعا مراسمای فامیلی دارن دور هم جمع میشن
      شاید شما هم برین شهر خودتون کنار اقوامتون. یکم استراحت کنین حتما بهتر میشین

14. Top | #29
      کاربر باسابقه

Maghror
      نمایش مشخصات
      فیزیک و قوانین نیوتون در تمام زندگی آدم جریان داره، در تمام لحظات زندگی اش، به خاطر همین اگر تلاش کنید میتونید درکش کنید.
      از طرفی، ریاضی تجربی ها در بخش دیفرانسیل چیزی از ریاضی ها کم نداره، یعنی با کمی تلاش از پس محاسباتش هم بر میاید.
      حداقل این که درس فیزیک بیشتر از دین زندگی و عربی در زندگی آدم جریان داره و راحت میشه ذهنی تصور کرد!!!
      قابل درک که هست ولی فقط با یه معلم خوب! مطالبش در تمام زندگی آدم جریان داره ولی فرمولاش اون جریانو قطع میکنه!!!
      واسه فیزیک اگه تونستی علاقه ای درون خودت ایجاد کنی که عالیه ولی اگه نتونستی باید تا اونجا که میتونی فاصله‌تو باهاش حفظ کنی!!! واسه همین من میخام به فیزیک 10 20 درصد تو کنکور رضایت بدم!! که البته مجبورم با درسای دیگه جبرانش کنم!
      دین و زندگی= متافیزیک! مطالبشم اغلب ساده ست!! البته عربی رو قبول دارم!!

15. Top | #30
      همکار سابق انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Masood11 نمایش پست ها
      قابل درک که هست ولی فقط با یه معلم خوب! مطالبش در تمام زندگی آدم جریان داره ولی فرمولاش اون جریانو قطع میکنه!!!
      واسه فیزیک اگه تونستی علاقه ای درون خودت ایجاد کنی که عالیه ولی اگه نتونستی باید تا اونجا که میتونی فاصله‌تو باهاش حفظ کنی!!! واسه همین من میخام به فیزیک 10 20 درصد تو کنکور رضایت بدم!! که البته مجبورم با درسای دیگه جبرانش کنم!
      دین و زندگی= متافیزیک! مطالبشم اغلب ساده ست!! البته عربی رو قبول دارم!!
      خواهر من هم رشته ریاضیه و سال پیش کنکور داد. رتبه اش شد 5000 و رفت معماری دانشگاه آزاد
      هرکاری کرد نتونست فیزیک رو بیشتر از 20% بزنه، اوایل کارش که منفی میزد. با معلم خصوصی رسید به 20%
      دلیلش چی بود؟ این که سال اول دبیرستان معلم فیزیک با من بد رفتار کرد!!

به هر حال فیزیک یکی از درس های اختصاصیه و ضریب داره، اگر درصدی که توش کسب میکنید با سایر درس هاتون متناسب نباشه، هر چقدر هم که تو درس های دیگه زحمت بکشید، باز هم ضربه بدی به شما خواهد زد.
      سری کتاب های کارنامه اندیشه فائق رو ببینید، در رشته ریاضی، سال 90، یه بنده خدایی بود رتبه اش شده بود 2700، تمام درصدهاش با یک نفر دیگه رتبه 800 برابر و حتی بهتر بود، تنها اختلاف در درس عربی بود، فقط چون عربی رو زده بود 15% رتبه اش به جای 800 شده بود 2700!
      رضایت دادن به این درصد یعنی از دست دادن رشته های تاپ پزشکی

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن