خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 30
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      معذرت(
      Entschuldigen Sie bitte meine Fehler)
      گفتم به زبان آلمانی هم طلب مغفرت کنم

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      نا امیدم کردی داداش
      الان حاضرم تا خود مریخ برم یه آدمی رو پیدا کنم بگم منو چه به زبان آلمانی !!!!!!!!!!!
      دوستان اگه دانشگاه روزانه کلا ثبت نام نکنی از کنکور سال بعد محروم میشی؟؟؟؟یا فقط از دوره های روزانه؟؟؟؟

چرا اخه ؟!
      بهانه ای شده برا تحصیل زبان المانی اونم اکادمیک . چرا نمیری؟ شاید چرخیده شانست افتاده به این که المانی بخونی و یه اتفاقی بیفته بری؟!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

چرا اخه ؟!
      بهانه ای شده برا تحصیل زبان المانی اونم اکادمیک . چرا نمیری؟ شاید چرخیده شانست افتاده به این که المانی بخونی و یه اتفاقی بیفته بری؟!
      اصلا دوسش ندارم اگه شانس داشتم اینطوری نمی شد کجا برم آخه اگه میشد تا حالا رفته بودم!!!!!!!
      فکر کردم آخرش که هیچی نیست حداقل خودم رو عذاب ندم زبان پیچیده آلمانی رو بخونم شاید ثبت نام کنم تغییر رشته بدم اگه بشه

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اصلا دوسش ندارم اگه شانس داشتم اینطوری نمی شد کجا برم آخه اگه میشد تا حالا رفته بودم!!!!!!!
      فکر کردم آخرش که هیچی نیست حداقل خودم رو عذاب ندم زبان پیچیده آلمانی رو بخونم شاید ثبت نام کنم تغییر رشته بدم اگه بشه

یه مقداری بلدم ببین اینطوریه که المانی های عزیز به پیچ گوشتی چهار سو میگن :
      Kreuzschlitz schraubezieher
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

یه مقداری بلدم ببین اینطوریه که المانی های عزیز به پیچ گوشتی چهار سو میگن :
      Kreuzschlitz schraubezieher
      خوبه دیگه امتحان های آنلاینم رو می سپارم به دستان خودت

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

من خودم از کتاب نگا کردم بعد بیام ازمون بدم؟!

یه زمانی بود شوق امتحان کردن همه چی رو داشتم اینم یکیش بود که دو هفته رفتم دیدم نمیکشه ذهن . رفتم پس بگیرم پول دوره رو دیدم زبان ایتالیا هم گذاشتن جدیدا ، اونم رفتم ولی شورشو در اوردم خانواده نزاشتن برم . بعدش هم رفتیم کشتی زدن کمرم ترکید . از طفولیت شنا میرفتم فکر کردم کشتی اسمون تره . بعدش هم رفتم کلاس نقاشی با بوم . اندازه خونه و ماشین میکشید مغزم .هیچی تصمیم گرفتم در همین عرصه کنکور کمر خم کنم و گهگاهی بخوابم
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام خواهر من هم در حد ich been mohammad بلدم،کمک خواستی سر امتحان در خدمتم.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

من خودم از کتاب نگا کردم بعد بیام ازمون بدم؟!

یه زمانی بود شوق امتحان کردن همه چی رو داشتم اینم یکیش بود که دو هفته رفتم دیدم نمیکشه ذهن . رفتم پس بگیرم پول دوره رو دیدم زبان ایتالیا هم گذاشتن جدیدا ، اونم رفتم ولی شورشو در اوردم خانواده نزاشتن برم . بعدش هم رفتیم کشتی زدن کمرم ترکید . از طفولیت شنا میرفتم فکر کردم کشتی اسمون تره . بعدش هم رفتم کلاس نقاشی با بوم . اندازه خونه و ماشین میکشید مغزم .هیچی تصمیم گرفتم در همین عرصه کنکور کمر خم کنم و گهگاهی بخوابم

چه خاطرات بانمکی همون به کنکور تکیه کن امیدوارم موفق باشی
      درباره زبان اسپانیایی اطلاعات نداری طبق تحقیقاتم که بیشتر حکم نوشدارو بعد از مرگ سهراب رو داره آسون ترین زبانه؟؟؟؟

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      سلام خواهر من هم در حد ich been mohammad بلدم،کمک خواستی سر امتحان در خدمتم.
      سلام برادر مرسی ممنون موقع امتحانات بهت خبر میدم امیدم بعد خدا شمایی

10. Top | #25
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام برادر مرسی ممنون موقع امتحانات بهت خبر میدم امیدم بعد خدا شمایی
      خواهر نگران نشو،خداروشگر زبان آلمانی نه تنها آلمان بلکه تو اتریش و سوئیس و قسمت هایی از سوئد هم هست(حتی یکی از ایالت های آمریکا که کلا آلمانی اند)

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      خواهر نگران نشو،خداروشگر زبان آلمانی نه تنها آلمان بلکه تو اتریش و سوئیس و قسمت هایی از سوئد هم هست(حتی یکی از ایالت های آمریکا که کلا آلمانی اند)
      ببخشیدشما با زبان آلمانی آشنایی دارید ممکنه کمی درباره ش برام توضیح بدین من هیچ آشنایی باهاش ندارم واینکه قبول شدم بدشانسی منه واین مدت همه پشیمونم کردنم از ادامه دادن اش میخوام تغییر رشته بدم به شبانه اسپانیایی حداقل ساده تر باشه !!!!!!!خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید

12. Top | #27
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      ببخشیدشما با زبان آلمانی آشنایی دارید ممکنه کمی درباره ش برام توضیح بدین من هیچ آشنایی باهاش ندارم واینکه قبول شدم بدشانسی منه واین مدت همه پشیمونم کردنم از ادامه دادن اش میخوام تغییر رشته بدم به شبانه اسپانیایی حداقل ساده تر باشه !!!!!!!خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید

هر زبانی سختی خودش رو داره یکی در نوشتار یکی در گرامر و یکی در هر دو

اما قبل همه چیز یه سرچی بزن ببین امار افرادی که تو دنیا اسپانیایی حرف میزنن بیشتره یا المانی؟ خوب فکر کن . من چرا ایتالیایی رو ادامه ندادم ؟! ( حتی فکر این بودم کنکور هم این زبان رو بزنم) چون 60 میلیون نفر تو دنیا به این زبان حرف میزنن! و ارزش اموزش ابتدایی زبانی مثل اسپانیایی و انگلیسی خیلی بشتر از اینه که بخوام 3 سال ایتالیایی بخونم .

این مقاله هارو بخون :

https://hamyarzaban.com/which-language/

https://b-amooz.com/blog/%D9%85%DB%8...1%D8%AC%DB%8C/
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #28
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات

هر زبانی سختی خودش رو داره یکی در نوشتار یکی در گرامر و یکی در هر دو

اما قبل همه چیز یه سرچی بزن ببین امار افرادی که تو دنیا اسپانیایی حرف میزنن بیشتره یا المانی؟ خوب فکر کن . من چرا ایتالیایی رو ادامه ندادم ؟! ( حتی فکر این بودم کنکور هم این زبان رو بزنم) چون 60 میلیون نفر تو دنیا به این زبان حرف میزنن! و ارزش اموزش ابتدایی زبانی مثل اسپانیایی و انگلیسی خیلی بشتر از اینه که بخوام 3 سال ایتالیایی بخونم .

این مقاله هارو بخون :

https://hamyarzaban.com/which-language/

https://b-amooz.com/blog/%D9%85%DB%8...1%D8%AC%DB%8C/
      مرسی خیلی عالی بودن

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      مرسی خیلی عالی بودن
      بنده یکی از فامیلام جراح قلب برلینه و منم یه زمانی به هوای ایشون جوگیر شده بودم برم آلمان!
      در کل زبان آلمانی تلفظ حروف مصوت تلفظش برای ما ایرانیا دشواره(یکم باید زبانتون رو فشار بیارید) و اینکه تا سال (دقیق یادم نمیاد ولی همون زمانی هایی که میخواست به اتحادیه اروپا بپیونده)گرامرش رو سلیس تر کرد ولی بازم گرامر سختی داره(البته به دستور زبان ایرانی ها نمیرسه چون زبان فارسی جز پنج تا زبان سخت جهان است)
      زبان اسپانیایی هم حول یک ملیارد نفر(البته به همراه پرتغالی که این دو خیلی شبیه اند و یکی رو یاد بگیرید اون یکی هم میشه یاد گرفت(مثل فارسی دری و فارسی ایرانی است) و آمریکای لاتین و مکزیک و آمریکای جنوبی و جزایر مارشال و ... به این زبان مسلط اند ولی برای شغل ترجمه برای دولت کار کنید(به عنوان مترجم کنسو گری)زبان اسپانیولی بهتره!
      آسون ترین زبان جهان هم فرانسویه!
      خواهر اینم بگم که اسپانیولی یه خورده راحتره ولی تلفظش با زبان ایرانی خیلی فرق داره!در کل شما دو جمله داخل اسپانیا با مدرک دکتری این زبان حرف بزنین بازم معلومه شما خارجی هستید!
      خواهر هر سوالی داشتی در خدمتم!

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بنده یکی از فامیلام جراح قلب برلینه و منم یه زمانی به هوای ایشون جوگیر شده بودم برم آلمان!
      در کل زبان آلمانی تلفظ حروف مصوت تلفظش برای ما ایرانیا دشواره(یکم باید زبانتون رو فشار بیارید) و اینکه تا سال (دقیق یادم نمیاد ولی همون زمانی هایی که میخواست به اتحادیه اروپا بپیونده)گرامرش رو سلیس تر کرد ولی بازم گرامر سختی داره(البته به دستور زبان ایرانی ها نمیرسه چون زبان فارسی جز پنج تا زبان سخت جهان است)
      زبان اسپانیایی هم حول یک ملیارد نفر(البته به همراه پرتغالی که این دو خیلی شبیه اند و یکی رو یاد بگیرید اون یکی هم میشه یاد گرفت(مثل فارسی دری و فارسی ایرانی است) و آمریکای لاتین و مکزیک و آمریکای جنوبی و جزایر مارشال و ... به این زبان مسلط اند ولی برای شغل ترجمه برای دولت کار کنید(به عنوان مترجم کنسو گری)زبان اسپانیولی بهتره!
      آسون ترین زبان جهان هم فرانسویه!
      خواهر اینم بگم که اسپانیولی یه خورده راحتره ولی تلفظش با زبان ایرانی خیلی فرق داره!در کل شما دو جمله داخل اسپانیا با مدرک دکتری این زبان حرف بزنین بازم معلومه شما خارجی هستید!
      خواهر هر سوالی داشتی در خدمتم!
      مرسی برادر خیلی ممنونم از راهنمایی هاتون لطف دارید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)