خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 57
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      یعنی شما فقط کتاب درسیو میخونی
      وا مگه با کتاب درسی میشه تستای قلم چی رو زد

نیازی ندارم به درسنامه . تایم عمده زیست من به تست صرف میشه . ( پارسال همین بحث باعث شد که خوب نتونم عمل کنم ) برا هر فصل اگه امکانش باشه سه سطحی هم میزنم . اما الگو سه بعدی و خیلی سبز رو میزنم برا هر فصل . فکر کنم برا گردش مواد من نزدیک 586 تایی زدم تست فیدبکش هم ازمون قلم نشون داده . درسنامه جز بار الکی مطالب و وقت تلف کنی ایدی نداره

قبول دارم . هیشکی نمیتونه بلند شه بیاد بگه برا درسی مثل بیولوژی نیاز نیست که بری به عمق مطالب و تمرین مکرر داشته باشی امــــــــــا کنکور ایران اینو نمیگه . کنکور ایران اصلا علم نیست کنکور منطق خودش رو داره اونم اینه که مطالب رو بدون اینکه کاربردی تو زندگیت داشته باشه حفظ کنی !!! دانشجو های پزشکی رو ببین با اعتماد به نفس میرن به دانشگاه که من مثلا زیست رو 90 زدم . اما زارتی استاد یه چیز میگه که طرف هنگ میکنه! و با زیست دبیرستانش نمیخونه ، حالا چلنجش اینه که بره فرمت کنه مغزش رو به جاش اناتومی گری بحفظه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ویرایش توسط Mohamad_R : 07 آبان 1399 در ساعت 19:32

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      زیست درسیه که باید از طریق تست زنی خیلی زیاد برای خودت نکته و درسنامه پیدا کنی غیر از این به نظر من اصلا اصولی نیست چون همیشه مولفا پر گویی بی مورد میکنن.

دقیقا . تو تست مولف دست بالش بستس که باید استاندارد کنکور و چهارچوب کتاب رو رعایت کنه ( تا فردا بتونه بگه تطابق داشتم) اما درسنامه محدودیتی برا مولف نزاشته و مولف ازاده هر چقدر میتونه وراجی و خزبلات مکتوب کنه . درسنامه خوب فقط برا عربی به نظرم کاربردیه
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نکته استخراج کردن از تستا هزاران هزار برابر مفید تره تا خوندن درسنامه چون هم روش مواجهه با تستو یاد میگیری هم اینکه چجوری تحلیل کنی و هم اینکه نکته های اصلی تو همون تستا هست و ...
      من خودم درصدام فاجعه بود دهم یازدهم نگم بهتره فکر میکردم باید این درسنامه کتابا رو بخونم دیگه تمومه ولی دوستم که درصد خیلی بالایی میزد(90 به بالا) گفت بیخیال درسنامه شو و برو سمت تست الان درصدم تو کانون به هفتاد رسیده مثلا تو دوازدهم یا دفعه قبلش پایه اونم منی که اون فاجعه بودم میشه گفت تمام کسایی که زیست رو بالا میزنن درسنامه نمیخونن البته جاهایی که واقعا هر چی میخونید نمیفهمید میتونین فقط همون قسمت رو از درسنامه بخونین یا فیلمای آلا یا معلمای دیگه(همون قسمتی که هیچی نفهمیدید) رو ببینید ولی وقت خودتون رو با درسنامه تلف نکنید زیاد
      ویرایش توسط sepehr_a : 07 آبان 1399 در ساعت 19:31

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

نیازی ندارم به درسنامه . تایم عمده زیست من به تست صرف میشه . ( پارسال همین بحث باعث شد که خوب نتونم عمل کنم ) برا هر فصل اگه امکانش باشه سه سطحی هم میزنم . اما الگو سه بعدی و خیلی سبز رو میزنم برا هر فصل . فکر کنم برا گردش مواد من نزدیک 586 تایی زدم تست فیدبکش هم ازمون قلم نشون داده . درسنامه جز بار الکی مطالب و وقت تلف کنی ایدی نداره
      سه سطحی زیست چطوره ؟ سطحش چطوره؟

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سه سطحی زیست چطوره ؟ سطحش چطوره؟

تستا ترکیبی ان . اگه سال اولید فعلا نزنین بزارین اسفند به بعد . کتاب ارشیو سوالات با درصدای عجیب ازمون های کانون هست . بر خلاف اسمش از جهت مطلب علمی به درجه دشوار یا دشوار تر سوال چینش نکردن . و چینش بر اساس میزان پاسخگویی و امار صحیح پاسخ هاست . شاید بازکنین ببینی سوالی که نوشته نسبتا دشوار خیلی سخت تر از سوالی باشه که نوشته دشوار تر . ضمنا غلط های ریزی هم پیدا میشه . ولی در کل برا اینکه بفهمید کجا ها عموم داوطلبان ضعف دارن خیلی خوبه . مثلا امار سه سطحی نشون میده که حواس و اعصاب درصد پاسخگویی کمی داشته و شما دو تا نتیجه داری از این

1 - حواس نقطه عطفت میتونه باشه با تمرین و استمرار زیاد که از رقبا جلو بزنی ( گرچه زیست مختص یه فصل نی)
      2- اون فصلی که درصد کمی داره نشون میده که چقدر طراح میتونه غریزه حیوانیتش هایلایت شه و تست سخت بده
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mojtabamessi نمایش پست ها
      یکی منتظره شیمی مبتکرانه یکی دیگه منتظر زیست الگو باور کنین کتابا سطح اول هر درس فرق زیادی ندارن الگو کتاب حجیمیه هرجور خودت میدونی
      اکه منظورت از مبتکران منم،منکه منتظر نموندم رفتم میکرو پایه رو گرفتم.
      خیلی عالیه.نمیدونم چرا انقد منتظر مبتکران موندم

7. Top | #37
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      از این دوتا کتاب که میزنی کدومش به عنوان منبع تستی بهتره؟
      منظورم اینه پاسخنامش خوب باشه یا برداشت چرت از کتاب درسی نداشته باشه

قبول دارم . هیشکی نمیتونه بلند شه بیاد بگه برا درسی مثل بیولوژی نیاز نیست که بری به عمق مطالب و تمرین مکرر داشته باشی امــــــــــا کنکور ایران اینو نمیگه . کنکور ایران اصلا علم نیست کنکور منطق خودش رو داره اونم اینه که مطالب رو بدون اینکه کاربردی تو زندگیت داشته باشه حفظ کنی !!! دانشجو های پزشکی رو ببین با اعتماد به نفس میرن به دانشگاه که من مثلا زیست رو 90 زدم . اما زارتی استاد یه چیز میگه که طرف هنگ میکنه! و با زیست دبیرستانش نمیخونه ، حالا چلنجش اینه که بره فرمت کنه مغزش رو به جاش اناتومی گری بحفظه
      ...

8. Top | #38
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mlt نمایش پست ها
      از این دوتا کتاب که میزنی کدومش به عنوان منبع تستی بهتره؟
      منظورم اینه پاسخنامش خوب باشه یا برداشت چرت از کتاب درسی نداشته باشه

قطعا ماز خیلی سبز ..

گاها شده میگی ای خدا این چرت چیه نوشته اخه تو گزینه ولی بعد میری پاسخنامه میبینی متن کتابه . خوبیه خیلی سبز اینه ارجاع بیشتر سوالات از کتاب درسیه نه مثل الگو از برداشت مولف از کتاب
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

9. Top | #39
      mlt
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سینا میگفت غلط زیاد داره...تو دیدی؟
      من درسنامه میخونم ولی خسته میشم از درسنامه و حال تستو ندارم (دوست دارم توی تست نکته پیدا کنم چون غلط میزنم بیشتر تو ذهنم میمونه )و اگه هم نخونم میترسم نکته ای از دستم بپره

قطعا ماز خیلی سبز ..

گاها شده میگی ای خدا این چرت چیه نوشته اخه تو گزینه ولی بعد میری پاسخنامه میبینی متن کتابه . خوبیه خیلی سبز اینه ارجاع بیشتر سوالات از کتاب درسیه نه مثل الگو از برداشت مولف از کتاب
      ...

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من درسنامه میخونم ولی خسته میشم از درسنامه و حال تستو ندارم (دوست دارم توی تست نکته پیدا کنم چون غلط میزنم بیشتر تو ذهنم میمونه )و اگه هم نخونم میترسم نکته ای از دستم بپره
      اگر نکته مهمی باشه باید تو تست ها باشه اگر هم نکته تو تستا نباشه یعنی بیخوده

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

میشه غلط هاش رو بگی کجا نوشتن چون من ندیدم !؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #42
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      اکه منظورت از مبتکران منم،منکه منتظر نموندم رفتم میکرو پایه رو گرفتم.
      خیلی عالیه.نمیدونم چرا انقد منتظر مبتکران موندم
      نه کلی بود حرفم بجز تو خیلیا بیخودی منتظر مبتکرانن کار خوبی کردی تراکم تستای سخت تو کتاب میکرو خیلی بیشتر از مبتکرانه البته کلن زیاد فرقی ندارن

13. Top | #43
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      به راحتی و آسانی و با خیال راحت!

14. Top | #44
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      جلد تست میکرو زیست پایه 1400 موجود شده تو گاج مارکت معلوم نیست فقط جلد عوض کردن یا... کسی نمیخواد بگیره؟

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      لنتی دو ماه رفته ها
      دو ماااااااااااااااااااااااا ااااااااه
      میفهمی؟ اونوقت هنوز منتظر اینی برا چی خودتو داری گول میزنی اخه؟

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن