خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 18
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات

چرا استفاده نمیکنیم؟

چرا استفاده نمیکنیم؟
      سلام به همگی من امروز میخواستم چک کنم که ایا مشکل ثبت نامم تو کانون حل شده یا نه وقتی وارد سایت قلمچی شدم اتفاقی چند تا صفحه رو باز کردم و گفتم ای دل غافللللل چقدر مفیدن و من اصلا پیگیرش نبودم
      مثلا تو این قسمت شما میتونید روش مطالعه دروس مختلف رو از زبان افراد دیگه بخونید(سوالی که تو همین انجمن هم راجبش زیاد پرسیدن)
      %D9%82%D9%84%D9%85%DA%86%DB%8C.png
      این یکی از نکته های مثبت سایت بود که امروز کفشش کردم
      بعد گفتم خب مجلاتی که سر ازمون میدادن چی؟ اونا چجورین؟ پس مجله ازمون 17 مهر رو دانلود کردم و صحبتای دبیرا و پشتیبان هارو خوندم
      یک چهارم سوالاتم کاملا خط خورد : )
      واقعا چرا از چیزایی که در دسترسمونه استفاده نمیکنیم؟
      اینا فقط 2 تا نمونه کوچیک بود که هم من هم همکلاسیا و دوستام بدون استفاده ولش کردیم
      بعدم که نتیجه دلخواهمونو تو ازمون یا کنکور نمیگیریم میگیم نه ما امکانات و مشاور نداشتیم
      نه اتفاقا امکانات داریم بلد نیستیم استفاده کنیم برای مشاوره هم از 4 تا تاپیک همین انجمن یا سایتای مشاوره ای استفاده کنیم به بهترین مشاور برای خودمون تبدیل میشیم لازم نیست حتما هر ماه 150 _200 تومن(حداقل )هزینه کنیم
      هممون از شرایط بد اقتصادی با خبریم دیگه! موافقم که یه مشاور میتونه خییییییلی کمک کنه اما شما خودتونم میتونید از پسش بربیاید

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      موافقم در کل
      البته کاش از یه جای بهتر اسکرین میگرفتید چون بیش از حد موضوع رو باز کردن
      بدی کانون اینه یکم محدودیت هاش زیاده فقط میتونن بگن در آزمون های آزمایشی کانون شرکت میکردم و کتاب آبی کانون عالیه و نظیر نداره

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من یبار یکی رو دیدم کار بافت مو انجام میداد تو تهران پول هم درمیاورد پرسیدن ازش چجوری یاد گرفتی این کارو گفت از اینترنت
      ویرایش توسط Amirsh23 : 01 آبان 1399 در ساعت 12:34

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط haniko نمایش پست ها
      چرا استفاده نمیکنیم؟
      سلام به همگی من امروز میخواستم چک کنم که ایا مشکل ثبت نامم تو کانون حل شده یا نه وقتی وارد سایت قلمچی شدم اتفاقی چند تا صفحه رو باز کردم و گفتم ای دل غافللللل چقدر مفیدن و من اصلا پیگیرش نبودم
      مثلا تو این قسمت شما میتونید روش مطالعه دروس مختلف رو از زبان افراد دیگه بخونید(سوالی که تو همین انجمن هم راجبش زیاد پرسیدن)
      برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: قلمچی.PNG
مشاهده: 192
حجم: 202.8 کیلو بایت
      این یکی از نکته های مثبت سایت بود که امروز کفشش کردم
      بعد گفتم خب مجلاتی که سر ازمون میدادن چی؟ اونا چجورین؟ پس مجله ازمون 17 مهر رو دانلود کردم و صحبتای دبیرا و پشتیبان هارو خوندم
      یک چهارم سوالاتم کاملا خط خورد : )
      واقعا چرا از چیزایی که در دسترسمونه استفاده نمیکنیم؟
      اینا فقط 2 تا نمونه کوچیک بود که هم من هم همکلاسیا و دوستام بدون استفاده ولش کردیم
      بعدم که نتیجه دلخواهمونو تو ازمون یا کنکور نمیگیریم میگیم نه ما امکانات و مشاور نداشتیم
      نه اتفاقا امکانات داریم بلد نیستیم استفاده کنیم برای مشاوره هم از 4 تا تاپیک همین انجمن یا سایتای مشاوره ای استفاده کنیم به بهترین مشاور برای خودمون تبدیل میشیم لازم نیست حتما هر ماه 150 _200 تومن(حداقل )هزینه کنیم
      هممون از شرایط بد اقتصادی با خبریم دیگه! موافقم که یه مشاور میتونه خییییییلی کمک کنه اما شما خودتونم میتونید از پسش بربیاید
      ازمون هدف گذاری امروز دادی؟

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      بیشتر مصاحبه های قلم الکین باور کنین . از شیوه خوندن دروس تا منابع !!!!!!!

همین امسال قلم نتونست با 1 تجربی مصاحبه کنه و مصاحبه با پدرش رو گذاشته اونجا
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      بیشتر مصاحبه های قلم الکین باور کنین . از شیوه خوندن دروس تا منابع !!!!!!!

همین امسال قلم نتونست با 1 تجربی مصاحبه کنه و مصاحبه با پدرش رو گذاشته اونجا
      حالا جالبش اینجاست من هی میگفتم که اقا این چجوری زن داره تا کارشناسی ارشد بود فکر کنم خونده دوتا اینا بچه داره بعدش اومده کنکور داده قبول شده کلی هم به خانواده تعریف کردم بعدش همه میگن اخه خیلی عجیبه منم هی حرف از ارادش میزنم بعدش اومدم دیدم باباشه خودش نیست کلی ضایع شدم

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      ازمون هدف گذاری امروز دادی؟
      از سوالای قلمچی 97 ( که برای کنکور 98 هستش ) استفاده کرده بودن

جالب اینجاس تو توضیحاتم نوشته بودن سوالات کاملا تالیفی هستن . الکی وقت گذاشتم . پیش آزمون این آزمونمم سوخت شد .
      im just a Kid . but Awkward one
      تلگرام : xlycan@

8. Top | #8
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mobin. نمایش پست ها

جالب اینجاس تو توضیحاتم نوشته بودن سوالات کاملا تالیفی هستن . الکی وقت گذاشتم . پیش آزمون این آزمونمم سوخت شد .
      اره همین طوریه

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

عجب بیشرفیه این قلمچی
      خوب شد گفتی حداقل بقیه بچه ها فاتحه پیش ازمونشون رو نخونن

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      طبق یه اصل روانشناسی آدم تا برای یه چیزی پول نده یا زحمتی نکشه، ازش استفاده درست و حسابی نمیکنه. بگذریم که 90% مصاحبه های قلمچی هم دروغن

11. Top | #11
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      عجب بیشرفیه این قلمچی
      خوب شد گفتی حداقل بقیه بچه ها فاتحه پیش ازمونشون رو نخونن
      ولی خب یه حسنی هم برام داشت . یه چنتا نکته واسم مرور شد . بچه ها میتونن ازگاج هم واس پیش آزمون استفاده کنن

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات

اضافه کنم که غیر حضوری امسال شیمی کپی غیر حضوری پارسال بود . و زیستش هم یه کپی و ویرایش ریزی زده بودن از پارسال
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

13. Top | #13
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها

اضافه کنم که غیر حضوری امسال شیمی کپی غیر حضوری پارسال بود . و زیستش هم یه کپی و ویرایش ریزی زده بودن از پارسال
      کلا ذات اون آزمون همینه که سوالای پارسال رو بده تا تراز معادل بده تا ماقیسه کنی پارسال با این درصدا چه ترازی میاوردی
      زیست هم تغییر داشته چون پارسال آزمون اول کل فصل یک رو امتحان گرفته و آزمون همسان امسال (یعنی سه آبان پارسال)از رونویسی هم اومده بود که تغییر دادن و سبک ترش کردن برنامه زیست دوازدهم رو

14. Top | #14
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

برای امسال کلن اینطوریه ک پنجشنبه هفته اول ی ازمون هدفگذاریه ک سوالاش تالیفین
      پنجشنبه هفته دوم ی ازمونه ک دقیقن همون ازمون پارساله
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

15. Top | #15
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط zhi.a نمایش پست ها
      برای امسال کلن اینطوریه ک پنجشنبه هفته اول ی ازمون هدفگذاریه ک سوالاش تالیفین
      پنجشنبه هفته دوم ی ازمونه ک دقیقن همون ازمون پارساله
      خب همون هدف گذاری که خودش میگه تالیفیه هم سوالات پارسالو گذاشتن . من دیروز ریاضی قلمچی 97 ( که مال کنکور 98 هست ) میزدم تقریبن نصفشون مشابه همون آژمون بود . اما خب زیست و شیمیشو نمیدونم . چون تو زیست و شیمی اونقدر منابع تکرار میشن که نمیدونم تکراری بود یا نه . اما ریاضیشو مطمعنم . به عکسای زیر نگاه کن

1.png

2.jpg

مثلا سوال 99 عکس پایینی و ببین . تو بالایی هم هست . اصولا تو آزمون تالیفی یعنی یه سری طراح نشستن سوال جدید گرفتن برات . اما اینا نشون میده شما کپی زدی فقط

پایینی مال قلمچی 98 هستش بالایی هدف گذاری

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن