خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 106 به 120 از 122
    1. Top | #106
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      چرا اینجورین پسرهای سایت یوسف پیامبر شدین برای من ؟؟؟؟!!!!از نظر من کاملا عادیه دوستی معمولی بین استاد دانشجو معلم و شاگرد
      مشکل کشور ما اینه همه چیز رو مردونه زنونه کردن گند زدن به ارتباط های اجتماعی و یه عده آدم بی جنبه دارن اجتماع رو به گند میکشن
      تنها چیزی که باعث شکست میشه کنترل نکردن روابطه از جانب هر دو طرف رابطه است
      با تمام احترام ذهن منحرف همه ی عالم و آدم رو مفسد می بینه
      بیایم هم مرد هم زن به آدم ها از دیدگاه انسانی نگاه کنیم
      پس معلومه با کسایی که از همین روابط ضربه خوردن و زندگیشون تباه و ابروشون رفته خبر نداری .... بنظرم قبل از اینکه زلیخا بازی دربیاری و بری تو خط روشنفکری اجتماع نه چندان جالب ایرانو با چشم واقعیت ببین .... من با اینجور ادما ارتباط داشتم و کلا پشیمونن .... واقع بین باش.... و نکته ی اخر اینکه: اصلا کی من تورو ریپلای کردم که میای میگی برام یوسف شدین؟
      GG

2. Top | #107
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      شما دوست عزیز حرفت درسته
      ولی در جواب شعار های آرمانی و اون اجتماع گل و بلبلی که تو فکرته باید بگم: اول اروپا زندگی کن بعد اروپایی فکر کن
      دوست عزیزم اروپا رو هم تفکر وتلاش مردم اش به اینجا رسونده
      تمدن هزار ساله آریایی روهم ما خودمون با انتخاب های غلط مون با تفکرات بیجایی که شدن عقایدمون به این جامعه گند رسوندیم
      ما خودمون خواستیم همه مقصریم ولی بالاخره باید تغییر مثبت کنیم

3. Top | #108
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      همه رو نباید با هم جمع بست عزیز من
      1-بنده در پست قبلی عدد 80 درصد را آورده ام!
      2-اینکه سوال های بیجا می پرسند صرف اینکه کار بدی باشد نیست،زیرا طبق اصل روانشناسی مردان بیشتر به کل نگری و زنان بیشتر جز نگر هستند
      3-اگر به کسی برخورد،من از ایشان طلب مغفرت می خواهم.

4. Top | #109
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      تو در حدی نیستس که تعیین کنی کی می تونه اظهار نظر کنه و به اون درجه عقلی هم نرسیدی که بخوای رتبه منو تحلیل کنی 99 دومین کنکور تو بود که میگی نرفتی شاید می رفتی و بدتر از من میشدی جناب ولی برای من اولین سال بود
      تو تواین تاپیک صحبت از عبرت کردی من گفتم تاپیک تو تا هفت پشت بذای خیلی عبرت بود همین این همه اعصاب خوردی نداشت که نمی دونم تو دنیای مجازی تحقیر و تهمت زدن هم گناه محسوب میشه یانه اگه باشه من نمی بخشمت خیلی نامردی که از رتبه ی بدم سواستفاده می کنی و تو سرم می کوبونی تو کدوم تاپیکم از من تشکر شده دقیقا؟سه چهار تاش خالیه ، یکی تاپیک فوریته ، یکی ۱۳۸ هراز ، توهم الان بخاطر رتبم مسخرم کردی اصلا ناراحت نشدم ولی بدون ممکنه یه روز نتیجشو ببینی و امیدوارم رتبت رتبه دوستات هیچ وقت شبیه من نشه که یکی مثل تو بیادو از بالا نگاه کنه
      اگه احساس می کنی من چندتا اکانت دارم به کسی که تو انجمن مسیول این کاراس بگو .کافر همه رو به کیش خود پندارد
      بعدش اگه چند تا اکانت دارم چرا بقیه اکانتامو اینجا نیوردم باهات بحث کنن بگن حرفت اشتباس
      هان
      دستم رو هم ببوسی نمی بخشمت
      یعنی همینطور بگذره تا شب پستتو ویرایش میکنی بهش مطلب اضافه میکنی.
      پست بعدیتو نگاه کن 11:23
      آخرین ویرایشت تا الان ساعت 3:12

اول فکر کردم کسی هستی که تو اون تاپیک اومدی با چند نفر شوخی کردی وقتت تلف شده. ولی با این رتبه اون تاپیک نمیتونسته بهت لطمه ای بزنه.

من نه به رتبت کار دارم و نه تحلیلش میکنم چون برام مهم نیستی.
      ولی خیلی رک بهت میگم تو کاری که بهت مربوط نبوده فضولی نکن و جای کس دیگه ای صحبت نکن بقیه خودشون زبون دارن و میتونستن تو تاپیک تعویق صحبت کنن.
      نه حوصله و نه وقتشو دارم با فردی مثل تو بحث کنم.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

5. Top | #110
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      چه خوب واسه هم نوشابه باز میکنین و همو تایید میکنین...حالا دیگه کشورم این همه مرد مومن و سربه زیر داشت که همواره توسط یه سری مثل زلیخا احاطه میشن و اینام استغفرالله گویان از مهلکه فرار میکنن؟هوم؟
      خوشم میاد همچنان افکار پوسیده و زنگ زده ی قدیمیا رو ادامه میدین و اجازه نمیدین نبودشون در آینده حس بشه و صدالبته بیش از پیش خیلی محکم ثابت میکنین که قرار نیست حالا حالاها جهان سومی بودن رو بیخیال شین و محکم به این لقب چسبیدین!!
      شما به جنس مخالف که هیچی به جنس خودتونم رحم نمیکنین...یه سر به مدارس پسرونه و خاطرات سربازیِ پسرای اطرافتون بزنین میفهمین چی به چیه...لابد اونجام پسرِ خودش پا داده دیگه؟درسته؟

6. Top | #111
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir.abdaly نمایش پست ها
      اره داداش دقیقا .... دخترا خیلی پیگیر این چیزا هستن و مطمعنا به خودشون ضربه میزنن حتی با اینکه میدونن جامعه طرفشونو نمیگیره پس باید از این کارا نکنن.... البته من منکر این نیستم که مردا خوبن و اینا بد.... ولی وقتی شما پیگیر میشین خوب طرف فکر میکنه راه داده دیگه و..... ولی خب دیگه مثل اینکه بین دخترا رواج داره پس اگه کسی میدونه همچین عواقبی داره باید عقل داشته باشه و طرف اینکارا نره و حداقل به اون استاد مرد رو نده ... دیگه اگرم که دختره خودش پا داده که دیگه از بقیه نباید شکایت کنه
      داداش جمله دومیو برعکس گفتی دیگه؟!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

7. Top | #112
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مدرسه ما رود آقایان ممنوع بود مدیرمون می ترسید دبیر مرد بیاره سالهای پیشش حوادت نخ چندان خوشایندی رخ داده بود چون

8. Top | #113
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Raha.mehrdadi نمایش پست ها
      چه خوب واسه هم نوشابه باز میکنین و همو تایید میکنین...حالا دیگه کشورم این همه مرد مومن و سربه زیر داشت که همواره توسط یه سری مثل زلیخا احاطه میشن و اینام استغفرالله گویان از مهلکه فرار میکنن؟هوم؟
      خوشم میاد همچنان افکار پوسیده و زنگ زده ی قدیمیا رو ادامه میدین و اجازه نمیدین نبودشون در آینده حس بشه و صدالبته بیش از پیش خیلی محکم ثابت میکنین که قرار نیست حالا حالاها جهان سومی بودن رو بیخیال شین و محکم به این لقب چسبیدین!!
      شما به جنس مخالف که هیچی به جنس خودتونم رحم نمیکنین...یه سر به مدارس پسرونه و خاطرات سربازیِ پسرای اطرافتون بزنین میفهمین چی به چیه...لابد اونجام پسرِ خودش پا داده دیگه؟درسته؟
      نوشابه گرون شده دوغ آب علی بزن

من حرف بقیه پسرا و دخترا که تا الان توی بحث شرکت کردن رو تایید یا رد نمیکنم فقط الان حرفم اینه که اگه دختری بد باشه خودش چوبشو میخوره اگه پسری هم بد باشه توی دراز مدت باز چوبشو میخوره. همه دخترا بد نیستن همه پسرام خوب نیستن و برعکس. اینکه صرفا بخوایم بر اساس یه قضیه دسته بندی ای به این گندگی بکنیم کار ابلهانه ای هست.

بحث هم از موضوع تاپیک دور شد

الانم بریم درسمونو بخونیم فردا قلمچی داریم بای
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #114
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      دیروز یه تاپیک درسی زدم یه ساعت نشده رفت زیرخاک.....بعد این تاپیک رو با بحث های عجیب غریب هر نیم ساعت احیا میکنید

بی خیال شید کلن زدید تو جاده خاکی ... این تاپیک شده پیتزا مخلوط....دیگه اول و آخرش بهم مربوط نیست

نتیجه اخلاقی = توی انجمن تاپیک درسی نزنیم
      ویرایش توسط Zero_Horizon : 01 آبان 1399 در ساعت 17:27

10. Top | #115
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      استارتر هدفش چی بود
      تاپیک ب کجاها کشیده شد
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

11. Top | #116
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط NormaL نمایش پست ها
      داداش جمله دومیو برعکس گفتی دیگه؟!
      کجاش
      GG

12. Top | #117
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      لامصب تو این تاپیک هی خود خوری کردم ک ی چیزی بگم ولی از اتحاد دخترا ترسیدم لعنتیا رگباری بهت منفی میدن خخخ حالا مهمم نیسا ولی خو تو پروت زشته خخخ

درضمن بیاد داشته باشید موقعی ک شما تاپیک هارو ب حاشیه میکشونید رتبه ۱ کنکور ۱۴۰۰ در حال مطالعس...
      ویرایش توسط M.Rمهندس : 02 آبان 1399 در ساعت 02:40

13. Top | #118
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rمهندس نمایش پست ها
      لامصب تو این تاپیک هی خود خوری کردم ک ی چیزی بگم ولی از اتحاد دخترا ترسیدم لعنتیا رگباری بهت منفی میدن خخخ حالا مهمم نیسا ولی خو تو پروت زشته خخخ

درضمن بیاد داشته باشید موقعی ک شما تاپیک هارو ب حاشیه میکشونید رتبه ۱ کنکور ۱۴۰۰ در حال مطالعس...

چی چیِ کی زشته؟

14. Top | #119
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      کاملا درکت میکنم!
      خوبه که اینارو زود فهمیدی.
      جای جبران هست یعنی.

15. Top | #120
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      Up
      mucizelere inanırım

صفحه 8 از 9 نخستنخست ... 789 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن