خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات

زنجیره مطالعاتی دروس

سلام عزیزان ببخشید اگه اطلاع دارین درباره زنجیره مطالعاتی دروس( همون پیش نیاز ها )میتونین لطف کنین همینجا بفرستین
      خیلی سایتای مختلفو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.K.G.H نمایش پست ها
      سلام عزیزان ببخشید اگه اطلاع دارین درباره زنجیره مطالعاتی دروس( همون پیش نیاز ها )میتونین لطف کنین همینجا بفرستین
      خیلی سایتای مختلفو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم .
      میشه دوباره ترجمش کنید ؟؟؟!!!

3. Top | #3
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      میشه دوباره ترجمش کنید ؟؟؟!!!
      مثلا واسه ریاضی به ترتیب اول باید معادله نامعادله بعد تعیین علامت ، ترکیب توابع ، اعمال جبری روی توابع ، رسم نمودار توابع به روش انتقالی ، یک به یک ، وارون، تابع درجه 2 ، تابع قدر مطلق ، تابع جزء صحیح و...
      یا مثلا واسه زیست بعد از فصل های 1 و 2و 3و 5 دهم باید 1 یازدهم خونده بشه
      منتها من ناقص میدونم گفتم اگه شما میدونین ممنون میشم بگین.

4. Top | #4
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط M.K.G.H نمایش پست ها
      مثلا واسه ریاضی به ترتیب اول باید معادله نامعادله بعد تعیین علامت ، ترکیب توابع ، اعمال جبری روی توابع ، رسم نمودار توابع به روش انتقالی ، یک به یک ، وارون، تابع درجه 2 ، تابع قدر مطلق ، تابع جزء صحیح و...
      یا مثلا واسه زیست بعد از فصل های 1 و 2و 3و 5 دهم باید 1 یازدهم خونده بشه
      منتها من ناقص میدونم گفتم اگه شما میدونین ممنون میشم بگین.
      برای ریاضی تجربی ترتیب رو میگم از راست به چپ :
      آمار و مدلسازی آسونه و بدون پیش نیاز البته جمع و ضرب تقسیم باید بدونی! - آنالیز ترکیبی و احتمال - دنباله حسابی و هندسی - معادله و نامعادله - تابع و لگاریتم - مثلثات - حد و پیوستگی - مشتق - کاربرد مشتق - هندسه مختصاتی و منحنی های درجه دوم - هندسه رو آخر میگم با این که پیش نیاز چندانی نداره ولی دست و پاگیر شدبده ! اولویت آخرتون باشه.
      برای شیمی که مجبورید به ترتیب بخونید !!!
      برای فیزیک هم به ترتیب البته اگه بخواید مباحث گزینشی براش بخونید قضیه پیچیده تر میشه !
      برای زیست چون من قدیم خوندم جدید رو نمی دونم اما به زودی بررسی می کنم و به اطلاع خواهم رسوند !
      با آرزوی موفقیت

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      برای ریاضی تجربی ترتیب رو میگم از راست به چپ :
      آمار و مدلسازی آسونه و بدون پیش نیاز البته جمع و ضرب تقسیم باید بدونی! - آنالیز ترکیبی و احتمال - دنباله حسابی و هندسی - معادله و نامعادله - تابع و لگاریتم - مثلثات - حد و پیوستگی - مشتق - کاربرد مشتق - هندسه مختصاتی و منحنی های درجه دوم - هندسه رو آخر میگم با این که پیش نیاز چندانی نداره ولی دست و پاگیر شدبده ! اولویت آخرتون باشه.
      برای شیمی که مجبورید به ترتیب بخونید !!!
      برای فیزیک هم به ترتیب البته اگه بخواید مباحث گزینشی براش بخونید قضیه پیچیده تر میشه !
      برای زیست چون من قدیم خوندم جدید رو نمی دونم اما به زودی بررسی می کنم و به اطلاع خواهم رسوند !
      با آرزوی موفقیت
      خیلی ممنون که وقت گذاشتین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن