خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23
    نمایش نتایج: از 31 به 35 از 35
    1. Top | #31
      کاربر فعال

Sarkhosh
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرو نمایش پست ها
      ببخشید یه سوال دیگه ام ازتون دارم
      این هزینه ی انصراف یک جا باید پرداخت بشه یا اقساط بندی میشه ؟
      اطلاعی ندارم باید از دانشگاه بپرسید

2. Top | #32
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      tiny shadow سی میلیون نمیشه.من سال96پرستاری انصراف دادم شد8 تومن.امسال نهایت12 تومن.30 خیلیههههههههه.ولی شهریه ی ثابت همه ی ترمایی که نرفتی میشه.
      ویرایش توسط fatemehs77h : 30 مهر 1399 در ساعت 09:30

3. Top | #33
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منم دقیقا همین مشکل کاربرو دارم.سال پنجممه وخانواده اجازه نمی دن.البته من سال دومم پرستاری قبول شدم وبعد یه ترم انصراف دادم.امسال می خوام کنار دانشگاه برای کنکور بخونم.به نظرم یه رشته ی راحت تر مثل علوم پایه ها یا حتی روانشناسی میزدی.هزینه ی انصراف رشته های مهندسی کمتره.علوم پزشکی خیلیه.من برادرم مهندسی پزشکی می خونه.ترم اول همون درسای مدرسه مرور شد.ولی از ترم دو سختتره.حالا به نظرم اگه تونستی ترم2 مرخصی بگیر.

4. Top | #34
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      در ضمن هزینه ی انصراف قسطی نیست.جیرینگی می گیرن بعد مدرکتو بهت پس می دن.تا پول انصرافو ندی از مدرک خبری نیست.برای ثبت نام دانشگاه جدیدتم حتما باید مدرک داشته باشی.

5. Top | #35
      کاربر نیمه فعال

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      البته در باره ی هزینه ی انصراف دوتا نکته بگم.اگه سال دیگه هم دانشگاه آزاد قبول شی دیگه هزینه ی انصراف نداری.از طرفی قوانین مربوط به هزینه ی انصراف معمولا تغییر می کنه.مثلا زمان من کل شهریه ی ثابت ترمایی که نرفتم بود.شاید بعدا بشه نصف شهریه ی ثابت یا دو برابرش...

صفحه 3 از 3 نخستنخست ... 23

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن