خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
    نمایش نتایج: از 16 به 20 از 20
    1. Top | #16
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط pouria_pnx نمایش پست ها
      منم دقیقا مشکل شما رو دارم
      هر وقت مبحثی رو میخونم چند روز بعدش فکر میکنم یادم رفته و برمیگردم از اول میخونم! همینم باعث میشه به شدت عقب بیوفتم
      مشاور جامع(کارگاه + مشاور) تاملند هم گرفتم(ترجیح میدم اسمش رو نگم که قضاوت نشه) ولی کمک نکرد و یه جور پول تو جوب انداختن بود برام
      سلام همین چند لحظه پیش قرار شد یه نفر جلسات کارگاه مشاوره تام لند رو تو تل برام بفرسته....خیلیم تعریف کرد
      چرا راضی نبودید؟

2. Top | #17
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط f.a.l نمایش پست ها
      سلام همین چند لحظه پیش قرار شد یه نفر جلسات کارگاه مشاوره تام لند رو تو تل برام بفرسته....خیلیم تعریف کرد
      چرا راضی نبودید؟
      کارگاه ها خوب هستن و تا حدودی کمک کننده!
      من از مشاوره راضی نیستم و حتی یه بار هم مشاورم رو برام عوض کردن ولی خب باز هم مشاوراشون (که البته دانشجو هستن) هیچ اهمیتی نمیدن و فقط یک روز در هفته تماس میگیرن برنامه میدن (تازه اگر یادشون نره! یه بار یادشون رفت و خودم پیام دادم تا تماس گرفتن).کلاً به بچه های خودشون که مال مدرسه نگرش هستن بیشتر اهمیت میدن و حتی براشون رفع اشکال درسی هم میکنن
      حتی گزارشکار روزانه هم نمیخوان !

3. Top | #18
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      این روزا دیگه همه مشاور شدن،کم کم تعداد مشاورا داره از تعداد بقال ها بیشتر میشه...بهتره از یکی از رتبه های برتر که همین پایین سایت معرفی شدن کمک بگیرید.
      سراغ مشاور های آموزشگاه های آنلاین که هرکدوم چند صد یا چند هزار شاگرد دارن نرید.

4. Top | #19
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      این روزا دیگه همه مشاور شدن،کم کم تعداد مشاورا داره از تعداد بقال ها بیشتر میشه...بهتره از یکی از رتبه های برتر که همین پایین سایت معرفی شدن کمک بگیرید.
      سراغ مشاور های آموزشگاه های آنلاین که هرکدوم چند صد یا چند هزار شاگرد دارن نرید.
      تعداد مشاور ها علاوه بر بقال (بغال) ها حتی از تعداد دانش آموز هم بیشتر شده

5. Top | #20
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      من با گروه مشاوره کژوان کار کردم اصلاااا خوب نبود جز ضرر چیزی برام نداشت دور اینو خط بکش

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن