خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 20
    1. Top | #1
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

مشاور از کجا بیابم؟

سلام دوستان من نظام قدیمی بودم امسال اومدم جدید.میخوام مشاور بگیرم اما کسی رو سراغ ندارم.منظورم از مشاور این نیست که کسی بهم برنامه بده.یه سری مشکلات مطالعاتی دارم.یه سوالاتی هم راجع به نحوه ی برنامه ریزی.مشاورای شهرمون هم خوب نیستند.
      چی کار کنم؟به یکی از رتبه برترا گفتم متاسفانه وقت نداشت.از کجا مشاور خوب پیدا کنم؟

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      به متروکه انجمن پیام بدید . ویس هاشون رو بخواین

@matrooke
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      اگه مشاور شخصی میخواید (اصلا جنبه تبلیغاتی نداره)
      من توی سیب ترش یک ماه بودم مشاوراش همه دانشجو پزشکی دندانپزشکی داروسازی هستن و ماهی ۲۵۰ تا ۳۵۰ میگیرن هر هفته هم آزمون آنلاین شخصی سازی شده میگیرن . برنامه هاشون هم شخصی.توی تلگرام فعالیت دارن مدیر کانالشون هم پوریا مردوخی و تو کانال هم مطالب جالبی دارن.

4. Top | #4
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تو تلگرام بزن https://t.me/siiibtorsh

5. Top | #5
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      فقط میتونم بگم از سایت کمپانی کنکور یا پیجای اینستا که اکثرا هدفشون ....هست دوری بجوی
      دنبال افراد باسابقه باش
      نصف و نیمه نیستیم !!!!!

6. Top | #6
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط azaf نمایش پست ها
      فقط میتونم بگم از سایت کمپانی کنکور یا پیجای اینستا که اکثرا هدفشون ....هست دوری بجوی
      دنبال افراد باسابقه باش
      کاملاً موافقم .
      تو اینترنت سرچ کردم روش برنامه ریزی کلیپ یه سایتی رو آورد حالا اسمشو نمی آرم میگفت واسه برنامه ریزی باید اول هدف مشخض کنی اگه پزشکی تهران میخوای ۱۲ ساعت ، پزشکی شهرستان ۱۰ ساعت ، پرستای ۶ تا ۸ ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!
      منطق کاری ندارن واقعاً

7. Top | #7
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      یه اپی هست به اسم اپلیکیشن تیک هم میتونی بارتبه های تک رقممی مشاوره شخصی داشته باشی هم میتونی از طریق فضای همون اپلیکیشن به طور کاملا رایگان هر روز دوتا سوال بپرسی و همون تیم تک رقمی تیک جوابتو میدن اگه دنبال مشاور شخصی هم هستین دکتر شکری هم خوبه تو نت سرچ کن دکتر کنکور مطالب و فیلم های ایشونو ببین بعدا خودت تصمیم بگیر(فارغ از تبلیغ و صرفا نظر شخصی)

8. Top | #8
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      ممنون از همگی

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من مشاوره نداشتم اما دو جلسه دکتر نکوئی رو که رایگان گذاشته رو دیدم به نظرم مشاور خوبی باشن میتونید ایشون رو هم تو گزینه هاتون داشته باشید

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_a نمایش پست ها
      من مشاوره نداشتم اما دو جلسه دکتر نکوئی رو که رایگان گذاشته رو دیدم به نظرم مشاور خوبی باشن میتونید ایشون رو هم تو گزینه هاتون داشته باشید
      سلام.ممنون.چند نفرو تا الان گفتن نمیدونم کدومو انتخاب کنم.خودم قبلا یه مشاور داشتم ولی اصلا خوب نبود

11. Top | #11
      کاربر نیمه فعال

Maghror
      نمایش مشخصات
      چون نظام قدیمی پس مشکلی در نحوه برنامه ریزی و روش مطالعه شخصی خودت نباید داشته باشی
      با توجه به توضیحاتی که دادی کلاس های مشاوره تاملند1400 فرهپور رو ببین و الکی پول خرج نکن برای مسائلی که مشکلی نداری

12. Top | #12
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Ho30n نمایش پست ها
      چون نظام قدیمی پس مشکلی در نحوه برنامه ریزی و روش مطالعه شخصی خودت نباید داشته باشی
      با توجه به توضیحاتی که دادی کلاس های مشاوره تاملند1400 فرهپور رو ببین و الکی پول خرج نکن برای مسائلی که مشکلی نداری
      اتفاقا مشکل دارم سر همین نتیجه نگرفتم
      وسواس مطالعاتی ،کندخوانی و...
      قبلا مشاور داشتم اما اصلا برام وقت نمیگذاشت
      من دنبال برتامه روزانه نیستم یکیو رو میخوام مشکلات برنامه ریزیمو رفع کنه

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhossein0918 نمایش پست ها
      کاملاً موافقم .
      تو اینترنت سرچ کردم روش برنامه ریزی کلیپ یه سایتی رو آورد حالا اسمشو نمی آرم میگفت واسه برنامه ریزی باید اول هدف مشخض کنی اگه پزشکی تهران میخوای ۱۲ ساعت ، پزشکی شهرستان ۱۰ ساعت ، پرستای ۶ تا ۸ ساعت!!!!!!!!!!!!!!!!!
      منطق کاری ندارن واقعاً
      عااالییییی بود
      خدایا
      فکر میکردم نسلشون منقرض شده
      نگو که هنوز هستن
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام دوستان من نظام قدیمی بودم امسال اومدم جدید.میخوام مشاور بگیرم اما کسی رو سراغ ندارم.منظورم از مشاور این نیست که کسی بهم برنامه بده.یه سری مشکلات مطالعاتی دارم.یه سوالاتی هم راجع به نحوه ی برنامه ریزی.مشاورای شهرمون هم خوب نیستند.
      چی کار کنم؟به یکی از رتبه برترا گفتم متاسفانه وقت نداشت.از کجا مشاور خوب پیدا کنم؟
      اگه رتبه برتر امسال نظام جدید بخواید در خدمتتونم. پیشنهاد خودم ویس های علیرضا افشاره که خیلی کمکم کردن.

15. Top | #15
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      اتفاقا مشکل دارم سر همین نتیجه نگرفتم
      وسواس مطالعاتی ،کندخوانی و...
      قبلا مشاور داشتم اما اصلا برام وقت نمیگذاشت
      من دنبال برتامه روزانه نیستم یکیو رو میخوام مشکلات برنامه ریزیمو رفع کنه
      منم دقیقا مشکل شما رو دارم
      هر وقت مبحثی رو میخونم چند روز بعدش فکر میکنم یادم رفته و برمیگردم از اول میخونم! همینم باعث میشه به شدت عقب بیوفتم
      مشاور جامع(کارگاه + مشاور) تاملند هم گرفتم(ترجیح میدم اسمش رو نگم که قضاوت نشه) ولی کمک نکرد و یه جور پول تو جوب انداختن بود برام

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن