خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 32
    1. Top | #16
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها
      حالا تا بحثش داغه من یه سوال بپرسم و برم/:
      واسه زیست به عنوان منبع دوم از موج آزمون استفاده کنم یا تخته سیاه؟
      به نظرم یکی از بهترین منابع مکمل برای زیست شناسی سوالات ازمونهای ماز و مایزیست و لیموترشه که اینا خودشون کلی سوال میشن و مثل یه منبع کامل عمل میکنن!پاسخنامه مازم که دیگه حرف نداره کامل و جامعه!

2. Top | #17
      Eve
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_az نمایش پست ها
      به نظرم یکی از بهترین منابع مکمل برای زیست شناسی سوالات ازمونهای ماز و مایزیست و لیموترشه که اینا خودشون کلی سوال میشن و مثل یه منبع کامل عمل میکنن!پاسخنامه مازم که دیگه حرف نداره کامل و جامعه!
      خیلی ممنون آقای عظیم پور
      .Well, here I am
      ?What are your other two wishes

3. Top | #18
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ianai نمایش پست ها

خیلی ممنون آقا علیرضا، لطف کردین
      آخه آقای آرامفر یه کتاب جامع داده بیرون میخواستم ببینم اون چجوریه
      خواهش میکنم من الان دیدمش برای منبع دوم خوبه اسمش هم تانک زیست شناسی بود فکر کنم اگه میخوای تست بزنی خیلی خوب بود

4. Top | #19
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام
      موج ازمون برای سه ماه اخر خوبه چون فکر کنم 20 تا ازمون جامع داشته باشه و برای موقعی که زیست رو بستی و میخوای جمع بندی کنی
      تخته سیاه هم اقای ارامفر تک پایه هاش که خوبه تا حالا ندیدم کتابش رو فقط در حد پی دی اف یه نگاهی کردم قبلا
      ولی اگه فقط برای تست زدن هر فصل یا گفتار میخوای از الان استفاده کنی برای منبع دوم فصل ازمون خیلی سبز رو نگاه کن نظام جدیدش خیلی خوبه 5 تا جامع کنکور داره و پایان هر پایه هم جامع اون پایه ر
      البته هنوز نخریدم و شاید نخرم ولی موج آزمون ویژه کنکور 99 آزمونای مبحثی هم اضافه شده البته نه به اون شکل گفتار به گفتار یا فصل به فصل مبحثای بزرگتر مثلا سه فصل اول دهم دستگاه
      های بدن انسان گیاهی و مباحث ژنتیک و...
      ویرایش توسط sepehr_a : 05 آبان 1399 در ساعت 19:36

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      طبیعیه این موقع سال این بحثا.دی ماه به بعدم پستای از الان بخونم میشه؟شروع میشه
      خب هر مبحثی یه زمانی داره بالاخره
      ولی یه نتیجه گرفتم زیاد نباید یه منبع یا معلم رو کامل از ریشه به اصطلاح بزنیم(بزنم) چون باعث شک در کسایی میشه که اون منبع رو گرفتن یا اون معلم رو فیلماشو میبینن و طرف که با همون منبع و معلم داره نتیجه میگیره عصبی میشه و کم کم ذهنیت منفی نسبت بهش میگیره و افت میکنه و تو باتلاق خریدن منابع زیاد یا عوض کردن معلم میره..بیشتر بهتره خصوصیات هر منبع رو بگیم تا طرف با توجه به اون انتخاب کنه مثلا اگه مبتکران شیمی رو میخوایم تعریف کنیم یا از ریشه بگیم بدرد نمیخوره بگیم درسنامه های حجیم و کاملی داره و تستای متوسط و سخت وچند موردی زیاد و شوخی های زیاد در درسنامه حالا یکی حال میکنه یکی هم نه خودش میدونه..

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      قرار نیست منابعمون رو به دیگران تحمیل کنیم من خودم کلا با میکرو طلایی حال نمیکنم . بهترین کار اینه طرف بره نمونشو دان کنه ببینه خوشش اومد بخره
      تو دینی بی رقیبه کاملترین کتابه نزدیک 10000 صفحه اس

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      تو دینی بی رقیبه کاملترین کتابه نزدیک 10000 صفحه اس
      دوستان از این به بعد در هنگاه خرید کتاب حتما به ضخامت و تعداد صفحات توجه کنید #فان

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      دوستان از این به بعد در هنگاه خرید کتاب حتما به ضخامت و تعداد صفحات توجه کنید #فان
      داش امیر اگر کتاب جمع و جور و تک جلدی دینی میخوای دینی انتشارات مشاوران اموزش هم هست که 544 صفحس کتاب بدی هم نیست 75 درصد هم سوالاتش مشابه کنکوربوده ولی گفتم میکرو کامل ترینه

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      داش امیر اگر کتاب جمع و جور و تک جلدی دینی میخوای دینی انتشارات مشاوران اموزش هم هست که 544 صفحس کتاب بدی هم نیست 75 درصد هم سوالاتش مشابه کنکوربوده ولی گفتم میکرو کامل ترینه
      ممنون کتابای بهتر از اینا مدنظرمه بلاخره بحث سلیقه هم دخیله!

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون کتابای بهتر از اینا مدنظرمه بلاخره بحث سلیقه هم دخیله!
      نکنه خودت کتاب چاپ کردی یا اکسفورد کتاب دینی داده بیرون از اینا بهتر حتی اگه سلیقه ای همباشه گشتم نبود نگرد نیست ولی خب صلاح مملکت خویش خسروان دانند

11. Top | #26
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      به نظرم بهتره تایپیک های منابع رو ادمینا ببندن و یه تایپیک جامع درست کنن با رای گیری و نظر افراد در مورد هر منبع
      تا افراد بتونن بهتر تصمیم بگیرن
      ویرایش توسط reg3xp : 06 آبان 1399 در ساعت 20:33

12. Top | #27
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نکنه خودت کتاب چاپ کردی یا اکسفورد کتاب دینی داده بیرون از اینا بهتر حتی اگه سلیقه ای همباشه گشتم نبود نگرد نیست ولی خب صلاح مملکت خویش خسروان دانند
      افرین به شما که منابع گشتی . درسته ربطی به دیگران نداره منابع من

13. Top | #28
      کاربر باسابقه

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      پست مصاحبه رتبه برترا دقیقن برای تحلیل منابع کنکوره چطور ممکنه یکی تستای یه کتابو هنوز نزده تازه اول راه کنکورشه بعد درباره منابع نظر میده عجیبه واقعن
      پیشنهاد میکنم مصاحبه رتبه برترارو بخونین ۸۰ درصد منابع مشابه همن

14. Top | #29
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      سلام دوستان . شاگردان استاد یحیوی، ایشون به روش فرمولای کتاب درسی هم میگن دیگه؟ میخواستم چند مبحث ببینم ولی کلا دبیر مدرسه ول کردم باز اقای حیدری اینا اخر سر برا نهایی میگن چیکار کنن دانش اموزا ولی اقای یحیوی چطوره؟

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      افرین به شما که منابع گشتی . درسته ربطی به دیگران نداره منابع من
      به هرحال شوخی کردم امیر جان به دل نگیر

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن