خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 44 از 44
    1. Top | #31
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      این قضیه طبیعیه بالاخره کنکور یه فرایند فرسایشیه.باید با موسیقی ورزش و هر روش دیگه ای که خودت بلدی کنترلش کنی.باید کاری در کنارش انجام بدی که حداقل فکر نکنی داری درجا میزنی توی زندگیت

2. Top | #32
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط rezvan81 نمایش پست ها

ميفهمم...روزي ک نتايج اومد حال من ک داغون بود خانوادمم داغون بودن...مامانم بم ميگف شايد تو حدت همينه برو خيلي رشته ها مياري....من موندم!چون هدف دارم..چون علاقه دارم چون باتمام وجودم چيزي رو ميخوام...شما موندي واسه چي؟واسه نخوندن؟واسه اهمال کاري؟؟واسه شکست دوباره؟شرمندگي دوباره؟؟جوجه رو اخر پاييز ميشمارن شما کاري ب حرفاي بقيه نداشته باش و درست بخون ب اميد روزي ک دلت شاد بشه///منم وضعم خوب نيس معلمام همشون دوستاي مامان بابامن و کلي حرف ميشنوم ازشون..مسخره يا هرچي..اين و اون مثال ميزنن ک نتونستن...من نموندم پشت کنکور ک عذاب بکشم و حرف بشنوم..موندم برا بهتر شدن...///قدر خودت بدون همين//ادم بخواد يچيزي رو انجام بده زمين و زمان بهم دوخته بشه انجام ميده
      درسته مرسی

3. Top | #33
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      این قضیه طبیعیه بالاخره کنکور یه فرایند فرسایشیه.باید با موسیقی ورزش و هر روش دیگه ای که خودت بلدی کنترلش کنی.باید کاری در کنارش انجام بدی که حداقل فکر نکنی داری درجا میزنی توی زندگیت
      همینطوره ممنون

4. Top | #34
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Na-Omid
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.K.G.H نمایش پست ها

تنها چیزی که دارم منظم الآن انجام میدم "پیاده روی و دو" صبحا هستش الآن دو روزه انجامش میدم امیدوارم تاثیرش زیاد باشه ...
      چند باری اون آتیش زدن کاغذا رو امتحان کردم خیلی خیلی عالی جواب میداد ولی دیگه گزاشتمش کنار مثل اینکه باید دوباره انجامش بدم منظورتون اینه درسا رو بدون برنامه یه مدت با علاقه بخونم زیاد که شد برنامه ریزی کنم؟ یا اشتباه فهمیدم؟
      مرسی بابت راهنمایی هاتون واقعا کاربردی بودن
      خواهش میکنم عزیزم وظیفه است بله منظورم اینه که یه مدت مثلاحدود1هفته ازدرسی که یهش علاقه داریدیاترجیحانقطه قوتتون هست شروع کنیدوکم کم به درسهای دیگه برسیدسعی کنیددرس خوندن واستون جزعادی وهمیشگی زندگیتون بشه این 1سال همش به خودتون بگیدقرارنیست درس خوندن واسه من سخت ترین کاردنیاباشه یه کارعادی درنظرش بگیریدیه چیزی مثل نیازبه آب غذاخواب و...اگه این روال واستون تکراربشه کم کم به حرف های دیگران هم اهمیت نمیدیدوبراتون همه چیزعادی ومعمولی میشه انگارکه شماکارتون فقط درس خوندنه ازهرحاشیه احتمالی ذهنتون روپاک کنیدودرگیرنتیجه نشیددرطول اون مثلا1هفته که داریدبازیابی انرژی میکنیدوسعی میکنیدبه درس خوندن عادت کنیدحتماعادتهای همیشگی تون رولحاظ کنیدوتوی برگه بتویسیدچون بعداوقتی که میخواهسدیه برنانه روی تین ونظم ثابت بنویسیدلازمتدن میشه که مثلابدونیدمعمولاچه ساعتی ازخواب بیدارمبشیدچه ساعتی میخوابیدچه شاعتی ناهاریاشام میخوریدو.... یاحتیلازمه مثلابدونیدباکدوم یکی ازاعضای خانوادتون بیشترراحتیدسعی کنیدمثلاآخرهقته هادرحد2ساعت یاکمترباهاش بیرون بریدیاباهاش درددل کنیدهیچوقت کنکورروسدنبینیدچون شمابه محض ورودبه دانشگاه تازه میفهمیددوران کنکورچقدرخوش گذرانی بودوبایدبرای دانشگاه هم خیلی بیشتردرس بخونیدهیچوقت جملات انگیزشی روبرای کسی غیرخودتون باصدای بلندنگیدچون اینکارادم روسردمیکنه وفقط توی ذهن وقلبتون یه هدف داشتع باشیدویه مطالعه که توی این یکسال تمام کارشماست روانجام بدیدومطمن باشیدخداتلاش هیچکس روبینتیحه نمیزاره حتماحکمتی توکاره
      نگران منی به توقرصه دلم

5. Top | #35
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام خوبی؟ اینو بخون اول:
      پزشکی یا داروسازی تو این مدت باقی مونده؟به شدت نیاز به تجربتون دارم!
      خب این داستان منه، یه مدرک عقب افتادم ولی ظاهرا امسال داره میشه، نتایج نیومده ولی خب قاعدتا با رتبه ای که بدست آوردم دکتر خواهم شد. چیزی که به نظرم ارزش هر سختی رو که کشیدم داشت...
      ناامیدی همیشه هست، ینی همیشه ها. حتی اون رتبه یک هم روزایی بوده ناامید بشه ولی خب جمع کرده خودشو
      ما ادما هر موقع حالمون خرابه به یه چیزی پناه می بریم دیگه
      یکی میره نماز اینا میخونه یکم گریه می کنه میگه خدایا کمکم کن انرژی می گیره
      یکی نه میره بیرون یکم، پیاده روی، چیزی
      یکی ی پلی لیست واسه خودش درست می کنه و هندزفری تو گوش با صدای تا ته بلند و خودشو اینجوری جمع و جور می کنه
      خلاصه که هرکی ، هر کدوممون ی راهی داریم واسه درست کردن اوضاع
      به خدا تو این شیش ماهی که خوندم، ی هفته می خوندم سه روز نمی خوندم مثلا، یا یه هفته هرروز 12 ساعت هفته بعد ب زور روزی 8 ساعت
      ببین
      این واسه همه هست
      هدفت مشخصه، بشین ی شب با خودت کامل فکر کن، می خوای اینو یا ن؟ ب چشم کسیو دیدم از 100 هزار کشور امسال سه رقمی شد...چهارمین سال کنکورش بود
      کار محالی نیست...خیلیم شدنیه
      فقط میخام بگم که شروغ کن، اگه جایی کم آوردی به هدفت فکر کن، عیب نداره که ی هفته بخونی حالا ی روز کم بخونی که
      هیچ عیبی نداره
      اصن ی روزو بذار واسه درمان روحت...شک نکن موفق میشی

6. Top | #36
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نام خدا
      بیاییم سس ماست نشویم
      همین
      بخون ببینم
      این همه هزینه کردی
      هزینع خودکار مداد
      واسه اینکه مدیون نمونی بخون
      میام دعوات میکنماا
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط n3gin2000 نمایش پست ها
      خواهش میکنم عزیزم وظیفه است بله منظورم اینه که یه مدت مثلاحدود1هفته ازدرسی که یهش علاقه داریدیاترجیحانقطه قوتتون هست شروع کنیدوکم کم به درسهای دیگه برسیدسعی کنیددرس خوندن واستون جزعادی وهمیشگی زندگیتون بشه این 1سال همش به خودتون بگیدقرارنیست درس خوندن واسه من سخت ترین کاردنیاباشه یه کارعادی درنظرش بگیریدیه چیزی مثل نیازبه آب غذاخواب و...اگه این روال واستون تکراربشه کم کم به حرف های دیگران هم اهمیت نمیدیدوبراتون همه چیزعادی ومعمولی میشه انگارکه شماکارتون فقط درس خوندنه ازهرحاشیه احتمالی ذهنتون روپاک کنیدودرگیرنتیجه نشیددرطول اون مثلا1هفته که داریدبازیابی انرژی میکنیدوسعی میکنیدبه درس خوندن عادت کنیدحتماعادتهای همیشگی تون رولحاظ کنیدوتوی برگه بتویسیدچون بعداوقتی که میخواهسدیه برنانه روی تین ونظم ثابت بنویسیدلازمتدن میشه که مثلابدونیدمعمولاچه ساعتی ازخواب بیدارمبشیدچه ساعتی میخوابیدچه شاعتی ناهاریاشام میخوریدو.... یاحتیلازمه مثلابدونیدباکدوم یکی ازاعضای خانوادتون بیشترراحتیدسعی کنیدمثلاآخرهقته هادرحد2ساعت یاکمترباهاش بیرون بریدیاباهاش درددل کنیدهیچوقت کنکورروسدنبینیدچون شمابه محض ورودبه دانشگاه تازه میفهمیددوران کنکورچقدرخوش گذرانی بودوبایدبرای دانشگاه هم خیلی بیشتردرس بخونیدهیچوقت جملات انگیزشی روبرای کسی غیرخودتون باصدای بلندنگیدچون اینکارادم روسردمیکنه وفقط توی ذهن وقلبتون یه هدف داشتع باشیدویه مطالعه که توی این یکسال تمام کارشماست روانجام بدیدومطمن باشیدخداتلاش هیچکس روبینتیحه نمیزاره حتماحکمتی توکاره
      سلام خیلی ممنونم از انرژی و وقتی که گذاشتین واقعا اینکارو کردم درسی که بهش علاقه دارم رو میخونم خیلی عالیه و راجب برنامه ریزی دقیقا درسته حرفتون چون پارسال با اینکه خوب میخوندم ولی انقد انتظار بیش از حد از خودم داشتم یه برنامه ریزی واقع بینانه نمی نوشتم و آخرش هم وقتی بعضیاش انجام نمی شد ناامید میشدم ...میدونین فکر کنم بدتر از اشتباه کردن ، تکرار همون اشتباهات باشه دیگه امسال باید ازشون درس بگیرم
      ویرایش توسط M.K.G.H : 14 آبان 1399 در ساعت 21:03

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط king of konkur نمایش پست ها
      سلام خوبی؟ اینو بخون اول:
      پزشکی یا داروسازی تو این مدت باقی مونده؟به شدت نیاز به تجربتون دارم!
      خب این داستان منه، یه مدرک عقب افتادم ولی ظاهرا امسال داره میشه، نتایج نیومده ولی خب قاعدتا با رتبه ای که بدست آوردم دکتر خواهم شد. چیزی که به نظرم ارزش هر سختی رو که کشیدم داشت...
      ناامیدی همیشه هست، ینی همیشه ها. حتی اون رتبه یک هم روزایی بوده ناامید بشه ولی خب جمع کرده خودشو
      ما ادما هر موقع حالمون خرابه به یه چیزی پناه می بریم دیگه
      یکی میره نماز اینا میخونه یکم گریه می کنه میگه خدایا کمکم کن انرژی می گیره
      یکی نه میره بیرون یکم، پیاده روی، چیزی
      یکی ی پلی لیست واسه خودش درست می کنه و هندزفری تو گوش با صدای تا ته بلند و خودشو اینجوری جمع و جور می کنه
      خلاصه که هرکی ، هر کدوممون ی راهی داریم واسه درست کردن اوضاع
      به خدا تو این شیش ماهی که خوندم، ی هفته می خوندم سه روز نمی خوندم مثلا، یا یه هفته هرروز 12 ساعت هفته بعد ب زور روزی 8 ساعت
      ببین
      این واسه همه هست
      هدفت مشخصه، بشین ی شب با خودت کامل فکر کن، می خوای اینو یا ن؟ ب چشم کسیو دیدم از 100 هزار کشور امسال سه رقمی شد...چهارمین سال کنکورش بود
      کار محالی نیست...خیلیم شدنیه
      فقط میخام بگم که شروغ کن، اگه جایی کم آوردی به هدفت فکر کن، عیب نداره که ی هفته بخونی حالا ی روز کم بخونی که
      هیچ عیبی نداره
      اصن ی روزو بذار واسه درمان روحت...شک نکن موفق میشی
      سلام ممنونم ازتون ،تایپکتونو خوندم و همینطور اون جدیده که نوشتین از مهندسی تا دندون خیلی فوق العاده بود ولی میدونین شاید بحث ایکوست چون اگه من بودم عمرا قبول میشدم ایکوم پایین نیس ولی شاید به احتمال زیاد شما خیلی تیزهوشین اخه یک سال از درس دور بودین این همه درصد خوب!
      راجب خودمو جمع و جور کنم و هرکسی یه طوریه تاحالا اینجوری بهش نگا نکرده بودم مثلا من فکر میکردم باید در همون حیطه ی کنکوری باشه تا دوباره انگیزه بگیرم چه میدونم برنامه ریزیمو تغییر بدم و... ولی ضروری نیس که فقط ربط داشته باشه به کنکور... خیلی جالب بود این راهکارتون دیگه کش دار هم نمیشه اون ناامیدیه... حتما از این به بعد منم اینکارو میکنم
      پ.ن: به به یکی از طرفدارای الیوت ( وااااقعا شخصیت کاریزماتیکی داره...)

9. Top | #39
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eng.zahra نمایش پست ها
      به نام خدا
      بیاییم سس ماست نشویم
      همین
      بخون ببینم
      این همه هزینه کردی
      هزینع خودکار مداد
      واسه اینکه مدیون نمونی بخون
      میام دعوات میکنماا

سلام مرسی از حرفای خوبتون:troll (6): جدا از شوخی و اینا بعضی وقتا انقد از خودم اعصابم داغون میشه میگم چجوری انقد همه چیو به امون خدا ول کردی و تسلیم همه چی شدی!!! ولی ای کاش همیشه اینطوری شم نه فقط بعضی وقتا ... بازم ممنون از کمکتون

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      فقط فک میکردم خودم ناامید میشم و افسرده اما این دنیا و این جامعه نابسامان ما عرصه را بر همه تنگ کرده ظاهرا اما چکارمیشه کرد عمر داره میگذره و دوراه بیشتر وجود ندارد یعنی اصلا راه سوم نمیشه متصور شد اول اینکه همش غرق حسرت وپشیمانی و فکر خیال منفی و اسیر غیر ممکن ها باشی یکی هم اینکه درد ورنج شیرین برای رسیدن به هدفت رو به جون بخری که 99 درصد گزینه 1 رو انتخاب میکنند امیدوارم ما جزو دسته 2باشیم

11. Top | #41
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      فقط فک میکردم خودم ناامید میشم و افسرده اما این دنیا و این جامعه نابسامان ما عرصه را بر همه تنگ کرده ظاهرا اما چکارمیشه کرد عمر داره میگذره و دوراه بیشتر وجود ندارد یعنی اصلا راه سوم نمیشه متصور شد اول اینکه همش غرق حسرت وپشیمانی و فکر خیال منفی و اسیر غیر ممکن ها باشی یکی هم اینکه درد ورنج شیرین برای رسیدن به هدفت رو به جون بخری که 99 درصد گزینه 1 رو انتخاب میکنند امیدوارم ما جزو دسته 2باشیم
      سلام شاید باورتون نشه اصلا فکر نمیکردم ربطی به ناامیدی و افسرده بودن داشته باشه همش دنبال دلیلای جسمی بودم مثلا مشکلات تیرویید یا هزار درد دیگه یا رژیم غذاییمو تغییر میدادم تاااا اخرش گفتم محاله جسمی باشه ... چون هدف داشتم فکر میکردم امید هم دارم ولی خیلی نامحسوس شده بود واسم آرزوی دست نیافتنی...ولی خب الآن خیلی دارم رو خودم کار میکنم مخصوصا غلبه بر ترس شدید از دویدن و نرسیدن
      ممنون از راهنماییتون

12. Top | #42
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      با سلام
      اگه تصمیم شما برای پشت کنکور موندن قطعیه باید بگم تبریک میگم و اراده کنید و برای هدفتون بجنگید ، منم ممکنه بمونم پشت کنکور و سه سال پشت کنکور بودم اما با تمام حرفایی که شنید توهین و تحقیر و طعنه و با تمام افسردگیم و خستگیم اما هیچ وقت تسلیم شدن رو بلد نبودم و نمیتونستم کنار بیام و الان با اینکه ۲۱ سالمه ( و همیشه فکر میکردم اگه بیشتر از ۲۰ بشه دیگه نمیتونم برم دانشگاه و کلی جاموندم ) ولی هنوز امیدوارم و مصمم تر شدم چون انقدر تو این سالها تیکه تیکه درس خوندم به عبارتی دیگ امسال کامل شده و چرا نباید من که این همه سال تلاش کردم امسال دیگه تمومش نکنم و بخونم ؟ من پیش روان درمانگر رفتم و با کمک ایشون تونستم تا حدی برگردم و البته درمان روباید ادامه داد و من الان یکسال ونیمه درگیری افسردگی حاد هستم ، پس لطفا انگیزتونو از دست ندین یه چیزی یادتون باشه زندگی یه سری ادما بدون هدفشون معنی نمیده دیگ بلد نیستن تصویر ساری کنن اینده رو ، به حرف کسی گوش نکنید ببینید دلتون چی میگه با چی راضی میشه و یه کاری نکنید که همش برگردین و پشت سرتونو نگاه کنید ، چیزایی که ارادتون رو تحریک میکنه سعی کنید با توجه به نوعش یا بشنوید با بیینید یا لمس کنید ، و حال و روز شما هم طبیعیه و اسنپ دکتر های روان درمانگر و دکتر های اعصاب و روان فوق العاده ای داره میتونید استفاده کنید و شهر ما هم به یه سری دلایل نمیتونم برم پیش دکتراش یا روانشناساش ، امیدوارم موفق باشین و تلاشتونو کم نکنید و سال دیگ تاپیک موفقیتتون رو بیینیم
      25 : 32 : 13 : 00

13. Top | #43
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadis_farhadi_ نمایش پست ها
      با سلام
      اگه تصمیم شما برای پشت کنکور موندن قطعیه باید بگم تبریک میگم و اراده کنید و برای هدفتون بجنگید ، منم ممکنه بمونم پشت کنکور و سه سال پشت کنکور بودم اما با تمام حرفایی که شنید توهین و تحقیر و طعنه و با تمام افسردگیم و خستگیم اما هیچ وقت تسلیم شدن رو بلد نبودم و نمیتونستم کنار بیام و الان با اینکه ۲۱ سالمه ( و همیشه فکر میکردم اگه بیشتر از ۲۰ بشه دیگه نمیتونم برم دانشگاه و کلی جاموندم ) ولی هنوز امیدوارم و مصمم تر شدم چون انقدر تو این سالها تیکه تیکه درس خوندم به عبارتی دیگ امسال کامل شده و چرا نباید من که این همه سال تلاش کردم امسال دیگه تمومش نکنم و بخونم ؟ من پیش روان درمانگر رفتم و با کمک ایشون تونستم تا حدی برگردم و البته درمان روباید ادامه داد و من الان یکسال ونیمه درگیری افسردگی حاد هستم ، پس لطفا انگیزتونو از دست ندین یه چیزی یادتون باشه زندگی یه سری ادما بدون هدفشون معنی نمیده دیگ بلد نیستن تصویر ساری کنن اینده رو ، به حرف کسی گوش نکنید ببینید دلتون چی میگه با چی راضی میشه و یه کاری نکنید که همش برگردین و پشت سرتونو نگاه کنید ، چیزایی که ارادتون رو تحریک میکنه سعی کنید با توجه به نوعش یا بشنوید با بیینید یا لمس کنید ، و حال و روز شما هم طبیعیه و اسنپ دکتر های روان درمانگر و دکتر های اعصاب و روان فوق العاده ای داره میتونید استفاده کنید و شهر ما هم به یه سری دلایل نمیتونم برم پیش دکتراش یا روانشناساش ، امیدوارم موفق باشین و تلاشتونو کم نکنید و سال دیگ تاپیک موفقیتتون رو بیینیم
      میدونین کلماتتون خیلی پره از حس قدرت بدون اغراق میگم ، به حرفاتون فکر کردم راستش واقعیت همینه درسته الان زیاد هواسم به وقت تلف کردنا نباشه و فقط روزارو همینجوری بگذرونم و بی اهمیت باشه ولی وقتی برسم به 30 یا 35 حسرت اون موقع خودشو نشون میده که اگه برمیگردم به 20 چی به خودم میگفتم خب هرچی هم میگفتم صدرصد نمیگفتم اینجوری روزاتو بگذرون پس حتی بخاطر اون آدم تو آینده ( خودم) هم که شده باید یه کاری کنم مثل یه حس مسؤلیت که وقتی برسم به 35 با حسرت روبه رو میشه یا افتخار...
      ممنونم از کمکتون امیدوارم امسال به هدفتون برسین و موفق باشین.

14. Top | #44
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.K.G.H نمایش پست ها

میدونین کلماتتون خیلی پره از حس قدرت بدون اغراق میگم ، به حرفاتون فکر کردم راستش واقعیت همینه درسته الان زیاد هواسم به وقت تلف کردنا نباشه و فقط روزارو همینجوری بگذرونم و بی اهمیت باشه ولی وقتی برسم به 30 یا 35 حسرت اون موقع خودشو نشون میده که اگه برمیگردم به 20 چی به خودم میگفتم خب هرچی هم میگفتم صدرصد نمیگفتم اینجوری روزاتو بگذرون پس حتی بخاطر اون آدم تو آینده ( خودم) هم که شده باید یه کاری کنم مثل یه حس مسؤلیت که وقتی برسم به 35 با حسرت روبه رو میشه یا افتخار...
      ممنونم از کمکتون امیدوارم امسال به هدفتون برسین و موفق باشین.

خوشحالم اگرتونستم روی ما تاثیر گذار باشم و برای چند دقیقه هم که شده شمارو به فکر فروببرم ، و اخرین نکته من برای شما و همچنین چیزی که خودم تو این سالها خیلی خوب یادش گرفتم اینه هیچچج وقت برای موفقیت دنبال تایید از کسی نباشید ، فقطو فقط تلاش کنید و با یکمشاور خیلب خوب وقابل اعتماد که بتونه شمارودرک کنه درد و دل . وسلام موفق باشین
      25 : 32 : 13 : 00

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن