خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 32
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

بحث منابع داغه!!!!!چرا؟

سلام به همه
      قبلا من چندتا تاپیک زدم و منابع خودمو با کمک بقیه دوستان انتخاب کردم و الانم برنامه امروزم تموم شده چون امروز سبک بود
      دیدم بحث انتخاب دبیر و کتاب خیلی داغ شده و خیلیا نه همه اومدن شروع به تعریف زیاد کردن یا تعصب زیاد به یه دبیر داشتن

ببینید دوتا بحث داریم 1 کنار گذاشتن منبع بد و غیر مناسب که مناسب نیازمون نیست 2 انتخاب بین گزینه ها برحسب سلیقه و نیاز

برای مثال من بین دبیرا فیزیک خیلی گیر بودم خب من دبیری که باهاش سازگار نیستم یا از دید من کارایی نداره برام رو کنار گذاشتم مثل اقای کامیار ممکنه یه نفر به ایشون اعتقاد داشته باشه
      بعد بین دبیرایی که بودن و از نظر من هم عالی ان مثلا یحیوی.ذهبی.کازرانیان.طلوعی. شهریاری بین این افراد من اقای ذهبی رو انتخاب کردم و شرکت میکنم ولی دلیل نمیشه مثلا طلوعی بد باشه مهم اینه سلیقه شما کدومه با کدوم کنار میای چون واقعا اگه خوب با هرکدوم بخونی و از کتابت حالا هر کتابی نشر خیلی سبز مهروماه گاج تست بزنی میتونی درصد خودتو عالی کنی
      شایدفقط 30 درصد راه به اموزش ربط داشته باشه که همه این دبیرا این رو دارن بقیش به تلاش و پشتکار خودت بستگی داره

پس دو دل بودن رو باید بزاریم کنار چون خیلی از رقیبا شما شروع کردن منابع هم همشون رو برای اموزش پوشش میده مثل همون
      مثلا خود من هم یه رقیب ام الان که چند روزه شروع کردم پس بهتره همونی که الان تو فکرشی و بهش اعتقاد داری رو انجام بدی و با برنامه تلاش کنی و تداوم داشته باشی

من پشت کنکور موندم خیلی چیزا رو هنوز تو ذهنم دارم یه مدت سخت و مشکل روانی رو کنار گذاشتم همه مشکل اقتصادی و عاطفی و ... رو داریم ولی اگه یه مدت تداوم داشته باشیم واقعا میشه برای این چند ماه سازگار شد

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      درسته بجای اینکه بحث تو تاپیکای رفع اشکال و ... باشه تا روز کنکور بحثای منابع داغه و هر روزم روش دعواس

3. Top | #3
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      حالا تا بحثش داغه من یه سوال بپرسم و برم/:
      واسه زیست به عنوان منبع دوم از موج آزمون استفاده کنم یا تخته سیاه؟
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ماجرا از همون فردی شروع میشه که میگه کدوم دبیر خوبه؟! بعد یه عده میان از یکی خوب میگن و از یکی بد میگن و بعد یه عده بدتر میان اونایی که خوب گفتن و بد گفتن رو نقد میکنن . حکایت خیلیاس خواهشا وقتتونو تلف نکنین. باور کن خود شما هم چون اونجا دیدین از اقای ذهبی بد گفتن ولی چون خودتون خوشتون میومده نتونستین جلو خودتونو بگیرین و اومدین تاپیک زدین . بابا بیخیال حرف بقیه راه خودتونو برید مخصوصا توی این مواردی که بحث سلیقه درمیونه
      ویرایش توسط Amirsh23 : 05 آبان 1399 در ساعت 16:32

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      اگه شما حتی 10 بار تاپیک باز کنی هر بار با یکی از قوانین نیوتن هم اثبات کنی که بحث رو منابع جزو حاشیس .
      بازم کسایی هستن که 10 روز مونده به کنکور بیان و دعوا راه بندازن که فلان کتاب فلان جوره و تو 10 روز شـهید بهشتی رو تضمین میکنه!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اتفاقا منم بعضی وقتا ک میام انجمن به همین موضوع فکر میکنم که چقدر تاپیکایی با محوریت منبع و... تعدادشون بالاست
      نمیدونم شایدم به قول دوستان خیلیا فک میکنن با گرفتن فلان دبیر یا فلان منبع پزشکی رو شاخشونه...

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Sheytani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام به همه
      قبلا من چندتا تاپیک زدم و منابع خودمو با کمک بقیه دوستان انتخاب کردم و الانم برنامه امروزم تموم شده چون امروز سبک بود
      دیدم بحث انتخاب دبیر و کتاب خیلی داغ شده و خیلیا نه همه اومدن شروع به تعریف زیاد کردن یا تعصب زیاد به یه دبیر داشتن

ببینید دوتا بحث داریم 1 کنار گذاشتن منبع بد و غیر مناسب که مناسب نیازمون نیست 2 انتخاب بین گزینه ها برحسب سلیقه و نیاز

برای مثال من بین دبیرا فیزیک خیلی گیر بودم خب من دبیری که باهاش سازگار نیستم یا از دید من کارایی نداره برام رو کنار گذاشتم مثل اقای کامیار ممکنه یه نفر به ایشون اعتقاد داشته باشه
      بعد بین دبیرایی که بودن و از نظر من هم عالی ان مثلا یحیوی.ذهبی.کازرانیان.طلوعی. شهریاری بین این افراد من اقای ذهبی رو انتخاب کردم و شرکت میکنم ولی دلیل نمیشه مثلا طلوعی بد باشه مهم اینه سلیقه شما کدومه با کدوم کنار میای چون واقعا اگه خوب با هرکدوم بخونی و از کتابت حالا هر کتابی نشر خیلی سبز مهروماه گاج تست بزنی میتونی درصد خودتو عالی کنی
      شایدفقط 30 درصد راه به اموزش ربط داشته باشه که همه این دبیرا این رو دارن بقیش به تلاش و پشتکار خودت بستگی داره

پس دو دل بودن رو باید بزاریم کنار چون خیلی از رقیبا شما شروع کردن منابع هم همشون رو برای اموزش پوشش میده مثل همون
      مثلا خود من هم یه رقیب ام الان که چند روزه شروع کردم پس بهتره همونی که الان تو فکرشی و بهش اعتقاد داری رو انجام بدی و با برنامه تلاش کنی و تداوم داشته باشی

من پشت کنکور موندم خیلی چیزا رو هنوز تو ذهنم دارم یه مدت سخت و مشکل روانی رو کنار گذاشتم همه مشکل اقتصادی و عاطفی و ... رو داریم ولی اگه یه مدت تداوم داشته باشیم واقعا میشه برای این چند ماه سازگار شد

شما راضی هستی ازش؟؟؟ سطحت چطوره؟ من خودم با ذهبی بهتر از بقیه کنار میام ولی ایقد که بدشو گفتن و نظر منفی دادن دو دل شدم
      ویرایش توسط Yas_99 : 05 آبان 1399 در ساعت 17:16

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      تاپیک خوبی بود اما بحث منابع از دو جهت حایزاهمیت اول اینکه خیلیا ممکن نتونن با یک کتاب ارتباط بگیرن و تو این گرونی واقعا دسته همه بسته هست برای تهیه منابع چه برسه به اینکه شما 300 هزار پول یک کتاب دوجلدی رو بدی و نتونی باهاش ارتباط بگیری حالا اگه بخوای یک کتاب جدید بگیری همون کتاب رو باید با کلی ضرر بفروشی و جایگزینش کنی و ثانیا همین الانش مثلا در درس عربی که خیلی سبز با اختلاف اوله و دینی که میکرو طلایی فوق العادس و بدون رقیب اینجا کسی که اطلاع نداشته باشد ممکن منبع دیکه ای بگیری که به خوبی اینها نباشه و کمکمش نکنه به هرحال در کل باید یکبار اساسی تحقیق کرد و کتاب و خرید بدون تعصب های چند جانبه اما بعدش وسواس رو گذاشت کنار و مثل جت فقط خوند خوند خوند

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      تاپیک خوبی بود اما بحث منابع از دو جهت حایزاهمیت اول اینکه خیلیا ممکن نتونن با یک کتاب ارتباط بگیرن و تو این گرونی واقعا دسته همه بسته هست برای تهیه منابع چه برسه به اینکه شما 300 هزار پول یک کتاب دوجلدی رو بدی و نتونی باهاش ارتباط بگیری حالا اگه بخوای یک کتاب جدید بگیری همون کتاب رو باید با کلی ضرر بفروشی و جایگزینش کنی و ثانیا همین الانش مثلا در درس عربی که خیلی سبز با اختلاف اوله و دینی که میکرو طلایی فوق العادس و بدون رقیب اینجا کسی که اطلاع نداشته باشد ممکن منبع دیکه ای بگیری که به خوبی اینها نباشه و کمکمش نکنه به هرحال در کل باید یکبار اساسی تحقیق کرد و کتاب و خرید بدون تعصب های چند جانبه اما بعدش وسواس رو گذاشت کنار و مثل جت فقط خوند خوند خوند
      قرار نیست منابعمون رو به دیگران تحمیل کنیم من خودم کلا با میکرو طلایی حال نمیکنم . بهترین کار اینه طرف بره نمونشو دان کنه ببینه خوشش اومد بخره

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها
      حالا تا بحثش داغه من یه سوال بپرسم و برم/:
      واسه زیست به عنوان منبع دوم از موج آزمون استفاده کنم یا تخته سیاه؟
      سلام
      موج ازمون برای سه ماه اخر خوبه چون فکر کنم 20 تا ازمون جامع داشته باشه و برای موقعی که زیست رو بستی و میخوای جمع بندی کنی
      تخته سیاه هم اقای ارامفر تک پایه هاش که خوبه تا حالا ندیدم کتابش رو فقط در حد پی دی اف یه نگاهی کردم قبلا
      ولی اگه فقط برای تست زدن هر فصل یا گفتار میخوای از الان استفاده کنی برای منبع دوم فصل ازمون خیلی سبز رو نگاه کن نظام جدیدش خیلی خوبه 5 تا جامع کنکور داره و پایان هر پایه هم جامع اون پایه ر

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ولی ناموسا یه چیزیم در نظر بگیرینااا
      تویه انجمن به حرف هر کسی گوش ندین!
      منظورمه دنبال منبعی خب. وقتی میای تو انجمن هرکسی یه نظری داره...من یه نظری دارم شما یه نظر دیگه داری اوشونم یه نظری داری و...
      بنظره من اینجا اصلا جاش نیست یا باید از یه کنکوری ک میشناسی واقعا درسش خوبه بپرسی یا از مشاور ...واقعا درگیرش نشین لطفا یکیرو انتخاب کنین بره
      بخدا هرکی داره میگه مثلا این اصلا خوب نیست فلانی خوبه و..داره نظرشه خودشو میگه شما اصلا بایه معلم بدم میتونی نتیجه بگیری مگه با معلمای معمولیه مدرسه نمیشه نتیجه گرفت؟؟اکثر معلمایی ک آنلاینن جزوه معلمایه خوبن و شما داری از بین خوبو خوب تر انتخاب میکنی..پس انتخاب کن بره توروخدا...انتخاب کردی دیگه تو تایپیک انتخاب منابع نیاا یه دفعه یکی میاد اونو میکوبه بعد ذهنیتت عوض میشه نسبت بهش
      حالا اون طرفی ک کوبیده کیه ؟؟ یا یه نفره پشت کنکوریه ک خودشم نتیجه نگرفته داره فسیل میشه انقد پشت کنکور مونده
      یه یه نفر اصلا مثل منه داره میاد 4 خط زر میزنه ک اینکارو کنید اونکارو کنید اصلا واقعا چرا باید به حرف کسایی ک نمیشناسید گوش کنید؟؟
      نه واقعا شاید یه نفر بخواد بیاد حرفایه بیخود بزنه ک راحت میتونه ادمای زیادی رو گمراه کنه !
      بخدا من خودم کسیم ک اصلا درسمم خوب نی ولی خیلی دنبال حواشی بودم تا الان ...مثلا میومدم اینجا یکی میگه واسه فیزیک مثلا اقای x خوبه بعد فردا میای میبینی یه نفر دیگ داره همون شخصو میکوبه ...باو جمع کنید خدایی یه راهیو انتخاب کنید اصله کاری زحمت کشیدن خودتونه....والا به خدا الان مثلا من کیم مگه الان داری پیاممو میخونی شاید بخوام تورو گمراه کنم :/

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      ماجرا از همون فردی شروع میشه که میگه کدوم دبیر خوبه؟! بعد یه عده میان از یکی خوب میگن و از یکی بد میگن و بعد یه عده بدتر میان اونایی که خوب گفتن و بد گفتن رو نقد میکنن . حکایت خیلیاس خواهشا وقتتونو تلف نکنین. باور کن خود شما هم چون اونجا دیدین از اقای ذهبی بد گفتن ولی چون خودتون خوشتون میومده نتونستین جلو خودتونو بگیرین و اومدین تاپیک زدین . بابا بیخیال حرف بقیه راه خودتونو برید مخصوصا توی این مواردی که بحث سلیقه درمیونه
      نه من انتخابم رو برای فیزیک کردم چون فیزیکم ضعیف بود الانم ثبت نام کردم و دارم میرم چن وقته وگرنه تعصب ندارم چون میدونم بقیه دبیرا هم خوبن اگه سطحم صفر نبود شاید انتخاب دیگه میکردم
      ولی واقعا کسی اگه سطحش 50 هست بهتره انتخاب دیگه کنه یا فقط تست بزنه چون بگم همینجا ذهبی برای بچه ها بهتر توی فیزیک حوصله سر بره

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakiasi نمایش پست ها
      اتفاقا منم بعضی وقتا ک میام انجمن به همین موضوع فکر میکنم که چقدر تاپیکایی با محوریت منبع و... تعدادشون بالاست
      نمیدونم شایدم به قول دوستان خیلیا فک میکنن با گرفتن فلان دبیر یا فلان منبع پزشکی رو شاخشونه...
      من خیلی امروز اومدم این تاپیک ها رو دیدم الان یه بار کنکور دادم دارم میفهمم فلان کتاب درسته خوبه ولی بگیریم نخونیم یا بخونیم ازش خوشمون نیاد به جایی نمیرسیم همون بحث تلاش اصلی ترین نکته است

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Yas_99 نمایش پست ها
      شما راضی هستی ازش؟؟؟ سطحت چطوره؟ من خودم با ذهبی بهتر از بقیه کنار میام ولی ایقد که بدشو گفتن و نظر منفی دادن دو دل شدم

الان حتما دوتا یا سه دبیر داری تو ذهنت همین الان برو دوباره نمونه تدریس سه تا رو از یه مبحث ببین هر کدوم بیشتر راحت بودی انتخاب کن مثلا بین دبیرا بالا که گفتم همشون خوبن اگه الان اونی که باهاش راحت تری رو انتخاب کردی دیگه شروع کن عوضش نکن وسط سال
      من خودم برای من که صفرم توی فیزیک کلاسشون خوبه چون من ضعیفم و یاد میگیرم
      اکثر بچه ها تعصبی نظر میدن ولی تو باید سلیقه خودت هم در کنار کیفیت در نظر بگیری

15. Top | #15
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام
      موج ازمون برای سه ماه اخر خوبه چون فکر کنم 20 تا ازمون جامع داشته باشه و برای موقعی که زیست رو بستی و میخوای جمع بندی کنی
      تخته سیاه هم اقای ارامفر تک پایه هاش که خوبه تا حالا ندیدم کتابش رو فقط در حد پی دی اف یه نگاهی کردم قبلا
      ولی اگه فقط برای تست زدن هر فصل یا گفتار میخوای از الان استفاده کنی برای منبع دوم فصل ازمون خیلی سبز رو نگاه کن نظام جدیدش خیلی خوبه 5 تا جامع کنکور داره و پایان هر پایه هم جامع اون پایه ر
      خیلی ممنون آقا علیرضا، لطف کردین
      آخه آقای آرامفر یه کتاب جامع داده بیرون میخواستم ببینم اون چجوریه
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن