خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 75
    1. Top | #46
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام دوستان.امسال سومین سالیه که پشت کنکورم.(قدیم بودم اومدم جدید)
      تو کنکور های قبلیم تو شیمی نتیجه ی خوبی نگرفتم.به نظرتون لازمه از دی وی دی یا کلاس استفاده کنم؟؟
      تو دبیر های شیمی بابایی و آقاجانی رو شنیدم.آقاجانی رو قبلا چند تا از فیلم هاشو تو آلاع دیدم.چیزایی که میگفت تو کتاب کمکیا بود.
      من محاسباتم تو شیمی خیلی کنده میخوام یکی باشه نکته تستی یاد بده.سالای قبل تست زیاد زدم ولی بازم کند بودم.
      میمونه بابایی...تو تلگرام رایگان کلاسای تام لندشو گذاشتن...هزینه کلاسای تام لند چنده برای شیمی؟؟اگه زیاده برم همون از تل دانلود کنم....ممنون
      سلام من کلاس اقاجانی هستم و راضیم ولی نمیدونم بدرد شما بخوره چون من خودم محاسباتم و کلا ریاضیم خوبه و دلیلیم که بابایی انتخاب نکردم :1.نامنظم 2.جلسه اولش رو دیدم که تعادل درس داد خیلی خودشو جر داد برای گفتن این مفهموم و یجورایی همه ی این مطلبو میشد تو 20 دقیقه گفت و من دوست نداشتم و دیگه خیلی سعی میکرد تورو حالیت کنه و دانش اموزو خنگ تصور کرده
      البته این نظر منه و چون خیلی از دوستان کلاسش هستن و راضین!!!!!
      جدا از این که سبک درس دادن اقاجانی رو دوست داشتم و اینم خیلی خوب بود که یه جا جزوه شو گرفتم و مثل بابایی تیکه تیکه نشد که تا اخر سال هر هفته پرینت بگیری با این اوضاع!!!!

2. Top | #47
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      سلام من کلاس اقاجانی هستم و راضیم ولی نمیدونم بدرد شما بخوره چون من خودم محاسباتم و کلا ریاضیم خوبه و دلیلیم که بابایی انتخاب نکردم :1.نامنظم 2.جلسه اولش رو دیدم که تعادل درس داد خیلی خودشو جر داد برای گفتن این مفهموم و یجورایی همه ی این مطلبو میشد تو 20 دقیقه گفت و من دوست نداشتم و دیگه خیلی سعی میکرد تورو حالیت کنه و دانش اموزو خنگ تصور کرده
      جدا از این که سبک درس دادن اقاجانی رو دوست داشتم و اینم خیلی خوب بود که یه جا جزوه شو گرفتم و مثل بابایی تیکه تیکه نشد که تا اخر سال هر هفته پرینت بگیری با این اوضاع!!!!
      4.pngبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: 4.PNG
مشاهده: 191
حجم: 260.2 کیلو بایت

3. Top | #48
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      منم هستم ولی خیلی مطالب نظام قدیمی درس میده و احتمالا با بابایی عوض کنم!ولی در کل خوبه

4. Top | #49
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pnx نمایش پست ها
      منم هستم ولی خیلی مطالب نظام قدیمی درس میده و احتمالا با بابایی عوض کنم!ولی در کل خوبه
      من تو 16 جلسه پایه ودوازده چیزی اضافه ندیدم !
      فقط توی صابون ها دوسه تا واکنش از دل متن های کتاب استخراج کرد که توی کتاب نیومده بود واکنش هاش و کانون سوال داد!!!

5. Top | #50
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      اتفاقا خیل خوب هست چرا ؟ چون فقط مفاهیمی که مهمن رو اینطوری زیاد روشون تاکید داره و یجورایی اونقدر سابقه تدریس و دانش اموز داره که میدونه کجا باید زیاد تاکید کنه کجاها کم و واقعا این به گفته ی شما بی نظم بودنش خیلی به من کمک کرد چون توی اسید و باز خیلی درک مفاهیم ومسایل برام راحت تر شد و واقعا یه خوبی هم داره دل و روده کتاب درسی میریزه بیرون و بهت کتاب درسی خوندنم یاد میده جدا از کلی فواید خوبش . باز تا حد زیادی بحث سلیقه ای هستش خواستم کلا از این پیام اینو بفهمونم که هر دانش اموز یه دیدگاهی داره و این اشتباهه که از دیگران نظر بپرسی اما دوست خوبی که تاپیک زدی اینو بهت بگم که توی اکثر درسا سعی نکن کل کلاسو بشینی پای دبیر سعی کن فقط جاهایی که مشکل داریو ببین که من از اکثر کلاس انلاینا اینطوری استفاده میکنم
      ویرایش توسط Amirsh23 : 03 آبان 1399 در ساعت 00:09

6. Top | #51
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      زبانم داغونه..
      پارسال تو ازمونا درصد بالا10 نداشتم.. تو شبیه ساز کنکور داخل94 اومدم حسی جواب دادم 43 شد.. ازمون بعدی طبق معلومات جواب دادم 1- شد
      کنکور رو حسی 18 زدم..

اگه میخوای کیاسالار ثبت نام کنی.. سایت کلاسینو.. کلاسای نوبان.. از شنبه تازه شروع میشه کلاسش.. از جلسه اول ببین عقب نمونی

البته نمد با اون کلاس قبلیاش دقیقا چ فرقی میکنه.. ولی خو مهم اینه ک مث شیمی عقب نمیوفتم از کلاس..
      برای افرادی که تازه می خواهد زبان شروع کنند(متوسط به پایین)هم مناسبه؟

7. Top | #52
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همتون بچه ها خیلی کمکم کردید

8. Top | #53
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم اگه محاسبات مشکل داری، فقط باید با تمرین پیش بری
      مدرس کاری برات نمیکنه
      باید اینقدر سوال حل کنی تا دستت راه بیفته
      آموزش رایگان و حرفه ای شیمی در کمولوژی (www.Chemology.ir)

از پایه دهم تا دوازدهم؛ آموزش تخصصی شیمی با روش جدید

9. Top | #54
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      چی شد تصمیم گرفتی کیاسالارو بخری؟ من خودم بین کیاسالار و زینعلی موندم(شرایطم دقیقا مثل توعه)
      مشاورم گف کیاسالار بخرم..

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      برای افرادی که تازه می خواهد زبان شروع کنند(متوسط به پایین)هم مناسبه؟
      نمیدونم برا چ سطحی بهتره.. من مشاورم چون زبان ضعیف بودم گف کیاسالار.. ولی تو کامنتای کلاسش هم دیدم ک ی عده از دانش اموزاش گفته بودن باید حتما پیش زمینه داشته باشی و اینا..
      ولی اگه همسطح من باشی یا ب سطح من نزدیک باشی بدردت میخوره.. چون مشاورم منابع رو با توجه ب سطح بچه ها معرفی میکنه.. مثلا الان خیلی از منابع من با دوستام فرق دارن

11. Top | #56
      کاربر نیمه فعال

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      بهترین کار اینه که توی کلاس های استاد بابایی ثبت نام کنید. و همچنین حل تست زیاد مهم ترین تاثیر رو داره
      البته بهتره حتما ثبت نام کنید به صورت زنده از کلاس ها استفاده کنید اینجوری خیلی بهتر از اینه که از کلاس های ضبط شده استفاده کنید.

12. Top | #57
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      نمیدونم برا چ سطحی بهتره.. من مشاورم چون زبان ضعیف بودم گف کیاسالار.. ولی تو کامنتای کلاسش هم دیدم ک ی عده از دانش اموزاش گفته بودن باید حتما پیش زمینه داشته باشی و اینا..
      ولی اگه همسطح من باشی یا ب سطح من نزدیک باشی بدردت میخوره.. چون مشاورم منابع رو با توجه ب سطح بچه ها معرفی میکنه.. مثلا الان خیلی از منابع من با دوستام فرق دارن
      ممنون

13. Top | #58
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Nima_lovee نمایش پست ها
      بهترین کار اینه که توی کلاس های استاد بابایی ثبت نام کنید. و همچنین حل تست زیاد مهم ترین تاثیر رو داره
      البته بهتره حتما ثبت نام کنید به صورت زنده از کلاس ها استفاده کنید اینجوری خیلی بهتر از اینه که از کلاس های ضبط شده استفاده کنید.

14. Top | #59
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام دوستان.امسال سومین سالیه که پشت کنکورم.(قدیم بودم اومدم جدید)
      تو کنکور های قبلیم تو شیمی نتیجه ی خوبی نگرفتم.به نظرتون لازمه از دی وی دی یا کلاس استفاده کنم؟؟
      تو دبیر های شیمی بابایی و آقاجانی رو شنیدم.آقاجانی رو قبلا چند تا از فیلم هاشو تو آلاع دیدم.چیزایی که میگفت تو کتاب کمکیا بود.
      من محاسباتم تو شیمی خیلی کنده میخوام یکی باشه نکته تستی یاد بده.سالای قبل تست زیاد زدم ولی بازم کند بودم.
      میمونه بابایی...تو تلگرام رایگان کلاسای تام لندشو گذاشتن...هزینه کلاسای تام لند چنده برای شیمی؟؟اگه زیاده برم همون از تل دانلود کنم....ممنون
      به نظرم چون سال سومی ریسک داره اینکه دوباره همون راه اشتباهی که این دو سال رفتیو بری .چون اصولا میگن اگه از یه راهی نتیجه نگرفتی تغییر بده مسیر رو .
      و اینکه آره بابایی واقعااااا استاد خفنیه . حتی از بقیه ی بچه ها هم نظر میخوندم عمدتا راضی ان از نحوه ی تدریسش.

15. Top | #60
      کاربر انجمن

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط usfi نمایش پست ها
      چی شد تصمیم گرفتی کیاسالارو بخری؟ من خودم بین کیاسالار و زینعلی موندم(شرایطم دقیقا مثل توعه)
      من یه جلسه از کیالاسار رو دیدم اما به نظرمم زینعلی خیلی بهتر بود.

صفحه 4 از 5 نخستنخست ... 345 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن