خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 22
    1. Top | #1
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات

بهترین کتاب برای انگلیسی (فورررری)

سلام بچها وقتتون بخیر.من سال اول پشت کنکوریم.زبانم به شدت ضعیفه و امسالم تو ۹۹ حدودا(۱-)زدمکتابای مبتکران و جامع خیلی سبز و جامع قلم چی رو هم دیدمهیچی حالی نمیشم.تا حالا هم کلاس زبان نرفتم و نخواهم رفت.پیشناهدتون برای منبع(کسب درصد بالا) و نحوه مطالعش چیه؟چون اکثرا کلاس رفتین روشش رو میدونید.ولی درمورد منبعمراعات کنید منو

بچها تصمیم گرفتم تا عید لغتمو قوی کنم از کتابچه مهروماه و مبتکران و...
      بعد عید هم هر روز یه درس گرامر بخونم و تست بزنم ،،،،،نظرتون چیه؟!!!!
      ویرایش توسط indomitable : 29 مهر 1399 در ساعت 22:20

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      سلام بچها وقتتون بخیر.
      من سال اول پشت کنکوریم.
      زبانم به شدت ضعیفه و امسالم تو ۹۹ حدودا(۱-)زدم
      کتابای مبتکران و جامع خیلی سبز و جامع قلم چی رو هم دیدم
      هیچی حالی نمیشم.
      تا حالا هم کلاس زبان نرفتم و نخواهم رفت.
      پیشناهدتون برای منبع(کسب درصد بالا) و نحوه مطالعش چیه؟
      چون اکثرا کلاس رفتین روشش رو میدونید.ولی درمورد منبع
      مراعات کنید منو
      شما اول باید دایره واژگانی خود را گسترش دهید ترجیحا با لقمه مهر و ماه اگر با جامع خیلی سبز ارتباط نگرفتید میکرو طلایی رو هم نگاه کنید و از پت و متن هم استفاده کنید عالی میشه در نهایت اگر وقت داشتین و سوال سخت نیاز داشتین از نردبام استفاده کنید.
      موفق باشین.

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      پیشنهاد من به شما کلاس رفتنه
      تنها دوای درد شما همینه
      دوست داشتم رتبش 290 منطقه 2 شد
      زبانشو خیلی بد زد پشیمونه که چرا کلاس نرفت
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #4
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      پیشنهاد من به شما کلاس رفتنهتنها دوای درد شما همینهدوست داشتم رتبش 290 منطقه 2 شدزبانشو خیلی بد زد پشیمونه که چرا کلاس نرفت
      شرایطشو ندارم

5. Top | #5
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      شما اول باید دایره واژگانی خود را گسترش دهید ترجیحا با لقمه مهر و ماه اگر با جامع خیلی سبز ارتباط نگرفتید میکرو طلایی رو هم نگاه کنید و از پت و متن هم استفاده کنید عالی میشه در نهایت اگر وقت داشتین و سوال سخت نیاز داشتین از نردبام استفاده کنید.
      موفق باشین.
      با میکروطلایی میشه بالا زد اخع؟

6. Top | #6
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Faraz.Abr نمایش پست ها
      پیشنهاد من به شما کلاس رفتنه
      تنها دوای درد شما همینه
      دوست داشتم رتبش 290 منطقه 2 شد
      زبانشو خیلی بد زد پشیمونه که چرا کلاس نرفت
      ولی زبان حدود 60 70 درصدش لغت و ریدینگه که چه دبیر بری چه نری باید خودت کار کنی و بخونی فوقش دبیر بهت یاد میده چجوری بخونی که همه کتابا نوشتن . برا گرامر باز یه چیزی

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      با میکروطلایی میشه بالا زد اخع؟
      دانش آموز ضعیف که نمیتونه با نردبام شروع کنه؟؟

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام بچها وقتتون بخیر.من سال اول پشت کنکوریم.زبانم به شدت ضعیفه و امسالم تو ۹۹ حدودا(۱-)زدمکتابای مبتکران و جامع خیلی سبز و جامع قلم چی رو هم دیدمهیچی حالی نمیشم.تا حالا هم کلاس زبان نرفتم و نخواهم رفت.پیشناهدتون برای منبع(کسب درصد بالا) و نحوه مطالعش چیه؟چون اکثرا کلاس رفتین روشش رو میدونید.ولی درمورد منبعمراعات کنید منو
      این حرفی که میگم رو عمل کن زبانت اوکی میشه قول ۱۰۰ نمیدم بهت ولی نزدیکهای ۵۰ میتونم بگم میزنی
      اولا برو زبان هفتم رو کامل متن و لغاتشون رو بخون کتاب رو کلا بخون و برا خودت معنی کن با گرامر کاری نداشته باش
      همینکار رو برای هشتم بکن با گرامر کاری نداشته باش
      اگه ترجمه برات سخته از گوگل استفاده کن و ترجمه ها رو زیرش بنویس و هر ِغتی برات جدید اومد رو هایلایت کن حفظ بشی
      برا نهم هم همین کار رو بکن بعدش این کتابی که میگم رو بخر
      کتاب گرامر کاربردی لقمه مهر و ماه آقای امید یعقوبی فرد اگه پیداش کردی از مقدمه کتاب دقت کن از مقدمه اش شرو کن به خوندن هر لغتی و متنی برات گنگ بود از یکی که زبانش قویه بپرس برات حلاجی ش کنه و معنیش کنه این کتاب زمانهای انگلیسی رو خوب توضیح داده اونا رو قشنگ یاد بگیر به همراه لغاتی که برات تازه هستن رو هم یاد بگیر
      بعد اینکه زمانهای انگلیسی رو یاد گرفتی میتونی وارد گرامر دهم یازده و دوازده بشی میری کتابهای خط سفید و یا خیلی سبز رو میخری و سال به سال میخونی
      در انگلیسی و هر زبان دیگری هر چقدر بیشتر لغت بلد باشی و بتونی متن رو معنا کنی همونقدر هم میتونی بیشتر اون زبان رو یاد بگیری پس تا هر کجا توان داری لغات حفظ کن

9. Top | #9
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      این رو هم اضافه کنم که این حرفی که گفتم در حد کسی بود که اصلا زبان هیچی نمیدونه و در حد I am blackboard هستش ولی اگه یه پیش زمینه ای داری که به نظر من همینطور باید باشه چون بالاخره امتحان نهایی پاس شدی دیگه؟ میتونی از کتاب خیلی سبز جامع هم استفاده کنی و بهترین کتاب برای زبان کنکور در حالا حاضر این کتاب هست

10. Top | #10
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      ماشاالله به درصد بالاتون، اگه مسئول سفارت ایالات متحده بودم، یه ویزا با فاند کامل تحصیلی و کاری بهتون می دادم !!!
      راهی که من پیشنهاد می کنم رو رد کردید اولش ولی من میگم : کتاب زبان شهاب اناری با کتابچه لغت ضمیمه اون می گیرید و حدودا روزی ۲۰ کلمه حفظ می کنید به علاوه هرهفته ۱ درس گرامر از کتاب اصلیش مطالعه می کنید. امیدوارم همین طور بالای ۵۰ بزنی ! اگه نه میخوای کتاب بخونی نه کلاس بری، سال ۱۴۰۰ به نظرم تمرکزتو بزار سه عمومی دیگه و زبان نزن تا نسبت به امسال یک درصد پیشرفت کنی !!!

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      منم زبانم داغونه..(ولی 18 زدم ن -1).. کلاس هم نرفتم..
      مشاورم گف کلاسای نوبان رضاکیاسالار سایت کلاسینو رو ببینم.. شنبه جلسه اولشه.. نمیتونم درموردش نظری بدم چون صرفا ب حرف مشاورم اعتماد کردم.. ولی تو کامنتا خوندم ک همه خیلی تعریفشو کرده بودن ک واای استاد عالیه واای استاد همچینه واای استاد همچونه..
      این چن وقته ک دوباره شروع کردم.. با درسنامه خیلی سبز مشکلی نداشتم(برخلاف درسنامه مبتکران ک سنگین بود برام درکش).. بنظرم اگه نمیتونی با درسنامه اوکی شی شاید ی کلاس زبان کمکت کنه..

12. Top | #12
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      دانش آموز ضعیف که نمیتونه با نردبام شروع کنه؟؟
      میکروطلایی ک نردبام نیست؟!!!

13. Top | #13
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      این رو هم اضافه کنم که این حرفی که گفتم در حد کسی بود که اصلا زبان هیچی نمیدونه و در حد I am blackboard هستش ولی اگه یه پیش زمینه ای داری که به نظر من همینطور باید باشه چون بالاخره امتحان نهایی پاس شدی دیگه؟ میتونی از کتاب خیلی سبز جامع هم استفاده کنی و بهترین کتاب برای زبان کنکور در حالا حاضر این کتاب هست
      خیلی سبز جامع خوندم این مدت ولی همشووووو غلط میزنم
      ختی لغت رو.
      تو نهایی ۹ شدم تو کنکور منفی یک زدم

14. Top | #14
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      ماشاالله به درصد بالاتون، اگه مسئول سفارت ایالات متحده بودم، یه ویزا با فاند کامل تحصیلی و کاری بهتون می دادم !!!
      راهی که من پیشنهاد می کنم رو رد کردید اولش ولی من میگم : کتاب زبان شهاب اناری با کتابچه لغت ضمیمه اون می گیرید و حدودا روزی ۲۰ کلمه حفظ می کنید به علاوه هرهفته ۱ درس گرامر از کتاب اصلیش مطالعه می کنید. امیدوارم همین طور بالای ۵۰ بزنی ! اگه نه میخوای کتاب بخونی نه کلاس بری، سال ۱۴۰۰ به نظرم تمرکزتو بزار سه عمومی دیگه و زبان نزن تا نسبت به امسال یک درصد پیشرفت کنی !!!
      ویزا خواستن بدن خودم نخواستم
      باور کن جامع مبتکران رو نمیفهمم چی میگ
      تصمیم گرفتم لغتمو قوی کنم.
      اول اون کتابچه مبتکران بعد مال درک مطلبش بعد
      مال مهروماه که سطر به سطر گفته رو بخونم،بعدش برم قواعد بخونم.
      این کار تا عید میکشه.
      ولی حداقل کارم سریعتر میشه.
      خوبه این کار؟

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      واژگان ضروری کنکور رو حتما بخونید و همینطور قواعد گرامری
      آموزش رایگان و حرفه ای شیمی در کمولوژی (www.Chemology.ir)

از پایه دهم تا دوازدهم؛ آموزش تخصصی شیمی با روش جدید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن