خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67
    نمایش نتایج: از 91 به 94 از 94
    1. Top | #91
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Lotfian نمایش پست ها
      سلام. مرسی. واقعیتش بیشتر برا این شک دارم که اصلا برای من خوب هست یا نه؟ اگه میشد یه تیکه اش رو شرکت کرد متوجه میشدم بالاخره و از طرفی هم نمیخوام آزمون و خطا کنم. مثلا من کلی تحقیق کردم و شیی خیلی یبز خریدم ولی باهاش هم خیلی کند پیش میرفتم هم با کلی اشکال بعد از کلی وقت هدر رفتن رسیدم به مبتکران که خیلی بهتره برام. از طرفی مشاور خوب ندارم. هر کدوم یه نشکلی دارن و اکثرا کارشون مشاوره نیست. یا مثلا برلی ریاضی کلی سرچکردم گفتن هیلی سبز ولی میخونم بعضی جاها رو متوجه نمیشم. چند جلسه آریان حیدری دیدم بعد دیدم خوب نیست الان میگن تخته سیاه و بابک سادات رو ببین از طرفی خیلیا گفتن تخته سیاه افتضاحه. همه ی اینا باعث شد کنکور ۱۴۰۰ رو بی خیال شم. برای همین یه جا شنیدم راه ابریشم خوبه ولی میخوام مطمئن باشم. یه مسیر که مناسبمه رو برم. برای همین پرسیدم. کلا شما کسی رو میشناسین از پایه ضعیف با راه ابریشم خودشو بالا کشیده باشه؟
      من شیمی و ریاضیات رشته ریاضی راه ابریشمو خریدم اما به دوستانی که نگیم ضعیف ولی میخوان تازه یاد بگیرن ریاضیشو اصلا توصیه نمیکنم خود من تازه ریاضیم بدک نبود ولی اقای ثابتی خیلی خوب توضیح نمیداد ، فکر میکردم من خنگم ولی با یه استاد دیگه که نگاه میکردم خیلی راحت یاد میگرفتم چند نفر دیگه هم مثل من راضی نبودن
      تو درس ریاضی اگر ضعف دارید کتاب بدرد نمیخوره حتما باید از تدریس استاد استفاده کنید

2. Top | #92
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      من شیمی و ریاضیات رشته ریاضی راه ابریشمو خریدم اما به دوستانی که نگیم ضعیف ولی میخوان تازه یاد بگیرن ریاضیشو اصلا توصیه نمیکنم خود من تازه ریاضیم بدک نبود ولی اقای ثابتی خیلی خوب توضیح نمیداد ، فکر میکردم من خنگم ولی با یه استاد دیگه که نگاه میکردم خیلی راحت یاد میگرفتم چند نفر دیگه هم مثل من راضی نبودن
      تو درس ریاضی اگر ضعف دارید کتاب بدرد نمیخوره حتما باید از تدریس استاد استفاده کنید
      کدوم استاد

3. Top | #93
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من ریاضی و فیزیکشو گرفتم
      قیمتش مناسبه ولی بزرگترین مشکلش یک اینکه مثلا فیزیک جواب تشریحی نداره برای جواب باید بشینی فیلم نگاه کنی و در کل برنامه منظم نداره الان فیلم های تا آخرشال یا جزوه ها هست برای ریاضی تجربی ساخت فیلمها برای ۹۸ هست نمیدونی کی آپدیت میشن یا کی میخوان تغییر کنن و پشتیبانی جالبی هم نداره البته من تازه گرفتم امیدوارم حداقل کیفیت تدریس خوب باشه

4. Top | #94
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ThePriNcE نمایش پست ها
      خودشون توضیح دادن اول ها که صفر تا صد رو ابتدا ببینید بعد وارد راه ابریشم بشید .
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 67

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن