خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 14 از 14
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

کلاس آنلاین برای فیزیک

سلام دوستان دبیر خوب فیزیک کی رو پیشنهاد میدین؟ من فیزیکم بد نیست ولی خب کندم تو حل مسئله...هدفم درصد بالاست تو فیزیک(۸۰-۹۰ اینا)
      دوستان باتجربه بنظرتون خوندن صرفا چهارجلدی خیلی سبز کفایت می‌کنه؟

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      دبیر خوب فیزیک زیاد داریم باید خودت ببینی با کدوم بیشتر کنار میای
      از نظر من اگه میخوای فقط تکنیکی کار کنی قضاتی
      ولی اگه میخوای کلاسیک و مفهومی از پایه کار کنی ذهبی
      یحیوی هم اگه باهاش حال کنی خیلی خوبه
      از معلم فیزیک آلا تجربی هم میتونی استفاده کنی کازرانیان معلم خوبیه

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _invincible_ نمایش پست ها
      سلام دوستان دبیر خوب فیزیک کی رو پیشنهاد میدین؟ من فیزیکم بد نیست ولی خب کندم تو حل مسئله...هدفم درصد بالاست تو فیزیک(۸۰-۹۰ اینا)
      اگه درصد خیلی بالا می خوای، باید علاوه بر همونی که گفتی تست های متنوع تری از جمله آزمون قلمچی، سه سطحی و میکروطلایی + کنکور سراسری بزنی.

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      اگه درصد خیلی بالا می خوای، باید علاوه بر همونی که گفتی تست های متنوع تری از جمله آزمون قلمچی، سه سطحی و میکروطلایی + کنکور سراسری بزنی.
      خیلی ممنون از نظرتون آقا عرفان
      شما این استادای مطرح رو نمیشناسین اصلن؟ نمیدونم چرا فکر میکنم بدون کلاس نمیشه.. من دیشب یه نمونه از تدریس آقای یحیوی رو دیدم.. بنظرم خوب بود..
      ویرایش توسط _invincible_ : 02 آبان 1399 در ساعت 10:33

5. Top | #5
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط alireza-12 نمایش پست ها
      سلام
      دبیر خوب فیزیک زیاد داریم باید خودت ببینی با کدوم بیشتر کنار میای
      از نظر من اگه میخوای فقط تکنیکی کار کنی قضاتی
      ولی اگه میخوای کلاسیک و مفهومی از پایه کار کنی ذهبی
      یحیوی هم اگه باهاش حال کنی خیلی خوبه
      از معلم فیزیک آلا تجربی هم میتونی استفاده کنی کازرانیان معلم خوبیه
      خیلی ممنون، بله من تعریف آقای یحیوی رو تو سایر تاپیک های انجمن هم دیدم، آقای نوکنده هم رو کسی پیشنهاد نکرد(یعنی نمیشناسن دوستان ایشونو فکرکنم و مثل یحیوی اونقدر معروف نیستن ظاهرن).. الان بین آقای یحیوی و کازرانیان موندم...من بیشتر همون تکنیک تست زنی منظورم هست.. که سریعتر حل کنم تستارو..

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      کتاب های سطح بالا مثل نردبام خوبه،ولی تنها مشکل نردبام که الان دارم استفاده می کنم اینکه تا 80 درصد میرسون(80 به بالا هوش می خواهد)و اینکه پاسخنامه بسیار بدردنخور و گنگ دارد
      در کل من که دیگه خریدم و دارم میرم جلو،ولی تو اگه پاسخنامه برات ارزشمنده حتما صبر کن تا iq یا یه چیز دیگه بیاد حداقل پاسخنامه بهتری داشته باشند.

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      یحیوی

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      کتاب های سطح بالا مثل نردبام خوبه،ولی تنها مشکل نردبام که الان دارم استفاده می کنم اینکه تا 80 درصد میرسون(80 به بالا هوش می خواهد)و اینکه پاسخنامه بسیار بدردنخور و گنگ دارد
      در کل من که دیگه خریدم و دارم میرم جلو،ولی تو اگه پاسخنامه برات ارزشمنده حتما صبر کن تا iq یا یه چیز دیگه بیاد حداقل پاسخنامه بهتری داشته باشند.
      نردبام عالیه ولی تستاش کمه بهتره منبع دوم باشه به نظرم
      من اول فقط نردبام میزدم الان اول الگو میزنم الگو تستاش زیاد و متعادل تره

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خیلی ممنون از نظرتون آقا عرفان
      شما این استادای مطرح رو نمیشناسین اصلن؟ نمیدونم چرا فکر میکنم بدون کلاس نمیشه.. من دیشب یه نمونه از تدریس آقای یحیوی رو دیدم.. بنظرم خوب بود..
      خودم برای کنکور دی وی دی و فیلم درس به درس نگاه نکردم فقط گاهی تحلیل سوالات کنکور سراسری سال های اخیر فیلمش رو می دیدم. اگه تدریس آقای یحیوی بهتون کمک می کنه، حتما ببینید اشکال نداره !

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      خیلی ممنون، بله من تعریف آقای یحیوی رو تو سایر تاپیک های انجمن هم دیدم، آقای نوکنده هم رو کسی پیشنهاد نکرد(یعنی نمیشناسن دوستان ایشونو فکرکنم و مثل یحیوی اونقدر معروف نیستن ظاهرن).. الان بین آقای یحیوی و کازرانیان موندم...من بیشتر همون تکنیک تست زنی منظورم هست.. که سریعتر حل کنم تستارو..
      قطعا یحیوی

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام یکی از دبیرای خوب فیزیک تبریز محبی هست که امسال کلاس آنلاین تست گذاشته. کارش خیلی خوبه نمونه تدریساشو تو کانالش ببین. مدرس چنتا تک رقمی هم بوده

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      بچه ها یعنی قضاتی خوب نیست ؟

13. Top | #13
      rz1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pARiSAAAAA نمایش پست ها
      بچه ها یعنی قضاتی خوب نیست ؟
      ببين من پارسال اشتباهي ک کردم اين بود خيلي درگير اين کلاس و اون کلاس شدم//وللي اگه با کسي گرفتي ديه ذهن خودت با اين حرف ک خوبه يا بد درگير نکن بشين سرکلاست درست!!!پارسال نکته و تست عمارلو گرفتيم بعضيا همش ميگفتن چرا عمارلو !ارامفر بهتره و اين حرفا اصن بي رغبت مينشستم سر کلاسش !چقد گذشت بعد فهميدم کلاس خوبي از دست دادم

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      به نظرم نوکنده بهترینه
      علاوه بر تدریس عالی جزوه ای داره گه واقعا محشره طوری گه بری سرجلسه قلم چی تمام سئوالات را قبلا حل کرده
      چون بهترین های کنکور و آزمون های آزمایشی را گذاشته داخل جزوه بعد از کنکور 99 هم چند سئوال فصل خازن که جزوه را مرداد به بچه ها داده بود داخل کنکور اومده بود عینا
      و تمام محاسبات کنکور را برات میگه و مفهومی کار در عین حال تستیه
      الحق جزوه و تدریسش جزو آپدیت ترین هاست
      البته اساتید دیگه جز خوب ها هستند ولی من باایشون کلاس دارم
      ویرایش توسط hsjohvid : 05 آبان 1399 در ساعت 13:15

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن