خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 46
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بکشید بیرون نااااموسا

برید بشینید پای درستون که روز حساب خیلی خیلی بهتون نزدیکه
      البته اگه عزم رشته های تاپ دانشگاه معتبر پیام نور رو دارید ( به قول مهدی آرتور عزیز ) بحثش جداست !

همین مونده باز نظام قدیمایی که دیگه عزم جدید رو کردن باز یه ماه درگیر این قضیه بشن !

2. Top | #32
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها
      ظرف کمتر از ی ساعت سه صفحش پر شد
      ایشالا اگه برادرا ، خواهرا همت کنن میخوایم رکورد تاپیک «شمارش معکوس تا....» رو بزنیم

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      بچه ها یه چیزی بگم
      با این بحث ها وضع گند کشور و مسولین و سازمان ها درست نمیشه از ریشه و بنیادخرابه !!!!!بیاید جمع کنیم بریم آمریکایی سوئیسی جایی یه ذره طعم زندگی رو بچشیم

4. Top | #34
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      آغا خودت به دادمون برس

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      بکشید بیرون نااااموسا

برید بشینید پای درستون که روز حساب خیلی خیلی بهتون نزدیکه
      البته اگه عزم رشته های تاپ دانشگاه معتبر پیام نور رو دارید ( به قول مهدی آرتور عزیز ) بحثش جداست !

همین مونده باز نظام قدیمایی که دیگه عزم جدید رو کردن باز یه ماه درگیر این قضیه بشن !
      21.png
      کسی هرگز نمیداند
      چه سازی می زند فردا
      چه میدانی تو از امروز،
      چه میدانم من ازفردا،
      همین یک لحظه رادریاب
      که فردا قصه اش فرداست.

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      اکثر نظام قدیمی هایی که میشناسم رفتن جدید و دیگه برای هر درسشون چنتا منبع رو تهیه کردن
      به هر حال ایشالله که این یه بار به نفع بچه ها بشه و تمدید قطعی
      نمیشه انکار کرد که خیلی ها از طبقات ضعیف جامعن و تهیه ی ساده ترین کتب درسی براشون مشکل سازه
      ​تو به هیچکس غیر از خودت نیاز نداری

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      بچه ها یه چیزی بگم
      با این بحث ها وضع گند کشور و مسولین و سازمان ها درست نمیشه از ریشه و بنیادخرابه !!!!!بیاید جمع کنیم بریم آمریکایی سوئیسی جایی یه ذره طعم زندگی رو بچشیم
      خواهر من ،من انتظار قبول کردن این جمله ای که میگم نداری ولی ایران برای افرادی در سطح متوسط(چه بالا چه پایین)بهتره زنگی تا آلمان و آمریکا(سوئیس رو نمیگم با کشور های اسکاندیناوی کاری ندارم) ولی در کل حتی بری اونور آب اینو یادت باشه همیشه یه شهروند درجه دو حساب میشی حتی سوئیس(نمونش همین افغانی های عزیز) و یه ضربالمثل داریم که آسمان همه جا یه رنگه،
      فقط یه چیزی میگم چون تجربشو دارم:اگر توی ایران از نظر درآمد(اینو واقعا میگم توی ایران پول در آوردن حتی حلال بسیار راحتره نسبت به خارج)حالا درکل اگر توی ایران مثلا پزشک باشی به موفقیت نرسی،یا حتی یه آدم الاف بیکار باشی و توی ایران به موفقیت نرسی،اونور آب توی خوابتم موفقیت رو نمیتونی ببینی.
      اگر هم منظورتون دانشجوهای صنعتی شریف که باید عرض کنم که خیلی ها هستند که هوش بیشتر از میرزاخانی رو دارند و توی ایران هستند(بدجور ازشون حمایت میشه جوری که اصلا به فکر خارج رفتن هم نمیفتند) و حالا اون کسانی هم میرند این رو بدونید که سطح علمیشون از اون کسایی که میمونند(عضو بنیاد نخبگان ملی هستند)کمتره چون وگرنه اصلا اجازه خروجشو نمیدن الان!
      در ضمن من دنبال بحث و جدل نیستم کلا آدمیزاد هر کسی نظری داره چه خواهی،چه نخواهی!

8. Top | #38
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      وقت طلاست کلا 8 ماه و خورده ای مونده وقتتون هدر ندید، اونایی که تهیه منابع براشون سخته به کنار ولی اونایی که میتونن منابع تهیه کنن بدونید که نظام جدید خیلی بهتر و سبک تر و منظم تره استارت بزنید که وقت کمه.

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خواهر من ،من انتظار قبول کردن این جمله ای که میگم نداری ولی ایران برای افرادی در سطح متوسط(چه بالا چه پایین)بهتره زنگی تا آلمان و آمریکا(سوئیس رو نمیگم با کشور های اسکاندیناوی کاری ندارم) ولی در کل حتی بری اونور آب اینو یادت باشه همیشه یه شهروند درجه دو حساب میشی حتی سوئیس(نمونش همین افغانی های عزیز) و یه ضربالمثل داریم که آسمان همه جا یه رنگه،
      فقط یه چیزی میگم چون تجربشو دارم:اگر توی ایران از نظر درآمد(اینو واقعا میگم توی ایران پول در آوردن حتی حلال بسیار راحتره نسبت به خارج)حالا درکل اگر توی ایران مثلا پزشک باشی به موفقیت نرسی،یا حتی یه آدم الاف بیکار باشی و توی ایران به موفقیت نرسی،اونور آب توی خوابتم موفقیت رو نمیتونی ببینی.
      اگر هم منظورتون دانشجوهای صنعتی شریف که باید عرض کنم که خیلی ها هستند که هوش بیشتر از میرزاخانی رو دارند و توی ایران هستند(بدجور ازشون حمایت میشه جوری که اصلا به فکر خارج رفتن هم نمیفتند) و حالا اون کسانی هم میرند این رو بدونید که سطح علمیشون از اون کسایی که میمونند(عضو بنیاد نخبگان ملی هستند)کمتره چون وگرنه اصلا اجازه خروجشو نمیدن الان!
      در ضمن من دنبال بحث و جدل نیستم کلا آدمیزاد هر کسی نظری داره چه خواهی،چه نخواهی!
      درجه ی دو که خوبه شما تصور کنید همیشه ی خدا تیتر اخبار شبکه های خارجی : ایران به موشک هسته ای دست یافت، ایران با داعش همکار است، رئیس جمهور آمریکا مردم ایران را تروریست خطاب کرد، تحریم های ایران شدت می یابد، اسرائیل تحت فشار سلاح های هسته ایه ایران و غیره و غیره. بعد تصور کن مردم جهان چه نگرشی نسبت به ایران و مردمش دارن( و اسرائیلم که مثلا مظلوم ترین و بی دفاع ترین کشور دنیاس) و این همون چیزیه که اونایی که این اخبار سر تیتر دنیا کردن میخوان( منزوی کردن ایرانیا و بدبین کردم مردم دنیا نسبت به ایران) . منم یه روز زیاد به خارج رفتن فکر میکردم ولی بعد از کلی تحقیق فهمیدم مردم ایران به جز کشور خودشون( اونم شاید) جایه دیگه ای ارزش اجتماعی ندارن.
      ویرایش توسط _Saturn_ : 06 آبان 1399 در ساعت 07:47

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      برادر من حرف هایی که اینجا میگم عقاید و نظرات واقعی من نیست اینم تحت تاثیر دوستی که برای مهاجرت بحث میکردن نوشتم و شوخیه کاملا از لحن ام مشخصه وگرنه مهاجرت که آسون نیست که اگه بود ۸۰ میلیون جمعیت نداشتیم
      نظریات شماهم درسته ضد اش هم میتونه درست باشه جای بحث اینجا نیست

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      دوستان نظام قدیمی واقعا یکم واقع بین باشید اگه رتبتون اینهمه سال یه جا مونده یا پنج شش رقمیه بیخیال نظام قدیم شید واقعا اگه نه مثلا امسال چهار رقمی اینا اوردید و میدونید سال بعد میتونید رتبتون خیلی بهتر بشه بمونید اگه تمدید شد.در مورد منابع نظام جدید و حرفی که نظام قدیدمیا درمورد هزینش میگن هم بگم اگه در توانتون نیست کتاب تهیه کنید الان خیلی از کتابا پی دی افاشون رایگان هست تو بعضی کانالا از اونا استفاده کنید.شاید بگید خب مولف اینا زحمت کشیدن و فلان نه استفاده نمیکنم ولی من میگم خب استفادتونو بکنید بعد کنکور هر وقت وضع مالی خوب شد هزینه هاتونو واریز انتشارات کنید . در ضمن من جاتون باشم اسیر این اخبار نمیشم نماینده ها فقط یه موجی بین داوطلبا میندازن و از پشت پرده خبر ندارن.قضیه تعویقم دیدید درس بگیرید. مافیا میگید هر چی میگید قدرت سازمان سنجش و وزارت علوم مانع خیلی کارا میشه.حرف اخرمم اینه که واقعا احساساتی فک نکنید.خیلیا از قدیم رفتن جدید و نتیجشون خیلی بهتر شد.اصرار نمیکنم ولی واقعا اگه رتبه بدی دارید و ارزوی پزشکی اینا قدیمو ول کنید
      ویرایش توسط ij16 : 06 آبان 1399 در ساعت 13:46

12. Top | #42
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوستای عزیزم اگه خودتون رو دوست دارین اشتباهات تون رو چند باره تکرار نکنید نظام جدید از هر لحاظ بهتره و بر فرض محال قدیم تمدید هم بشه به نفع نیست چرا یه مسیر جدید رو شروع نمیکنید؟؟؟؟

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر مطلبی درباره تمدید کنکور نظام قدیم منتشر کرد.

متن مطلب نماینده مردم تهران در مجلس درباره تمدید کنکور نظام قدیم به شرح زیر است:

طبق صحبتی که امروز با همکاران خوبم در کمیسیون آموزش و تحقیقات داشتم، فردا ان شاالله گزارش اینجانب از وضعیت ‎تمدید کنکور نظام قدیم ارائه و در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.

گزارش معتقد است که با توجه به جمیع شرایط، کنکور نظام قدیم بایستی یکسال دیگر تمدید شود.

منبع: خبرگزاری فارس
      بازم حاشیه ۱۴۰۰ !!!

14. Top | #44
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.13 نمایش پست ها
      به گزارش حوزه پارلمانی خبرگزاری فارس، احمد نادری عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود در توئیتر مطلبی درباره تمدید کنکور نظام قدیم منتشر کرد.

متن مطلب نماینده مردم تهران در مجلس درباره تمدید کنکور نظام قدیم به شرح زیر است:

طبق صحبتی که امروز با همکاران خوبم در کمیسیون آموزش و تحقیقات داشتم، فردا ان شاالله گزارش اینجانب از وضعیت ‎تمدید کنکور نظام قدیم ارائه و در این مورد تصمیم گیری خواهد شد.

گزارش معتقد است که با توجه به جمیع شرایط، کنکور نظام قدیم بایستی یکسال دیگر تمدید شود.

منبع: خبرگزاری فارس

ز حاشيه جدايي جدايي
      نظام قديما ديه مثه پارسال ماهايي ک اسير تعويق شديم نشيد.........................................

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      آپدیت:
      توکلی: بجای تحمیل هزینه سنگین با کنکوری‌ها مدارا کنید
      تهران- ایرنا- رئیس هیات مدیره سازمان مردم‌نهاد دیده بان شفافیت و عدالت طی مکاتبه‌ای با وزیر علوم از او خواست تا با در نظر گرفتن شرایط کنونی اقتصادی و دستور بر برگزاری کنکور نظام قدیم در سال ۱۴۰۰، از تحمیل هزینه‌های سنگین به داوطلبان نظام قدیم جلوگیری کند.
      لینک کامل خبر

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن