خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 31
    1. Top | #1
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

دوستان میشه در مورد منابعی که برای شیمی انتخاب کردم و روش مطالعشون راهنماییم کنید؟

دوستان من میخوام کتاب جامع دو جلدی خیلی سبز شیمی رو بگیرم
      در کنار این منبع میخوام یه کتاب حل مسئله هم بگیرم بنظرتون حل مسئله نشرالگو بهتر یا خیلی سبز؟

یه سوال دیگه هم در مورد موج آزمون و کتاب های جمع بندی نشرالگو هست بنظرتون کدوم کاربردی تره و بیشتر میتونه بهم کمک کنه؟؟ (نمیتونم هر دو منبع رو تهیه کنم)

میشه بگید هر کدوم از کتاب ها رو چه زمانی بخونم؟ همه رو با هم پیش برم یا...
      منتظر راهنمایی هاتون هستم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

3. Top | #3
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      در کنار این منبع میخوام یه کتاب حل مسئله هم بگیرم بنظرتون حل مسئله نشرالگو بهتر یا خیلی سبز؟

یه سوال دیگه هم در مورد موج آزمون و کتاب های جمع بندی نشرالگو هست بنظرتون کدوم کاربردی تره و بیشتر میتونه بهم کمک کنه؟؟ (نمیتونم هر دو منبع رو تهیه کنم)

شیمی جامع خیلی سبز + مسائل خیلی سبز + موج آزمون نشر الگو اگر درست کار کنی به درصد بالایی توی شیمی میرسی
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      مبتکران هم خیلییییییییی عالیه.فقط درسنامه هاش طولانیه ولی اگر پشت کنکوری هستید حتما بخونید.اگه دانش آموزین به جای درسنامه هاش فیل شیمی بخونید همون درسنامه ها به صورت خلاصه ست.من نشرالگو کار نکردم ولی آقای بابایی که دبیر شیمی مطرحی هستن ایشون گفتن خیلی سبز الگو ومبتکران عالین

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      مبتکران هم خیلییییییییی عالیه.فقط درسنامه هاش طولانیه ولی اگر پشت کنکوری هستید حتما بخونید.اگه دانش آموزین به جای درسنامه هاش فیل شیمی بخونید همون درسنامه ها به صورت خلاصه ست.من نشرالگو کار نکردم ولی آقای بابایی که دبیر شیمی مطرحی هستن ایشون گفتن خیلی سبز الگو ومبتکران عالین
      خب من میخوام در کنار جامع خیلی سبز کتاب حل مسائل و موج آزمون یا جمع بندی نشر الگو هم بگیرم
      بین موج ازمون و جمع بندی الگو موندم
      بین حل مسئله نشر الگو حل مسئله خیلی سبزم موندم

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      والا دلیل شکست خیلیا تو کنکور من جمله خودم چند منبع بودن بوده.از هرکدوم یه ذره خونده بودم.موقع جمع بندی اصن نمی دونستم کدومو جمع کنم..اصلا به آدم استرس می دادبعد عید کلی از منابعمو گذاشتم تو کمد که نبینمش.ولی فایده نداشت.شما اول تا قبل عید با برنامه ی هر آزمونی که پیش می ری یک منبع فقط یک منبع انتخاب کن از بین همین سه تا.بعد عید که روی این منبع مسلط شدی با آرامش می ری سراغ منبع دوم.الان فقط روی یک منبع تمرکز کن. بعد عید برو با آرامش فقط تست بزن از منبع دومت. چون تا اون موقع دیگه رو درسا مسلطی وهمه ی تایمتو می ذاری برای تست.دیگه نمی خونی.اینو رتبه ی9 کنکور به من گفت حیف به حرفاش گوش نکردم. اگر اشتباه نکنم پشت کنکوری هستی بازم ریسکه چند منبع بودن فکر نکن می تونی همشو جمع کنی.گول وقت زیادو نخور(البته امسال همه به نوعی پشت کنکورین)90 درصد اوقات همش نصفه نیمه می مونه.امیدوارم امسال موفق باشی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خب من میخوام در کنار جامع خیلی سبز کتاب حل مسائل و موج آزمون یا جمع بندی نشر الگو هم بگیرم
      بین موج ازمون و جمع بندی الگو موندم
      بین حل مسئله نشر الگو حل مسئله خیلی سبزم موندم
      موج بهتر از جمع بندی الگوعه بنظرم.شکی درش نیس

برای مسئله هم نشر الگو خوبه

8. Top | #8
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام
      همشون خوبن هر کدوم باهاش راحت تری بخون و البته دو کتاب با هم موازی کار نکن

نمیدونم من یادم رفته یا قبلنا هم اینقدر تاپیک منابع زیاد بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

9. Top | #9
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ha.hg نمایش پست ها
      سلام
      همشون خوبن هر کدوم باهاش راحت تری بخون و البته دو کتاب با هم موازی کار نکن

نمیدونم من یادم رفته یا قبلنا هم اینقدر تاپیک منابع زیاد بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      واقعا چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
      تا شهریور بساط کلاس انلاین پهن بود تا آذر بساط کتاب پهنه از آذر تاکنکورم بساط از الان بخونم میشه؟ پهنه

10. Top | #10
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      Up

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام میشه لطفا نظرتونو راجب شیمی میکرو دوازدهم و پایه بگید
      سوال دومم اینه که به نظرتون برای زیست جامع خیلی سبز بگیرم یا آی کیو؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _sevin_ نمایش پست ها
      سلام میشه لطفا نظرتونو راجب شیمی میکرو دوازدهم و پایه بگید
      سوال دومم اینه که به نظرتون برای زیست جامع خیلی سبز بگیرم یا آی کیو؟
      من میکرو دهم دارم خیلی سخته به مغزت فشار میاد ولی بعد ضد ضربه میشی و سوالی نیست که نتونی حل کنی خیلی حال میده ولی اگه اذیت میشی اول خیلی سبز یا مبتکران بزن

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      اگر دبیر نداری خیلی سبز خوبه ولی اگر دبیرداری نه چون اصلا نمیرسی تستاشو بزنی هرفصل بالای۴۰۰تست داره من الان پشینونم نشرالگو نگرفتم کیفیتش بالاتره

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط eligram1400 نمایش پست ها
      اگر دبیر نداری خیلی سبز خوبه ولی اگر دبیرداری نه چون اصلا نمیرسی تستاشو بزنی هرفصل بالای۴۰۰تست داره من الان پشینونم نشرالگو نگرفتم کیفیتش بالاتره
      شیمی موج آزمون عالیه ولی سال به سال الگو افتضاح

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

سلام دوست من
      من مسائل الگو و جامع خیلی سبز و جمع بندی های الگو به همراه مبتکران رو دارم (میدونم خیلی زیادن)
      مسائل الگو خیلی کتاب خوبیه و همه چی رو دسته بندی کرده قشنگ
      مسائل خیلی سبز هم خوبه و فرقی بین مسائل و الگو نیست فقط خیلی سبز یکم تعداد تست ش بیشتره
      جمع بندی های الگو(با موج آزمون اشتباه گرفته نشن)که سال به سال هستند فوق العاده هستند و من واجب میدونم برای همه این کتابها رو
      کیفیت کاغذو چاپ رنگی و .... عالی کل متن کتاب رو شرحه شرحه کرده برات نوشته بعدش دسته بندیشون کرده توجه و نکته و اشتباه نشود ها رو برات آورده توی جدول رنگ مواد و واکنش ها و ساختار ها و قید های مهم شیمی و... در کل یه منبع جامع و کامل در حجم بسیار معقول (خیلی نازک ان)برات نوشته تست هم آورده و برای مسائل هم داخل کتابهای جمع بندی شگرد های حل و تمام تیپ هارو آورده از هر تیپ یدونه مسئله گلچین کرده برات اورده
      برای روز قبل آزمون و یک ماه قبل کنکور عالیه
      مبتکران که نیاز به معرفی نداره
      جامع خیلی سبز کتاب خوبیه آموزش کامل و تست کافی
      ویرایش توسط _Joseph_ : 02 آبان 1399 در ساعت 14:39

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)