خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

۴۰ درصد تخفیف کتاب های خیلی سبز! طریقه عضو شدن در سایت خیلی سبز

ببخشید این سوالو اینجا میپرسم ولی راه دیگه ای نداشتم
      اگه عضو سایت خیلی سبز بشیم ۴۰درصد تخفیف میدن؟
      درست شنیدم من یا اینم مثل عروسک کلروفیل برای چن سال پیش هست؟
      خیلی سبز پست پیشتاز نداره؟؟اخه هر چی گشتم نبود
      چجوری عضو بشم؟رمز عبور رو از کجا بیارم؟هرکار میکنم ایمیلی برام نمیاد شما میتونید راهنماییم کنید؟

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      چجوری عضو بشم؟رمز عبور رو از کجا بیارم؟هرکار میکنم ایمیلی برام نمیاد شما میتونید راهنماییم کنید؟
      خیر تخفیف 20 درصد عروسکم نمیدن پست پیشتازم ندارن فقط سفارشی که بعد یک هفته میارن در کل و دریک کلام بدترین فروشگاه اینترنتی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیر خبری از ۴۰ درصد تخفیف و عروسک نیست فکر کنم ۲۰ درصد با ارسال رایگان داشته باشن بهتره از سایت عشق کتاب خرید کنید فکر کنم الان حدود ۳۰ درصد تخفیف داره با ارسال رایگان

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M_ndr نمایش پست ها
      خیر خبری از ۴۰ درصد تخفیف و عروسک نیست فکر کنم ۲۰ درصد با ارسال رایگان داشته باشن بهتره از سایت عشق کتاب خرید کنید فکر کنم الان حدود ۳۰ درصد تخفیف داره با ارسال رایگان
      این فروشگاه عشق کتاب فروشگاه مطمئنی هست؟؟

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      بل
      این فروشگاه عشق کتاب فروشگاه مطمئنی هست؟؟
      بله خودم خریدم

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، از خود سایت خیلی سبز هیچ چیزی نخرید!
      بسته بندی فوق العاده افتضاح و آسیب جدی به کتاب ها + گاها ارسال کتاب های مشکل دار
      بسته بندیشون اصلا برای راه دور جالب نیست و کتاب ها بدجور آسیب میبینن . جلد کتاب ها به شدت ضربه میخوره ، گوشه صفحات کتاب با وسعت بزرگ و تعداد زیاد تا میشه و این برای فردی مثل من یه فاجعه محسوب میشه
      من خودم تا الان اگر چیزی بوده غیر یه مورد ( که از خیلی سبز خرید کردم و افتضاح بود...) از سایت کتابچی خرید کردم و از بسته بندی خوبشون هم راضی بودم
      خود سایت نشر الگو هم خیلی خوبه برای خرید ( به تازگی البته ارسال رایگان رو حذف کردن که منطقی بود چون طرف میاد یه جلد میگیره و برای یه جلد باید پول پست هم بدن...)
      بانک کتاب پایتخت رو تعریف میکنن ولی من ندیدم ( فقط اینو میدونم که معتبره ولی تخفیف انچنانی مثل کتابچی و عشق کتاب نداره)
      از سایت عشق کتاب هم به تازگی یه سری از دوستام خرید کردن ، منتظرم بیاد تا کیفیت کار اونارو هم ببینم...

7. Top | #7
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام ، از خود سایت خیلی سبز هیچ چیزی نخرید!
      بسته بندی فوق العاده افتضاح و آسیب جدی به کتاب ها + گاها ارسال کتاب های مشکل دار
      بسته بندیشون اصلا برای راه دور جالب نیست و کتاب ها بدجور آسیب میبینن . جلد کتاب ها به شدت ضربه میخوره ، گوشه صفحات کتاب با وسعت بزرگ و تعداد زیاد تا میشه و این برای فردی مثل من یه فاجعه محسوب میشه
      من خودم تا الان اگر چیزی بوده غیر یه مورد ( که از خیلی سبز خرید کردم و افتضاح بود...) از سایت کتابچی خرید کردم و از بسته بندی خوبشون هم راضی بودم
      خود سایت نشر الگو هم خیلی خوبه برای خرید ( به تازگی البته ارسال رایگان رو حذف کردن که منطقی بود چون طرف میاد یه جلد میگیره و برای یه جلد باید پول پست هم بدن...)
      بانک کتاب پایتخت رو تعریف میکنن ولی من ندیدم ( فقط اینو میدونم که معتبره ولی تخفیف انچنانی مثل کتابچی و عشق کتاب نداره)
      از سایت عشق کتاب هم به تازگی یه سری از دوستام خرید کردن ، منتظرم بیاد تا کیفیت کار اونارو هم ببینم...
      صد درصد مشکل دار میفرسته خیلی سبز..من تجربه خرید ریاضی جامعشو داشتم امکان نداره تو پست انقدرکتاب داغون بشه..کتابه از جنگ جهانی برگشته بود..یکی از دوستام هم تجربه منو داشت

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن