خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 46 به 60 از 77
    1. Top | #46
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Fawzi نمایش پست ها
      Erfan_brian@

بیا ببین با یه شوخی ساده چجور ذهن مخاطبو درگیر کردی
      خب اگه واقعا شوخی نبوده یا مسئله و حرف و مطلبی از شما بوده واضح بگید ..تا رفع ابهام کنم.. با تچکر
      فاز جان مقاوم تراز این حرفا هستم بخوام ناراحت بشم بعدم به من چیزی نگفته روانشاد
      دلیلم برا لحن بیان روانشاد هست وقتی یه تاپیک مفید شما میزنی بعد میگه ادامو در اوردی بسی جای تعجب گفتن چنین کلمه........
      شایدم روانشاد موقعه تایپ کردن حواسشه جای دیگه بوده اشتباه نوشته...

متاسفانه ما ادما فقط بدی های زندگی رو میبینیم

اگه چشامونو بازکنیم خوب با دقت نگاه کنیم

میبینیم چه نعمتای خدا بهمون داده

که اصلا بهشون توجه نمیکنیم

2. Top | #47
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan66 نمایش پست ها
      فاز جان مقاوم تراز این حرفا هستم بخوام ناراحت بشم بعدم به من چیزی نگفته روانشاد
      دلیلم برا لحن بیان روانشاد هست وقتی یه تاپیک مفید شما میزنی بعد میگه ادامو در اوردی بسی جای تعجب گفتن چنین کلمه........
      شایدم روانشاد موقعه تایپ کردن حواسشه جای دیگه بوده اشتباه نوشته...
      والا روانشاد اولین نظری که گذاشت ادا در اوردی بعد ازون نظرشو تغییر داد به این ک شوخی ساده ای بود ! والا ما ک نفهمیدیم چی شد
      گذاشتیم بر حسب روان شادش !!!

قربووون یو *_*

3. Top | #48
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      درک میکنم
      ولی خب ببین بستگی داره واقعا
      اینکه تو هر درس ضعیفید یا متوسط و قوی و باید براتون نسخه ای ویژه پیچید اگر مایل بودی منابعتو بگو و سطحت تو هر درس تا نظرمو واست بگم.
      خیلی ممنونم ازتون.من چهارساله که کنکور میدم و سطحم پایین نیست و این سال اخیر با توجه به تجربه‌ام فهمیدم که برای هر درسی بهتره که با سخت‌ترین منبع کار کنم.برای هرکسی قطعا متفاوته ولی من اینطوری بهتر میتونستم خودم رو بالا بکشم.برای همینم تو جدید تصمیم گرفتم برای اینکه نمیتونم منبع عوض کنم و به ترتیب پیش برم یکدفعه همون سخت تره رو بگیرم.ولی چون تنوع جدید خیلی زیاد شده و اسم کتابهای تست زیاد شدند خیلی خیلی سردرگم شدم.این منابع رو تا الان انتخاب کردم یک دنیا ممنون میشم نظرتون رو اگر دوست داشتید بگید.
      برای ریاضی بین ایکیو یا نربام موندم.
      برای شیمی ایکیو فقط به خاطر یکی از مولفش‌هاش که مولف ایکیوی شیمی قدیم بود ولی از چند نفر پرسیدم نربام یا جامع خیلی سبز با میکرو رو پیشنهاد میدادن
      برای زیست و فیزیک خیلی منابع متفاوتی پیشنهاد دادن و چون گیج شدم کدوم بهتره هنوز تصمیم قطعی نگرفتم متاسفانه
      ریاضی هم بین مهروماه و ایکیو موندم

4. Top | #49
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi_artur نمایش پست ها

عربی نظام جدید ترجمه محور تر شده و نقش لغت در تست ها بیشتره و به نظرم کسی که در عربی نظام قدیم قویه در عربی نظام جدید متوسطه ، بعنوان منبع قابل اعتماد و عالی خیلی سبز غزال میتونه کمک کنه ، میکرو گاج هم خوبه ولی بیشتر از یک منبع توصیه نمی کنم
      عربی کنکور سال هاست (از 92 تا الان) که با استاندارد بالایی طرح میشه و سوالات روان مطرح میشن که میشه با قلق گیری بالای 70 80 زدش، حالا دقیقا منظورتون از سطح بالا چیه؟ یعنی سطح بالاتر از کنکور؟ کتابی که خارج از بحث کنکور کار کرده باشه وقت تون رو تلف میکنه ولی اگر تست سخت تر خواستید پیشنهاد میکنم سنجش های سال پیش و امسال رو در کنار غزال کار کنید خیلی بهتر از چند منبعه شدنه (سنجش یه سری کتاب 90 به بعد هم داره داخل سایتش که سوالات آزمونای خودش رو برای هر درس گذاشته برای عربی خیلی خوبه)

موج آزمون نظام جدید رو حتما بگیرید ولی موج قدیم رو نگه دارید اگر جدید تموم شد بیاید مباحث مشترک رو از اون تست بزنید.

هر سه منبع معرفی شده برای فیزیک برای ارضای هر سطحی از دانش آموزان تست کافی دارن (سخت ، متوسط ، آسان) کسی که 60 تا 70 میخواد همینا کافیه ... اما اگر درصد بالای 80 خواستید باید تستای جدید بزنید، تستای جدید هم داخل کتابای تستی که دو سه سال پیش پیش نویس شدن پیدا نمیشن.. باید برید سراغ آزمونای آزمایشی و اونجا به نیاز تستی تون جواب بدین (مخصوصا سوالات ریاضی فیزیک گزینه 2 و قلم)

برای درسنامه شیمی بدون شک مبتکران بهترین کتاب بازاره ، ولی متاسفانه خیلی زیاد وقت میگیره مطالعه درسنامه اش و شاید بعد از مطالعه درسنامه مبتکران و زدن تستاش دیگه نرسید به آی کیو مراجعه کنید...برای حل این مشکل شما درسنامه مبتکران و تستای علامت دارش رو حل کنید (وسواس به خرج ندین) و بعد تمام تستای آی کیو رو بزنید اینطور خیالتون هم از جهت آموزش هم از جهت تست راحته ... البته اگر درسنامه نیاز نداشتید مبتکران نیازی نبود...تک جلدی های دهم یازدهم و 2 جلدی دوازدهم مبتکران رو تهیه کنید.

بسیار زیاد متشکرم از وقتی که گذاشتید و راهنمایی‌های مفیدتون.واقعا متشکرم.خیلی لطف کردید.
      منظورم از سطح عربی داشتن تست‌های سخت و چالشی زیاد بود.من کتاب خیلی سبز قدیم که نویسنده‌شون الان جدید رو نوشتند داشتم ولی راستش اصلا راضی نبودم از کتابش.برای همین یکم شک داشتم در گرفتنش.الگو و میکروی قدیم خیلی بهتر از خیلی سبز بودند برای همین گفتم شاید ایکیو یا نربام جدید بهتر باشند.
      خیلی ممنونم ازتون.
      یکی از رتبه‌های سه رقمی جدید میگفت فیزیک الگوی قدیم رو میزده به نظرتون میشه اینکار رو کرد با نیاز هست جدیدش رو بگیریم؟
      خواهش میکنم ببخشید زیاد سوال میکنم شما ایکیوی شیمی رو دیدید؟به نظرتون از جامع خیلی سبز و میکرو و نردبام که بقیه پرسیدم پیشنهاد میکردن بهتره؟من خودم فکر میکنم ایکیو بهتر باشه.
      ببخشید زیاد سوال کردم.اگر دوست داشتید جواب بدید.
      باز هم بی نهایت و بی اندازه ازتون تشکر میکنم.امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشید.

5. Top | #50
      همکار سابق انجمن
      کاربر برتر
      کاربر حرفه ای

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط BHDF نمایش پست ها
      خیلی ممنونم ازتون.من چهارساله که کنکور میدم و سطحم پایین نیست و این سال اخیر با توجه به تجربه‌ام فهمیدم که برای هر درسی بهتره که با سخت‌ترین منبع کار کنم.برای هرکسی قطعا متفاوته ولی من اینطوری بهتر میتونستم خودم رو بالا بکشم.برای همینم تو جدید تصمیم گرفتم برای اینکه نمیتونم منبع عوض کنم و به ترتیب پیش برم یکدفعه همون سخت تره رو بگیرم.ولی چون تنوع جدید خیلی زیاد شده و اسم کتابهای تست زیاد شدند خیلی خیلی سردرگم شدم.این منابع رو تا الان انتخاب کردم یک دنیا ممنون میشم نظرتون رو اگر دوست داشتید بگید.
      برای شیمی ایکیو فقط به خاطر یکی از مولفش‌هاش که مولف ایکیوی شیمی قدیم بود ولی از چند نفر پرسیدم نربام یا جامع خیلی سبز با میکرو رو پیشنهاد میدادن
      برای زیست و فیزیک خیلی منابع متفاوتی پیشنهاد دادن و چون گیج شدم کدوم بهتره هنوز تصمیم قطعی نگرفتم متاسفانه
      ریاضی خیلی سبز (یا همون نردبام ) و مهروماه (هرکدوم بخری عالیه )
      برای شیمی خیلی سبز و الگو عالین (ایکیو اگه چاپ شده بخر )
      برای زیست هم خیلی سبز و الگو (ایکیو هم اگه واسه زیست چاپ شده بخر) چون زیست مهمه هرچی منابع تست زنی بیشتر باشه ب نفع خودتونه
      فیزیک هم واستون سری قبل گفتم.

6. Top | #51
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز شرایط مشابه ای داریم به نتیجه قطعی رسیدید لطف کنید منم در جریان بگذارید
      خیلی ممنون

7. Top | #52
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ریاضی آی کیو فاجعست ! مهروماه بگیر.
      زیست آی کیو رو تایید می کنم. الگو یا مورد خوبی خواستی بگیر.
      شیمی موح آزمون و میکرو خوبه.
      دقیقا کتاب های نظام جدید تعدد منابع پیدا کردن !

8. Top | #53
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      دوست عزیز شرایط مشابه ای داریم به نتیجه قطعی رسیدید لطف کنید منم در جریان بگذارید
      خیلی ممنون
      جواب تو همین صفحه داده شد !

9. Top | #54
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      حرفی داری بیا بگو چرا رای منفی میدی؟؟
      دیگه واقعا جای بسی تعجب........

متاسفانه ما ادما فقط بدی های زندگی رو میبینیم

اگه چشامونو بازکنیم خوب با دقت نگاه کنیم

میبینیم چه نعمتای خدا بهمون داده

که اصلا بهشون توجه نمیکنیم

10. Top | #55
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      اوکی ممنون
      ولی منظورم نتیجه ی قطعی خودشون بود که گفتن از افراد دیگه هم پیگیر هستن

11. Top | #56
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan66 نمایش پست ها
      حرفی داری بیا بگو چرا رای منفی میدی؟؟
      دیگه واقعا جای بسی تعجب........
      چون حرفت نادرست بود !

12. Top | #57
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی خیلی سبز (یا همون نردبام ) و مهروماه (هرکدوم بخری عالیه )
      برای شیمی خیلی سبز و الگو عالین (ایکیو اگه چاپ شده بخر )
      برای زیست هم خیلی سبز و الگو (ایکیو هم اگه واسه زیست چاپ شده بخر) چون زیست مهمه هرچی منابع تست زنی بیشتر باشه ب نفع خودتونه
      فیزیک هم واستون سری قبل گفتم.
      چشم.بی نهایت متشکرم از کمک‌ها و راهنمایی‌هاتون و وقتی که گذاشتید.
      امیدوارم همیشه سلامت و موفق و شاد باشید.بازهم خیلی خیلی ازتون ممنونم.متشکرم.

13. Top | #58
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ریاضی آی کیو فاجعست ! مهروماه بگیر.
      زیست آی کیو رو تایید می کنم. الگو یا مورد خوبی خواستی بگیر.
      شیمی موح آزمون و میکرو خوبه.
      دقیقا کتاب های نظام جدید تعدد منابع پیدا کردن !
      چشم.خیلی خیلی ممنونم از کمک و راهنمایی‌تون.
      به نطرتون میکرو شیمی از ایکیو بهتره؟
      بعد تو رو خدا ببخشید برای زبان به نظرتون کتاب مبتکران اقای اناری بهتره یا کیاسالار؟من مبتکران قدیم رو داشتم بعضا تست‌های خوبی داشت ولی تعداد تست‌هاش کم بود و میکرو خیلی بهتر بود ولی الان تو جدید دیدم دیگه کسی میکرو رو نمیگه همه یا میگن کتاب مبتکران یا کتاب اقای کیاسالار.شما میدونید سطح کدوم بهتره؟
      خیلی خیلی ممنونم.

14. Top | #59
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چشم.خیلی خیلی ممنونم از کمک و راهنمایی‌تون.
      به نطرتون میکرو شیمی از ایکیو بهتره؟
      بعد تو رو خدا ببخشید برای زبان به نظرتون کتاب مبتکران اقای اناری بهتره یا کیاسالار؟من مبتکران قدیم رو داشتم بعضا تست‌های خوبی داشت ولی تعداد تست‌هاش کم بود و میکرو خیلی بهتر بود ولی الان تو جدید دیدم دیگه کسی میکرو رو نمیگه همه یا میگن کتاب مبتکران یا کتاب اقای کیاسالار.شما میدونید سطح کدوم بهتره؟
      خیلی خیلی ممنونم.
      آی کیو خیلی سخته و میکرو متعادل تره. پس میکرو شیمی بهت پیشنهاد می کنم.
      بین مبتکران و کیاسالار نظر من با مبتکرانه.
      موفق باشی ...

15. Top | #60
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      خیلی ممنون
      چشم حتما دوست خوبم.شما درک میکنید چه قدر سخته.
      من به احتمال زیاد برای زیست و شیمی ایکیو بگیرم.برای ریاضی مهروماه یا نردبام.ولی اگر قطعی شد هر کدوم بهتون میگم.
      برای ادبیات مبحثی‌های نشر الگو.برای دینی خیلی سبز و عربی بین خیلی سبز و نردبام موندم.چون خیلی سبز قدیم رو داشتم مولفش برای جدید هم هست و چون از کتابش راضی نبودم میترسم برای جدید هم مثل همون باشه برای همین احتمالا شاید نردبام.
      برای فیزیک هم پایه الگو و دوازدهم خیلی سبز.من میخواستم نردبام بگیرم ولی کسی رو پیدا نکردم که این کتاب رو زده باشه که بپرسم چه طوره؟پی دی افش هم که تو سایت خیلی سبز بود دیدم ولی یک مبحثی رو گذاشته بودن که برای نظام قدیم نبود من متوجه نشدم سطحش چه طوره.هنوز یکمی شک دارم.
      شما گرفتید کتاب هاتون رو؟

صفحه 4 از 6 نخستنخست ... 345 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن