خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 23 از 23
    1. Top | #16
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      میتونم سرنوشت اون همکلاسی اسکول رو بعد امتحان حدس بزنم
      لگدخور شد بدبخت و****

2. Top | #17
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.Rمهندس نمایش پست ها
      وقتی میگیم طرف خودآزاره منظورمون چیهههه؟؟؟!!!!
      تجربه نکردی بفهمی
      حس خوشی ک داره با هیچی قابل مقایسه نیست
      وقتی میبینی هنوز میتونی بخوابی هعی (((((((((((((:
      روزی ما دوباره کبوترهایمان را
      پیدا خواهیم کرد
      و مهربانی

دست زیبایی را خواهد گرفت
      و من آن روز را انتظار می‌کشم
      حتی روزی که دیگر نباشم...

3. Top | #18
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط scorpion2020 نمایش پست ها
      بعد از اینکه از مسافرت برگشتی ببینی هزار تا نامه داری
      اینوشو نمیدونم چه لذتی داره که گفته!!
      بشدت لذت بخشه مثلا رفتی بیرون حتی تا سرخیابون وقتی برگشتی میبینی چندتا پیغام داری و ...چرا راه دور بریم همین انجمن مسخره خودمون (بن نشم صلوات) من قبل ترها که میومدم میدیدم مثلا زده 5تا لایک (لایک ها یعنی یه چیز کاملا معمولی و ساده)یا پیام از دوستام اینقدر خوشحال میشدم که خب متاسفانه دیری نپایید که بطور کل ناامید شدم الان هروقت پست میذارم خدابسر شاهده منتظرم یکی ریپلای کنه نظر مخالف بده یا بحث کنه یعنی همش منتظرم دعوا بشه از بس جو خرابه

رفع اسپم:رسیدن به ارزوها هم باید اضافه کرد واقعا لذت بخشه وقتی که خواسته دلت با حکمت خدایت یکی باشد فقط کاش باشه برای شما البته
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

4. Top | #19
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      بشدت لذت بخشه مثلا رفتی بیرون حتی تا سرخیابون وقتی برگشتی میبینی چندتا پیغام داری و ...چرا راه دور بریم همین انجمن مسخره خودمون (بن نشم صلوات) من قبل ترها که میومدم میدیدم مثلا زده 5تا لایک (لایک ها یعنی یه چیز کاملا معمولی و ساده)یا پیام از دوستام اینقدر خوشحال میشدم که خب متاسفانه دیری نپایید که بطور کل ناامید شدم الان هروقت پست میذارم خدابسر شاهده منتظرم یکی ریپلای کنه نظر مخالف بده یا بحث کنه یعنی همش منتظرم دعوا بشه از بس جو خرابه

رفع اسپم:رسیدن به ارزوها هم باید اضافه کرد واقعا لذت بخشه وقتی که خواسته دلت با حکمت خدایت یکی باشد فقط کاش باشه برای شما البته
      اصلا یعنی چی میدونی داری چی میگی ؟ دیگه نبینمت

پ.ن:الکی مثلا!

5. Top | #20
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      زندگی هرلحظه ش زیباست، با تمام تلخی ها و سختی ها، خوشی ها و دردها و خنده ها و گریه ها، هیچ چیزی به ارزشمندی و زیباییش نیست...از همین الان، دلم براش تنگ میشه...میدونم روزی هم که بمیرم و دنیا رو ترک کنم، زمین رو بخاطر همه چیزایی که بهم داد ستایش میکنم، دلتنگش میشم، حتی همین الان هم که بهش فکر میکنم اشک تو چشمام جمع میشه، دلم برای همه شبهای دلتنگی و غم انگیزم هم تنگ میشه...اگه بدونی زندگی چیه، اگه بدونی.... همه چیزش زیباست...همین که می بینی داری نفس میکشی، یک انسان هستی که مفهوم بودن رو درک میکنی...این قابل مقایسه با هیچی نیست...

6. Top | #21
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط katy perry نمایش پست ها
      زندگی هرلحظه ش زیباست، با تمام تلخی ها و سختی ها، خوشی ها و دردها و خنده ها و گریه ها، هیچ چیزی به ارزشمندی و زیباییش نیست...از همین الان، دلم براش تنگ میشه...میدونم روزی هم که بمیرم و دنیا رو ترک کنم، زمین رو بخاطر همه چیزایی که بهم داد ستایش میکنم، دلتنگش میشم، حتی همین الان هم که بهش فکر میکنم اشک تو چشمام جمع میشه، دلم برای همه شبهای دلتنگی و غم انگیزم هم تنگ میشه...اگه بدونی زندگی چیه، اگه بدونی.... همه چیزش زیباست...همین که می بینی داری نفس میکشی، یک انسان هستی که مفهوم بودن رو درک میکنی...این قابل مقایسه با هیچی نیست...
      وااااو!
      ویرایش توسط scorpion2020 : 28 مهر 1399 در ساعت 17:35

7. Top | #22
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      در ادامه تاپیک نظر هلن کلر هم اضافه کنم:
      هلن کلر – بهترین و زیباترین چیزها در جهان را نمی توان دید یا لمس کرد؛ آنها را باید با قلب احساس کرد.

8. Top | #23
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      up

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن