خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 47
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات

‌نمیدونم با این همه تنهایی چیکار کنم...

سلام بچه ها امیدوارم همگی خوب و سلامت باشیددختری تک فرزند هستم که از 15 سالگی احساس تنهایی درونم به وجود اومد. که از همون موقع خیییلی تلاش کردم که دوستای خوبی پیدا کنم. اما نمیشد. هر چقدررر بیشتر تلاش کردم بدتر شد. تنهاتر شدم. همیشه رابطم با دوستام یه طرفه بود. همین باعث میشد خیلی بهم سخت بگذره و تنهاتر از قبل میشدم. دیگه وضعم طوری شده بود که بزرگترین آرزوم این بود که یکی و داشته باشم، همسن خودم باشه، درکم کنه ، باهاش حرف بزنم. روز و شب دعا میکردم. کنار دعا تلاشم میکردم. اما نمیشد. یعنی با هرکی دوست میشدم روزگار طوری میرفت جلو یهو میدیدم طرف غیب شده و هیچ نشونه ای ازش ندارم. یه بار این اتفاق نیفتاد. هزااااران بار اتفاق افتاد. و اونجا بود که فهمیدم مثل اینکه خدا میپسنده من تنها باشم.مجبور شدم چندسال پشت کنکور بمونم. تو این چندسال دوستای معمولیم هم از دست دادم. الان 22 سالمه، و حالم از همیشه خرابتره. حس خیییلی بدی دارم نسبت به خودم‌ از شما چه پنهون من خیییییلی ادم بدی هستم ، اگه آدم خوبی بودم حداقل تو این 22سال یه دونه رفیق داشتم. تنها سرگرمی شده وبگردی و همین انجمن. که مامانم همش گیر میده این چه وضعشه. راستی به خاطر افسردگی که داشتم دکتر هم رفتم و یه مدت قرص مصرف میکردم. نیاید بگید عزت نفس و اعتماد به نفست و برو قوی کن که گوشم از این حرفا پره. درضمن من اهل دوستی با جنس مخالف هم نیستم.نیاید بگید سرتو گرم کن. من هدف زیاد دارم. اما اونقدررر افسرده شدم که اصلا حوصله ی تلاش و جنگیدن برای اهدافم و ندارممیدونید چیه، از بچگیم همش دنبال هدفام بودم. همش سرم تو کتابام بود. جز درس خوندن کار دیگه ای نمیکردم.الان که میشینم فکر میکنم ، میبینم که اصلا هیچ تفریحی نکردم...بدتر از اون یه دونه دوست صمیمی هم ندارم😕میدونید زندگی که فقط درس و هدف و تلاش و پول درآوردن نیست.آدم یه سری نیازای دیگه هم داره. اگه حواست به بقیه نیازت نباشه و فقط رو یه چیزای خاص تمرکز کنی، بعد به جایی میرسی که میفهمی راه و اشتباه اومدی و چیزایی که اصل زندگیه رو نداری😔ببخشید سرتون و دراوردم. جز شماها کسی و ندارم باهاش حرف بزنم. میدونم یه سریاتون از دستم سر قضایایی ناراحتید، مجدد عذر میخوام.واقعا آخه چرا زندگیم باید اینجوری بگذره؟؟احتمالا از اسفند برم دانشگاه، من تو این چندماه با این روحیه داغون چه کنم؟؟؟!!

2. Top | #2
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام بهار جانم
      دوست من همه احساساتت طبیعیه و تک تکشو درک میکنم و خودمم تقریبا دارم
      من با وجود اینکه دوستای زیادیم دارم ولی بازم تنهام.چون اکثر اوقات نیستن واقعا و وقتیم هستن خیلی ادمو درک نمیکنن ک ادم بخواد چیزیو باهاشون در میون بزاره یا خیلی حس بهتری داشته باشه.
      راستی این ک الان تنهایی ب این معنی نیست ک ادم بدی هستی.تو فقط رو درست تمرکز کردی همین
      مطمئن باش وقتی ایشاالله دانشگاها حضوری بشه کلی دوست خوب پیدا میکنی.
      تو این تایمم سعی کن ب بعضی علاقه هات برسی یا دوستیتو با خونوادت بیشتر کنی.
      البته این حال بدمون تو این تایم واسه هممونه.بخاطر طولانی شدن تایم کنکور و هم بیماری و تو خونه موندن زیاد هممون حالمون زیاد خوب نیست.
      فقط توکل کن و اصلا هم نگو من چون تنهام ادم بدیم.خیلیم دختر خوب و مثبتی هستی♡♡
      in Shallow Shallow

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام عزیز دلم ان شاء الله همیشه حال دلت عالی باشه
      بهار جون شاید باور نکنی اما من هم دقیقا مثل خودت هیچ دوستی ندارم . نه اینکه نتونم با کسی ارتباط برقرار کنم ؛ نه اتفاقا روابط اجتماعی خیلی خوبی دارم اما خودم خواستم که با کسی دوست صمیمی نباشم . به همه احترام میگذارم و برخورد خوبی دارم اما دوست صمیمی نه . می‌دونی چرا ؟! نمیگم همیشه و نمی‌خوام جمع ببندم اما واقعا خیلی اتفاق افتاده و خیلی از نزدیک شاهد بودم که دوست صمیمی باعث ناراحتی و جنجال و اتفاق های بدی شده . این اصلا به این معنی نیست که نباید دیگه دوست داشت ؛ نه ولی صحبتم اینه که بالاخره همچین اتفاق هایی هم ممکنه رخ بده
      بهار جان قصد نصیحت واقعا ندارم اما عزیزم ؛ ارتباط با خدا هر چه قدر قوی تر و محکم تر باشه ؛ احساس تنهایی کم تره . ما از خدا هستیم و به طبع جز‌ با خودش آرامش واقعی رو نداریم . چرا به دنبال دوست از جنس بنده باشیم؟؟ چرا با خالق همه ی این آدم ها دوست نباشیم؟؟ وقتی با خدا دوست شدی ؛ اون وقته که بنده های خوبش رو سر راه آدم میذاره ؛ بنده هایی که انگار واقعا از طرف خدا اومدن . از خدا بخواه که بهت عطا کنه عزیزم . مادامی که ما آرامش رو فقط از طرف بندگان بدونیم واقعا به آرامش نمی‌رسیم همین که به خالق روی بیاریم ؛ اون زمانه که تمام کائنات برای موفقیت ما تلاش می‌کنه
      تنها باید به خدا پیله بست چون فقط با اوست که میشود پروانه شد

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      سلام عزیز دلم ان شاء الله همیشه حال دلت عالی باشه
      بهار جون شاید باور نکنی اما من هم دقیقا مثل خودت هیچ دوستی ندارم . نه اینکه نتونم با کسی ارتباط برقرار کنم ؛ نه اتفاقا روابط اجتماعی خیلی خوبی دارم اما خودم خواستم که با کسی دوست صمیمی نباشم . به همه احترام میگذارم و برخورد خوبی دارم اما دوست صمیمی نه . می‌دونی چرا ؟! نمیگم همیشه و نمی‌خوام جمع ببندم اما واقعا خیلی اتفاق افتاده و خیلی از نزدیک شاهد بودم که دوست صمیمی باعث ناراحتی و جنجال و اتفاق های بدی شده . این اصلا به این معنی نیست که نباید دیگه دوست داشت ؛ نه ولی صحبتم اینه که بالاخره همچین اتفاق هایی هم ممکنه رخ بده
      بهار جان قصد نصیحت واقعا ندارم اما عزیزم ؛ ارتباط با خدا هر چه قدر قوی تر و محکم تر باشه ؛ احساس تنهایی کم تره . ما از خدا هستیم و به طبع جز‌ با خودش آرامش واقعی رو نداریم . چرا به دنبال دوست از جنس بنده باشیم؟؟ چرا با خالق همه ی این آدم ها دوست نباشیم؟؟ وقتی با خدا دوست شدی ؛ اون وقته که بنده های خوبش رو سر راه آدم میذاره ؛ بنده هایی که انگار واقعا از طرف خدا اومدن . از خدا بخواه که بهت عطا کنه عزیزم . مادامی که ما آرامش رو فقط از طرف بندگان بدونیم واقعا به آرامش نمی‌رسیم همین که به خالق روی بیاریم ؛ اون زمانه که تمام کائنات برای موفقیت ما تلاش می‌کنه
      تنها باید به خدا پیله بست چون فقط با اوست که میشود پروانه شد
      واقعا حرفات خیییلی قشنگه
      و هر روز به خودم میگم که رابطم با خدا درست نیست. ولی خوب من خیلی تو این چندسال سعی کردم گناه نکنم، خیلی جاها رو دلم پاگذاشتم، خیلی جاها دنبال تمایلات نفسانیم نرفتم، نمازم و خوندم، روزه هامم گرفتم. احترام پدر مادرم و هم حفظ کردم.
      خود خدا انسان و موجود اجتماعی افریده، خییلی جاها بهمون توصیه شده تنها نباشیم، تنهایی آدم و تو گناه میندازه.
      اصن همین تنهایی و فکر و خیال بیش از حد باعث میشه اعتقاداتم ضعیف شه. یه جاهایی با خدا هم دعوام میشه.
      اگه خدا من و دوست داشت حقم این بود که یه رفیق صمیمی داشتم... حالا چون بهم خواهر برادر نداده بخشیدمش...

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

Daghon
      نمایش مشخصات
      حقیقتا من تا الان هیچ دوست صمیمی که باهاش بتونم صحبت کنم نه داشتم نه میخوام داشته باشم
      الان کروناست بیرونم نمی تونی بری +داشنگاه ها هم نتایجش نیمده ،حدود دو ماه تو خونه موندی ،این افکار عادیه!
      و گرنه اون تنهایی تو شرایط عادی خیلی هم خوبه و من واقعا خوشحالم که همیشه تنها بودم
      بذار دانشگاه باز بشه بری دانشگاه و درس بخونی میفهمی این تهایی چقدر خوبه

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar1377 نمایش پست ها
      واقعا حرفات خیییلی قشنگه
      و هر روز به خودم میگم که رابطم با خدا درست نیست. ولی خوب من خیلی تو این چندسال سعی کردم گناه نکنم، خیلی جاها رو دلم پاگذاشتم، خیلی جاها دنبال تمایلات نفسانیم نرفتم، نمازم و خوندم، روزه هامم گرفتم. احترام پدر مادرم و هم حفظ کردم.
      خود خدا انسان و موجود اجتماعی افریده، خییلی جاها بهمون توصیه شده تنها نباشیم، تنهایی آدم و تو گناه میندازه.
      اصن همین تنهایی و فکر و خیال بیش از حد باعث میشه اعتقاداتم ضعیف شه. یه جاهایی با خدا هم دعوام میشه.
      اگه خدا من و دوست داشت حقم این بود که یه رفیق صمیمی داشتم... حالا چون بهم خواهر برادر نداده بخشیدمش...
      بهار جونم تو دختر فوق العاده ایی هستی عزیزم و خوشبحال کسی که دوستی مثل تو داشته باشه
      جمله ایی هست که میگه : کلام تو عصای معجزه گر توست یعنی صحبت های ما بسیار تاثیر گذار هستن در کائنات . وقتی نگرش این باشه که من هیچ وقت دوست خوب ندارم خب این انرژی منفی متاسفانه در جهان گردش پیدا می‌کنه و با شدت بیشتری به سمت خود ما میاد
      بیا از امروز اینطوری تمرین کنیم : هر صبح که از خواب بلند میشی با خودت تکرار کن که تو فوق العاده هستی و دوستان بسیار خوب و مهربون داری ؛ شب که خواستی بخوابی سه بار بلند بگو خدایا بابت دوستان خوبم سپاس . این باعث میشه که این فرکانس و انرژی در کائنات و طبیعت بچرخه و گمان کنن که تو دوستان خوبی داری ،، پس افراد خوب بیشتری رو به سمت تو بیارن
      می‌دونی حضرت عیسی چطوری مردگان رو زنده میکرد ؟؟؟ ایشون اصلا کلمات خاصی رو نمیگفتن . متن دعای ایشون اینه که خدایا ممنونم که این مرده زنده شد ، خدایا سپاس که به این مرده جان دوباره دادی ؛ در واقع ایشون پیش از داده شدن نعمت ؛ اون نعمت رو داده شده فکر میکردن و بابتش تشکر از خدا میکردن و اینطوری می‌شده که واقعا اون نعمت بهشون عطا می‌شده و مرده زنده می‌شده
      پس از امروز بیا اینکار رو انجام بده و تاثیرش رو ببین
      عزیزم من مطمئنم که تو همیشه موفق و در اوج خواهی بود
      ویرایش توسط melodii : 04 آبان 1399 در ساعت 11:19

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط melodii نمایش پست ها
      بهار جونم تو دختر فوق العاده ایی هستی عزیزم و خوشبحال کسی که دوستی مثل تو داشته باشه
      جمله ایی هست که میگه : کلام تو عصای معجزه گر توست یعنی صحبت های ما بسیار تاثیر گذار هستن در کائنات . وقتی نگرش این باشه که من هیچ وقت دوست خوب ندارم خب این انرژی منفی متاسفانه در جهان گردش پیدا می‌کنه و با شدت بیشتری به سمت خود ما میاد
      بیا از امروز اینطوری تمرین کنیم : هر صبح که از خواب بلند میشی با خودت تکرار کن که تو فوق العاده هستی و دوستان بسیار خوب و مهربون داری ؛ شب که خواستی بخوابی سه بار بلند بگو خدایا بابت دوستان خوبم سپاس . این باعث میشه که این فرکانس و انرژی در کائنات و طبیعت بچرخه و گمان کنن که تو دوستان خوبی داری ،، پس افراد خوب بیشتری رو به سمت تو بیارن
      می‌دونی حضرت عیسی چطوری مردگان رو زنده میکرد ؟؟؟ ایشون اصلا کلمات خاصی رو نمیگفتن . متن دعای ایشون اینه که خدایا ممنونم که این مرده زنده شد ، خدایا سپاس که به این مرده جان دوباره دادی ؛ در واقع ایشون پیش از داده شدن نعمت ؛ اون نعمت رو داده شده فکر میکردن و بابتش تشکر از خدا میکردن و اینطوری می‌شده که واقعا اون نعمت بهشون عطا می‌شده و مرده زنده می‌شده
      پس از امروز بیا اینکار رو انجام بده و تاثیرش رو ببین
      عزیزم من مطمئنم که تو همیشه موفق و در اوج خواهی بود
      عزییییزم
      اره راست میگی، ادم اگه فکر و ذهنش منفی باشه، به هیچ چیز نمیرسه.
      حرفات نشون میده که مطالعه روانشناسی گسترده ای داشتی. مرسی از اینکه وقت گذاشتی و انرژی مثبت باهام اشتراک گذاشتی
      میدونی دیشب که حرفام و اینجا نوشتم سبک شدم انگار
      الان خیییلی حالم بهتره
      واقعا مرسی ازت رفیق

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Zero_Horizon نمایش پست ها
      نه قصد نصیحت دارم و نه انگیزه دادن

توی قضیه ی تنهایی خیلی ها مثل شما و حتی بدترهم هستن

خود منم بشدت آدم درون گرایی هستم
      دو ماه دیگه 20 سالم میشه ولی تاحالا یکبارهم نشده با یک نفر برم بیرون برای تفریح....توی مدرسه هم صحبت داشتم ولی هیچ وقت تا به حال دوستی نداشتم.....کلن فکرکنم توی برقراری ارتباط افتضاحم و همیشه ترجیح میدم از بقیه دور بمونم چه آشنا چه غریبه
      چه توی کلاس زبان چه توی باشگاه چه توی مدرسه چه توی مهمونی ها هیچ وقت احساس راحت بودن نکردم یا هیچ وقت با کسی اونجوری که باید احساس راحتی نکردم
      همه همیشه وقتی منو میبینن فکر میکنن آدمی هستم که خیلی حالیشه و مغروره.........ولی واقعیت 180 درجه متفاوته
      تنهایی تنها چیزی بوده که توی این 20 سال زندگی طعمش رو چشیدم
      چقدرررر سخت
      مخصوصا برای تو که پسری
      والا ما پسرای فامیلمون همش با دوستاشون مسافرتند
      مرسی از اینکه احساست و درمیون گذاشتی، وقتی میبینم تو این حس تنها نیستم و تو و خیلی از بچه های دیگه همین حس و دارن. دید منفیم نسبت به خودم‌ از بین میره
      پس میتونم نتیجه بگیرم که هرکی تنهاس دلیل بر بدبودنش نیست...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط tiny_Shadow نمایش پست ها
      سلام بهار جانم
      دوست من همه احساساتت طبیعیه و تک تکشو درک میکنم و خودمم تقریبا دارم
      من با وجود اینکه دوستای زیادیم دارم ولی بازم تنهام.چون اکثر اوقات نیستن واقعا و وقتیم هستن خیلی ادمو درک نمیکنن ک ادم بخواد چیزیو باهاشون در میون بزاره یا خیلی حس بهتری داشته باشه.
      راستی این ک الان تنهایی ب این معنی نیست ک ادم بدی هستی.تو فقط رو درست تمرکز کردی همین
      مطمئن باش وقتی ایشاالله دانشگاها حضوری بشه کلی دوست خوب پیدا میکنی.
      تو این تایمم سعی کن ب بعضی علاقه هات برسی یا دوستیتو با خونوادت بیشتر کنی.
      البته این حال بدمون تو این تایم واسه هممونه.بخاطر طولانی شدن تایم کنکور و هم بیماری و تو خونه موندن زیاد هممون حالمون زیاد خوب نیست.
      فقط توکل کن و اصلا هم نگو من چون تنهام ادم بدیم.خیلیم دختر خوب و مثبتی هستی♡♡
      آره موافقم، منم همین طورم، حس نمی کنم رابطه بین من و دوستام خیلی دوطرفه باشه..... طول دبیرستان که اصلا همچین دوستی نداشتم که خودم کنارش احساس امنیت کنم و بدونم همیشه پشتم هست، و درست هم حدس می زدم چون بعد از کنکور همون فرد هیچ علاقه ای به صحبت کردن نشون نداده....
      راستش من همیشه اینو پای درس خوندن میذارم
      ممکنه حس کنن از تو کمترن یا چیزی داری که اونا ندارن، دیگه تو رو وارد جمع شون نمی کنن....

هعی، پس واقعا خیلیا مثل من این جورین
      شاید
      شاید اونایی هم که ما فکر میکنیم خیلی دوستن، واقعا اون طور که ما فکر میکنیم دوست نباشن
      ساقی بیا که از مدد بخت کارساز
      کامی که خواستم ز خدا شد میسرم
      ویرایش توسط adaf$ : 04 آبان 1399 در ساعت 13:54

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقو تو وارد داشنگاه میشی کسی راج ب قبلت اطلاعاتی نداره
      سعی کن از همون اول شلوغ باشی
      تظاهر کن
      روایت داریم کسی نیس ک خودشو شبیه قومی نکنه مگه اینکه یکی از اونا شه
      میخام که تقیر کنم کم کم و گاماس گاماس

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      آقا از اولی ک رفتی تو سلف تو مسیر تو اتوبوس سوال بپرس
      حرف بزن
      ی بار این کارو انجام بده میشه
      من خودم دبیرستان دوستام اسگل بودن باهام لج کردن و اینا...قضیه داره خاستی بگو بگم
      خلاصه اینکه دوستام تردم کردن و تنها نوندم
      ولی تو دانشگاه پر جنب و جوش ظاهر شدم
      الآن هر کس از بقیه رشته ها میخاد با ی رشته غریبه درس برداره اول ب من میگه کیو میشناسی از اونور
      سخت نگیر
      سخت نگیری زود تر درس میشه
      اینکه میگی ساکتم و اینا تلقینه، ی بار شلوغ کن بیین چی میشه

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      کاریم نداره که تو صف سلف بودی از غذای بد بگو ب نفر جلوییت باهاش آشنا میشی
      بعد اگ ی وخ ی جا دیدیش سلام بده اونم سلام میده بعد دوس میشین

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      تو صف آموزشم ب داشنگاه بد و بیراه بگودرد مشترک بچه هاس خببعد کم کم هم صحبت پیدا میکنی

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      حالا ن اینکه هی فوش بدیم ک مثلا بگیم خیلی کیوتیماا
      اتفاقا اونی ک متوسل ب فوش میشه تا بگه من پایه ام اینا
      دقیقا داره ب مخاطبش میگه من فن حرف زدن بلد نیستم دارم چنگ میزنم ب فوش تا با اون ارتباط برقرار کنم
      منظور اینکه ونبال موقعیت های مشابه ای ک مردم دارن باش
      مثلا بپرس ناهار امروز چیه؟؟صف کجاس؟
      ترم چندین؟
      یا ن فقط تو دانشگاه بیرون از اون حتی
      بگو اتوبوس کی میاد
      کی میره ... فلان مسیر از فلان جا بهتره یا فلان طرف ب نطرت ترافیک اونجا بیشتره یا کجا؟
      چ میدونمامروز شنبه اس؟بعد باهاشون گرم بگیر
      ببین اصولا خانوما از سکوت خوششون نمیاد از بین آدمایی ک من دیدم از هر ۳۰ تا ی نفر جواب نمیده بقیه شروع میکنن هی باها حرف زدن
      .
      .
      هی سعی کن خودتو اکتیو نشون بدی
      سر کلاس تا حدودی سوالا رو حل کن حواب استادو بده ولی ن زیاد ک بگن خودشیرینه

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      بخون سوال داشتی بگو بهم
      منم اینجوری بودم ولی اونجوری شدم
      مناز ترم ۲ هر ترم ی درس ی دانشکده دیگه داشتم با همه غیر همکلاسیامم دوس شدم
      میتونی تو هم
      .
      .
      حالا انگار همه ۲۴ ای رفتن تفریح کردن
      بابا همه شکل همیم ایم دیگه
      همه از بچگی درس و مدرسه کوج تفریح کردیم ما
      سس ماست نشو بهار @Bahar1377

صفحه 1 از 4 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)