خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

بهترین دبیران کلاس های انلاین

سلام این مقاله تویه یه کانال بود گفتم به اشتراک بذارم نظرتونو بدونم.

اریان حیدری(ازنظر من بهترین دبیر ریاضی چون ریاضی رو اسون میکنه)
      منتظری حرف اخر
      بابک سادات(طرفدارش زیاده)
      وملاک پور(اطلاعات کامل ندارم پس نظر نمیدم گمراه نشین)

شیمی منبع زیاده من چن تا بهترین رو میگم

بابایی(رسوندن مفهوم کامل وصدرصدی شیمی)
      شیروانی(مسایلش قویه از نظر من)
      اقاجانی(درقالب کتاب ممولا حاشیه نمیره)
      ربیعیان (تکنیکی)
      مصلایی(اصلا قبولش ندارم)

فیزیک
      کامیار(از هرکی استفاده میکنید ب کنار حتما حرکت رو از کامیار بخونین)

قادری(نور گرما ودینامیکش محشره)

بهروزی وقضاتی هردو ی سبک تدریس دارن و ی روش

یحیوی (خیلی خوبه برا کسیک پشت کار داره و فیزیکش خوب نیست)
      طلوعی (یسریا میخونن باش ولی بنظرم خوب نیست)آلا

کارزانیان(خوبه) آلا

زیست

حرف اخر (وقتگیر ولی ارزش دار چون زیستو علاوه برراینک میفهمین باانیمیشن میبینید)
      اشکان هاشمی (از نظر من معرکس قدیمیا موج ازمون درسنامه رو کوتاه و مختصر میگه جدیدا رایان کلاس کلاس انلاین داره)
      عمارلو جزوات ارزشی خوبی داره
      علی کرامت(برا کسیک زیستش زیاد ضعیف نیست کم حجمه کنارش وقتت بازه برا متن وتست زیاد)
      وجدیدا حنیف عظیمی ک راضین بچه ها ازش

عمومیا
      ادبیات

عبدل المحمدی (زبان فارسی تکنیکی داره ارایه هم خوبه)
      شاهین زاد (ارایه وزبان فارسی مفهومی)
      سبطی دقیقا مثل شاهین زاد
      و محسن منتظری حرف اخر
      (زیاد جالب نیست گول تبلیغاتو نخورید)

زبان
      زینعلی (بهترینه)
      محمودی(عالی)
      بنظرم هرجا ازاینا گیرتون اومد استفاده کنید حتما
      دینی
      یوسفیان(سبک جدید و تکنیکی)
      کریمی(کار کردن رو مفاهیم)
      سرکشیک زاده(زیاد جالب نیست از نظر من)

عربی
      واعظی(بسیا پر انرژی برا کسیک عربیش زیاد دیگ داغون نیست خوبه)
      میثم فلاح (عالیه)
      بهنام حیدری(امسال ی تعدادی ازش استفاده کردن ونتیجه گرفتن)

ببنید منابع رو تمام معرفی کردم با جزییات ب چ دلیل ب این دلیل ک یسریا با کتابی خوندن و مفهومی خوندن حال میکنن و یسری باتکنیک این دبیرای ک گفتم تقریبا بهترینان وکساییم خارج اینا هستن ممولا حاشیه این فقط دم کنکور باگیراوردن یسری سوال و به اسم پیشبینی بچه هارو گول میزنن.

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این کسی که این مقاله رو نوشته اصلا هیچی بارش نیست و مقاله رو برای نظام قدیم نوشته شده فیزیک نور حذف شده کامیار هم برای حرکت شناسی نظام قدیم زیاد تعریفش میکردن هر چند من ندیدم

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      اینو از کدوم کانال ور داشتی همین الان ازش لفت بده:/
      کسی که از حرف آخر حرف میزنه یعنی هیچی از کنکور نمیدونه و هیچی بارش نیس

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خواهشا هر چیزی رو نشر ندید . عبدالمحمدی کجاش خوبه؟ حنیف عظیمی جدیدا تعریف میکنن ؟ ۱۷ ساله داره درس میده تو کنکور این مقاله رو میدونم از کجا برداشتی این برای سال پیش هست بروز نیست اونموقع خیلی از دبیرا تازه وارد بودن مخصوصا تاملند . ریاضی ثابتی من نیستم ولی اونقدر رضایت ازش شنیدم که باید اون بالا جاش میبود

5. Top | #5
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      ببخشید یعنی عبدالمحمدی خوب نیست برای ادبیات کی رو پیشنهاد می کنید

6. Top | #6
      کاربر انجمن

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      خواهشا هر چیزی رو نشر ندید . عبدالمحمدی کجاش خوبه؟ حنیف عظیمی جدیدا تعریف میکنن ؟ ۱۷ ساله داره درس میده تو کنکور این مقاله رو میدونم از کجا برداشتی این برای سال پیش هست بروز نیست اونموقع خیلی از دبیرا تازه وارد بودن مخصوصا تاملند . ریاضی ثابتی من نیستم ولی اونقدر رضایت ازش شنیدم که باید اون بالا جاش میبود

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      الان دیگه دیره بابا بکنین از این فیلماا بخاین کلاس آنلاین برین یه عالمه عقبین یه عالمه باید فیلم ببینین دهنتون آسفالته
      ولی هرکی خواست من اونایی رو ک بنظرم خوبنو میگم خواستین استفاده کنین(خوده من خیلی اسیر این حواشی بودم با تمامه اینا آشنام شما دیگه اشتباه منو تکرار نکنین
      ادبیات :پیشنهاد اولم اینه ک واسه ادبیاتم مگه کلاس میرن ؟ : ....اگه کسی خواست بره یکتا یا شاهین زاد برین (عبدل نه!) نتونستین پول جور کنین تل هست دانلود کنین
      عربی :هرررر فردی در هررررر سطحی (آریان استایل :D) بنظرم باید فلاحو ببینه و با اون پیش بره
      دینی : خیلی اصرار داشتین 6040 یوسفیان پور رو برای جمع بندی ببینی
      زبان :اینم بنظرم نمیخواد ولی اگه خواستین زینعلی و کیاسالار سلقه ای
      ریاضی :تو این درس بحث زیاده نمیخوام وارد بحث آریان حیدریش شم ولی اگه بهش باور ندارین ....ملاک پور و ثابتی گزینه های عالیی هستند....بنظرم اگه آریان بخوای بری باید کلاسش شرکت کنی چون بنظرم اصل کلاسش تکلیف و آزموناشه
      زیست: سلطان جلال موقاری اونم جاهایی ک مشکل دارید خیلی اصرار داری به آنلاین حنیف عظیمی
      فیزیک:کازرانیان_طلوعی از آلا عالین ....یحیوی هم از تاملند عالیه .....ذهبی بدرد نمیخوره://(چون خیلی تشریحیه و حوصله سربر و وقت گیر)نوکنده هم بد نیست کلا تو فیزیک دبیرا متنوعن ولی نباید اسیرشون بشید بنظر من کلا با آلا پیش برین و دیگ به هیچی نگا نکنین
      شیمی:بابایی واقعا فوق العاده هست ....ولی چون با آزمون درس نمیده (البته به ترتیب درستی درس میده ولی شاید سردرگم بشید اینجوری) و راه ابریشن پویان نظر آلا
      *حاجی در کل کلاس آنلاین نرین خدایی میخواین هزینه کنینم برین راه ابریشم آلا رو بخرین واقعا درجه یکه
      من خودم عربی فلاح و ریاضی آریان پیش میرم بقیه مشکلاتمو از آلا برطرف میکنم
      اینایی ک گفتمم بخدا حاصل سالها تجربست خودم دوازدهمم ولی از دهم اسیر این جور مسخره بازیام یه عالمه وقتم رفته ناموسا از بین اینایی ک گفتم انتخاب کنین بره وقت رفتاااا
      *حرف آخر فقط دینیش خوبه بقیه مفت نمی ارزن...اگه هم بیرزن ازونا بهتری خیلی هست
      ویرایش توسط __MoHaMaDRezA : 03 آبان 1399 در ساعت 11:12

8. Top | #8
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من خیلیا رو نمیشناسم
      ولی مدتیه ریاضی رو با ملاک پور پیش میرم
      به نظرم واقعا واقعاااااا خوبه تا اینجا که دیدم
      درست حسابی درس میده و تیپ تستی و چرت نمیگه
      برای منی که ریاضیم متوسط رو به ضعیف بود در حد ۳۰ درصد
      خیلی کمک کننده بوده تا اینجا
      ایشالا تو کنکورم نتیجه بگیرم

9. Top | #9
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      بچه ها چرا اینقدر گارد می‌گیرید ؟!
      هر دبیر یا استادی بابِ میلِ یه نفره
      قرار نیست همه از یک دبیر نتیجه بگیرن
      می‌تونید تجربیاتتون رو راجع به اساتید بگید ولی اینکه خیلی می‌کوبید یا خیلی تعریف می‌کنید رو درک نمی‌کنم : |
      هر فردی معایب و مزایای خودش رو داره دیگه ...
      stars can't shine without darkness

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات

11. Top | #11
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط __MoHaMaDRezA نمایش پست ها
      الان دیگه دیره بابا بکنین از این فیلماا بخاین کلاس آنلاین برین یه عالمه عقبین یه عالمه باید فیلم ببینین دهنتون آسفالته
      ولی هرکی خواست من اونایی رو ک بنظرم خوبنو میگم خواستین استفاده کنین(خوده من خیلی اسیر این حواشی بودم با تمامه اینا آشنام شما دیگه اشتباه منو تکرار نکنین
      ادبیات :پیشنهاد اولم اینه ک واسه ادبیاتم مگه کلاس میرن ؟ : ....اگه کسی خواست بره یکتا یا شاهین زاد برین (عبدل نه!) نتونستین پول جور کنین تل هست دانلود کنین
      عربی :هرررر فردی در هررررر سطحی (آریان استایل :D) بنظرم باید فلاحو ببینه و با اون پیش بره
      دینی : خیلی اصرار داشتین 6040 یوسفیان پور رو برای جمع بندی ببینی
      زبان :اینم بنظرم نمیخواد ولی اگه خواستین زینعلی و کیاسالار سلقه ای
      ریاضی :تو این درس بحث زیاده نمیخوام وارد بحث آریان حیدریش شم ولی اگه بهش باور ندارین ....ملاک پور و ثابتی گزینه های عالیی هستند....بنظرم اگه آریان بخوای بری باید کلاسش شرکت کنی چون بنظرم اصل کلاسش تکلیف و آزموناشه
      زیست: سلطان جلال موقاری اونم جاهایی ک مشکل دارید خیلی اصرار داری به آنلاین حنیف عظیمی
      فیزیک:کازرانیان_طلوعی از آلا عالین ....یحیوی هم از تاملند عالیه .....ذهبی بدرد نمیخوره://(چون خیلی تشریحیه و حوصله سربر و وقت گیر)نوکنده هم بد نیست کلا تو فیزیک دبیرا متنوعن ولی نباید اسیرشون بشید بنظر من کلا با آلا پیش برین و دیگ به هیچی نگا نکنین
      شیمی:بابایی واقعا فوق العاده هست ....ولی چون با آزمون درس نمیده (البته به ترتیب درستی درس میده ولی شاید سردرگم بشید اینجوری) و راه ابریشن پویان نظر آلا
      *حاجی در کل کلاس آنلاین نرین خدایی میخواین هزینه کنینم برین راه ابریشم آلا رو بخرین واقعا درجه یکه
      من خودم عربی فلاح و ریاضی آریان پیش میرم بقیه مشکلاتمو از آلا برطرف میکنم
      اینایی ک گفتمم بخدا حاصل سالها تجربست خودم دوازدهمم ولی از دهم اسیر این جور مسخره بازیام یه عالمه وقتم رفته ناموسا از بین اینایی ک گفتم انتخاب کنین بره وقت رفتاااا
      *حرف آخر فقط دینیش خوبه بقیه مفت نمی ارزن...اگه هم بیرزن ازونا بهتری خیلی هست
      وای منم عین تو توروخدا ول کنین مسخره بازی دوتا درس هستن که اگه بخوایین برین از اول برین بهتره همون عربی و ریاضی بقیه رو میتونین جاهایی که مشکل دارین ببینین

12. Top | #12
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      چرت و پرت نوشته....مشخص چیزی حالیش نیست و همینطوری از روی شنیده هاش یه چیزی نوشته

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی سادات
      فیزیک ذهبی نوکنده و شهریاری
      شیمی اقاجانی و بازرگان
      زیست همدانی و عظیمی البته برای قسمت هایی که سخت هستن برا زیست فقط کتاب
      اینارو هم حتی برا ۱۴۰۰هم رایگان تو تلگرام دارن میذارن
      یه سرچ ساده بزنید پیدا میکنید

14. Top | #14
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ella_kh نمایش پست ها
      من از عبدالمحمدی خیلی راضی ام . سابقه تدریس زیادی هم داره من حتی یادمه چند سال پیش دبیر پروازی یکسری شهرای دیگه هم بود.

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      دیگه کسی که بگه ابدول ممدی تکنیکی هستش باید بندازی دور
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن