خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 45
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فکر کنم بهنود جان گفتنی ها رو گفت
      فقط یچیزی
      هرکسی دنیا رو از پنجره خودش و اونجوری که دوس داره میبینه
      پس به حرف کسی متکی نباش.....ببین خوت چی میخوای
      تنها چیزی ک میتونم بگم کاری کن که فردا روز حسرتی نداشته باشی
      این حسرته خیلی بده
      چوكشتي بي ناخدا به سينه ی دريا دلم

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      خب من سنی و تجربه ای ندارم که راهنماییتون کنم ...ولی خب این حرفتون ذهنمو خیلی مشغول کرد ...".با این شغل شاید تا آخر عمر صاحب خونه نشم " شما حتی اگه پزشکی هم قبول شید ۷ سال باید درس بخونید ۲سال برید طرح (حقوق طرح هم که بالاخانه فوقش ۱۵ تومنه اونم در صورتی که برید لب مرز ...که هر لحظه ممکنه بیان گروگان بگیرنتون )بعد برای درامد بیشتر باید امتحان بدید و در تاپ ترین رشته های تخصص قبول شید و ۴ سالتون رو هم با درامد ۱ونیم سر کنید ...بعدش ۲ سال هم باید برید طرح با درامد کم ...با این تورمی که الان تو کشور وجود داره ..خیلی سخته خونه خریدن حتی با حقوق پزشکی ...خیلی خیلی سخته ....دیگه پزشکیا هم دارن مهاجرت میکنن ...یه سر به کلاس های زبان آلمانی بزنین متوجه میشین .....
      نمیدونم کی اینا رو به عرایضوت رسونده ولی هرکی بوده در جهل کامل بسر میبرده
      درسته کلاس های المانی پر از دانشجوی پزشکی هستن ولی بخاطر دشواری قبولی در تخصص ایران هست که اکثرا بعد گرفتن مدرک زبان صرفا برای تحصیل و گرفتن تخصص میرن نه مهاجرت
      در کل دنیا وضیت پزشکا نسبت به بقیه اقشار جامعه بهتره....این یک رنکینگ جهانیه و مستنداتش موجوده میتونید چک کنید
      جالب اینجاست که در ایران نسبت به کل دنیا پزشکا شرایط به مراتب خیلی بهتری دارند
      حتی هستند پزشکایی خونه زندگیشون اونور دنیاست ولی کار و کاسبیشون اینجا چون خوب میدونن هیچا واسه پول دراوردن ایران نمیشه

3. Top | #33
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      نمیدونم کی اینا رو به عرایضوت رسونده ولی هرکی بوده در جهل کامل بسر میبردهدرسته کلاس های المانی پر از دانشجوی پزشکی هستن ولی بخاطر دشواری قبولی در تخصص ایران هست که اکثرا بعد گرفتن مدرک زبان صرفا برای تحصیل و گرفتن تخصص میرن نه مهاجرتدر کل دنیا وضیت پزشکا نسبت به بقیه اقشار جامعه بهتره....این یک رنکینگ جهانیه و مستنداتش موجوده میتونید چک کنید جالب اینجاست که در ایران نسبت به کل دنیا پزشکا شرایط به مراتب خیلی بهتری دارندحتی هستند پزشکایی خونه زندگیشون اونور دنیاست ولی کار و کاسبیشون اینجا چون خوب میدونن هیچا واسه پول دراوردن ایران نمیشه
      چشم ...شما یه سر به توییتر بزنید و توییت های پزشکا رو بخونید درباره انگیزشی برای مهاجرت به عمان و آلمان و کانادا .. متاسفانه لینک هاشو ندارم وگرنه میفرستادم ...منظور از درامد و خوب درامد اونور آب متعلق به پزشکانی هست که الان کمه کمش ۵۰ ساله هستند ...ورودی پزشکی دانشکده اونا فوقش ۵۰ نفر بوده ....حالا بباید یکم حساب کتاب کنیم ...فرض کنیم پزشکی ماهی ۹۰ میلیون تومن درامد داره(شاید الان برگردی بگی حرف نزن نادون این درامد مال پزشکه عمومیه طرحیه ) به دلار میشه ۳۰۰۰ دلار ....با ماهی سه هزار دلار شاید فقط بشه تو ترکیه خونه خرید ...حالا خارج به کنار ....خود ایران یه آپارتمان ۱۰۰ متری تو سعادت آباد ۱۰ میلیارده....حالا بگیم تورم صفره درصده ...این پزشک ۱۱ سال بعد میتونه صاحب خونه شه ..اونم ۱۰۰ متری ...منِ نادون حالیم نیس ...متاسفانه ....امیدوارم بقیه بیان یکم در این مورد نظر بدن ...

4. Top | #34
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام
      این منم
      http://forum.konkur.in/thread71970-3.html#post1657082
      و شد. بالاخره شد چیزی که میخواستم با 6 ماه خوندن. شدم رتبه 2441 منطقه 2 و 5330 کشور
      آقا چیزی که می خوام بگم اینه که میشه و شدنیه
      خب ب عنوان کسی که رشتش کامپیوتر بوده و خب وب هم کار کردم باید بگم که برنامه نویسی واقعا خوبه ولی خب اینجا علاقه مطرح میشه
      علاقت به چیه؟ برنامه نویسی؟ یا پزشکی مثلا؟
      من تو پیاما خوندم هدفت امسال نیست
      اگه واقعا پزشکی میخوای اره امسال روزی 4 ساعت وقت بذاری میتونی تا حد زیادی از درسارو خوب بخونی. تازه بدون دغدغه چون کنکورت امسال نیست
      ب نظرم اول تصمیم بگیر می خوای واقعا چیکار کنی، برنامه نویسی و خب درامد نسبتاً خوبی که داره
      یا هفت سال خوندن واسه ی پزشک عمومی شدن و بعد طرح و بعد تخصص و بعد طرح تخصص و ... که خب قاعدتا اگه این مدتو بذاری روی برنامه نویسی بیشتر درامد خواهی داشت اما اگه مثه من علاقته ب نظرم این کارو بکن که ارزش داره شدیدا

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      با سلام.
      یک کم از پیش زمینه
      رشتم عمران هست و سال قبل که بیکار بودم کلی کتاب کنکور گرفتم و نخوندم.امسال ،داداشم که کامپیوتر خونده بهم پیشنهاد کرد یک چند تا آموزش از php ببینم و الان بعد از چند ماه توی یه شرکتی مشغولم با قانون کار.
      یک خورده اولاش هست و کارم سخته ولی کور سویی به آینده بهتر داره.
      مشکل خدمت هم ندارم.
      در صد های سال پیشم هم غیر از زبان که ۸۰ زدم بقیه افتضاح.در حد ۵ و منفی
      دیروز کتاب اثر مرکب رو خوندم می گفت با قدم های کوچک میشه به موفقیت رسید.هوایی شدم.
      به نظرتون با ۴ ساعت وقت چی کار کنم .
      ۱-فقط عمومی ها رو امسال بخونم
      ۲-کلا بیخیال شم و با مطالعه جاوااسکریپت و ری اکت حقوقم رو افزایش بدم
      ۳-زیست و ادبیات رو امسال با تست زدن بخونم (چون سال قبل اصلا تست نزدم فقط کتاب ها رو رو خونی می‌کردم)
      یا راه حل جدید به نظر شما.
      اگه فقط بحث درامده كه من پيشنهاد نميكنم كنكور تجربي بدي سه رشته خصوصا پزشكي بسيار سخت و طولاني هست و دير بازده .فاكتور علاقه نباشه كلا ****** ميري حتي اگه قبول بشي .اما اگه تصميمت به كنكوره پيشنهاد من فيزيوتراپي هست رشته اسوني نيست اما با سه رشته اصلي قابل قياس نيست و اينكه كارشناسيشم ارزش داره من خودم ميخواستم برم فيزيو بعدش پرستاري كه فيزيو نشد متاسفانه (من سنم زياد شده بود و سه رشته رو نميخواستم و مهاجرتم تو اولويت اولم بودم ) .اما تصميم سختيه بازار كار الانم داغونه داداش من مخ كامپيوتر و برنامه نويسيه و چندتا زبانشم بلده و طراحي سايت و... اما الان داره برا تجربي ميخونه .نميشه توصيه دقيقي كرد اما به نظرم اينطوري نتيجه نميگيري برا دوسال بعد الانم خوش خوشك شروع كني همه جوانب و ريسك هارو بسنج و يه تصميم بگير پاش واستا و بجنگ و تلاش كن اينطوري شانس موفقيتت بالا ميره .كنكور تجربي ديگه شده ميدون جنگ واقعا بايد خيلي تلاش كني برا رشته هاي تاپ
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش
      ویرایش توسط prince : 08 آبان 1399 در ساعت 00:15

6. Top | #36
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      چشم ...شما یه سر به توییتر بزنید و توییت های پزشکا رو بخونید درباره انگیزشی برای مهاجرت به عمان و آلمان و کانادا .. متاسفانه لینک هاشو ندارم وگرنه میفرستادم ...منظور از درامد و خوب درامد اونور آب متعلق به پزشکانی هست که الان کمه کمش ۵۰ ساله هستند ...ورودی پزشکی دانشکده اونا فوقش ۵۰ نفر بوده ....حالا بباید یکم حساب کتاب کنیم ...فرض کنیم پزشکی ماهی ۹۰ میلیون تومن درامد داره(شاید الان برگردی بگی حرف نزن نادون این درامد مال پزشکه عمومیه طرحیه ) به دلار میشه ۳۰۰۰ دلار ....با ماهی سه هزار دلار شاید فقط بشه تو ترکیه خونه خرید ...حالا خارج به کنار ....خود ایران یه آپارتمان ۱۰۰ متری تو سعادت آباد ۱۰ میلیارده....حالا بگیم تورم صفره درصده ...این پزشک ۱۱ سال بعد میتونه صاحب خونه شه ..اونم ۱۰۰ متری ...منِ نادون حالیم نیس ...متاسفانه ....امیدوارم بقیه بیان یکم در این مورد نظر بدن ...
      نیازی به لینک نیست
      تو جامعه ای که زندگی میکنیم همه دارن مینالن
      از کارگر سادش گرفته تا پزشکش چون هرکی خودشو با بالا دستیش قیاس میکنه و از الانش راضی نیست
      شما هم واسه اگاهی بیشتر کل جامعه رو نگاه بندار نه 4 تا تویت که معلوم نیست کی نوشته
      برای نتیجه گرفتن در هر کاری باید موهاتو توش سفید کنی
      نکنه توقع داشتی طرف از در دانشگاه که خارج میشه همون جلو تو پیاده رو بساط طبابت رو پهن کنه
      برای دیده شدن تو هر شغلی زمان نیاز داره و این چیز عجیبی نیست که تعجب کردی ازش
      در خصوص درامد پزشکان که گفتی من حرفی ندارم که بهت بزنم خودت حتما تو جامعه گشتی و میدونی عداد و ارقامی که دادی مسخرس
      کلی چیز نوشتم که پاکش کردم چون برخی از دوستان اینجان و دوست ندارم خاطرشون ازرده بشه
      فقط همین قدر میگم بهت که کافیه در کنار iqخوب کمی هم eqخوبی داشته باشی و فقط و فقط کمی روی برندینگ خودت کار کنی تا متوجع درامد واقعی یه پزشک سرشناس بشی کسی که باید ماها و گاهن سالها توی صف نوبت دهیشون بمونی که صدالبته خودت هم میدونی کم نیستن این اشخاص
      بعد براحتی متوجه میشی که خونه در ترکیه که چیزی نیست نصف ترکیه هم میشه خرید
      برای صحت و سوق حرفام میتونم ادرس چندجا رو بدم بهت که مهر تاییدی باشن بر حرفام
      در خصوص نظر مابقی دوستان هم که فرمودین فقط خواهش میکنم نظرات همین 3 صفحه رو خوب بخونید تا خیلی چیزا براتون جا بیوفته
      بهرحال مخلص کلامم این هست که زندگی تو ایران بسیار دشواره و پزشکی هم از این قایده مستثنا نیست ولی بازم ارزش دوباره جنگیدن رو داره

7. Top | #37
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از لطف همه ی دوستان
      همچنان دودلم ولی چون که تجربه سال قبل رو دارم ، به نظرم اون ۵ ساعت رو ۲ ساعتش رو به تمرین برنامه نویسی، سه ساعت هم به مطالعه ادبیات و زیست بپردازم
      تا عید اگه جمعشون کردم و پیوسته مطالعه کردم شاید از کار کنار بکشم و تمام وقت برای کنکور بخونم.
      هدفم اینه زیر و بم ساخت وبسایت رو یاد بگیرم و توانایی گرفتن پروژه رو داشته باشم چون سنم بالا رفته خجالت می‌کشم از خانواده پول بگیرم.
      هدف دومم برای امسال کنکور هست.(برای سال بعدش کنکور میشه هدف اول)

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      به نظرم کار الانتونو ادامه بدین اگه علاقه دارین

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داداش تو میخوای پول در بیاری راه های بهتری است تا اینکه بالای 10 سال عمرتو تلف کنی!(فقط کمی iq و شمع اقتصادی میخواهد).

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      زمانی تونستی رو عملکرد خودت و خودت کنترل داشته باشی ...
      به هرچی که میخوای میرسی!
      همین خود ساختن خیلی زمانبره بعضیا خودساخته میشن و از این سد عبور میکنن .
      بعضیا هم متاسفانه ....

11. Top | #41
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      از این جهت که روزانه ۴ ساعت تایم مطالعه دارید هیچ بحثی نیست چون آنچه مهمه کیفیت مطالعه هست و این نکته برای من اثبات شده اما از جهت اینکه شما فقط در دروس خاصی میتونید به تسلط برسید ؛ مشکل هست ؛ چون کنکور آزمونی همه جانبه هست و شرط قبولی درصد مناسب در تمامی دروس هست . اینکه شما عمومی رو عالی بزنید ولی اختصاصی ها ضعیف ؛ عملا کار خاصی نکردید . اگر میتونید که مرخصی بگیرید که خیلی خوب ؛ اگر نه ،، یا مطالعه تون رو در تمام دروس داشته باشید یا کار فعلی خودتون رو ادامه بدید و به پیشرفت قابل قبول از نظر خودتون برسید

12. Top | #42
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _.Reza._ نمایش پست ها
      فکر کنم بهنود جان گفتنی ها رو گفت
      فقط یچیزی
      هرکسی دنیا رو از پنجره خودش و اونجوری که دوس داره میبینه
      پس به حرف کسی متکی نباش.....ببین خوت چی میخوای
      تنها چیزی ک میتونم بگم کاری کن که فردا روز حسرتی نداشته باشی
      این حسرته خیلی بده
      بهنود جانت واقعا گفتنی اارو گفت

13. Top | #43
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      با سلام.
      یک کم از پیش زمینه
      رشتم عمران هست و سال قبل که بیکار بودم کلی کتاب کنکور گرفتم و نخوندم.امسال ،داداشم که کامپیوتر خونده بهم پیشنهاد کرد یک چند تا آموزش از php ببینم و الان بعد از چند ماه توی یه شرکتی مشغولم با قانون کار.
      یک خورده اولاش هست و کارم سخته ولی کور سویی به آینده بهتر داره.
      مشکل خدمت هم ندارم.
      در صد های سال پیشم هم غیر از زبان که ۸۰ زدم بقیه افتضاح.در حد ۵ و منفی
      دیروز کتاب اثر مرکب رو خوندم می گفت با قدم های کوچک میشه به موفقیت رسید.هوایی شدم.
      به نظرتون با ۴ ساعت وقت چی کار کنم .
      ۱-فقط عمومی ها رو امسال بخونم
      ۲-کلا بیخیال شم و با مطالعه جاوااسکریپت و ری اکت حقوقم رو افزایش بدم
      ۳-زیست و ادبیات رو امسال با تست زدن بخونم (چون سال قبل اصلا تست نزدم فقط کتاب ها رو رو خونی می‌کردم)
      یا راه حل جدید به نظر شما.
      یکاری بکنی معجزه میکنه! روزی ۲ ساعت ریاضی و ۲ ساعت فیزیک بخون بعد از یه سال درصد ریاضی فیزیکت میرسه به ۴۰-۵۰
      جالب اینجاست که سال بعدی کارت واسه ریاضی فیزیک خیلی کمتره و نهایتش فقط مطالب خیلی کوچیکی رو فراموش کرده باشی که با نگاه به تست بازم یادت میاد!
      ریاضی و فیزیک اگر مداوم و در طول یه سال مرتبا مطالعه بشن فراموش نمیشن یکی از دلایلِ اینکه کسانی که رشته شون ریاضی بوده و با شرکت کردن تو کنکور تجربی موفق شدن اینه که ریاضی فیزیک چون مهارتی ان احتمال فراموش شدنشون خیلی کمه!

14. Top | #44
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط indomitable نمایش پست ها
      سلام به نظرم با اینکه چهار ساعت داری هیچ درسی رو حذف نکن
      مخصوصا اختصاصیارو.
      من امسال کنکور دادم فقط عمومیارو خوندم که از شانس بدم
      امسال سخت بودن و نتونستم چیزی بزنم.شدم هشت هزار
      برای همین فقط دلت به عمومیا خوش نباشه.

باعمومیا درصدت این شد؟

15. Top | #45
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط wonshower نمایش پست ها
      باعمومیا درصدت این شد؟
      منظورت رو نفهمیدم؟

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن