خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 21
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

دانشجوی نیازمند خرید کتاب درسی نظام جدید تجربی * حیاتی

سلام
      من بخاطر شرایط سختی که دارم تصمیم گرفتم مجدد کنکور بدم ( پارسال مجبور شدم برم آزاد پیراپزشکی و همین ترم دو تومن شهریم افزایش داشته از 5 تومن نزدیک 7 تومن رسیده واقعا تو فشارم ...)
      اما تا الان نتونستم کتاب های درسی رو تهیه کنم
      _ سایت توزیع کتاب درسی هم کتاب های متوسطه رو موجود نکرده و معلوم نیست کی موجود کنه
      _ سایت بانک کتاب پایتخت هم کتاب ها رو دونه ای پنجاه میده و واقعا گرون در میاد
      _ از توی دیوار هم تجربه خرید نداشتم و نمیدونم تا چه حد قابل اعتماد هستن و اول باید پولو بریزم بعد کتابو بیارن یا اول کتابو بیارن بعد پولو بریزم آدرس خونه رو هم نمیتونم بدم چون خانوادم در جریان کنکور دادنم نیستن تو خیابونم قرار بذارم چجوری وسط خیابون همه ی کتابارو چک کنم و دوستی هم ندارم باهاش برم و باید تنهایی برم و اکثرا هم آقا هستن و خریدش کلی دردسر داره و مشکله...
      _ به نظرتون کهنه فروشیا کتاب درسیا رو به قیمت پشت جلد میدن یا اونا هم گرون میدن؟ البته نمیدونم داشته یاشن یا نه
      _ سایت یا کانالی برای خرید و فروش کتاب میشناسین که کتاب درسی داشته باشه؟
      کتابفروشیا ممکنه کتاب درسی نو داشته باشن؟
      به نظرتون چجوری تهیشون کنم کتابارو؟

_ و اینکه باید برای کنکور 1400 دوازدهم چاپ 99 یازدهم چاپ 98 دهم چاپ 97 بخونم شنیدم کتابای سه پایه تغییراتی داشتن این تغییراتو از کجا میتونم ببینم؟ همه ی کتابا تغییر کردن؟ کدوم پایه ها و از چه سالی تغییر کردن؟ مثلا هر سه پایه رو چاپ 99 بگیرم میتونم کنکور 1400 بدم یا تغییر دارن یا مثلا زیست دهم 96 بگیرم تغییرات داره؟

_ سوال آخر اینکه باتوجه به وضعیت اقتصادیم کتاب درسی ها رو باید خورد خورد بگیرم ( اگه کانالی میشناسین که با قیمت پایین تر و معقول بفروشه میگین لطفا)
      و میشه بگین برای کدوم درسا باید حتما کتاب کار بگیرم و برای هر درس بهترین کتاب کار چیه
      .
      میشه اگه جواب سوالات بالا رو میدونین بهم بگین چون دسترسی به مشاور ندارم

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط invincible نمایش پست ها
      سلام
      من بخاطر شرایط سختی که دارم تصمیم گرفتم مجدد کنکور بدم ( پارسال مجبور شدم برم آزاد پیراپزشکی و همین ترم دو تومن شهریم افزایش داشته از 5 تومن نزدیک 7 تومن رسیده واقعا تو فشارم ...)
      _ سایت توزیع کتاب درسی هم کتاب های متوسطه رو موجود نکرده و معلوم نیست کی موجود کنه
      _ از توی دیوار هم تجربه خرید نداشتم و نمیدونم تا چه حد قابل اعتماد هستن و اول باید پولو بریزم بعد کتابو بیارن یا اول کتابو بیارن بعد پولو بریزم آدرس خونه رو هم نمیتونم بدم چون خانوادم در جریان کنکور دادنم نیستن تو خیابونم قرار بذارم چجوری وسط خیابون همه ی کتابارو چک کنم و دوستی هم ندارم باهاش برم و باید تنهایی برم و اکثرا هم آقا هستن و خریدش کلی دردسر داره و مشکله...
      _ به نظرتون کهنه فروشیا کتاب درسیا رو به قیمت پشت جلد میدن یا اونا هم گرون میدن؟ البته نمیدونم داشته یاشن یا نه

_ و اینکه باید برای کنکور 1400 دوازدهم چاپ 99 یازدهم چاپ 98 دهم چاپ 97 بخونم شنیدم کتابای سه پایه تغییراتی داشتن این تغییراتو از کجا میتونم ببینم؟ همه ی کتابا تغییر کردن؟ کدوم پایه ها و از چه سالی تغییر کردن؟ مثلا هر سه پایه رو چاپ 99 بگیرم میتونم کنکور 1400 بدم یا تغییر دارن یا مثلا زیست دهم 96 بگیرم تغییرات داره؟

_ سوال آخر اینکه باتوجه به وضعیت اقتصادیم کتاب درسی ها رو باید خورد خورد بگیرم ( اگه کانالی میشناسین که با قیمت پایین تر و معقول بفروشه میگین لطفا)
      و میشه بگین برای کدوم درسا باید حتما کتاب کار بگیرم و برای هر درس بهترین کتاب کار چیه
      .
      @ketab_dar30
      داخل تل بهش پیام بدین هر کتاب35 تومنه کیفیتشون هم عالیه برات سیمی هم میکنن جلد هم دارن

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      کتاب درسی نمیخواد برا زیست و شیمی و دینی بگیر فقط
      بقیشونم پی دی اف
      من زیست دهم و یازدهم رو چاپ کردم ۴۵ با سیم
      دوازدهم هم ۲۴ تومن
      البتع سیاه سفیده ولی خیلی به کارم میاد گوشه هاش نکته نویسی میکنم خ جا داره
      شکل ها رو هم من کتاب دارم ولی میتونی پی دی اف ببینی
      یه جا که نرخ دانشجویی داره پیدا کن اینکارو کن به نظر من

4. Top | #4
      کاربر باسابقه

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      سلام شخصی پیام بدید تا کمکتون کنم

5. Top | #5
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      سلام

.
      سلام تلگرام بهم پیام بدین تغییرات رو میتونم واستون بفرستم.که روی کتاب های کمک درسیتون اعمال کنید. @mobin_maroofi

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام

.
      فروشگاه 2:خ انقلاب مقابل درب دانشگاه تهران خ دانشگاه پ160 تلفن: 66495306-021

سلام،‌با اينجا تماس بگيريد،‌ببينيد دارن.

7. Top | #7
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط MR.X نمایش پست ها

@ketab_dar30
      داخل تل بهش پیام بدین هر کتاب35 تومنه کیفیتشون هم عالیه برات سیمی هم میکنن جلد هم دارن
      سلام ممنونم
      چطور میتونم مطمئن شم قابل اعتمادن؟ یهو کتابو نیارن چی
      شما خودتون ازشون کتاب گرفتین؟

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

Romantic
      نمایش مشخصات
      دوست عزیز من تجربه فروش کتاب و... دیوار رو دارم خیلی راحته به نظرم آگهی بزار برای خرید کتاب باتوجه به شرایط ات
      من برای دختر عمه ام دنبال کتاب می گشتم یه دانشجوی پزشکی کتاب هاش رو به قیمت دلخواه گذاشته بود بگردی پیدا میشه
      هر جایی هم میشه قرار گذاشت ولی اکثرا با پیک میفرستن هزینه اش هم من قبل اش میگرفتم بعد میفرستادم نگران نباش
      بازم سوالی راجع به دیوار داشتی بپرس

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Gladiolus نمایش پست ها
      کتاب درسی نمیخواد برا زیست و شیمی و دینی بگیر فقط
      بقیشونم پی دی اف
      من زیست دهم و یازدهم رو چاپ کردم ۴۵ با سیم
      دوازدهم هم ۲۴ تومن
      البتع سیاه سفیده ولی خیلی به کارم میاد گوشه هاش نکته نویسی میکنم خ جا داره
      شکل ها رو هم من کتاب دارم ولی میتونی پی دی اف ببینی
      یه جا که نرخ دانشجویی داره پیدا کن اینکارو کن به نظر من
      ممنونم
      عزیزم چرا کتابای دست دوم نگرفتی؟ ازین نظر که رنگین و ارزون تر در میان بهتر نیستن؟

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mobin_maroofi نمایش پست ها
      سلام تلگرام بهم پیام بدین تغییرات رو میتونم واستون بفرستم.که روی کتاب های کمک درسیتون اعمال کنید. @mobin_maroofi
      امکانش هست توی خصوصی برام بفرستین لطفا؟

11. Top | #11
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم
      عزیزم چرا کتابای دست دوم نگرفتی؟ ازین نظر که رنگین و ارزون تر در میان بهتر نیستن؟
      خواهرم کنکوی ۹۹ بود دیگه کتابای اون بود دیگه
      برا همین فقط زیست رو چاپ کرده که بیشتر با کتاب سر و کار داره
      و بتونم توش بنویسم و شلوغ نباشه
      وگرنه میگرفتم

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط elhameli نمایش پست ها
      فروشگاه 2:خ انقلاب مقابل درب دانشگاه تهران خ دانشگاه پ160 تلفن: 66495306-021

سلام،‌با اينجا تماس بگيريد،‌ببينيد دارن.
      ممنونم باهاشون تماس میگیرم
      اما توی سایتش نوشته فروش تک جلدی ندارن
      آدرس فروشگاه های هر استان رو هم که بهشون توزیع میکنن رو نذاشته

13. Top | #13
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrasaa نمایش پست ها
      دوست عزیز من تجربه فروش کتاب و... دیوار رو دارم خیلی راحته به نظرم آگهی بزار برای خرید کتاب باتوجه به شرایط ات
      من برای دختر عمه ام دنبال کتاب می گشتم یه دانشجوی پزشکی کتاب هاش رو به قیمت دلخواه گذاشته بود بگردی پیدا میشه
      هر جایی هم میشه قرار گذاشت ولی اکثرا با پیک میفرستن هزینه اش هم من قبل اش میگرفتم بعد میفرستادم نگران نباش
      بازم سوالی راجع به دیوار داشتی بپرس
      یعنی قبول میکنن اول کتابارو تحویل بگیرم بعد پول رو براشون بفرستم؟

14. Top | #14
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      سلام،کتاب های درسی تا چند سال قبل توسط کتاب فروشی ها توزیع میشد برای همین ممکن بعضی کتاب فروشی ها کتاب های درسی آموزش پرورش چاپ 97 رو داشته باشن که البته فقط دهمش بدرد میخوره که برای پیدا کردن اونم خیلی باید بگردی
      اما اینکه برای کدوم درس ها کتاب درسی نیاز هست،
      زیست و شیمی صد درصد نیازه کتاب درسی هارو بخونی،
      برای دینی هم خوبه کتاب رو بخونی ولی اگر نمیخوای زیاد هزینه کنی میتونی کتاب زیپ دینی الگو رو تهیه کنی که متن کتاب هارو کامل آورده+نکاتش
      در زبان هم خوبه متن درس هارو بخونی و خودت ترجمه کنی که میشه از روی پی دی اف هم این کار رو کرد و نیازی نیست حتما کتاب درسی بگیری برای ادبیات هم در حد خوندن متن درس ها و آشنایی با مفاهیم نیاز به کتاب درسی هست که اگر کتاب کمک آموزشی که میگیری داشته باشه نیازی به کتاب درسی نیست.
      خلاصه اینکه فقط برای زیست و شیمی لازم کتاب درسی بگیری و برای دینی یک کتاب مثل زیپ که متن کتاب رو کامل داشته باشه.

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنونم باهاشون تماس میگیرم
      اما توی سایتش نوشته فروش تک جلدی ندارن
      آدرس فروشگاه های هر استان رو هم که بهشون توزیع میکنن رو نذاشته
      داخل سايت نوشته به صورت اينترنتي تك فروشي ندارن.
      پارسال من تماس گرفتم تكي به قيمت پشت جلد كتاب ميفروختن. امسال رو اطلاع ندارم.
      آدرس فروشگاه ها رو ازشون بپرسيد. شايد با پست هم براتون ارسال كردن.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن