خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 16
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

کتابای نردبام ویژه ی چه کسانی هستند؟

سلام بچه ها کتابای نردبام ویژه ی چه کسانی هستند؟
      خیلی از رتبه های امسال تعریف این کتابا رو کردن مثله علی چیت ساز وامیرحسین اسدی و...
      خصوصا فیزیک وریاضیش
      حالا من برای سطح بالاتر همه ی عمومیا واختصاصیاشو بگیرم به نظرتون به درد میخوره.

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط DOCTOR SARA79 نمایش پست ها
      خیلی از رتبه های امسال تعریف این کتابا رو کردن مثله علی چیت ساز وامیرحسین اسدی و...
      خصوصا فیزیک وریاضیش
      سلام ، در خوب بودن اکثر کتاب های نردبام که شکی نیست ولی تجربه ثابت کرده اکثر رتبه ها حداقل 70 درصد حرفاشون دروغی بیش نیست
      البته این موضوع از دو حالت هم خارج نیست : یا برای این که بگن من باهوش بودم و ... میان میگن کلا درس نمیخوندم که! فوقش یه کتاب درسی بود که اونم کفایت میکرد! ، یا هم میان شورشو در میارن که من روزی 18 ساعت مطالعه میکردم. ، صد تا منبع برای هر درس زدم ، مدرسه هم میرفتم و حتی در کلاس های مدرسه که مرتبط با دروس غیرکنکوری بودن هم شرکت داشتم ، تفریحاتمم زیاد بود و .... نمیدونم 24 ساعت ما ظاهرا برای اونا 48 ساعته
      نمونش من دقیق نمیدونم همین اقای چیت ساز که به گفته خودشون دوازدهم طول سال هم کامل مدرسه رو هر روز شرکت میکردن ، چجوری تونستن تو همون سال زیست میکرو و خیلی سبز و هزار تست و ایکیو و چند تا منبع دیگه رو به همراه اون همه منبعی که برای شیمی و ریاضی فیزیک هم گفت، تموم کنن! این فقط در صورتی امکان داره که ازشون خورد خورد بزنی واقعا ، یکم از این یکم از اون .
      از اون سمت رتبه یک امسال اومده میگه روزی 6 ، 7 ساعت مطالعه داشتم ! واقعا جالبه این حرف!
      یا نمیدونم رتبه 8 زبان بود انسانی بود میگفت من کلا فقط یه میلیون خرج کردم برا کنکورم! انصافا برای خرید کتابای کمک درسی یه سال حداقل یه میلیون لازمه ! چه برسه به کتابای هر سه سال به همراه کتابای جمع بندی و ازمونی و حتی ثبت نام در ازمون ازمایشی!!!!
      در کل نردبام ها در دروس عربی و زبان به عنوان منبع دوم و در دروس فیزیک و ریاضی و شیمی به عنوان منبع سوم غالبا بهترن
      البته فرض مثال اگر منبع اول فیزیک نشر الگو داشتید خوب به طبع نردبام برای منبع دوم مناسبه ، اما اگه منبع اول مثلا خیلی سبز داشتید ، کتاب نشر الگو رو به عنوان اولویت اول قبل از نردبام قرار بدید و ...
      امیدوارم مفید واقع بشه
      ویرایش توسط Hadi.Z : 28 مهر 1399 در ساعت 01:27

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

Mamoli
      نمایش مشخصات
      ببینید این کتاب یه منبع تکمیلی و میتونم بگم سطح بالا هستش
      مخصوص کساییه که دیگه میخوان واقعا بدترین تیپ تست ها رو دیده باشن
      بودن یا نبودن
      مسئله اینست...

4. Top | #4
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

نمایش مشخصات
      من خودم ریاضی فیزیکشو هر سه پایشو دارم واقعا خیلی خوبن شاید عربی وزبانشم بگیرم اگر سطحتون بالاس ودرصداتون بالای 70یا80 میزنین بگیریدشون شک نکنید اصلا عالین.
      !LOSE YOURSELF IN SCIENCE

5. Top | #5
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      up

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام کسی ریاضی جامع نردبام رو کار کرده؟خیلی میگن مضخرفه!!!!!!

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      سلام کسی ریاضی جامع نردبام رو کار کرده؟خیلی میگن مضخرفه!!!!!!
      یکی از رفیقای من که ترازش ۷۰۰۰ هست میگه آشغاله خیلی از کنکور دور شده
      خودم ندیدم ولی. همون مهر و ماه بستمه
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      up
      بعضی کتاباش مثل زبان و شیمیش خوبه.
      شیمیش سطحش در حد مبتکرانه
      درسنامه هاشم نه خوبه نه بد!
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

9. Top | #9
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      من منبع اول ریاضی ام نشر الگو منبع دوم چی خوبه؟

10. Top | #10
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      من منبع اول ریاضی ام نشر الگو منبع دوم چی خوبه؟
      نشرالگوخودش خوبه چنبارکارکن منبع دوم آی کیو خوبه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      نشرالگوخودش خوبه چنبارکارکن منبع دوم آی کیو خوبه.
      سلام ممنون ولی ای کیو که دیگه چاپ نمیشه بجاش ایکیو پلاس چاپ میشه که اشغالی بیش نیست.خوشخوان رو دیدین؟

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      خصوصا فیزیک وریاضیش
      کتابای نردبام میشه گفت هدف اصلیش اینه بچه هایی که میخوان خودشونو یه محک جدی بزنن یه منبع مناسب داشته باشن.
      اگر رتبه برتری هم میگه که از این کتابا راضی بوده خب، این ها کسانی هستن که کم کمش از سال دهم دارن قوی پیش میبرن درساشونو حالا شاید از تابستون قبل دوازدهم جدی کنکوری خوندنو شروع کرده باشن (در بدترین حالت) هیچکی هم از این قاعده مستثنی نیست.
      به نظر من همون کتابای تست عادی که همه استفاده میکنن از همه بهتره. آدم با همونا قوی پیش بره میتونه درصد های خوبی بگیره حتما نیار نیست بدترین تست های موجود رو آدم بلد باشه.
      مهم ترین چیز بررسی درست همون تست هاست و اینکه قدرت حل مسئله قوی بشه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      سلام ممنون ولی ای کیو که دیگه چاپ نمیشه بجاش ایکیو پلاس چاپ میشه که اشغالی بیش نیست.خوشخوان رو دیدین؟
      آی کیو پلاس هم مولفش پیام کریمی نیاهستش دیگه چه فرقی هست بینشون؟نه ندیدم ولی اگه سوالات ایده دارتوریاضی میخواین یاآی کیویانردبام وهمینطورموج آزمون خوبه چون یه سروگردن ازکتابای دیگه بالاترین.ولی همین الگو هم سوالای ابتکاری زیاد داره من برادهم تقریبا هشتاددرصدشوکارکردم .حالا انتخاب با شماست.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

14. Top | #14
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط fatemehp1381 نمایش پست ها
      آی کیو پلاس هم مولفش پیام کریمی نیاهستش دیگه چه فرقی هست بینشون؟نه ندیدم ولی اگه سوالات ایده دارتوریاضی میخواین یاآی کیویانردبام وهمینطورموج آزمون خوبه چون یه سروگردن ازکتابای دیگه بالاترین.ولی همین الگو هم سوالای ابتکاری زیاد داره من برادهم تقریبا هشتاددرصدشوکارکردم .حالا انتخاب با شماست.
      تشکر از شما

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نردبام خیلی سبز یچیزی تو مایه های آی کیو گاجه و برای کسی خوبه که تست معمولی کار کرده و حالا میخواد خودشو به چالش بکشه در کل کتابای مفیدی هستن با توجه به کنکور ۹۹ باید حتما از کتابایی که تستای دیوونه کننده دارن استفاده کنید که نردبام میتونه انتخاب خوبی باشه و همینطور آی کیو

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن