خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

Question 🚨ثبت نام دانشگاه و نظام وظیفه🚨

سلامبچه ها من سال سوم کنکورم هست و هم دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و هم آزاد الان که نتایج اومده دانشگاه پیام نور ، زبان انگلیسی قبول شدم و آزاد هم حقوق (همینطور الکی انتخاب کردم)۱- دردسر کدوم کمتره و انصراف راحت تر ؟۲- چه زمانی باید انصراف داد تا برای کنکور مشکل پیش نیاد ؟ شنیدم باید حدود اسفند انصراف بدم ولی خب اگر احیاناً کنکور قبول نشدم ، جریان معافیت و سربازی چی میشه ؟!

2. Top | #2
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pnx نمایش پست ها
      سلامبچه ها من سال سوم کنکورم هست و هم دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم و هم آزاد الان که نتایج اومده دانشگاه پیام نور ، زبان انگلیسی قبول شدم و آزاد هم حقوق (همینطور الکی انتخاب کردم)۱- دردسر کدوم کمتره و انصراف راحت تر ؟۲- چه زمانی باید انصراف داد تا برای کنکور مشکل پیش نیاد ؟ شنیدم باید حدود اسفند انصراف بدم ولی خب اگر احیاناً کنکور قبول نشدم ، جریان معافیت و سربازی چی میشه ؟!
      سلام
      ۱- فک کنم هزینه پیام نور از آزاد کمتر باشه البته هیچ کدوم دردسر انصراف ندارن و سخت نیستن.
      ۲- اگه غیر روزانه می زنید که زدید بعد از نتیجه اولیه یا نهایی آزمون سراسری انصراف میدید تا برید به دانشگاه جدید.
      عزیز دلم اونی که میگن برای اسفند یا قانون جدیدش که اردیبهشته مال انصراف از دوره روزانه هست و ربطی به پیام نور و آزاد نداره
      پیروز باشی

3. Top | #3
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Erfan_brian نمایش پست ها
      سلام
      ۱- فک کنم هزینه پیام نور از آزاد کمتر باشه البته هیچ کدوم دردسر انصراف ندارن و سخت نیستن.
      ۲- اگه غیر روزانه می زنید که زدید بعد از نتیجه اولیه یا نهایی آزمون سراسری انصراف میدید تا برید به دانشگاه جدید.
      عزیز دلم اونی که میگن برای اسفند یا قانون جدیدش که اردیبهشته مال انصراف از دوره روزانه هست و ربطی به پیام نور و آزاد نداره
      پیروز باشی
      ممنون از راهنمایی ولی من با این حرفتون که گفتید غیر روزانه باید زده باشم استرس گرفتم
      حقیقتا نمیدونم روزانه هست یا غیر روزانه چون کافی نت ثبت نام کردم و فقط ازم پرسید از معافیت میخوای استفاده کنی یا نه !
      از کجا مطمن بشم غیر روزانه هستم ؟

4. Top | #4
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      Up

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن