خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 29
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان با توجه به عدم تمدید قدیم میاید راهنمایی کنید؟

من قدیم بودم تا الان منتظر تمدید بودم هیچ منبعی از جدید هنوز نخریدم
      حالا سوالم اینه که تمام منایع قدیم ببرم بفروشم؟(کیلویی ۲تومن میخرن) حداقل پول دوتا کتابم در بیاد
      اگر هیچیش نیاز نمیشه که کلا بفروشم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زبان فارسی و آرایه از ادبیات+مباحث مشترک عربی+مباحث مشترک ریاضی و فیزیک رو میتونی از کتابای قدیم بخونی.منبع حرفام علیرضا افشاره همینطوری سر خود و الکی نمیگم

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به نظر من به جز آرایه شاید هیچ منبعی دیگه به دردت نخوره
      به عنوان منبع اول حتما همه رو جدید کن
      حالا میتونی یه سری از منابع قوی مثل آی کیو شیمی و فیزیک و ریاضی تو نگه داری به عنوان منبع دوم و تست سخت تر بزنی شون
      ولی به نظرم بقیه منابع به عنوان منبع اول وقت تو تلف میکنن
      مثلا تو بیای فیزیک از روی میکرو قدیم کار کنی دائم باید سرت تو این باشه که حالا کدوم مبحث مشترکه کدوم نیست و کدومو بزنم کدوم رو نه ... یه سری مباحث جدیدم داره نظام جدید اگه بخوای قدیم رو کار کنی مثلا بحث شناوری که توی نظام قدیم نیست رو چجوری میخوای با کتابای قدیمیت کار کنی و مسلطش کنی؟

به هر حال تصمیم با خودته
      ولی اگه نظر منو میخوای به نظرم یک هفته دیگه هم مشترک میخوندی
      مشترک خوندن (آرایه + گرمای فیزیک + کل مثلثات نظام قدیم + لغات نظام جدید از یه کتاب جیبی جمع و جور که گیر میاوردی ... خدایی یه هفته اینا طول نمیکشه جمعشون کنی؟) اگه مشترک خوندن رو تا یه هفته دیگه حاشیه ندیدی و یا فک نکردی که وای من عقب افتادم به نظرم تا 1 هفته دیگه همین مطالب رو بخون و بعد منابع جدیدت رو بگیر (تهیه منابع خیلی طول بدی 1 روز میری کتابفروشی میگیری و شروع میکنی پس نگرانی نداره)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      چرا کیلویی میخوای بفروشی،تو کتابخونه با تخفیف پنجاه یا هفتاد میخرن

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Future نمایش پست ها
      من قدیم بودم تا الان منتظر تمدید بودم هیچ منبعی از جدید هنوز نخریدم حالا سوالم اینه که تمام منایع قدیم ببرم بفروشم؟(کیلویی ۲تومن میخرن) حداقل پول دوتا کتابم در بیاداگر هیچیش نیاز نمیشه که کلا بفروشم
      راجب منابع جدید اطلاعی ندارم ولی راجب فروش کتاباتون ۲ هزار تومن ظلمه! من دم درمون ۳۱۰۰ نفروختم. اگه جاشو پیدا کنید خیلی بیشتر از اینا میتونید بفروشید.
      ویرایش:
      از نظر منم حداقل تا آخر این هفته صبر کن ، بعد کتابات رو بفروش و جدید بخر. و اینکه من برای نظام جدید هیچکدوم رو پیشنهاد نمیکنم نگه داری. در مورد اینکه چه کتابی بخری هم داخل همین انجمن جستجو کن براش تاپیک هست.
      ویرایش توسط amir.13 : 06 آبان 1399 در ساعت 19:47

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لطفااااا همه رو بفروش چون بعدا خودت دچار وسواس میشی.فقط ارایه رو میتونی نگه داری چون واقعا بقیه خیلی عوض شده بیشتر گیج میشی و باعث کاهش تمرکزت میشه کتابای دست دو نظام جدید بخر ارزون تر در بیاد

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      کتابای نظام قدیم رو نمیخرن

8. Top | #8
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      کتابای نظام قدیم رو نمیخرن
      تسلیت

9. Top | #9
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      کتابای نظام قدیم ما اگه دیگ بدرد میخورد که خود قدیمیا استفاده میکردن
      ببرین با تخفیف بفروشین دیگ کدومه!!!!! مگه کیلویی بفروشی
      اما من چون نکات مهمی رو یادداشت ردم به برادرم میدم ی سری چیزارو بقیشون ک بدردنخورن میدم کیلویی بره ))
      25 : 32 : 13 : 00

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها
      به نظر من به جز آرایه شاید هیچ منبعی دیگه به دردت نخوره
      به عنوان منبع اول حتما همه رو جدید کن
      حالا میتونی یه سری از منابع قوی مثل آی کیو شیمی و فیزیک و ریاضی تو نگه داری به عنوان منبع دوم و تست سخت تر بزنی شون
      ولی به نظرم بقیه منابع به عنوان منبع اول وقت تو تلف میکنن
      مثلا تو بیای فیزیک از روی میکرو قدیم کار کنی دائم باید سرت تو این باشه که حالا کدوم مبحث مشترکه کدوم نیست و کدومو بزنم کدوم رو نه ... یه سری مباحث جدیدم داره نظام جدید اگه بخوای قدیم رو کار کنی مثلا بحث شناوری که توی نظام قدیم نیست رو چجوری میخوای با کتابای قدیمیت کار کنی و مسلطش کنی؟

به هر حال تصمیم با خودته
      ولی اگه نظر منو میخوای به نظرم یک هفته دیگه هم مشترک میخوندی
      مشترک خوندن (آرایه + گرمای فیزیک + کل مثلثات نظام قدیم + لغات نظام جدید از یه کتاب جیبی جمع و جور که گیر میاوردی ... خدایی یه هفته اینا طول نمیکشه جمعشون کنی؟) اگه مشترک خوندن رو تا یه هفته دیگه حاشیه ندیدی و یا فک نکردی که وای من عقب افتادم به نظرم تا 1 هفته دیگه همین مطالب رو بخون و بعد منابع جدیدت رو بگیر (تهیه منابع خیلی طول بدی 1 روز میری کتابفروشی میگیری و شروع میکنی پس نگرانی نداره)
      من همش حس میکنم برای رسیدن به تسلط روی منابع جدید نیاز دارم از منابع قدیمم بخونم مخصوصا ریاضی و فیزیک
      من هیچ شناختی از منابع و مباحث حدید ندارم و کاملا برام ناشناختس
      اگر فکرم اشتباهه و کلا میتونم با منایع جدید به تسلط کافی برسم که کلا همشو بفروشم اخه مثل اینه دق هستن برامترجیح میدم نباشن و از اول منابع جدید بخرم

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      کسی نمیخره که کل کتاب فروشیای شیراز سر زدم همشون کیلویی میخرن

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      راجب منابع جدید اطلاعی ندارم ولی راجب فروش کتاباتون ۲ هزار تومن ظلمه! من دم درمون ۳۱۰۰ نفروختم. اگه جاشو پیدا کنید خیلی بیشتر از اینا میتونید بفروشید.
      ویرایش:
      از نظر منم حداقل تا آخر این هفته صبر کن ، بعد کتابات رو بفروش و جدید بخر. و اینکه من برای نظام جدید هیچکدوم رو پیشنهاد نمیکنم نگه داری. در مورد اینکه چه کتابی بخری هم داخل همین انجمن جستجو کن براش تاپیک هست.
      بیشتر از ۲ تومن نمیخرن ازم مجبورم ردشون کنم برن خوبیش لینه خودمم همه رو نصف قیمت خریدم
      به نظر شما کلا هیچ کدوم نیازم نمیشه؟خودم ترجیحم اینه کلا منابعو عوض کنم

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط taravat_e نمایش پست ها
      لطفااااا همه رو بفروش چون بعدا خودت دچار وسواس میشی.فقط ارایه رو میتونی نگه داری چون واقعا بقیه خیلی عوض شده بیشتر گیج میشی و باعث کاهش تمرکزت میشه کتابای دست دو نظام جدید بخر ارزون تر در بیاد
      ببینید یکم وسواسی شدم اخه همش فکر میکنم بخاطر کنکور امسال که سخت بود شاید نیاز باشه برا تسلط بیشتر از منابع قدیم بخونم
      ولی اگر مطمعن بشم که با منابع جدید هم میتونم تسلط پیدا کنم کلا همرو میفروشم و جدید میخرم

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بیشتر از ۲ تومن نمیخرن ازم مجبورم ردشون کنم برن خوبیش لینه خودمم همه رو نصف قیمت خریدم
      به نظر شما کلا هیچ کدوم نیازم نمیشه؟خودم ترجیحم اینه کلا منابعو عوض کنم
      چه آدمای نامردی
      بله هیچکدوم فایده خاصی نداره نگه داشتنش. همه منابع نظام جدید رو تهیه کن و با تمرکز و خیال راحت شروع کن به خوندن که وقت با ارزش‌تر از چندتا کتابه که شاید، اما، اگر، یه قسمتیش به درد بخوره. با آرزوی موفقیت

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      من همش حس میکنم برای رسیدن به تسلط روی منابع جدید نیاز دارم از منابع قدیمم بخونم مخصوصا ریاضی و فیزیک
      من هیچ شناختی از منابع و مباحث حدید ندارم و کاملا برام ناشناختس
      اگر فکرم اشتباهه و کلا میتونم با منایع جدید به تسلط کافی برسم که کلا همشو بفروشم اخه مثل اینه دق هستن برامترجیح میدم نباشن و از اول منابع جدید بخرم
      این همه رتبه برتر نظام جدیدی داشتیم که با کتابای خودشون به تسلط رسیدن
      پس کار نشد نداره
      با کتاب نظام قدیمم میشه خوند
      ولی 3 تا بحث پیش میاد:
      1. یه سری فصلا توی نظام جدید تقریبا نصف شدن
      حالا مثال میزنم
      مثلا اگر خیلی سبز نظام قدیم جلد پیش دانشگاهیش از کل حرکت یعنی مفاهیم حرکت + حرکت با شتاب ثابت + نمودارا + سقوط آزاد + حرکت دو بعدی 780 تا تست آورده بود تقریبا 300 تا از این تستا به درد نظام جدید میخوره که باید بزنیش
      اما خیلی سبز نظام جدید از مفاهیم حرکت + حرکت با شتاب ثابت + نمودارا اومده 600 تا تست مطرح کرده
      حالا به نظرت با زدن 300 تا تست مشترک از روی کتاب قدیمت بهتر به تسلط میرسیدی یا 600 تا تست با تنوع خیلی بیشتر نظام جدید؟

2. سبک تستای ریاضی/فیزیک نظام قدیم توی این دو سالی که کنکور 98 و 99 دو مدله طراحی شد رفت به سمت سبک تستای نظام جدید
      اگه یادت باشه مثلا 98 ریاضی نظام قدیم اکثر سوالاتش از تمرینای کتاب درسی نظام جدیدا بود و اونا خیلی راحت تستارو میزدن ولی یه نظام قدیمی که با این سوالات آشنایی نداشت خیلی سخت ترش بود که جواب بده و نظم ذهنی خیلیا بهم ریخت سر جلسه

3. اگر رفتی سراغ منابع قدیم و قدیم خونی کردی ، باید برای حفظیات و مفاهیم جدید نظام جدید (مثل فصل 1 دهم شون + متن کتاب شون + یه سری ریزه کاریای اکثر توی پیش 2 و دهم شون که اضافه شده) بیای و دوباره کتاب نظام جدید هم بگیری و عملا دور خودت رو پر کنی از 4 جلد تست نظام قدیم + 4 جلد تست نظام جدید ، حالا این وسط ممکنه به خاطر کمال گرایی هر روز به این کتابا نگاه کنی حجمشونو ببینی و کلا از ریاضی فیزیک خوندن پشیمون بشی

به طور کلی فقط داخل درس شیمی باید خیلی خوشحال باشی که نظام قدیم خوندی
      چون الان ذهنت خیلی آماده است تا شیمی جدید بخونی و یه جورایی کتاباشون حکم جمع بندی مباحث رو داره واست
      انقدر مطالب شیمی جدید پراکنده است که ذهنت وقتی داری یه فصلشونو میخونی فکر میکنه داری نظام قدیم رو همایش وار جمع بندیش می کنی توی هر فصل (هر فصل هم حفظیات داره هم مسائل داره هم مفاهیم داره)
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)