خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 50
    1. Top | #31
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      واووو شما قطع به یقین از نوادگان انیشتین هستین شجره نامه خانوادگی رو بررسی کنید
      خیر . فقط دکتری مهندسی دارم در رشته خودم و مدرس دانشگاه هستم.
      بر می خیزم!

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      سلام بچه ها وقتتون بخیر من امسال رتبه ۱۳۸ هزار منطقه دو شدم با معدل کل دیپلم۱۶۰۷۵ هست از مدرسه تیزهوشان این سیکل دوران کنکور رو من بخونین شاید به دردتون خورد و کسی حتی شبیه به منم نشد
      من از تابستون دهم استارت کنکور ۹۹ رو زدم درسای تخصیصو رو اموزشگاه ثبت نام کردمو کتاب تستا روهم خریدم شروع خوبی بود بهترین شاگرد بودم و تو مرکز توجه همه ی معلما از من خوششون میومد ومن هم مغرور و مغرور تر میشدم و درس فاصله می گرفتم بخودم دیدم تو آبانیم و من فردا امتحان فیزیک دارم چون تو تابستون خونده بودم دیگه حوصلم نکشید بخونم می دونید بچه ها اگه همش به چیزای غیرواقعی فکرکنید ذهنتون خسته میشه و دیگه حوصله ی درس ندارین منم همش تو توهمم به رتبه کنکورم و زدن تو دهن بقیه و تشویق و... همش این لحظه ها رو تصور می کردم امتحان فیزیک دادم و نمرم چهار شد حالم بد شد بدتر و بدتر کاخ باکینگهامی که برای خودم ساخته بودم شده بود پناهگاه آورگان تو همین زمان متوجه دوست صمیمیم شدم اون انقلاب صنعتی کرده بود به ترازای هفت هزار رسیده بود تو همه ی آزمونا اول میشد و همه پزشکی تهران رو تو پیشونیش می دیدن معدل ۲۰ شد معدلی که هیچکی تا حالا تو اون مدرسه نتونسته بود بیاره ومن درحال حسادت و منفجر شدن حوصله درس خوندن نداشتم به هیچ وجه تلاش می کردم ولی نمی شد مثلا پای درس می شستم و یاد اون و توجههی که از دست داده بودم می افتادم این سال گذشت و یازدهم شروع شد سالی که سه تا تجدیدی داشتم ولی خب رفع شدن یعنی تو کارنامه نمره دیگه ای گذاشتن
      برای جلو زدن تصمیم گرفتم از پشتیبان ویژه قلمچی استفاده کنم بین دخترا یکی فقط حاضر شد پشتیبان ویژه من شه ازمون تعیین سطح ۴۰۰۰ شدم می گفتم بهش من حوصله درس ندارم ولی عاشق رقابتو و جلو زدنم ولی نمی تونم زیاد بخونم حواسم پرت میشه گفت بنظرم اول خوددرگیریاتو حل می کردی بعد مشاور می گرفتی چون پول یک فصل رو یک جا داده بودم تا آخر اذر زنگ میزد همش می گفت بشین درس بخون روش مطالعه و برنامه رو خودت باید پیاده کنی بکبار مامانم براش صدتومن شارژ گرفت بیشتر با من حرف بزنه اخه هفته ای سه تا ده دقیقه حرف می زد و اخرین حرفش به من این بود که تو سه ماه رو چهار هزاری معلوم نیست چند سال بعد پشت کنکورت خوب میشی و میری دانشگاه. این حرفش منو خیلی عصبی کرد چند تا مسکن باهم خوردم و مسوم شدم و دکتر و دوا درمون سال یازدهم تموم شد مامانم برام مشاور گرفت تو تابستون از تراز ۴۰۰۰ شروع کردم و تو اولین ازمون پاییز به ۶۵۰۰ رسیدم ( ۵۰۰) تا اختلاف با دوستی که گفتم داشتم مشاوری که گفتم کانال تلگرام داشت و کارنامه های منو واسه تبلیغ می گذاشت و ادمای زیادی جذب شدن مشکل بعدی از اینجا شروع شد مشاورم بهم می گفت بهترین دختر دنیایی خیلی دوست دارمو اینا ، به خاطر پیشرفت و ادامه دادن من می گفت اینا رو، من وارد یه فاز دیگه شدم عشق و عاشقی تو آزمون بعدی ترازم رسید به ۵۰۰۰ واسه اینکه توجهشو از دست ندم گفتم مریض شدمو و اینا برا دو ازموم بعدش با کلید رفتم سرجلسه ولی انقدر عذاب وجدان گرفتم که اون رو گذاشتم کنار بااون مشاور هم دیگه ادامه ندادم ماه ابان و اذر فقط منابع جمع می کردم کلاس ثبت نام می کردم دی وی دی می خریدم ولی فقط جمع کردم نوبت اول دوازدهم شد و تجدبدی فیزیک که اینم بعدا درست شد با همون شیوه قبلی اسفند شروع شد چهار ماه به کنکور موندن بود من که گفتم این همه مدت روکه از دست دادم اینم روش نخوندم همش می خوابیدم و فیلم دیدمو و خودمو فوش میدادم تا اینکه تو شونزده اردیبهشت خبر تعویق اومد. دیوونه شدم چوپ از اسفند تا زمانی که اعلام کردن بیشتر از پنج ماه میشد همتختیم از همون اسفندی که من ول کردم شروع کرد و ۲۰۰۰شد و من هم ۱۳۸۰۰۰ کاش حتی از زمان تعویق مونده به کنکور رو می خوندم از این که بهتر بود و رتبه معقولی داشتم نمی ترسیدم اگه ۱۴۰۰ رتبه خوبی بیارم سازمان سنجش شک کنه
      سرگذشتت تو این دو سه سال اخیر خیلی جالب بود و در عین حال تلخ
      اول از همه ممنونم که این تاپیک رو زدی.
      دوم اینکه شما در این راه تجربه های بسیاری کسب کردی و همینا باعث میشه راحت از پا درنیای.الکی نمیگمااااا خودم سال پشت کنکورم همینجور بود تجربه هام خیلی بهم کمک کرد.
      امیدوارم تا اخر پرقدرت ادامه بدی که لایق بهترینایی

3. Top | #33
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      تراز اگه چک میکرد طرف با میانگین 4400 سه رقمی نمیشد امسال..اگه چک میکرد میفهمید رستگار رحمانی با میانگین 8100 قلمچی چیز عجیبی نبوده برتر بشه(و دو رقمی رشته ریاضی در سال های قبل خود آزمون سنجش)
      قضیه رستگار رحمانی کاملا متفاوت بود و اصلا سنجش بروز نداد که چرا بهش شک کرده
      تنها کسی هم که بهش شک کردن توی این همه سال رستگار رحمانی بود
      نمیدونم رو چه حساب میگن سنجش شک میکنه...
      ولی چیزی که راجب رستگار میدونم اینه که یه بار به جای داداشش رفته کنکور داده

ولی جدا از همه این حرفا چرا رستگار رحمانی معروف شده سال ۸۸ کنکور داده ولی بعد از ۱۱ سال هر چی میشه اسم اونو میارید‍♀️‍♀️
      ویرایش توسط Mahdis79 : 28 مهر 1399 در ساعت 22:55

4. Top | #34
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها

ولی جدا از همه این حرفا چرا رستگار رحمانی معروف شده سال ۸۸ کنکور داده ولی بعد از ۱۱ سال هر چی میشه اسم اونو میارید������‍♀️��� ��‍♀️
      خیلی ممنونم از شما. من هدف از نوشتن پاراگراف آخرم این بود که از آخرین فرصتم که تعویق کنکور بودم حتی استفاده نکردم یک رتبه آبرومندانه بیارم و توصیم به بچه ها ( من در حدی نیستم که بخوام توصیه کنم) ارزش حتی یک مونده به کنکورم بدوننن یه دور دینی که می تونن بخونن یه قوت قلبی برای سال بعدشون میشه و اینکه من تلاشم رو برای کنکور ۱۴۰۰ می کنم و اگه رتبه خوبی بیارم خب تفاوت معناداری هست سوابق درخشانی هم که ندارم. سازمان سنجش هرساله به یه تعدادی شک می کنه حالا برای من مهم نیست اصلا . ....

5. Top | #35
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      خیلی از صاحب نظراو این اعتقادو دارن کسی که سال اول ۴۰۰۰ میاره به طور متوسط سال بعدی ۱۰۰۰ میاره ‌ خب من بشینم کسر درست کنم تا۳۰ سالگی باید کنکور بدم من نصف درسا رو منفی زدم چون وقت اضافی آورده بودم و خجالت می کشیدم زود دربیام فارسی و زبان و زمین و شیمی رو فقط بین ۱۰ تا ۲۰ زدم بقیه منفی بودن

6. Top | #36
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      خب ببینید با رتبه ای که شما آورید دوحالت برای شما ایجاد میشه:
      1- همش به این قضیه فکر می کنید چرا سال اول خراب کرده اید و ... و اگر اینکار را بکنید مطمئنا جواب نمیگیرید.
      اما روش دوم که من توصیه می کنم البته می دونم این توصیه یه خرده بی ادبانه است ولی به عنوان یک توصیه برادرانه اگر شما تا رتبه 40000 می آوردید من می گفتم شما با طرز فکر ایینکه یک پشت کنکوری هستید و برای انتقام سال اول دوباره کنکور می دهید ولی با رتبه شما بهتون پیشنهاد می کنم همیشه به خود(می دونم در واقعیت الکی هستش)اما به خود تلقین کنید که دانش آموزی سال اول کنکوری هستید،اینجوری مطمئنا کمتر بهتون از نظر روحی فشار وارد میشه.(و در ضمن شما بخاطر کرونا تهش دو ترم از باقی کسانی که سال اول قبول شدن فاصله دارید که حتی میتونید در دانشگاه با نمره بالا آوردن دقیقا همان زمانی که آنها فارغ التحصیل می شوند شما هم شوید).
      و توصیه اخر از یکی از دیالوگ های سریال قصه های جزیره:شما اولین و آخرین فردی نیستید که این بلا سر شما آمده باشد.
      در ضمن ببخشید واسه پرحرفی و جسارت بنده.

7. Top | #37
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad1381 نمایش پست ها
      خب ببینید با رتبه ای که شما آورید دوحالت برای شما ایجاد میشه:
      1- همش به این قضیه فکر می کنید چرا سال اول خراب کرده اید و ... و اگر اینکار را بکنید مطمئنا جواب نمیگیرید.
      اما روش دوم که من توصیه می کنم البته می دونم این توصیه یه خرده بی ادبانه است ولی به عنوان یک توصیه برادرانه اگر شما تا رتبه 40000 می آوردید من می گفتم شما با طرز فکر ایینکه یک پشت کنکوری هستید و برای انتقام سال اول دوباره کنکور می دهید ولی با رتبه شما بهتون پیشنهاد می کنم همیشه به خود(می دونم در واقعیت الکی هستش)اما به خود تلقین کنید که دانش آموزی سال اول کنکوری هستید،اینجوری مطمئنا کمتر بهتون از نظر روحی فشار وارد میشه.(و در ضمن شما بخاطر کرونا تهش دو ترم از باقی کسانی که سال اول قبول شدن فاصله دارید که حتی میتونید در دانشگاه با نمره بالا آوردن دقیقا همان زمانی که آنها فارغ التحصیل می شوند شما هم شوید).
      و توصیه اخر از یکی از دیالوگ های سریال قصه های جزیره:شما اولین و آخرین فردی نیستید که این بلا سر شما آمده باشد.
      در ضمن ببخشید واسه پرحرفی و جسارت بنده.
      خیلی ممنونم از شما. توصیه خیلی ارزشمندی کردین همین کار رو می کنم .

8. Top | #38
      کاربر فعال

نمایش مشخصات

ولی جدا از همه این حرفا چرا رستگار رحمانی معروف شده سال ۸۸ کنکور داده ولی بعد از ۱۱ سال هر چی میشه اسم اونو میارید������‍♀️��� ��‍♀️
      آره کلا این شک چرته برای یک رقمی هایی که معدلشون خیلی کم باشه(مثل همین رستگار رحمانی که معدل کمی داشته)
      رستگار رحمانی خیلی معروف شد چون احسان علیخانی تو برنامه ماه عسل آوردش با هم گریه کنن(البته اینکه بعد سربازی تو زمستون انگار استارت اصلی رو برای کنکور تجربی زد و کسی بود که وضع مالی ضعیفی داشت و معدل پایینش بی تاثیر نبود)

9. Top | #39
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elahehroyal نمایش پست ها
      سلام بچه ها وقتتون بخیر من امسال رتبه ۱۳۸ هزار منطقه دو شدم با معدل کل دیپلم۱۶۰۷۵ هست از مدرسه تیزهوشان این سیکل دوران کنکور رو من بخونین شاید به دردتون خورد و کسی حتی شبیه به منم نشد
      من از تابستون دهم استارت کنکور ۹۹ رو زدم درسای تخصیصو رو اموزشگاه ثبت نام کردمو کتاب تستا روهم خریدم شروع خوبی بود بهترین شاگرد بودم و تو مرکز توجه همه ی معلما از من خوششون میومد ومن هم مغرور و مغرور تر میشدم و درس فاصله می گرفتم بخودم دیدم تو آبانیم و من فردا امتحان فیزیک دارم چون تو تابستون خونده بودم دیگه حوصلم نکشید بخونم می دونید بچه ها اگه همش به چیزای غیرواقعی فکرکنید ذهنتون خسته میشه و دیگه حوصله ی درس ندارین منم همش تو توهمم به رتبه کنکورم و زدن تو دهن بقیه و تشویق و... همش این لحظه ها رو تصور می کردم امتحان فیزیک دادم و نمرم چهار شد حالم بد شد بدتر و بدتر کاخ باکینگهامی که برای خودم ساخته بودم شده بود پناهگاه آورگان تو همین زمان متوجه دوست صمیمیم شدم اون انقلاب صنعتی کرده بود به ترازای هفت هزار رسیده بود تو همه ی آزمونا اول میشد و همه پزشکی تهران رو تو پیشونیش می دیدن معدل ۲۰ شد معدلی که هیچکی تا حالا تو اون مدرسه نتونسته بود بیاره ومن درحال حسادت و منفجر شدن حوصله درس خوندن نداشتم به هیچ وجه تلاش می کردم ولی نمی شد مثلا پای درس می شستم و یاد اون و توجههی که از دست داده بودم می افتادم این سال گذشت و یازدهم شروع شد سالی که سه تا تجدیدی داشتم ولی خب رفع شدن یعنی تو کارنامه نمره دیگه ای گذاشتن
      برای جلو زدن تصمیم گرفتم از پشتیبان ویژه قلمچی استفاده کنم بین دخترا یکی فقط حاضر شد پشتیبان ویژه من شه ازمون تعیین سطح ۴۰۰۰ شدم می گفتم بهش من حوصله درس ندارم ولی عاشق رقابتو و جلو زدنم ولی نمی تونم زیاد بخونم حواسم پرت میشه گفت بنظرم اول خوددرگیریاتو حل می کردی بعد مشاور می گرفتی چون پول یک فصل رو یک جا داده بودم تا آخر اذر زنگ میزد همش می گفت بشین درس بخون روش مطالعه و برنامه رو خودت باید پیاده کنی بکبار مامانم براش صدتومن شارژ گرفت بیشتر با من حرف بزنه اخه هفته ای سه تا ده دقیقه حرف می زد و اخرین حرفش به من این بود که تو سه ماه رو چهار هزاری معلوم نیست چند سال بعد پشت کنکورت خوب میشی و میری دانشگاه. این حرفش منو خیلی عصبی کرد چند تا مسکن باهم خوردم و مسوم شدم و دکتر و دوا درمون سال یازدهم تموم شد مامانم برام مشاور گرفت تو تابستون از تراز ۴۰۰۰ شروع کردم و تو اولین ازمون پاییز به ۶۵۰۰ رسیدم ( ۵۰۰) تا اختلاف با دوستی که گفتم داشتم مشاوری که گفتم کانال تلگرام داشت و کارنامه های منو واسه تبلیغ می گذاشت و ادمای زیادی جذب شدن مشکل بعدی از اینجا شروع شد مشاورم بهم می گفت بهترین دختر دنیایی خیلی دوست دارمو اینا ، به خاطر پیشرفت و ادامه دادن من می گفت اینا رو، من وارد یه فاز دیگه شدم عشق و عاشقی تو آزمون بعدی ترازم رسید به ۵۰۰۰ واسه اینکه توجهشو از دست ندم گفتم مریض شدمو و اینا برا دو ازموم بعدش با کلید رفتم سرجلسه ولی انقدر عذاب وجدان گرفتم که اون رو گذاشتم کنار بااون مشاور هم دیگه ادامه ندادم ماه ابان و اذر فقط منابع جمع می کردم کلاس ثبت نام می کردم دی وی دی می خریدم ولی فقط جمع کردم نوبت اول دوازدهم شد و تجدبدی فیزیک که اینم بعدا درست شد با همون شیوه قبلی اسفند شروع شد چهار ماه به کنکور موندن بود من که گفتم این همه مدت روکه از دست دادم اینم روش نخوندم همش می خوابیدم و فیلم دیدمو و خودمو فوش میدادم تا اینکه تو شونزده اردیبهشت خبر تعویق اومد. دیوونه شدم چوپ از اسفند تا زمانی که اعلام کردن بیشتر از پنج ماه میشد همتختیم از همون اسفندی که من ول کردم شروع کرد و ۲۰۰۰شد و من هم ۱۳۸۰۰۰ کاش حتی از زمان تعویق مونده به کنکور رو می خوندم از این که بهتر بود و رتبه معقولی داشتم نمی ترسیدم اگه ۱۴۰۰ رتبه خوبی بیارم سازمان سنجش شک کنه
      هعی روزگار یاد دوران مدرسه افتادم که چقدر درس خون بودم.منم مثل شما کلاس یازدهم یکم مغرور شدم و از اونجا بود که نفهمیدم چی شد که الان اینجام.اون موقع ها نمراتم عالی زیستم عالی.ولی واقعا نفهمیدم چی شد که تو سال دوازدهم بد زمین خوردم.به نظرم آدمایی مثل من و شما خیلی تجربه های خوبی دارن و دیگه اشتباهاتشون رو کنار میزارن.فقط نیازمند درس خوندن فراوان هستن

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      امممم میتونم از ایدت استفاده کنم و منم تاپیک این مدلی بزنم؟
      ویرایش توسط Anni : 29 مهر 1399 در ساعت 03:50 دلیل: یکی از مشکلاتم رفع شد برش داشتم

11. Top | #41
      کاربر نیمه فعال

bache-mosbat
      نمایش مشخصات
      حقیقتا خیلی خوب بود تاپیکت.. با ی تقریب بسیار خوبی اشکمو دراورد..

12. Top | #42
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Anni نمایش پست ها
      امممم میتونمم از ایدت استفاده کنم و منم تاپیک این مدلی بزنم؟
      اختیارداری عزیزم

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      آره کلا این شک چرته برای یک رقمی هایی که معدلشون خیلی کم باشه(مثل همین رستگار رحمانی که معدل کمی داشته)
      رستگار رحمانی خیلی معروف شد چون احسان علیخانی تو برنامه ماه عسل آوردش با هم گریه کنن(البته اینکه بعد سربازی تو زمستون انگار استارت اصلی رو برای کنکور تجربی زد و کسی بود که وضع مالی ضعیفی داشت و معدل پایینش بی تاثیر نبود)
      اهاا پس بخاطر این معروف شده
      ولی راستش من این قضیه رو باور ندارم....چون هزارتا حرف در مورد ایشون هست و جالبه که خودش تو یکی از سمینارهای قلم چی گفته معدلش ۱۹ بوده..
      و جالب تر که همش اسم قلم چی رو میاورد
      مافیای کنکور در کمینن

بگذریم پس بخاطر ماه عسل معروف شدن

14. Top | #44
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      اهاا پس بخاطر این معروف شده
      ولی راستش من این قضیه رو باور ندارم....چون هزارتا حرف در مورد ایشون هست و جالبه که خودش تو یکی از سمینارهای قلم چی گفته معدلش ۱۹ بوده..
      و جالب تر که همش اسم قلم چی رو میاورد
      مافیای کنکور در کمینن

بگذریم پس بخاطر ماه عسل معروف شدن
      منم شنیدم معدلش ۱۹ بوده ، یه بار تو یه مصاحبی ای هم گفته بود تو دوران سریازی هم می خونده

15. Top | #45
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      عزیزم میشه بگی اون مشاوری که داشتی و برداشت اشتباه از رفتارش داشتی روش‌ کارش چه جوری بود فقط بهت برنامه روزانه میداد یا روش های مطالعه و تست زنی هم بهت میگفت من میخوام مشاور بگیرم ولی اصلا نمیدونم باید چه جوری باشه

صفحه 3 از 4 نخستنخست ... 234 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن