سلام دوستان خسته نباشید. من سال یازدهم هستم و توی رشته ریاضی فیزیک درس میخونم. بعد از اینکه این کرونا شروع شد، تقریبا از اون موقع تا اون لای هیچ کتابی رو باز نکردم، با اینکه هر سال سعی میکردم گلیم خودم رو از اب بکشم و معمولا دانش اموز خوبی بودم. پارسال و امسال تو مدرسه ما (شایدم همه مدارس) واقعا تدریس مجازی افتضاحه؛ طوری واقعا هیچی از مطالب نمیفهمم. برای همین تصمیم گرفتم خودم درس بخونم و از سایت آلاء کمک گرفتم (در حد قبولی در امتحانات) ولی واقعا راضی نیستم به این شرایطی که دارم. چرا که دوست ندارم زحماتی که این همه سال کشیدم رو تو دو سال اخر خراب کنم. پس به ذهنم رسید که کتاب کمک درسی بخرم (با محوریت بیشتر روی کنکور) و خودم تو خونه با فیلم های سایت الاء و درسنامه های کتاب های کمک درسی مطالعه کنم و تست بزنم؛ مشکل اینجاست که من نمیدونم چه کتابی رو بخرم. واقعا گیج شدم بین این تعداد زیاد کتاب ها. میخواستم از شما دوستان درخواست کنم که برای کسی که میخواد از امسال برای کنکور ریاضی بخونه و پایه ضعیفی داره، کتاب کمک درسی معرف کنید (حسابان، فیزیک، شیمی، آمار و هندسه) خیلی متشکرم از وقتی که میزارید.