خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 50
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      آغاز خرید کتاب درسی از سایت آموزش و پرورش به قیمتی دولتی ( دانش آموزی نظام جدید )

سایت خرید : .: فروش تک جلدی کتاب درسی :: سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی :: صفحه نخست :. [ سایت خرید آزاد کتاب درسی آموزش و پرورش ]

تذکر : دوستان گرامی با هر کد ملی فقط کتاب های درسی یک پایه [ دهم یا یازدهم یا دوازدهم ] را میتوانید بخرید.

قیمت کل کتاب درسی های دهم رشته تجربی :

23 هزار تومان

قیمت کل کتاب درسی های یازدهم رشته تجربی :

24700 هزار تومان

قیمت کل کتاب درسی های دوازدهم رشته تجربی :

30200 هزار تومان

چاپ همه ی کتاب ها سال 99 است

هزینه ی پست به قیمت های بالا اضافه خواهد شد . [ براساس شهر و مسافت ]

کتاب هارو تک جلدی باید انتخاب کنید ینی هر کتابی ک نیاز دارید نیتونید انتخاب کنید و یکجا بخرید ولی کتابی که میخوایید باید انتخاب کنید تا بره توی سبد خریدتون
      فعلا کتاب ها رو بگیرید
      اقا فقط مواظب باشید دهم یازدهمش به ترتیب برای کنکورای ۱۴۰۲ و ۱۴۰۱ هست

2. Top | #17
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      دهم چاپ97 یازدهم98 دوازدهم99 باید باشه.مواظب باشید.

3. Top | #18
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      دوستان نظام جدید کتابای قلمچی کدومش خوبه میخوام دوتا هدیه بگیرم اصلا اشنایی ندارم با قلم

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza fff نمایش پست ها
      دوستان نظام جدید کتابای قلمچی کدومش خوبه میخوام دوتا هدیه بگیرم اصلا اشنایی ندارم با قلم
      ریاضی و فیزیک کتابای آبی خوبن و می تونی بگیری برای طبقه بندی مطالب و تست های معمولی کنکور درس به درس.

5. Top | #20
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ahsan66 نمایش پست ها
      دوست عزیز به عنوان کسی که قدیم بودی میخوای جدید بدی منابعتو بگو کدومارو گرفتی بدرد نظام قدیما خیلی میخوره بدونه البته برا زیست متنش تغییرات داشته ازچه کتابی استفاده میکنی
      رفیق اول اینکه من رشتم ریاضی هست خداروشکر زیست ندارم .و دوم اینکه من منابع رو برحسب سطحم و درک خودم نسبت ب مولف انتخاب کردم پس درنتیجه کاملا سلیقه ای هست خیلی درگیر انتخاب منابع نکنید ک سمه یهو میبینی عید شدو تو هنوز درگیری .

منابع من:

ادبیات :موضوعی های هفت خوان

عربی :جامع خیلی سبز

دینی :جامع خیلی سبز و بعدش حتما دور تند

زبان :جامع خیلی سبز

ریاضیات:اموزش شگفت انگیز خیلی سبز و شاید میکرو طلایی باید برم برسی کنم .

شیمی: 4جلدی مبتکران

فیزیک:4جلدی خیلی سبز

6. Top | #21
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد زد نمایش پست ها
      من هم به عنوان یک نظام جدیدی وکسی که با تحقیقات فراوان هم در انجمن و هم مراجعه به کتاب فروشی ها وبررسی ریز منابع میتونم درانتخاب منابع کمکتون کنم امروز اخرین گروه کتاب هامم خریدم اول دینی میکرو طلایی با درسنامه بسیار جذاب و کامل که شمارو از هر منبعی مورد نیاز میکنه شاید تنها کتاب قابل رقابت باهاش البته با سطح پایین تر خیلی سبز باشه که البته عدم اپدیت و همچنین طبقه بندی نبودن تست ها ووجود تست های ترکیبی کم نسبت به میکرو میره کنار منبع دیوی دی هم برای این درس بلاشک استاد یوسفیان است و در نهایت کتاب جمه بندی ایات ونکات گاج هم میتونه مثمر الثمر باشه دوم عربی خوب با اختلاف خیلی سبز بهترینه از جهت درسنامه تست و البته کتاب میکرو طلایی گاج نیز خوبه که موضوعی کار کرده ونهایتا برای جمع بندی نیز کتاب تیز شیم انتشارات مشاوران عالیه منبع دی وی دی نیز استاد واعظی خوبه البته بیشتر بخش ترجمش وگرنه قواعدش کمی به خصوص در حرف اخر که با پوریا مظفریان میگن واقعا جالب از اب در نیومده و کافه عربی ناصح زاده علیرغم پشتیبانی ضعیف محصولات خوبه البته دوست من از فلاح خیلی راضیه تو تاملند و میگه عین اجر از صفر عربیتو میچینه میره بالا کتاب درک مطلب هم مهروماه و خیلی سبز خوبن و و سوم فارسی منبع قرابت اموزشهامون سبطی و تست خیلی سبز هفت خوان دستور زبان هفت خوان اارایه هفت خوان و لغت واملا هم هفت خوان منبع دی وی دی و فیلم اموزشی قطعا استاد شاهین زاد که در انلاین اکادمی تدریس میکنه و دوستم راضیه و البته ادبیا حرف اخر استاد منتظری حرف اخر علیرغم اینکه خیلیا میگن ایشون رشتشون زمین شناسیه وادبیات نیستو تدریس خوبی ندارن اما به نظر خودم سواد و قدرت انتقال خوبی در تفهیم مطالب داره منبع جمع بندی موج ازمون یا تیز شیم انتشارات مشاوران تالیف شاهین شاهین زاد با تست های سطح بالا و در اخر زبان کتب زبان جامع خیلی سبز و گاج تالیف مرتضی زینعلی و نردبان خیلی کتب خوبی هستند همچنین منبع دی وی دی استاد محمودی حرف اخر و رضا کیاسالار کلاسینو منبع درک مطلب پت ومت موفق باشید
      دوست من ب نظر خودت این همه دی وی دی لازمه؟ اصن وقت میشه نگاهشون کرد ب نظر من فقط کتاب .بزاری جلوت تا میتونی تست بزنی کاری ک میدونم خیلی از ما پشت کنکوری ها کم انجام دادیم و نتیجشم دیدیم!

فقط پیش ب سوی جلووووووووووو

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط 1998 نمایش پست ها
      سه سطحی فیزیک و ریاضی رو هم رتبه دو رقمی کنکور امسال توصیه می‌کرد که حتما استفاده کنید ، من باشم سه سطحی فیزیک و ریاضی میگیرم
      آره سه سطحی هم خیلی خوبه به خصوص برای فیزیک.

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      من زیست وشیمی آبی قلمچی رو پسندیدم.خوب بود.سخت بود به درد کنکور امسالم می خورد ولی زیستش یکم زیادی نکته داشت وپیچونده بود(قلمچیه دیگه استاد پیچوندن).سه سطحی اون موقع که نظام قدیم بودمشیمی وفیزیکشو داشتم عالی بود.الان نمی دونم نظام جدیدش چطوره.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      من زیست وشیمی آبی قلمچی رو پسندیدم.خوب بود.سخت بود به درد کنکور امسالم می خورد ولی زیستش یکم زیادی نکته داشت وپیچونده بود(قلمچیه دیگه استاد پیچوندن).سه سطحی اون موقع که نظام قدیم بودمشیمی وفیزیکشو داشتم عالی بود.الان نمی دونم نظام جدیدش چطوره.
      نظام جدیدش هم خوبه !

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      اگر خوبه به نظرم همون شیمی سه سطحی بایکی از کتابای ریاضی یا فیزیک سه سطحی هر کدوم که انتخابته.چون شیمی درس ضریب بالا ومهمیه واهمیتش بیشتره به نظرم یکی از انتخابات حتما شیمی سه سطحی باشه.زیست سه سطحی قلمچی رو ندیدم ولی چون خیلی قلمچی سوالاشو می پیچونه شاید زیاد جالب نباشه.

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مملی$r$ نمایش پست ها
      دوست من ب نظر خودت این همه دی وی دی لازمه؟ اصن وقت میشه نگاهشون کرد ب نظر من فقط کتاب .بزاری جلوت تا میتونی تست بزنی کاری ک میدونم خیلی از ما پشت کنکوری ها کم انجام دادیم و نتیجشم دیدیم!

فقط پیش ب سوی جلووووووووووو
      سلام دوست عزیز حقیقتا من فقط ادبیات وعربی به دلیل ضعف شدید دی وی دی میدیدم و تا حد زیادی مشکلم حل شد ودر کنکور نتیجه نسبتا خوبی گرفتم هرچند شاید اگر تست بیشتر بود بهتر میشد وسایر اطلاعاتم رو از بررسی میدانی کتاب ها در کتاب فروشی ها البته من رشتم انسانی فقط برا عمومی ها را گفتم و همچنین پرس وجو از دوستان و خواندن تاپیک های همین انجمن متوجه شدم به هرحال توصیه من راجب دی وی دی اینه که اگر ضعف شدیدی دارید حتما یک منبع خوب تهیه کنید وبا اون پیش برید چراکه عمق یادگیری و پویایی اموزش بیشتر میشه اما در دروسی که مسلطید خیر خود من در کنکور 99 با همین دی وی دی فارسی رو 60 وادبیات تخصصی رو 55 زدم عربی رو هم جفتش 50
      ویرایش توسط میلاد زد : 01 آبان 1399 در ساعت 08:49

12. Top | #27
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      سلام دوستان ی سوال داشتم
      دهم و یازدهم فقط درسای تخصصی مثل ریاضیات و شیمی و فیزیک چند درصد میشه بدون دوازدهم
      رشته ریاضی هستم

13. Top | #28
      کاربر فعال

Mehrabon
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehs77h نمایش پست ها
      شیمی کدوم ابی رو میگید؟جامع دو جلدی یا پایه و دوازدهم جدا

14. Top | #29
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      دوستان نظام جدید کتابای قلمچی کدومش خوبه میخوام دوتا هدیه بگیرم اصاگرلا اشنایی ندارم با قلم
      اگر قوی هستی سه سطحی فیزیک وزیست خویه وگرنه آیی هاش خوین

15. Top | #30
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      شیمی کدوم ابی رو میگید؟جامع دو جلدی یا پایه و دوازدهم جدا
      جامع دو جلدی

صفحه 2 از 4 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن