خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کسی هست کتاب درسی داشته باشه؟ ترجیحا در ارومیه

سلام دوستان من تغییر نظام دادم
      قصد دارم کنگور مجدد نظام جدید بدم
      اما تا الان نتونستم کتاب های درسی تجربی نظام جدید رو پیدا کنم
      توی سایت توزیع کتاب درسی سنجش هم موجودی برخی کتابا تموم شده و ناقصن چون دیر متوجه شدم
      فقط تونستم کتابای دوازدهم رو سفارش بدم که البته چندتاش ناقصن
      توی دیوار و بوکشیپ و مای گاج شهرمون هم نتونستم پیدا کنم
      دوست و اشنا هم کسیو نمیشناسم که نظام جدید باشه

کسی از ارومیه هست که کتاب درسی تجربی داشته باشه و بخواد بفروشه؟
      یا کسی هست که احتمال داشته باشه بعد اعلام نتایج که چند روزه دیگس کتاباشو بخواد بفروشه و پشت کنکور نمونه؟
      یا جاییو میشناسین که کتاب درسی با قیمت مناسب بفروشن؟( منظورم چاپ رنگی نیست چون قیمتاشون فضایین و با پول کاغذ ازاد حساب میکنن)
      لطفا اگه اطلاع دارین بهم بگین آبان شده و من هنوز کتاب درسی ندارم ...

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      فقط یک مورد آگهی دیدم که مربوط به چاپ ۹۵ ۹۶ ۹۷ هست
      به نظرتون بخرم یا خیلی عوض شدن و قابل استفاده نیستن؟
      تغییراتشون تا حدی هست که از روی پی دی اف بتونم اصلاح کنم؟ یا مطالب به کلی عوض شده و تغییرات زیاده؟
      چون چاپ ۹۶ ۹۷ ۹۸ هم تغییرات داره اما جزئین ایا تغییراتشون ازون بیشتره یا اندازه همن؟
      اگر چاپ ۹۸ پیدا نکردم همینا رو بگیرم یا با خریدشون ضرر میکنم و به درد نمیخورن؟
      ممنون میشم اگه میدونین بهم بگین

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invincible نمایش پست ها
      فقط یک مورد آگهی دیدم که مربوط به چاپ ۹۵ ۹۶ ۹۷ هست
      به نظرتون بخرم یا خیلی عوض شدن و قابل استفاده نیستن؟
      تغییراتشون تا حدی هست که از روی پی دی اف بتونم اصلاح کنم؟ یا مطالب به کلی عوض شده و تغییرات زیاده؟
      چون چاپ ۹۶ ۹۷ ۹۸ هم تغییرات داره اما جزئین ایا تغییراتشون ازون بیشتره یا اندازه همن؟
      اگر چاپ ۹۸ پیدا نکردم همینا رو بگیرم یا با خریدشون ضرر میکنم و به درد نمیخورن؟
      ممنون میشم اگه میدونین بهم بگین
      اگر بخوای مندروس عمومی رو راهنمایت کنم

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      زیست ودینی دهم چاپ 95تغییر کرده.اگر می خوای دست دوم بخری حداقل چاپ96دهم97 یازدهم 98 دوازدهم بگیر.در ضمن انقلاب تهران کل کتابای درسی چاپ امسالو می دی280.زنگ بزن ببین پست می کنه ارومیه.
      کتاب شایان من خریدم خوب بود 02166417110.
      درضمن به نظرم کتاب درسی فیزیک وریاضی نمی خواد بخری.چون درسنامه کتاب تست کافیه.بقیه رو بخر.فوقش خواستی تمرین کتاب حل کنی پی دی افشو دانلود کن.

5. Top | #5
      در انتظار تایید ایمیل

نمایش مشخصات
      سلام من خودم سفارش دادم و رسیده به دستم از یه کتاب فروشی . هر اختصاصی 25 تومن و هر عمومی 23 . میخوای؟ اتفاقا ویرایش 97 و 98 و 99 هستن . ضمنا خودمم از ارومیه ام

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا فعلا تا کتاب دستت نیومده به نظرم از روی پی دی اف بخون.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      ...

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام همشهری ببین کتاب درس یمن خودم همه جارو گشتم نتونستم پیدا کنم ولی تازگیا دوستم تو خیابان عطایی ی مغازه پیدا کرده که کتاب درسیارو داره دونه ای 35 تومن میده البته کتاب درسی دست دومم داره که میده 10 تومن به نظرم برو خیابان عطاییرو بگرد پیدا میکنی من ادرس دقیق مغازرو ندارم چون برای منم دوستم قراره بگیره ولی برو بگرد شاید پیدا کردی

باشاریلار

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      اگر بخوای مندروس عمومی رو راهنمایت کنم
      سلام چطور؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      زیست ودینی دهم چاپ 95تغییر کرده.اگر می خوای دست دوم بخری حداقل چاپ96دهم97 یازدهم 98 دوازدهم بگیر.در ضمن انقلاب تهران کل کتابای درسی چاپ امسالو می دی280.زنگ بزن ببین پست می کنه ارومیه.
      کتاب شایان من خریدم خوب بود 02166417110.
      درضمن به نظرم کتاب درسی فیزیک وریاضی نمی خواد بخری.چون درسنامه کتاب تست کافیه.بقیه رو بخر.فوقش خواستی تمرین کتاب حل کنی پی دی افشو دانلود کن.
      زیست و دینی یعنی به کل عوض شدن؟ نمیشه از رو پی دی اف درستشون کنم؟
      ممنون عزیزم ازشون میپرسم اما 280 برای کتاب درسی واقعا زیاده فکر کنم علتش اینه چاپ میکنن کتابا رو و گرونتر میشه من چاپی نمیخوام خوده کتاب درسی به نظرم به صرفه تر باشه
      چون سنجش به صورت ازاد کل کتابا رو 120 میده

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __dr_ee_am__ نمایش پست ها
      سلام من خودم سفارش دادم و رسیده به دستم از یه کتاب فروشی . هر اختصاصی 25 تومن و هر عمومی 23 . میخوای؟ اتفاقا ویرایش 97 و 98 و 99 هستن . ضمنا خودمم از ارومیه ام
      آدرس کتابفروشی رو میدی لطفا عزیزم؟
      همه ی کتابا رو گرفتی؟ اگه همشو بگیرم نزدیک 500 تومن میشه در حالیکه قیمت واقعی کتابا این نیست

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _sevin_ نمایش پست ها
      سلام همشهری ببین کتاب درس یمن خودم همه جارو گشتم نتونستم پیدا کنم ولی تازگیا دوستم تو خیابان عطایی ی مغازه پیدا کرده که کتاب درسیارو داره دونه ای 35 تومن میده البته کتاب درسی دست دومم داره که میده 10 تومن به نظرم برو خیابان عطاییرو بگرد پیدا میکنی من ادرس دقیق مغازرو ندارم چون برای منم دوستم قراره بگیره ولی برو بگرد شاید پیدا کردی

باشاریلار
      سلام عزیزم ممنون سر میزنم بهشون اما تو عطایی خیلی با بی انصافی میدن قیمتارو در حالیکه خودشون ارزون میخرن از کنکوریا
      شنیدم دست دوم رو هم دونه ای 20 30 تومن میدن
      واقعا نمیتونم برای کتاب درسی انقدر هزینه کنم

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      سلام دوستان من تغییر نظام دادم
      قصد دارم کنگور مجدد نظام جدید بدم
      اما تا الان نتونستم کتاب های درسی تجربی نظام جدید رو پیدا کنم
      توی سایت توزیع کتاب درسی سنجش هم موجودی برخی کتابا تموم شده و ناقصن چون دیر متوجه شدم
      فقط تونستم کتابای دوازدهم رو سفارش بدم که البته چندتاش ناقصن
      توی دیوار و بوکشیپ و مای گاج شهرمون هم نتونستم پیدا کنم
      دوست و اشنا هم کسیو نمیشناسم که نظام جدید باشه

کسی از ارومیه هست که کتاب درسی تجربی داشته باشه و بخواد بفروشه؟
      یا کسی هست که احتمال داشته باشه بعد اعلام نتایج که چند روزه دیگس کتاباشو بخواد بفروشه و پشت کنکور نمونه؟
      یا جاییو میشناسین که کتاب درسی با قیمت مناسب بفروشن؟( منظورم چاپ رنگی نیست چون قیمتاشون فضایین و با پول کاغذ ازاد حساب میکنن)
      لطفا اگه اطلاع دارین بهم بگین آبان شده و من هنوز کتاب درسی ندارم ...
      سلام من امسال پشت کنکوریم و یه چند تا از منابعی که دارم رو میخام بفروشم با تخفیف اگه خواستی بیا ببر.
      در ضمن من از شاهیندژم فکر کنم بشناسی نزدیک ارومیه س

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام چطور؟
      ببینید در کل بهتره پی دیاف کتابارو دان کنید وبا تکثیر دانشجویی که پشت وروش 300 میشه ورقی چاپ کنید کتب رو البته فرمت بعضی کتب a3هست شاید کمترم در بیاد مثلا 200 تومان

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      ببینید در کل بهتره پی دیاف کتابارو دان کنید وبا تکثیر دانشجویی که پشت وروش 300 میشه ورقی چاپ کنید کتب رو البته فرمت بعضی کتب a3هست شاید کمترم در بیاد مثلا 200 تومان
      اگرم بتونی بیای تبریز با غ گلستان مرکز کتب دسته دوم هست و میتونید کتب چاپ 98 رو با قیمت روی جلد در حد نو بخرید و بعدش بیارید تغییرات 99 رو خودتون که اکثرن ناچیزه اعمال کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن