خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 25
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

شیمی برای داغون هایی مث من

سلام بچه هامن قبلا ٢ سري تاحالا كلاس هاي استاد بابايي رو رفتميكبار حضورييكبار هم انلايناما اصلا نتونسم اونطور كه بايد ازشون استفاده كنم يا ارتباط برقرار كنم با شيوه ي تدريسشوناما امسال با استاد مرادي اشنا شدمتوي سايت انلاين اكادميو واقعااااا عالي و به زبون ساده از صفر صفر همه چيز رو درس ميدنگفتم اطلاع رساني كنم بهتونشايد به يك نفر هم كمك كرد !!!من چون هزينه اش خيلي سنگين بود برام و هرچي هم دنبال كد تخفيف گشتم و نبود، اخرش با پشتيبانش حرف زدم و قبول كردن يه هزينه اي رو برام كم كننشما هم حرف بزنيد. احتمالا قبول ميكنن(در ضمن ، خوب نيست كه ادمارو قضاوت كنيد ، قصد من فقط كمك بود. چون چيزي بود ك خودم نتيجه گرفتم ازش و از اوضاع افتضاح شيميم نجات پيدا كردم!بعد يه سري ميان ميگن تبليغ عه! كاش ادما يكم مهربون تر بودن
      ویرایش توسط Sayeh1998 : 23 مهر 1399 در ساعت 22:46

2. Top | #2
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام ، اقای مرادی نظری ندارم
      ولی دیروز یه نگاهی به جزوات اقای مسعود جعفری ( مولف شیمی نشر الگو ) که در تاملند تدریس میکنن انداختم و میتونم بگم خوب بودن
      مخصوصا این که محاسبات شیمی رو هم کار میکنن ظاهرا و نکات مختلفی رو هم داخل جزوشون گفتن ، سطح تست هیی که گذاشتن هم خوب بود
      ( از نظر حلیات برای برخی مسائلی که من جزوه شونو دیدم ، به مراتب بهتر از آقای بابایی کار کردن و روش های سریعتری گفتن)
      در کل ایشون رو هم جزو موارد و گزینه های انتخاب دبیر شیمیتون قرار بدید...
      پ.ن : حرف های من بر اساس جزوه ایشون بودن و تدریسشون رو وقت نکردم ببینم که به چه شکلی هستش

3. Top | #3
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Sayeh1998 نمایش پست ها
      سلام بچه ها
      من قبلا ٢ سري تاحالا كلاس هاي استاد بابايي رو رفتم
      يكبار حضوري
      يكبار هم انلاين
      اما اصلا نتونسم اونطور كه بايد ازشون استفاده كنم يا ارتباط برقرار كنم با شيوه ي تدريسشون
      اما امسال با استاد مرادي اشنا شدم
      توي سايت انلاين اكادمي
      و واقعااااا عالي و به زبون ساده از صفر صفر همه چيز رو درس ميدن
      گفتم اطلاع رساني كنم بهتون
      شايد به يك نفر هم كمك كرد !!!
      اگر قبل از ثبت نام هم به پشتيبان هاي سايت مسيج بديد ، يه هزينه اي براتون كم ميكنن!!
      موفق باشيد

میخواید تبلیغ کنید یخورده خلاقیت داشته باشید اینقدر تابلو نباشه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نه جعفری نه بابایی نه مرادی نه مصلایی نه فرزانه نه جبرئیلی و ... به گرد پای آقاجانی نمیرسن من همشونو دیدم

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      وات فاز !

تبلیغات در این حد؟
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

6. Top | #6
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      سلام بچه ها
      من قبلا ٢ سري تاحالا كلاس هاي استاد بابايي رو رفتم
      يكبار حضوري
      يكبار هم انلاين
      اما اصلا نتونسم اونطور كه بايد ازشون استفاده كنم يا ارتباط برقرار كنم با شيوه ي تدريسشون
      اما امسال با استاد مرادي اشنا شدم
      توي سايت انلاين اكادمي
      و واقعااااا عالي و به زبون ساده از صفر صفر همه چيز رو درس ميدن
      گفتم اطلاع رساني كنم بهتون
      شايد به يك نفر هم كمك كرد !!!
      اگر قبل از ثبت نام هم به پشتيبان هاي سايت مسيج بديد ، يه هزينه اي براتون كم ميكنن!!
      موفق باشيد
      چقدر کلیشه ای تبلیغ میکنین این جوری مشتری پیدا نمیشه هااااا

7. Top | #7
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Darkness نمایش پست ها
      نه جعفری نه بابایی نه مرادی نه مصلایی نه فرزانه نه جبرئیلی و ... به گرد پای آقاجانی نمیرسن من همشونو دیدم
      واقعا اقاجانی کارش حرف نداره قبلا واسه نظام قدیم دوره رایگان توی الا داشت معرکه بود کارش
      الان هم نظام جدیدش حرف نداره فک کنم تو تاملنده کلاساش

8. Top | #8
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط reza2018 نمایش پست ها
      میخواید تبلیغ کنید یخورده خلاقیت داشته باشید اینقدر تابلو نباشه
      فكر نميكردم راهنمايي كردن يه نفر اينقدر براتون عجيب باشه!!!
      تاپيك هاي قبلي منو ميديد ميفهميديد ك منم يه كنكوري ام
      و يك ميليون و ٣٠٠ هزينه كردم برا اين كلاس
      فقط چون قبلا شيمي برام قابل فهم نبود و الان تازه تونسم ياد بگيرم، اومدم ب بقيه هم كمك كنم. همين

9. Top | #9
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amf1384 نمایش پست ها
      چقدر کلیشه ای تبلیغ میکنین این جوری مشتری پیدا نمیشه هااااا
      فقط چون قبلا شيمي برام قابل فهم نبود و الان تازه تونسم ياد بگيرم، اومدم ب بقيه هم كمك كنم. همين

10. Top | #10
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Hadi.Z نمایش پست ها
      سلام ، اقای مرادی نظری ندارم
      ولی دیروز یه نگاهی به جزوات اقای مسعود جعفری ( مولف شیمی نشر الگو ) که در تاملند تدریس میکنن انداختم و میتونم بگم خوب بودن
      مخصوصا این که محاسبات شیمی رو هم کار میکنن ظاهرا و نکات مختلفی رو هم داخل جزوشون گفتن ، سطح تست هیی که گذاشتن هم خوب بود
      ( از نظر حلیات برای برخی مسائلی که من جزوه شونو دیدم ، به مراتب بهتر از آقای بابایی کار کردن و روش های سریعتری گفتن)
      در کل ایشون رو هم جزو موارد و گزینه های انتخاب دبیر شیمیتون قرار بدید...
      پ.ن : حرف های من بر اساس جزوه ایشون بودن و تدریسشون رو وقت نکردم ببینم که به چه شکلی هستش

ممنونم
      پكيج قبل كنكوري كه با استاد بابايي هم داشتن خيلي خوب بود

11. Top | #11
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      واقعا اقاجانی کارش حرف نداره قبلا واسه نظام قدیم دوره رایگان توی الا داشت معرکه بود کارش
      الان هم نظام جدیدش حرف نداره فک کنم تو تاملنده کلاساش

ارههه. استاد اقاجاني هم خيلي از پايه و مفهومي درس ميدن

12. Top | #12
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      انقدر که امسال به شیمی اهمیت میدین فکر کنم از بقیه درسا دور بشین . حالا خوبه کنکور 1400 شیمی اسونی داشته باشه . من پارسال کلاس انلاین ثبت نام کردم خیری ندیدم . شیمی بهتره رو دوش خودتون باشه . کنکور امسال به همه فهموند شیمی باید موضوعی خونده بشه . باید به این ترتیب بخونید . پایه شیمی و قوی کنید . .... شناخت جدول تناوبی فصل 1 دهم و 1 یازدهم / ارایش الکترونی و اعداد کوانتومی و ارایش الکترونی یون ها فصل 1 دهم و 1 یازدهم / ترکیب های یونی و فرمول نویسی فصل 1 و3 دهم / پیوند کووالانسی و ساختار لوویس و شکل هنوسی و قطبیت مولکول ها و نیروی بین مولکولی و مقایسه نقطه جوش ترکیبات فصل 2 و3 دهم و 3 دوازدهم // مفاهیم محلول فصل 3 دهم / استو فصل 1 و 2 دهم و 1 یازدهم / ترمو فصل 2 یازدهم / سینتیک فصل 2 یازدهم و 4 دوازده / شیمی الی فصل 1 و2 و3 یازدهم و 1 و 4 دوازدهم /// اینجوری بخونید . خلاصه نویسی هم یادتون نره . حتما یه دفتر 200 برگ داشته باشین . همش هم تست بزنید .

13. Top | #13
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

14. Top | #14
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      خیلیامون شیمی و کامل یاد میگیریم . همه چی و بلدیم . ولی سر جلسه به خاطر اون فضای خیلیییی کمی که تو دفترچه شیمی هست ...حتی نمیشه یه مسئله رو حل کرد انقدر که جا کمه . ( به نظرم از عمد این کارو میکنن تا تمرکز کم بشه ) . و باید تست زماندار بزنیم . بعد مثلا ساعت مطالعتون برا شیمی بالا باشه . مثلا اگه امروز درسنامه خوندین فرداش زود نرین سراغ درسنامه بعد بشینید تمام تیپ تستای کتابارو حل کنید . خب ؟ بعد مثلا اگه حل کردن یه تستی طول کشید خجالت نکشید کسی که پیشتون نیست . اتفاقا باید راه حل تستو خوب یاد بگیرین و یادداشت کنید . بعد برا حفظیات هم روزی چند دقیقه یه مبحث حفظی بخونید از رو کتاب میبینید که اخر سال هیچ مشکلی با حفظیا ندارین .

15. Top | #15
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      دوستان من حقیقتش اگر دیده باشید با تبلیغ گران این انجمن جنگ بسیار سختی رو همیشه انجام میدم و اخرین نفرش هم همین batman_sh بود که به یاری دوستان تونستیم از انجمن بیرونشون کنیم...
      ولی خوب وقتی تاپیک رو دیدم حس کردم که ممکنه تبلیغ بوده باشه ولی وقتی سوابق استارتر رو دیدم این فرضیه یکمی رد شد و این احتمال رو دادم که خوب ممکنه واقعا نتیجه گرفته باشن
      پ.ن : حالت بعدی هم اینه که ایشون از کارکشته های این زمینه باشن و سوابق خوبی برای خودشون دست و پا کرده باشن تا انچنان شک و شبهه دار نباشن ( البته عوض شدن اسم تاپیک برام جالب بود...)
      به هر حال الله اعلم....
      در کل برای تمامی افرادی که در شیمی سطح خوبی دارن یا با خوندن درسنامه تا حالا جلو اومدن و ... حتی فکر کردن به فیلم رو هم کنار بذارن
      چون سطح تست هایی که حل میشه در حد نرمال و گاها به ندرت نرمال رو به بالاست و این اصلا خوب نیست که بخواید این همه وقت صرف کنید برای فیلم دیدن که فوقش در یک جلسه چهارساعته بیاد و 31 تست بزنه!
      برای افراد ضعیف تر هم در درجه اول درسنامه کتاب مبتکران توصیه میشه ولی اگه دیگه واقعا در حدی بودن که از هیچی سر در نمیاوردن و ... برای اون اون وقت برن سراغ فیلم...!
      در کل مشکل اصلی اکثر ما اینه که یه جوری بهمون تلقین شده که برای یادگیری باید فیلم دید! در صورتی که استفاده درست از درسنامه رو هم بلد نیستیم
      برای درسنامه اولش باید روی درسنامه کامل خونده بشه در حالتی که داوطلب بعد خوندن درسنامه توانایی اینو داشته باشه که خونده هاشو سازمان بندی بکنه و به نوعی خلاصه اش رو روی کاغذ بیاره
      بعدش باید تست اموزشی زده بشه و در نهایت به سراغ تست زنی رفته بشه
      اما یه عده هستن مستقیما بعد خوندن یک دور روی درسنامه میرن سراغ تست زنی و نمیتونن چیزی حل کنن و پس فرداش میفتن به دنبال کلاس که این خوبه اون خوبه و ....
      به امید موفقیت همگی

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)

آخرین مطالب سایت کنکور

• تبلیغات متنی انجمن