خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: 2کنکوره !!

1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

2کنکوره !!

سلام / آیا از رشته ی ریاضی میشه کنکور انسانی هم داد؟؟!رشته ی اقتصاد رو دوست دارم اما بازار کارش رو نمیدونم چطوره!!!

2. Top | #2
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      مدیر برتر

نمایش مشخصات
      هم رشته ریاضی هم انسانی همزمان نه

اما اگه فقط انسانی شرکت کنی اره میشه

3. Top | #3
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

bazande
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط abnos نمایش پست ها
      سلام / آیا از رشته ی ریاضی میشه کنکور انسانی هم داد؟؟!رشته ی اقتصاد رو دوست دارم اما بازار کارش رو نمیدونم چطوره!!!
      ینی فکر میکنی اقتصاد از رشته های ریاضی بازار کارش بهتره؟؟!
      حالا روانشناسی و حقوق یه چیزی

4. Top | #4
      همکار سابق انجمن

نمایش مشخصات
      سلام
      تا جایی که من می دونم،رشته علوم اقتصادی بین سه رشته ی ریاضی،تجربی و انسانی شناور و مشترکه و شما از طریق کنکور ریاضی هم می تونید این رشته رو انتخاب کنید.
      "هذا من فضل ربّی"

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      بله درسته

اقتصاد جز رشته های مدیریتیه و از هر 3 رشته میتونید برید
      ویرایش توسط MehD : 18 آبان 1392 در ساعت 12:17

6. Top | #6
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_R نمایش پست ها
      ینی فکر میکنی اقتصاد از رشته های ریاضی بازار کارش بهتره؟؟!
      حالا روانشناسی و حقوق یه چیزی
      ببخشید شما از کجا میدونید بازار کار اقتصاد خوب نیست؟؟؟بهتره برید تحقیق کنید , سوال کنید و بعد بیایین اطلاعات بدید که باعث گمراهی بقیه نشین.
      اقتصاد از جمله رشته هایی هست که نو پا بوده , شرایط به گونه ای هست که خواستار متخصص این رشته رو به افزایش هست و به شدت دنبال نیروی متخصص هستن(البته دانشگاه محل تحصیل هم تاثیر مهمی داره)
      برای مثال مهندسین شهرسازی و عمران قبل شروع یک پروژه از اقتصاددان ها استفاده میکنن و برآورد بودجه میکنن و بررسی میکنن که آیا این پروژه صرفه اقتصادی داره یا نه.
      و ...

+++بهتره بین رشته ها(انسانی و تجربی و ریاضی) مقایسه صورت نگیره.قبلا توی انجمن یه همچین بحثی صورت گرفت و ... .

نقل قول نوشته اصلی توسط MehD نمایش پست ها
      بله درسته

اقتصاد جز رشته های مدیریتیه و از هر 3 رشته میتونید برید (مدیریت اقتصاد)
      اقتصاد از رشته مدیریت جداست!!!مدیریت اقتصاد نداریم!!!رشته علوم اقتصادی که به زیر شاخه های نظری , بازرگانی , نفت و گاز و... و رشته مدریت که به زیر شاخه بازرگانی , مالی , بیمه اکو و ... تقسیم میشه.
      ویرایش توسط Amiir : 18 آبان 1392 در ساعت 11:24

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ^ AMIR.N ^ نمایش پست ها
      ببخشید شما از کجا میدونید بازار کار اقتصاد خوب نیست؟؟؟بهتره برید تحقیق کنید , سوال کنید و بعد بیایین اطلاعات بدید که باعث گمراهی بقیه نشین.
      اقتصاد از جمله رشته هایی هست که نو پا بوده , شرایط به گونه ای هست که خواستار متخصص این رشته رو به افزایش هست و به شدت دنبال نیروی متخصص هستن(البته دانشگاه محل تحصیل هم تاثیر مهمی داره)
      برای مثال مهندسین شهرسازی و عمران قبل شروع یک پروژه از اقتصاددان ها استفاده میکنن و برآورد بودجه میکنن و بررسی میکنن که آیا این پروژه صرفه اقتصادی داره یا نه.
      و ...

+++بهتره بین رشته ها(انسانی و تجربی و ریاضی) مقایسه صورت نگیره.قبلا توی انجمن یه همچین بحثی صورت گرفت و ... .

اقتصاد از رشته مدیریت جداست!!!مدیریت اقتصاد نداریم!!!رشته علوم اقتصادی که به زیر شاخه های نظری , بازرگانی , نفت و گاز و... و رشته مدریت که به زیر شاخه بازرگانی , مالی , بیمه اکو و ... تقسیم میشه.
      آره راس میگی، ولی معمولا دانشکده هاشون یکیه، حواسم نبود

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انسانی و ریاضی گفتید نمیشه همزمان داد هنر چطور ؟! بازار کار طراحی صنعتی فک کنم بهتر باشه...

9. Top | #9
      همکار سابق انجمن
      کاربر باسابقه

Mariz
      نمایش مشخصات
      انسانی و ریاضی گفتید نمیشه همزمان داد هنر چطور ؟! بازار کار طراحی صنعتی فک کنم بهتر باشه...
      ببینید امکان کنکور دادن همزمان در در رشته از رشته های ریاضی , تجربی و انسانی وجود نداره.
      اما میتونید هر کدوم از این سه رشته رو انتخاب کردید, علاوه بر اون رشته , همزمان در کنکور هنر یا زبان یا هردو هم شرکت کنید.

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

کلمات کلیدی این موضوع

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن