خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 23
    1. Top | #1
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات

پرونده نظام قدیمی‌ها بسته شد

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور امروز ۶ آبان ماه ۹۹ با تاکید بر این که پرونده کنکور نظام قدیمی‌ها برای سال آینده بسته شد و تصمیمات گرفته شده در این زمینه تغییری نخواهد کرد، گفت: داوطلبان یک سال فرصت دارند که خود را براساس تغییرات جدید برای کنکور ۱۴۰۰ آماده کنند.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین از مباحث جدید نظام آموزش متوسطه سوالات در آزمون کمتر مطرح خواهد شد تا سوالات ما هم تراز شود. در نتیجه نه دانش آموز و نه معلم به تغییرات نظام آموزش متوسط که بیشتر از شش سال است شروع شده توجهی نخواهد کرد. در حالی که تغییرات نظام آموزش متوسطه براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش صورت گرفته است یعنی ما این سند و سند نقشه جامع علمی کشور را معطل کردیم و اجازه نمی دهیم به خاطر بخش مشترک سوالات درست اجرا شود. بنابراین نمی‌شود کل سیستم آموزش کشور معطل عده‌ای شود که فقط می‌خواهند وارد سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شوند.

سال آینده سوالات نظام جدید مطرح خواهد شد و محتوای درسی نظام جدید نیز ساده تر از نظام قدیم است. بنابراین توصیه می‌کنم داوطلبان در این یک سالی که وقت دارند مطالبی که مشترکات زیادی هم وجود دارد مورد مطالعه قرار بدهند.

دیگه نبینم وارد حاشیه تمدید بشیدا
      (و السلام )

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کی فکرشو میکرد مسائل ژنتیک به اون گردن کلفتی،انتگرال با اون همه دبدبه و کبکبه،تکواژ با اون همه سم بودنش و اعلال با اون رو مخ بودنش اینطور بیرحمانه به دست تاریخ سپرده بشن

نتیجه گیری:بیهود نتاز مقصد خاک است

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      کی فکرشو میکرد مسائل ژنتیک به اون گردن کلفتی،انتگرال با اون همه دبدبه و کبکبه،تکواژ با اون همه سم بودنش و اعلال با اون رو مخ بودنش اینطور بیرحمانه به دست تاریخ سپرده بشن

یادش بخیرررررر.قارچ ها/آغازیان با نمک/حرکت دایره ای/سینماتیک دو بعدی شاه شاهان /آینه های جذاب/عدسی ها/خازن های گرامی/سطح شیب دار عزیز/آزمایش آقای یانگ (ره)/لوله های صوتی خوشمل/هذلولی(از این یکی بدم میومد)/سقوط آزاد/
      یادمان گرامی
      #نسلی_که_علم_ها_را_کامل_تر_یا د_گرفتند_و_ظلم_زیادی_بدانان_ شد!!!!!!

ای فلـــــــــــــــــــــــ ک تا کی کلـــــــــــــک!!!!!!!:troll (9):

4. Top | #4
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها

یادش نباشه، چی بودن آخه
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      رئیس سازمان سنجش آموزش کشور امروز ۶ آبان ماه ۹۹ با تاکید بر این که پرونده کنکور نظام قدیمی‌ها برای سال آینده بسته شد و تصمیمات گرفته شده در این زمینه تغییری نخواهد کرد، گفت: داوطلبان یک سال فرصت دارند که خود را براساس تغییرات جدید برای کنکور ۱۴۰۰ آماده کنند.

وی خاطر نشان کرد: بنابراین از مباحث جدید نظام آموزش متوسطه سوالات در آزمون کمتر مطرح خواهد شد تا سوالات ما هم تراز شود. در نتیجه نه دانش آموز و نه معلم به تغییرات نظام آموزش متوسط که بیشتر از شش سال است شروع شده توجهی نخواهد کرد. در حالی که تغییرات نظام آموزش متوسطه براساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش صورت گرفته است یعنی ما این سند و سند نقشه جامع علمی کشور را معطل کردیم و اجازه نمی دهیم به خاطر بخش مشترک سوالات درست اجرا شود. بنابراین نمی‌شود کل سیستم آموزش کشور معطل عده‌ای شود که فقط می‌خواهند وارد سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شوند.

سال آینده سوالات نظام جدید مطرح خواهد شد و محتوای درسی نظام جدید نیز ساده تر از نظام قدیم است. بنابراین توصیه می‌کنم داوطلبان در این یک سالی که وقت دارند مطالبی که مشترکات زیادی هم وجود دارد مورد مطالعه قرار بدهند.

(و السلام )
      تیر خلاص !

6. Top | #6
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها

(و السلام )

بنابراین نمی‌شود کل سیستم آموزش کشور معطل عده‌ای شود که فقط می‌خواهند وارد سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شوند.

همش به کنار ولی همین جمله نابودم کرد
      واقعا اینقدر اضافی بودیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟

7. Top | #7
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها

بنابراین نمی‌شود کل سیستم آموزش کشور معطل عده‌ای شود که فقط می‌خواهند وارد سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی شوند.

همش به کنار ولی همین جمله نابودم کرد
      واقعا اینقدر اضافی بودیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
      خدا ظالمان را لعنت کند : )

8. Top | #8
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Wonderland نمایش پست ها

یادش بخیرررررر.قارچ ها/آغازیان با نمک/حرکت دایره ای/سینماتیک دو بعدی شاه شاهان /آینه های جذاب/عدسی ها/خازن های گرامی/سطح شیب دار عزیز/آزمایش آقای یانگ (ره)/لوله های صوتی خوشمل/هذلولی(از این یکی بدم میومد)/سقوط آزاد/
      یادمان گرامی
      #نسلی_که_علم_ها_را_کامل_تر_یا د_گرفتند_و_ظلم_زیادی_بدانان_ شد!!!!!!

ای فلـــــــــــــــــــــــ ک تا کی کلـــــــــــــک!!!!!!!:troll (9):
      کامل تر؟؟؟؟
      اون نسلی که کامل تر یاد گرفت مال نظام قبل تر از این بود
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سال آینده سوالات نظام جدید مطرح خواهد شد و محتوای درسی نظام جدید نیز ساده تر از نظام قدیم است......

مرسی ما که ۲ کنکورمون افتادیم با این جدیدا که مطالبشون کمتر بود و سوختیم ....
      مرسی که بقیه قدیمی ها رو نسوزوندید ......

حالا مجبور شدن بیان جدید بخونن ، والا بهتره
      ?why do we fall
      so that we can learn
      to pick ourselves
      up

10. Top | #10
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

کامل تر؟؟؟؟
      اون نسلی که کامل تر یاد گرفت مال نظام قبل تر از این بود
      بله درسته.نظام قدیمای اصلی برای قبل 80 هستن.ما نظم ترمی واحدی بودیم که نظم جدید اونا محسوب میشدیم ولی درحال حاضر جدیدتر از ما پیدا شده.
      منظورم نسبت به نظام جدیدای الانه:troll (20):

11. Top | #11
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بله درسته.نظام قدیمای اصلی برای قبل 80 هستن.ما نظم ترمی واحدی بودیم که نظم جدید اونا محسوب میشدیم ولی درحال حاضر جدیدتر از ما پیدا شده.
      منظورم نسبت به نظام جدیدای الانه:troll (20):

البته مهمه که بعدا هم ازت که پرسیدن بلد باشی، نه فقط بگی من نظام قدیمم من بیشتر یاد گرفتم و این حرفا، بیشترشون هیچی یادشون نیست، ولی الان مثلا از نظام های قدیمی تر شعرای درسای ابتدایی رو بپرسی یادشونه(من که اصلا یادم نیست از کلاس نهم به عقب چی خوندم)

12. Top | #12
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط adaf$ نمایش پست ها

البته مهمه که بعدا هم ازت که پرسیدن بلد باشی، نه فقط بگی من نظام قدیمم من بیشتر یاد گرفتم و این حرفا، بیشترشون هیچی یادشون نیست، ولی الان مثلا از نظام های قدیمی تر شعرای درسای ابتدایی رو بپرسی یادشونه(من که اصلا یادم نیست از کلاس نهم به عقب چی خوندم)
      اینم حرفیه! ولی می تونیم پزشو بدیمبه هر حال خوندیمشون وتست شون رو هم زدیم.شما الان بری خارج یه انتگرال بدن حل کنی بلد نباشی ضایع است//البته نمی دونم چرا ممکنه ازشما یه پزشک تو خارج انتگرال بپرسن صدف خانم اما زندگی قابل پیش بینی نیست//:troll (5):

13. Top | #13
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

اینم حرفیه! ولی می تونیم پزشو بدیمبه هر حال خوندیمشون وتست شون رو هم زدیم.شما الان بری خارج یه انتگرال بدن حل کنی بلد نباشی ضایع است//البته نمی دونم چرا ممکنه ازشما یه پزشک تو خارج انتگرال بپرسن صدف خانم اما زندگی قابل پیش بینی نیست//:troll (5):

شاید باور نکنی ولی دلم میخواد برم درباره انتگرال بخونم
      ببینم چیه که انقدر نظام قدیمیا میگن ما خوندیم شما نخوندین
      (حالا نه انگار همه شون یاد گرفتن بیشتر خانواده من ریاضی خوندن، میگن نود درصد مردم هیچ وقت انتگرال رو یاد نگرفتن فقط میگن خوندیم به چه درد خورد)

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

والا انتگرال که جزو مباحث سخت نبود خدایی گرچه الان بعد 15 16 ماه نمیتونم مسائلش رو حل کنم

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حسرت قبولی تو نظام قدیم رو دلم موند حیف اون همه کم کاری از خودم خیلی ناراحتم که عمرمو هدر دادم و نمیخوندم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن