خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 45
    1. Top | #16
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      خب من سنی و تجربه ای ندارم که راهنماییتون کنم ...ولی خب این حرفتون ذهنمو خیلی مشغول کرد ...".با این شغل شاید تا آخر عمر صاحب خونه نشم " شما حتی اگه پزشکی هم قبول شید ۷ سال باید درس بخونید ۲سال برید طرح (حقوق طرح هم که بالاخانه فوقش ۱۵ تومنه اونم در صورتی که برید لب مرز ...که هر لحظه ممکنه بیان گروگان بگیرنتون )بعد برای درامد بیشتر باید امتحان بدید و در تاپ ترین رشته های تخصص قبول شید و ۴ سالتون رو هم با درامد ۱ونیم سر کنید ...بعدش ۲ سال هم باید برید طرح با درامد کم ...با این تورمی که الان تو کشور وجود داره ..خیلی سخته خونه خریدن حتی با حقوق پزشکی ...خیلی خیلی سخته ....دیگه پزشکیا هم دارن مهاجرت میکنن ...یه سر به کلاس های زبان آلمانی بزنین متوجه میشین .....

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط paradise. نمایش پست ها
      خب من سنی و تجربه ای ندارم که راهنماییتون کنم ...ولی خب این حرفتون ذهنمو خیلی مشغول کرد ...".با این شغل شاید تا آخر عمر صاحب خونه نشم " شما حتی اگه پزشکی هم قبول شید ۷ سال باید درس بخونید ۲سال برید طرح (حقوق طرح هم که بالاخانه فوقش ۱۵ تومنه اونم در صورتی که برید لب مرز ...که هر لحظه ممکنه بیان گروگان بگیرنتون )بعد برای درامد بیشتر باید امتحان بدید و در تاپ ترین رشته های تخصص قبول شید و ۴ سالتون رو هم با درامد ۱ونیم سر کنید ...بعدش ۲ سال هم باید برید طرح با درامد کم ...با این تورمی که الان تو کشور وجود داره ..خیلی سخته خونه خریدن حتی با حقوق پزشکی ...خیلی خیلی سخته ....دیگه پزشکیا هم دارن مهاجرت میکنن ...یه سر به کلاس های زبان آلمانی بزنین متوجه میشین .....
      ممنون از نظرتون.قبل از خدمت به مهاجرت خیلی فکر می کردم
      یک مقدار تحقیق که کردم همه جا اوضاع برنامه نویس ها یک خورد ه بهتر از حداقل قانون کار هست ولی درامد انچنانی ندارند.
      مثالش رو بزنم این یارو هست که هم یوتیوبر هست هم برنامه نویس توی سن سی سالگی توی زیرزمین خونه پدر مادر دوست دخترش زندگی می کنه و از شرایط مالیش می ناله نیتیو هست ، سفید پوست هم هست باز هم شرایطش اینه
      https://www.youtube.com/watch?v=LcKva7XI4V0&t=11s
      در کل مهاجرت هم مثل کنکور نیاز به مطالعه و سرمایه داره .
      اوضاع صاحبان شرکت ها و سرمایه دارا هم همه جا خوبه.از خوندن برای کنکور منصرف شدم و برای توسعه کسب و کار یا مهاجرت توی فروم های دیگه دنبال جواب بگردم.
      ممنون از همگی که در تصمیم گیری کمکم کردین.
      با تشکر

3. Top | #18
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خو کی گفته موفقیت فقط تو تجربیه رشتت که خوبه پرستیژاجتماعی اش هم که بالاس علاقم داشتی مطابقا بهش جا پیشرفتم که داره بخون حقوقت بره بالا و توی رشته خودت پبشرفت کنی خیلس بهتره کههمیشه برای موفقیت لازم نیس که از صفر شروع کنی تو الان نصف راه رفتی پس سعی کن بقیشو با موفقیت طی کنی و تو ی همین رشته خودت بترکونی

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      تاپیک کناری با ۵ ساعت خوندن رتبه برتر شده
      ارزش یک بار امتحان کردن رو داره شاید واقعا شد

5. Top | #20
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein1399 نمایش پست ها
      ممنون از نظرتون.قبل از خدمت به مهاجرت خیلی فکر می کردم
      یک مقدار تحقیق که کردم همه جا اوضاع برنامه نویس ها یک خورد ه بهتر از حداقل قانون کار هست ولی درامد انچنانی ندارند.
      مثالش رو بزنم این یارو هست که هم یوتیوبر هست هم برنامه نویس توی سن سی سالگی توی زیرزمین خونه پدر مادر دوست دخترش زندگی می کنه و از شرایط مالیش می ناله نیتیو هست ، سفید پوست هم هست باز هم شرایطش اینه
      https://www.youtube.com/watch?v=LcKva7XI4V0&t=11s
      در کل مهاجرت هم مثل کنکور نیاز به مطالعه و سرمایه داره .
      اوضاع صاحبان شرکت ها و سرمایه دارا هم همه جا خوبه.از خوندن برای کنکور منصرف شدم و برای توسعه کسب و کار یا مهاجرت توی فروم های دیگه دنبال جواب بگردم.
      ممنون از همگی که در تصمیم گیری کمکم کردین.
      با تشکر
      من چون انگلیسی زیاد خوب نیس ..زیاد متوجه نشدم ایشون چی گفتم ..ولی برنامه نویسا حتی تو ایران درامد خیلی بدی ندارن بنظرم
      تو هر کاری و شغلی درامد بالا پایین وجود داره ...ولی اینکه برنامه نویسا درامد ندارن برام یکم خنده داره ....

موفق باشید

6. Top | #21
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      تاپیک کناری با ۵ ساعت خوندن رتبه برتر شده
      ارزش یک بار امتحان کردن رو داره شاید واقعا شد
      باید دید که آیا ارزششو داره بازم یکسال درس بخونین و حتی اگه قبولم بشن 9 سال حداقل برای عمومیه!دوستی که برنامه نویسی می کنی،اگر هدفت کسب درآمد یا مهاجرته،بدترین گزینه ممکن دوباره کنکور دادنه.

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نمی گم که برنامه نویسا در امد ندارن ولی با یک حقوق ، خرج کرایه خونه و ... رو نمیشه داد حداقل توی ایران
      این هم از تبلیغای کاریابی .(برای کسی که دو سه سال وقت گذاشته باشه و هم کار کرده باشه و هم مطالعه توی زمینه ی وب انجام داده باشه )
      %D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85%D8%AF-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3.jpg

8. Top | #23
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام راستش منم ۲۱ سالمه و فقط طبق ۳ سالی که پشت کنکور بودم میتونم حرف بزنم و تجربه هامو بگم سوال اول اینکه توانایی ذهنی شما‌چقدره؟ میتونین با روزی ۵ ساعت اطمینان حاصل کنید از قبولی میدون این صحنه رقابت وحشتناک تجربی؟!! باید این سوالارو خودتون به خودتون جواب بدین بعد به فکر خوندن بیوفتین میدونین این یک سال اگه وقتشو تمام و کامل بزارین رو کارتون ممکنه چقد پیشرفت کنید ؟! اصلا حاضرین سختی های پزشکی رو تحمل‌کنید ؟! با روزی ۴ ساعت نمیشه رشته تاپ قبول شد هیچچچ کس نمیتونه همچین ادعایی کنه مگه ۴ سال به طور مداوم روزی ۴ ساعت درس خونده باشه پس لطفا واقع بینانه نگاش کنید برای موفق شدن توی یه رشته تاپ تجربی از الان با روزی ۱۰ساعت و توانایی ذهنی بالا و گیرایی خوب زمان نیازه ؛ پس اول با خودتون اتمام حجت کنید بعد شروع کنید ، اگرم میخواین همون کار خودتونو گسترش بدید و توی اون پیشرفت کنید این بستگی به علاقتون داره
      25 : 32 : 13 : 00

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا کنکور یه چیزیه که یا نباید بخونی یا باید درست حسابی بخونی.۴ ساعت فکر نمیکنم زیاد بتونه موثر باشه

10. Top | #25
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      نمی گم که برنامه نویسا در امد ندارن ولی با یک حقوق ، خرج کرایه خونه و ... رو نمیشه داد حداقل توی ایران
      این هم از تبلیغای کاریابی .(برای کسی که دو سه سال وقت گذاشته باشه و هم کار کرده باشه و هم مطالعه توی زمینه ی وب انجام داده باشه )
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: درامد برنامه نویس.JPG
مشاهده: 148
حجم: 40.1 کیلو بایت
      بهتر از دوباره کنکور دادنه ....پرستارا هم همینقدررمیگیرن ...یه پزشک طرحی هم همینقدر میگیره ....

11. Top | #26
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام به نظرم با اینکه چهار ساعت داری هیچ درسی رو حذف نکن
      مخصوصا اختصاصیارو.
      من امسال کنکور دادم فقط عمومیارو خوندم که از شانس بدم
      امسال سخت بودن و نتونستم چیزی بزنم.شدم هشت هزار
      برای همین فقط دلت به عمومیا خوش نباشه.

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

divoone-shodam
      نمایش مشخصات
      با سلام.
      یک کم از پیش زمینه
      رشتم عمران هست و سال قبل که بیکار بودم کلی کتاب کنکور گرفتم و نخوندم.امسال ،داداشم که کامپیوتر خونده بهم پیشنهاد کرد یک چند تا آموزش از php ببینم و الان بعد از چند ماه توی یه شرکتی مشغولم با قانون کار.
      یک خورده اولاش هست و کارم سخته ولی کور سویی به آینده بهتر داره.
      مشکل خدمت هم ندارم.
      در صد های سال پیشم هم غیر از زبان که ۸۰ زدم بقیه افتضاح.در حد ۵ و منفی
      دیروز کتاب اثر مرکب رو خوندم می گفت با قدم های کوچک میشه به موفقیت رسید.هوایی شدم.
      به نظرتون با ۴ ساعت وقت چی کار کنم .
      ۱-فقط عمومی ها رو امسال بخونم
      ۲-کلا بیخیال شم و با مطالعه جاوااسکریپت و ری اکت حقوقم رو افزایش بدم
      ۳-زیست و ادبیات رو امسال با تست زدن بخونم (چون سال قبل اصلا تست نزدم فقط کتاب ها رو رو خونی می‌کردم)
      یا راه حل جدید به نظر شما.

به نظرم اگر بتونید وقت خوندن رو واقعا بخونید رتب ه خوب میارید.چون پیوستگی خیلی مهمه.این حداقل تجربه من یکی هستش.یعنی اگر من روزی دو ساعت درس میخوندم واقعا میتونستم یه رتبه خوب بیارم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Mashkok
      نمایش مشخصات
      جان برادر هر کسی بهتر از بقیه میتونه برای خودش تصمیم بگیره .ما ها توی بهترین حالت فقط میتونیم گوشه ای شرایط زندگی شما رو درک کنیم و خودمون رو بذاریم جای شما و تصمیمون رو اینجا بنویسیم .تنها نظری که میتونم بدم اینه که رویایی که امشب قبل از خواب داری رو دنبال کن .اگر رویایی نیست یا مبهمه و یا حتی خوب ولی ترسناکه ، از نزدیک شدن به بازه‌ی فرسایشی کنکور خودداری کن . تمام جواب شما ، جواب به این سواله که ده سال دیگه قراره خودتون رو با چه عنوانی به جامعه معرفی کنید .اگر نتیجه‌ی تمام این درگیری ها ، منتهی شد به عبور از سد کنکور ، تمام زندگیت رو تعطیل کن و فقط برای کنکور تلاش کن . تلاش برای کنکور تجربی ، هیچ حد واسطی نداره . یا باید صد باشی یا هیچ .تصمیم گیری اونقدرها هم سخت نیست .

14. Top | #29
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان یه سوال دارم ازدیشب که سازمان سنجش اعلام کرده کنکورنظام قدیم حذف شدنمیدونستم کجاوازکی بپرسم اینجامیپرسم امیدوارم جواب بدیدممنون فقط لطفاعزیزانی که جواب میدیدنقل قول بگیریدکه متوجه پاسختون بشم ممنون.حالاکه سازمان سنجش بچه های نظام قدیم روکلاوادارکرده کنکورنظام جدیدبدند بچه هاکتابای درسی نظام جدیدروازکجامیارن حالاکه کتابهای درسی هم خریدشون اینترنتی شده یادانشجوهایی که قصددارندبعدازلیسانس کنکوربدند؟شایدبگیدکتاب درسی ب چ دردمیخوره ولی خب یه درسایی مثل زیست وشیمی ودین وزندگی واجبه کتاب درسی مگه نه؟؟؟؟من خودم خانواده فرهنگیانم ازطریق کدملس وکدپرسنلی خانوادم میتونم ولی خب اونم فعلاکامل کتاباروسایت نیستندوباهرکدملی فقط2جلدمیدن
      کلااگه کسی میدونه لطفامنم راهنمایی کنیدزیست وشیمی دهم تادوازدهم میخواهم و402یابعداون قراره برگردم کننکوربدم ممنون.
      نگران منی به توقرصه دلم

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      سلام دوستان یه سوال دارم ازدیشب که سازمان سنجش اعلام کرده کنکورنظام قدیم حذف شدنمیدونستم کجاوازکی بپرسم اینجامیپرسم امیدوارم جواب بدیدممنون فقط لطفاعزیزانی که جواب میدیدنقل قول بگیریدکه متوجه پاسختون بشم ممنون.حالاکه سازمان سنجش بچه های نظام قدیم روکلاوادارکرده کنکورنظام جدیدبدند بچه هاکتابای درسی نظام جدیدروازکجامیارن حالاکه کتابهای درسی هم خریدشون اینترنتی شده یادانشجوهایی که قصددارندبعدازلیسانس کنکوربدند؟شایدبگیدکتاب درسی ب چ دردمیخوره ولی خب یه درسایی مثل زیست وشیمی ودین وزندگی واجبه کتاب درسی مگه نه؟؟؟؟من خودم خانواده فرهنگیانم ازطریق کدملس وکدپرسنلی خانوادم میتونم ولی خب اونم فعلاکامل کتاباروسایت نیستندوباهرکدملی فقط2جلدمیدن
      کلااگه کسی میدونه لطفامنم راهنمایی کنیدزیست وشیمی دهم تادوازدهم میخواهم و402یابعداون قراره برگردم کننکوربدم ممنون.
      سلام بعضیا آزاد میفروشن.قیمت هر جلد فک کنم 35 تومن باشه

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن