خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 44
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      اونایی که میشه ازش استفاده کرد و نگه دار ( مثل کتاب درسی زیست، ریاضی و فیزیک درسی و کمک درسی، بنظرم کتاب درسیارو قطعا نگه دار) ولی بقیه رو میتونی به عنوان مواد بازیافتی بفروشی، یا بدی به کتابخونه ای جایی اونا میتونن برشون گردونن توی چرخه چاپ کتاب ..یا آتیش بزنی که آخریو توصیه نمیکنم چون نهایتا میخواد چند دقیقه گرمت کنه...من خودم اونایی که نیاز میشه رو نگه میدارم تا ازش استفاده کنم بقیه رم میفروشم..فک کنم دیگه کیلویی دو تومن باشه( قیمت پارسال) باز اگه بگردی احتمالا گرونترم بشه بفروشی..
      کتاب درسی نظام قدیم به چه دردی میخوره کنجکاو شدم:/

2. Top | #17
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      انگلیسی هر چی دارین نگه دارین تا اگه خواستین بعدا بیشتر تست بزنین
      عربی هم نگه دارین شاید بخواین به مطلبی مراجعه کنین
      قرابت فارسی
      آرایه فارسی
      بقیه بدردتون نمیخوره مخصوصا که الان پی دی اف تمام کتابها هست
      خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

3. Top | #18
      کاربر برتر
      کاربر فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      الان ینی این موضوع هم تاپیک زدن داشت؟؟؟ اینو که دیگه سازمان سنجش خودش منتشر کرد دیگه میخواین چیکلرش کتید
      25 : 32 : 13 : 00

4. Top | #19
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      انگلیسی هر چی دارین نگه دارین تا اگه خواستین بعدا بیشتر تست بزنین
      عربی هم نگه دارین شاید بخواین به مطلبی مراجعه کنین
      قرابت فارسی
      آرایه فارسی
      بقیه بدردتون نمیخوره مخصوصا که الان پی دی اف تمام کتابها هست
      علاوه بر این ها ریاضی و فیزیک تقریبا کامل به درد میخوره و حتی قسمتی از شیمی که مربوط به مسائله
      فَاللَّهُ خَيْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِينَ

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hamiiiddd نمایش پست ها
      علاوه بر این ها ریاضی و فیزیک تقریبا کامل به درد میخوره و حتی قسمتی از شیمی که مربوط به مسائله
      بچه هایی که مجبورن تغییر نظام بدن یکسال وقت دارن تمام کتابهای نظام جدیدو بخونن.
      کتابهای نظام جدید تو تخصصی ها خوبن.
      عملا وقتی برای مراجعه نمیمونه نیازی هم نیست.
      هر کتابی هم بخوان چه قدیم چه جدید pdf ش هست تو تلگرام.
      بفروشن بهتر هم هست هی کتابها رو نگاه نمیکنن داغشون تازه بشه.
      چون یادمه بعضی ها سال قبل میگفتن اندازه یک نصف اتاق کتاب دارن اصلا دیدن این کتابها و هزینه ای که براشون شده روحیه شخصو پایین میاره.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

6. Top | #21
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Marshmello نمایش پست ها
      متاسفانه یا خوشبختانه از سال بعد فقط نظام جدید برگزار می‌شود.امیدوارم همه موفق باشند
      سازمان سنجش آموزش کشور

مصوبه هفدهمین جلسه مورخ 97/12/26 شورای سنجش و پذیرش دانشجو مجدداً تائید شد و از آزمون سراسری سال 1400 و بعد از آن، سنجش فقط با یک آزمون و بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید 3-3-6 انجام می‌شود.
      هییییی ای کاش یه ذره به فکر بچه های این سرزمین باشن واقعا با این تصمیم خیلی ها شاید قید کنکور دادن دوباره رو بزننو از رویاهاشون دست بردارن بدلیل شرایط اقتصادی و قیمتهای کتب کمک درسی
      ولی افسوس

7. Top | #22
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      متاسفانه یا خوشبختانه از سال بعد فقط نظام جدید برگزار می‌شود.امیدوارم همه موفق باشند
      سازمان سنجش آموزش کشور

مصوبه هفدهمین جلسه مورخ 97/12/26 شورای سنجش و پذیرش دانشجو مجدداً تائید شد و از آزمون سراسری سال 1400 و بعد از آن، سنجش فقط با یک آزمون و بر مبنای دروس نظام آموزشی جدید 3-3-6 انجام می‌شود.
      فدای سر تمام نظام قدیمی های گلی که میخوان برای ۱۴۰۰ امتحان بدید. قدیمی ها با ریاضی که مشکلی ندارن چون که تازه حذفیات داریم مثلا هندسه فضایی یا معادله مماس و قائم یا هذلولی یا مجانب یا ... که اینا تو قدیم سخت بودن ! فیزیک هم کلیت همونه ولی متن کتاب برخی جاها عوض شده و باید حتما بخونیدش به علاوه نیروی شناوری و اصل برنولی، دقت اندازه گیری ، ترمودینامیک هم برای رشته ریاضی خیلی سبک شده مثلا U=nCT و چند فرمول مربوط به ماشین کارنو حذف شده، دیامغناطیس به فصل مغناطیس اضافه شده و ... حوصلم نشد بیشتر بگم ! خودتون ببینید که می شه خوند ! برای شیمی که مسائل همونه البته گاها حذفی دارن و اضافه هم سبکه مثل مسائل مربوط به انرژی پیوندی که باید ساختار لوویس بکشید. برای حفظیات متاسفانه تغییراتش کم نیست البته آسون و روون هست خوندنش و امیدوارم بتونید بخونید. برای زیست شناسی کلیت سه کتاب تغییر داشته و باید وقت بیشتری به همین اختصاص بدید. توضیح بخوام بدم طول میکشه ! برای زمین شناسی دو کتاب تو یک کتاب ادغام شده و نسبت به نظام قدیم سال سوم مباحث طبقه بندی کانی ها، آذرین ، رسوبی، دگرگونی و برخی جاهای تغییرات در سنگ ها حذف شدن و سال پیش هم منظومه شمسی و سیارات نصف و نیمه مونده، زلزله حذف نشده ، آتشفشان حذف نشده ، مباحث دوران های زمین شناسی و وقایع کاملا حذفه و ... . در کل زمین شناسی سبکه و باور کنید حتی راحت میشه بالای ۵۰ زد تو کنکور. ضمنا این توضیحات رو با بررسی کتابهای نظام جدید رشته ریاضی و تجربی ارائه دادم. اگه تونستم و خواستید برای دروس عمومی هم بگم.
      با آرزوی موفقیت

8. Top | #23
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      فدای سر تمام نظام قدیمی های گلی که میخوان برای ۱۴۰۰ امتحان بدید. قدیمی ها با ریاضی که مشکلی ندارن چون که تازه حذفیات داریم مثلا هندسه فضایی یا معادله مماس و قائم یا هذلولی یا مجانب یا ... که اینا تو قدیم سخت بودن ! فیزیک هم کلیت همونه ولی متن کتاب برخی جاها عوض شده و باید حتما بخونیدش به علاوه نیروی شناوری و اصل برنولی، دقت اندازه گیری ، ترمودینامیک هم برای رشته ریاضی خیلی سبک شده مثلا U=nCT و چند فرمول مربوط به ماشین کارنو حذف شده، دیامغناطیس به فصل مغناطیس اضافه شده و ... حوصلم نشد بیشتر بگم ! خودتون ببینید که می شه خوند ! برای شیمی که مسائل همونه البته گاها حذفی دارن و اضافه هم سبکه مثل مسائل مربوط به انرژی پیوندی که باید ساختار لوویس بکشید. برای حفظیات متاسفانه تغییراتش کم نیست البته آسون و روون هست خوندنش و امیدوارم بتونید بخونید. برای زیست شناسی کلیت سه کتاب تغییر داشته و باید وقت بیشتری به همین اختصاص بدید. توضیح بخوام بدم طول میکشه ! برای زمین شناسی دو کتاب تو یک کتاب ادغام شده و نسبت به نظام قدیم سال سوم مباحث طبقه بندی کانی ها، آذرین ، رسوبی، دگرگونی و برخی جاهای تغییرات در سنگ ها حذف شدن و سال پیش هم منظومه شمسی و سیارات نصف و نیمه مونده، زلزله حذف نشده ، آتشفشان حذف نشده ، مباحث دوران های زمین شناسی و وقایع کاملا حذفه و ... . در کل زمین شناسی سبکه و باور کنید حتی راحت میشه بالای ۵۰ زد تو کنکور. ضمنا این توضیحات رو با بررسی کتابهای نظام جدید رشته ریاضی و تجربی ارائه دادم. اگه تونستم و خواستید برای دروس عمومی هم بگم.
      با آرزوی موفقیت
      بسیار ازتون ممنونم
      لطفا عمومیا رو هم بگید.

9. Top | #24
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      بسیار ازتون ممنونم
      لطفا عمومیا رو هم بگید.
      چشم عمومی ها رو فردا تقدیم می کنم. فعلا میخوام کمی بخوابم

10. Top | #25
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      سازمان سنجش آموزش کشور

با اینکه من نظام جدیدی بودم.. ولی واقعا قلبم ریخت و دلم سوخت برا تک تک اونایی ک خونده بودن نظام قدیم رو برا کنکور99 و سر اتفاقات ناگهانی رتبشون خوب نشد و الان وای ب حالشون..
      امیدوارم این شرایط جدای از بحث مالی.. ب نفعشون تموم شه..

11. Top | #26
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      یه سوال بپرسم راجع به این اطلاعیه و مثبت بودن . الان من میتونم شادو این چرتو پرتا و معدل نوبت اول و مستمر نوبت اول و دوم رو کلا بیخیال شم ؟ فقط در حد امتحانای پایان ترم و چنتا امتحان مستمری بدم!
      بنظرم ترم اول و پایانی رو بده.. خودشون ی جمعبندی خوب حساب میشن اگه با تست بخونی براشون..

12. Top | #27
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط SOLO_PRODUCTION نمایش پست ها
      کتاب درسی نظام قدیم به چه دردی میخوره کنجکاو شدم:/
      بنظر من میشه به عنوان کتاب مرجع ازش استفاده کرد،جاهایی که گنگ هست و متوجه نمیشی بعضا میتونه کمکت کنه، لغات دروسی مثل عربی، زبان، رو استفاده کنی... مساعل ریاضی ،فیزیک که مفصل تره قدیم..حتی من از بعضیا که شروع کردن شنیدم حتی توی زیست هم به کتابهای قدیمیشون رجوع میکنن و بهتر متوجه میشن( حالا بماند بعضی چیزا تناقض داره) ولی برای درک مفاهیم بنظر من کمک کننده س..بنظرم نگه داشتن کتاب درسی مفیدتر از کمک درسیه..کمک درسی پرتسته و مفاهیم درسنامه ش برگرفته از کتابه، با نگه داشتن اونا شاید از کمک درسیای نظام جدید غافل بشی وسوسه بشی بگی بذار اینم کار کنم، فول بشم و بهتره و...ولی وقتی نباشن تمرکزت تماما روی کتاب تستای جدیدته...منم چون هرچه برای خود پسندیدم رو گفتم، این پیشنهادو دادم

13. Top | #28
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      سازمان سنجش آموزش کشور

مگه باید تمدید میشد؟
      این نظام قدیم ها چند سال میخوان پشت کنکور بمونن؟
      کی میخوان تمومش کنن دست بردارن؟شورشو دراووردن.منتظر چی ان
      ویرایش توسط sibzamini : 30 مهر 1399 در ساعت 12:02

14. Top | #29
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

مگه باید تمدید میشد؟
      یا خدا الان دعوا شروع میشه...
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

15. Top | #30
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sibzamini نمایش پست ها

مگه باید تمدید میشد؟
      کی میخوان تمومش کنن دست بردارن؟شورشو دراووردن.منتظر چی ان
      :troll (1)::troll (14)::troll (21):

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن