خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 100
    1. Top | #1
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات

6000 ساعت زندگی-نه بیشتر نه کمتر (کنکور1400)

سلام دوستان این متن رو تو یکی از تاپیکها نوشتم خواستم یه تاپیک جدا گانه هم براش بزنم تا هم تلنگری باشه به اونایی که ناامید شدن و شرع نکردن و هم برای اونایی که تابستون رو از دست دادن احساس میکنن برای کنکور باید زمان بیشتری از زمان باقی مونده کنونی داشته باشند

دوستان تقریبا
      267 روز مونده به کنکور 1400 البته اگه طبق گفته خود سنجش کنکور 10و11 تیر ماه برگزار بشه و تعویق نیافته من میگیرمش 260 روز یعنی 260*24 میشه 6000 ساعت تا کنکور1400(تازه بیشتر هم میشه من رندش کردم به نفع تو (دقیقش6240 ساعته)
      هر پایه کنکور از صفر تا صد همه دروسش چیزی حدود 200 ساعت وقت لازم داره این رو یه مشاوری تو اینستا یه بار گفت و از رو تدریس دبیران گفتند ایشون که به نظر منی که دهم رو تموم کردم درست هست گفته ایشون من میگیرم هر پایه کنکور 300 ساعت مطالعه لازم داره همه دروسش رو از صفر تا صد شما یاد بگیرید. خوبه؟؟ تا اینجا همه چی به بنفع تنبل هاست هاااا!! والا خودتون آستین بالا بزنید میبینید که حدود همون 200 ساعت میشه دروس رو خوند اون 50 تا 100 ساعت دیگه اش هم تست زیاد و مرور هاش هست پس چی شد؟؟ هر پایه 300 ساعت وقت میخواد یعنی کل کنکور که دهم و یازدهم و دوازدهم هست 900 ساعت وقت میخواد درسته؟؟ اصلا من میگم 1000 ساعت خوب شد؟؟ شاید خدای ناکرده مریض شدی یا یه چن روزی برامون کار پیش اومد زندگیه دیگه هی در حال چرخ زدنه پس کل کنکور 1000 ساعت مطالعه میخواد از صفر مطلق (هر چند من معتقدم هیچ کس صفر صفر نیست و حداقل یه بار اسم مطالب به گوششون خورده دیگه ) تا صد صد

روزی 7 ساعت بخوابی 7*260 میکنه 1820 ساعت خواب تا روز کنکور

روزی 3 ساعتم تفریح کنی و استراحت و ناهار و .... هر چی دلت خواس بکنی 3*260 میکنه780 ساعت که البته شایدم تفریح نکنی یا یکی در میمون بکنی این بستگی به خودت داره(اصلا یه چیز جالب بگم اگه از کوره در نری و تا یه سوالی میبینی نمیتونی حل کنی سریع از صندلیت یا زمین یا .... بلند نشی و جا نزنی و سمج وار بخونی و تا یاد نگرفتی از رو نری خودت تفریح هات رو هم میزاری درس میخونی چون درس خوندن خیلی برات شیرین میشه همون لحظه که یه تیپ سوال رو یه هفته است نمیتونی حل کنی ولی بار هشتم میفهمی حل اش رو میگی آهان اون آهانه خیلی شیرینه توصیه میکنم تجربه اش کنی
      خوب توضیح بسه بریم سراغ حساب کتاب (
      هر چند برنامه ماشین حسابی دوس ندارم ولی میخوام ثابت کنم بهت که میشه و باید بخونی اگه نخونی یه روز میاد حسرت میخوری که این تاپیک و این حرفها رو دیدی ولی عمل نکردی)

780+1820 میکنه 2600 ساعت خواب + تفریح و استراحت وشام و مهمونی و ....

بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟(البته دقیقش رو بگم 3640 ساعت یادته که همون اول رند کردم) اگه همش رو درس بخونی میتونی حدود سه بار کنکور رو بخونی (یادت باشه کل کنکور حدود 1000 ساعت ومطالعه میخواد)هم اون 3400 ساعت رو نمیتونی بخونی ؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت / تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بدبینانه ترین حالت رو گفتم والا 7 ساعت خواب روزانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت از 24 ساعت روز و برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون و اون 4 ساعتش هم مال خودتقبوله؟؟ دو ماه بخون ببین معجزه میشه فقط یه خواهش ازت دارم دو ماه فقط بخون و درگیر نتیجه نشو اینکه من نمیرسم به ازمون اینکه دو هفته خوندم و آزمون ترازم این شد و.... اینا رو ولل کن فقط تا دو ماه بخون و معامله نکن با خودت که پیش خودت بگی من میخونم به شرط اینکه تو آزمون بعدی این بشه به خودت باج نده خواهشا دلی و قلبی کار کن و بخون تو بخون ببین چه معجزه ای میشه

"امیدوارم همگی سال بعد این زمان که نتایج کامل اومده به جاهایی که مستحقش هستیم برسیم"
      ویرایش توسط _Joseph_ : 23 مهر 1399 در ساعت 21:17

2. Top | #2
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      خوب بود دمت گرم انگیزه دادی به بچه ها پروفایلتم خیلی دوس دارم مشخصه اهل دلی(:
      پ ن: چیزایی که دوستمون گفتن واسه کسیه که از امروز و فردا شروع کنه.
      انشالله امسال دم عید هیچ تاپیکی با موضوع از الان شروع کنم میشه نبینم و همه از همین الان شروع کنن به خوندن

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوستان این متن رو تو یکی از تاپیکها نوشتم خواستم یه تاپیک جدا گانه هم براش بزنم تا هم تلنگری باشه به اونایی که ناامید شدن و شرع نکردن و هم برای اونایی که تابستون رو از دست دادن احساس میکنن برای کنکور باید زمان بیشتری از زمان باقی مونده کنونی داشته باشند

دوستان تقریبا
      267 روز مونده به کنکور 1400 البته اگه طبق گفته خود سنجش کنکور 10و11 تیر ماه برگزار بشه و تعویق نیافته من میگیرمش 260 روز یعنی 260*24 میشه 6000 ساعت تا کنکور1400
      هر پایه کنکور از صفر تا صد همه دروسش چیزی حدود 200 ساعت وقت لازم داره این رو یه مشاوری تو اینستا یه بار گفت و از رو تدریس دبیران گفتند ایشون که به نظر منی که دهم رو تموم کردم درست هست گفته ایشون من میگیرم هر پایه کنکور 300 ساعت مطالعه لازم داره همه دروسش رو از صفر تا صد شما یاد بگیرید. خوبه؟؟ تا اینجا همه چی به بنفع تنبل هاست هاااا!! والا خودتون آستین بالا بزنید میبینید که حدود همون 200 ساعت میشه دروس رو خوند اون 50 تا 100 ساعت دیگه اش هم تست زیاد و مرور هاش هست پس چی شد؟؟ هر پایه 300 ساعت وقت میخواد یعنی کل کنکور که دهم و یازدهم و دوازدهم هست 900 ساعت وقت میخواد درسته؟؟ اصلا من میگم 1000 ساعت خوب شد؟؟ شاید خدای ناکرده مریض شدی یا یه چن روزی برامون کار پیش اومد زندگیه دیگه هی در حال چرخ زدنه پس کل کنکور 1000 ساعت مطالعه میخواد از صفر مطلق (هر چند من معتقدم هیچ کس صفر صفر نیست و حداقل یه بار اسم مطالب به گوششون خورده دیگه ) تا صد صد

روزی 3 ساعتم تفریح کنی و استراحت و ناهار و .... هر چی دلت خواس بکنی 3*260 میکنه780 ساعت که البته شایدم تفریح نکنی یا یکی در میمون بکنی این بستگی به خودت داره(اصلا یه چیز جالب بگم اگه از کوره در نری و تا یه سوالی میبینی نمیتونی حل کنی سریع از صندلیت یا زمین یا .... بلند نشی و جا نزنی و سمج وار بخونی و تا یاد نگرفتی از رو نری خودت تفریح هات رو هم میزاری درس میخونی چون درس خوندن خیلی برات شیرین میشه همون لحظه که یه تیپ سوال رو یه هفته است نمیتونی حل کنی ولی بار هشتم میفهمی حل اش رو میگی آهان اون آهانه خیلی شیرینه توصیه میکنم تجربه اش کنی
      خوب توضیح بسه بریم سراغ حساب کتاب (هر چند برنامه ماشین حسابی دوس ندارم ولی میخوام ثابت کنم بهت که میشه و باید بخونی اگه نخونی یه روز میاد حسرت میخوری که این تاپیک و این حرفها رو دیدی ولی عمل نکردی)

بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟اگه همش رو درس بخونی میتونی حدود سه بار کنکور رو بخونی (یادت باشه کل کنکور حدود 1000 ساعت ومطالعه میخواد)هم اون 3400 ساعت رو نمیتونی بخونی ؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت / تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بدبینانه ترین حالت رو گفتم والا 7 ساعت خواب روزانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت از 24 ساعت روز و برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون و اون 4 ساعتش هم مال خودتقبوله؟؟ دو ماه بخون ببین معجزه میشه فقط یه خواهش ازت دارم دو ماه فقط بخون و درگیر نتیجه نشو اینکه من نمیرسم به ازمون اینکه دو هفته خوندم و آزمون ترازم این شد و.... اینا رو ولل کن فقط تا دو ماه بخون و معامله نکن با خودت که پیش خودت بگی من میخونم به شرط اینکه تو آزمون بعدی این بشه به خودت باج نده خواهشا دلی و قلبی کار کن و بخون تو بخون ببین چه معجزه ای میشه

"امیدوارم همگی سال بعد این زمان که نتایج کامل اومده به جاهایی که مستحقش هستیم برسیم"
      اين سيستم فكري اشتباهه و منسوخ شدست نمونه طنزشم بارها ديدين تو كليپ ها يارو ميگه روزي چند پاكت سيگار ميكشي و چند سال بعد ميگه اگه جاي سيگار پولاتو جمع ميكردي الان بنز داشتي
      اما به لحاظ علمي بخوايم نظر شما رو تحليل كنيم چرا با وجود اين زمان كه به نظر زيادم مياد موفقيت برا اكثريت حاصل نميشه به چند دليل
      1-يادگيري يه فعاليت مستمر و زمان بره و طول ميكشه تا شما به يه دانش اموز كوشا تبديل بشي .
      2-اثبات شده انسان به لحاظ روانشناسي حد ثابتي از توان رو داره كه بتونه فعاليتي انجام بده از جمله مطالعه يعني مثلا (اين مثاله و توان افراد متفاوته)شما در 24 ساعت ميتوني 4 ساعت درس بخوني بقيش فايده نداره هر چيم زمان داشته باشي
      3-توان مغز به مرور با تلاش بيشتر ميشه و كسي كه سه يا چهار سال مطالعه داشته با كسي كه يه سال معمولا بازدهي خيلي بيشتري داره
      با همه اين عوامل اينم در نظر بگيرم كه افرادي كه مطالعه مستمر نداشتن از چند جهت عقبن مثلا ايجاد عادت هاي لازم (تاثير عادت ها در موفقيت خيلي بالاست) .
      همه اينا رو كنار هم بزارين ميفهمين چرا اين محاسبات خيلي علمي و جالب نيست و اكثرا نتيجه بخش نيست .اما اينم رد نميكنم كه با انگيزه كافي و تلاش خيلي زياد و در نظر داشتن اين عوامل و رفع اونها يه تعداد انسان بزرگ ميتونن نتيجه بگيرن كه ديديم هممون تو سالهاي قبل
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      و اينم اضافه كنم نقش انگيزه تو موفقيت اين نقش خيلي مهمه خيلي مهم .اگه انگيزه درست و عميق داشته باشي راه حل رو هميشه پيدا ميكني .موفقيت تو تحصيل سه ركن داره انگيزه . پشتكار و اصلاح و ايجاد عادت ها و استراتژي درست تو مطالعه و درس خوندن و از نظر من اولي مهمترينه چون اگه كافي نباشه دوتاي ديگم بوجود نمياد اما اين بعد يه مدت چرخه ميشه و روند شما رو بهتر ميكنه يعني انگيزه باعث ميشه شما قدرت داشته باشي عادت هاتو درست كني و بعد بهترين استراتژيها رو پيدا كني بعد يه مدت موفقيت هات تو اون دو مورد خودش انگيزتو تقويت ميكنه اين ميشه چرخه موفقيت. اينا ساده به نظر ميرسه اما عمل بهش سخته .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

5. Top | #5
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      اين سيستم فكري اشتباهه و منسوخ شدست نمونه طنزشم بارها ديدين تو كليپ ها يارو ميگه روزي چند پاكت سيگار ميكشي و چند سال بعد ميگه اگه جاي سيگار پولاتو جمع ميكردي الان بنز داشتي
      اما به لحاظ علمي بخوايم نظر شما رو تحليل كنيم چرا با وجود اين زمان كه به نظر زيادم مياد موفقيت برا اكثريت حاصل نميشه به چند دليل
      1-يادگيري يه فعاليت مستمر و زمان بره و طول ميكشه تا شما به يه دانش اموز كوشا تبديل بشي .
      2-اثبات شده انسان به لحاظ روانشناسي حد ثابتي از توان رو داره كه بتونه فعاليتي انجام بده از جمله مطالعه يعني مثلا (اين مثاله و توان افراد متفاوته)شما در 24 ساعت ميتوني 4 ساعت درس بخوني بقيش فايده نداره هر چيم زمان داشته باشي
      3-توان مغز به مرور با تلاش بيشتر ميشه و كسي كه سه يا چهار سال مطالعه داشته با كسي كه يه سال معمولا بازدهي خيلي بيشتري داره
      با همه اين عوامل اينم در نظر بگيرم كه افرادي كه مطالعه مستمر نداشتن از چند جهت عقبن مثلا ايجاد عادت هاي لازم (تاثير عادت ها در موفقيت خيلي بالاست) .
      همه اينا رو كنار هم بزارين ميفهمين چرا اين محاسبات خيلي علمي و جالب نيست و اكثرا نتيجه بخش نيست .اما اينم رد نميكنم كه با انگيزه كافي و تلاش خيلي زياد و در نظر داشتن اين عوامل و رفع اونها يه تعداد انسان بزرگ ميتونن نتيجه بگيرن كه ديديم هممون تو سالهاي قبل
      1-یادگیری و دانش آموز کوشا شدن در مدت زمان باقی مونده کاملا قابل دسترسیه
      2-شما از نظر فیزیولوژیکی بحث رو در نظر میگیرید که من رو یاد سخن Sean Stephenson میندازه که گفت وقتی به دنیا اومدم همه دکتر ها گفتن تا 24 ساعت میمیره و دووم نمیاره ولی الآن همه اون دکتر ها مردند و تنها دکتری که باقی مونده من هستم توان هر کس با همدیگه متفاوته چه بسا الآن کسانی در کشور هستند که اگر همین الآن کنکور بدهند شاید همه دروس رو 100 بزنن ولی ما با اونا کاری نداریم ما برای بهتر کردن خودمون وقت میزاریم و در این راه باید هز تلاشی از دستمون بر بیاد بکنیم
      3-توان مغز به مرور با تلاش بیشتر میشه ولی اینوطری هم نیست کسی که تا الان تلاش نکرده نتونه از تلاش از الآن موفق بشه نمونه هاش زیادن (اصلا خیلی از افراد موفق پیوسته تا هدفشون بهتر و بهتر نشدن و به نحوی اینجوری بگم که موفق ترین آدم با کسایی هستند که بیشترین شکست ها رو خوردند و هیچ کس از بدل تولد تا اخر زندگیش بازدهیش 100 درصد نیبوده ولی اگه کسی بخواد میتونه تغییر بکنه و زمان هم برای تغیییر برای کنکور کافی هست)
      4-زمان برای ایجاد عادتهای لازم برای موفقیت کافی هست
      و در آخر این رو بگم که اگر از حرفهای من قانع نشدین توصیه میکنم مصاحبه بهنود محمدی رو مطالعه کنید که همه حرفهاش مثال نقض یست برای رد ادعاهای شما
      و من هم سال بعد به شما ثابت میکنم که اشتباه فکر میکنید تغییر ممکن و موفقیت از همه ممکن تر هست به شرط اینکه خواهانش باشیم و زیاد به حرفهای ادم هایی مثل شما گوش ندهیم چون که من میتونم از شما هم پارا فراتر بزارم و بگویم کسی میتوناد در کنکور موفق بشود که از اول ابتدایی تست کار کرده باشد و اگر کسی این کار را نکرده باشد موفقیتش ممکن نیست و سخت است و در یک سال غیر ممکن ولی دنیا پر از غیر ممکن هایی ست که ممکن شده است
      درآخر این حرف رو میخوام به شما بزنم چونکه زیاد از علم و فیزیولوزی مثال زدید
      تا سال 1954 باور عمومی و پزشکان و تمام محققان بر این بود که بدن انسان از نظر فیزیولوژیکی و ساختاری نمیتواند یک مایل رو زیر 4 دقیقه بدود و هر چقدر برای شکستن این رکورد تلاش میکردند و شکست میخوردند باورشون بیشتر و بیشتر میشد که این یه حقیقت هست و پذیرفته بودند که دویدن یک مایل زیر 4 دقیقه برای انسان غیر ممکن هست و حتی امکان اینکه یک انسان بتواند این کار را بکند هم امکان نداشت حتی فکرش رو هم نمیکردند امااا
      راجر بنیستر سر و کله اش پیدا شد و رکوردی زد زیر 4 دقیققه از اونموقع تا الان 20000 نفر تونستن کار راجر بنیستر رو تکرار کنن و اون رکوردی که سال 1954 علم غیر ممکن میدانست رو با آب خوردن انجام بدند حتی بچه های دبیرستانی تونستن یک مایل رو زیر 4 دقیقه بدوند یه نظرت از اونموقع تا الآن چی عوض شده؟؟؟ علم؟؟؟فیزیولوژی؟؟ آب و هوا؟؟؟ نخیر باور اینکه یک انسانی که تونسته این غیر ممکن رو انجام بده یک باور جدید بوجود اومد و باور قبلی غیر ممکن بودن شکست
      جالبه بدونی الآن رکورد دو یک مایل حدود 3.43 ثانیه است و این رو هم جالبه بدونی رکورد راجر بنیستر حدود 46 روز دوارم آورد و یکی دیگه اومد حتی راجر بنیستر رو هم رکوردش رو زد چون باور کرده بود علم در مقابل اراده و تلاش هم کم میاره علم میگه روزی 8 ساعت بخواب من ولی 6 ساعت میخوابم و چیزیم نشده علم میگه روزی 8 لیوان آب بخر من یادم نمیاد روزی بیشتر از شاید 4 لیوان آب خورده باشم و هنوز زنده ام دارم پیشرفت میکنم
      دوست من دنیا پر شده از این غیر ممکنهایی که یه دیوونه پیدا شده و ممکنش کرده تو ایران خودمونمم زیاد از این دیوونه ها داریم پس بیا یکم دیوونه باشیم
      شما هم دوست من اگر نمیخوایید کمکی بکنید ملالی نیست و مختارید ولی حق ندارید نا امیدی تزریق کنید

موفق باشید

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      خوب بود دمت گرم انگیزه دادی به بچه ها پروفایلتم خیلی دوس دارم مشخصه اهل دلی(:
      پ ن: چیزایی که دوستمون گفتن واسه کسیه که از امروز و فردا شروع کنه.
      انشالله امسال دم عید هیچ تاپیکی با موضوع از الان شروع کنم میشه نبینم و همه از همین الان شروع کنن به خوندن
      والا من با آتور مورگان زندگی کردم یادم نمیاد چقدر اسب تیمار کردم باهاش و چقدر آدم کشتم یا چقدر .... ولی راک استار اخرش رکبی به ما زد و.. آسپول نمیکنم دیگه

7. Top | #7
      کاربر نیمه فعال

Mashkok
      نمایش مشخصات
      والا من با آتور مورگان زندگی کردم یادم نمیاد چقدر اسب تیمار کردم باهاش و چقدر آدم کشتم یا چقدر .... ولی راک استار اخرش رکبی به ما زد و.. آسپول نمیکنم دیگه
      اقا ما رد ددو خریدیم ولی استرس اعلام نتایج مگه میزاره کسی پلی بده|:

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط lix_Max نمایش پست ها
      اقا ما رد ددو خریدیم ولی استرس اعلام نتایج مگه میزاره کسی پلی بده|:
      کلا امسال از دار دنیا یدونه سیستم نفتی رو دم دستم گزاشتم که باهاش میام انجمن و پی دی اف ها و فیلمهای آموزش میبینم همه چی رو جم کردم فرستادم با پست خونه عمه ام اهوازاین تنها ترین راه ممکن بود که نرم سراغ PS4 ولی اگه بیکاری برو بزن حال کن استرس مسترس هم بزار کنار به نظرم نتیجه بد وجود نداره همه نتایج خوبن ما بد عادت کردیم دیگاهمون رو باید تغییر بدیم

9. Top | #9
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات
      کلا امسال از دار دنیا یدونه سیستم نفتی رو دم دستم گزاشتم که باهاش میام انجمن و پی دی اف ها و فیلمهای آموزش میبینم همه چی رو جم کردم فرستادم با پست خونه عمه ام اهوازاین تنها ترین راه ممکن بود که نرم سراغ PS4 ولی اگه بیکاری برو بزن حال کن استرس مسترس هم بزار کنار به نظرم نتیجه بد وجود نداره همه نتایج خوبن ما بد عادت کردیم دیگاهمون رو باید تغییر بدیم
      خدایی واسه منی که تجربیم صفرم امکان پذیره یعنی خدایی میشه؟

10. Top | #10
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات

دوستان تقریبا
      267 روز مونده به کنکور 1400 البته اگه طبق گفته خود سنجش کنکور 10و11 تیر ماه برگزار بشه و تعویق نیافته من میگیرمش 260 روز یعنی 260*24 میشه 6000 ساعت تا کنکور1400(تازه بیشتر هم میشه من رندش کردم به نفع تو (دقیقش6240 ساعته)

خوب توضیح بسه بریم سراغ حساب کتاب (هر چند برنامه ماشین حسابی دوس ندارم ولی میخوام ثابت کنم بهت که میشه و باید بخونی اگه نخونی یه روز میاد حسرت میخوری که این تاپیک و این حرفها رو دیدی ولی عمل نکردی)

بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟(البته دقیقش رو بگم 3640 ساعت یادته که همون اول رند کردم) اگه همش رو درس بخونی میتونی حدود سه بار کنکور رو بخونی (یادت باشه کل کنکور حدود 1000 ساعت ومطالعه میخواد)هم اون 3400 ساعت رو نمیتونی بخونی ؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت / تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بدبینانه ترین حالت رو گفتم والا 7 ساعت خواب روزانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت از 24 ساعت روز و برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون و اون 4 ساعتش هم مال خودتقبوله؟؟ دو ماه بخون ببین معجزه میشه فقط یه خواهش ازت دارم دو ماه فقط بخون و درگیر نتیجه نشو اینکه من نمیرسم به ازمون اینکه دو هفته خوندم و آزمون ترازم این شد و.... اینا رو ولل کن فقط تا دو ماه بخون و معامله نکن با خودت که پیش خودت بگی من میخونم به شرط اینکه تو آزمون بعدی این بشه به خودت باج نده خواهشا دلی و قلبی کار کن و بخون تو بخون ببین چه معجزه ای میشه

دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی ممنون که روحیه دادی. ولی نمیخواست اینقدر خودتو اذیت کنی.میگفتی از الان تا کنکور ۲۶۰روز مونده که اگه روزی ۱۰ساعت بخونی میشه ۲۶۰۰ساعت(شوخی ) امیدوارم کنکور ۱۴۰۰ با خوشحالی بیای و تاپیک قبولی رو بزنی(هم شما و همه) .

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      و اينم اضافه كنم نقش انگيزه تو موفقيت اين نقش خيلي مهمه خيلي مهم .اگه انگيزه درست و عميق داشته باشي راه حل رو هميشه پيدا ميكني .موفقيت تو تحصيل سه ركن داره انگيزه . پشتكار و اصلاح و ايجاد عادت ها و استراتژي درست تو مطالعه و درس خوندن و از نظر من اولي مهمترينه چون اگه كافي نباشه دوتاي ديگم بوجود نمياد اما اين بعد يه مدت چرخه ميشه و روند شما رو بهتر ميكنه يعني انگيزه باعث ميشه شما قدرت داشته باشي عادت هاتو درست كني و بعد بهترين استراتژيها رو پيدا كني بعد يه مدت موفقيت هات تو اون دو مورد خودش انگيزتو تقويت ميكنه اين ميشه چرخه موفقيت. اينا ساده به نظر ميرسه اما عمل بهش سخته .
      انگیزه وجود نداره بلکه بوجود میاد میدونی به نظر من انگیزه عین عرق بدن میمونه تو درون وجود داره ولی باید تلاش کنی و کار کنی تا از بدنت جاری بشه و خبس عرق بشی
      انگیزه هم انطوریه همه ما تو درونمون انگیزه رو داریم ولی تاثیری رو ما نمیزاره تا وقتی که اینقدر عالی بخونی و کیف کنی از خوندن خودت تا بمباران بشی با انگیزه که حتی بعد اینکه برنامه ات تموم شد و میخواستی بخوابی هم خوابت نیاد و بخوای بخونی بازم .. انگیزه شالیده تلاش و استقامته و همه اینا در راستای هدف و عاشق هدف بودن معنی پیدا میکنه خیلی هامون هدف اصلا نمیدونیم چی هست هدف خودش شالیده دلیل هست شما اول و قبل از انتخاب هدف باید دلیل پیدا کنی برای خودت و علت اینکه درس نمیخونین هم همینه دلیل ندارید برای درس خوندن چرا درس میخونی ؟ میخوام پزشک بشم خوب اینکه نشد حرف دنبال دلیل باشید دلیل درس خوندن دلیل اینکه چرا میخواید پزشک بشید بعدی هاش(درس خوندنو انگیزه ...) خودش میاد پشت سر هم دلیل درس خوندن و سختی کشیدن برای یکسال و زود بیدار شدن و ... رو پیدا کنید فکر کنید حتی شده یه روز درس نخونید در این موارد فکر کنید بزارید ذهنتون فسفراش رو یه تکونی بده
      ویرایش توسط _Joseph_ : 23 مهر 1399 در ساعت 20:23

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi7070 نمایش پست ها
      خدایی واسه منی که تجربیم صفرم امکان پذیره یعنی خدایی میشه؟
      خودت چی فکر میکنی ؟؟؟
      به نظرم جواب این حرف دل خودته فکر کنی پیدا میکنی جوابشو و نظر من اصلا اونموقع برات مهم نمیشه که بگم میشه یا نه همون آخر متن هم گفتم که معامله نکن میشه یا نمیشه من ازت سوال دارم
      ایا نتایج رو دادن؟؟؟ آیا دنیا به اخر رسیده ؟؟؟؟آیا کنکور تموم شده؟؟؟ رتبه ها معلوم شده؟؟ اگه جوابت نه هست پس هنوز وقت داریم
      اصلا من نمیخوام بگم 260 روز دیگه این میشه یا نمیشه من میخوام تا این حد برات ساده اش کنم آیا میتونی از الان نسبت به دو ساعت قبلت بهتر باشی یا نه؟؟ میتونی بسم الله آیا میتونی فردا از وقتی که بیدار شدی کاری کنی تا نسبت به امروزت شرایط ات بهتر باشه و یه قدم به هدفت نزدیک بشی یا نه ؟؟؟ میتونی ؟؟ تبریک میگم بهت یک قدم یک قدم تو به انچیزی که میخوای میرسی مشکل همین یه قدم است

قدم اولت رو بردار

دوست من 1000 قدم رو با همین یه قدم یه قدم ساده اش میکنیم خواهش میکنم فکر نکن به اون قدم 1000 ام فقط و فقط به قدم 1 ام فکر کن بعدش به قدم دوم بعدش سوم اصلا انکار محدودیت دید داری قدم یکمت همین یه ساعت بعده ت این یه ساعت یه کاری کن نسبت به الان (ساعت 7.35 )بهتر شده باشی و به هدفت نزدیک تر شده باشی میگی تو یه ساعت اخه چه کاری میشه کرد؟؟؟ برو از ریاضی اتحاد ها رو بخون و یاد بگیر تو یه ساعت نه برایت سنگینه اتحاد؟؟؟ برو توان و رادیکال رو بخون اونم برات سنگینه؟؟؟؟ برو یه درس دینی بخون اونم سنگینه؟؟؟؟؟؟؟ برو 10 تا لغت حفظ کن ok?? همینجوری میچینیم میریم بالا به همین سادگیی

13. Top | #13
      کاربر انجمن

Tajob
      نمایش مشخصات

خودت چی فکر میکنی ؟؟؟
      به نظرم جواب این حرف دل خودته فکر کنی پیدا میکنی جوابشو و نظر من اصلا اونموقع برات مهم نمیشه که بگم میشه یا نه همون آخر متن هم گفتم که معامله نکن میشه یا نمیشه من ازت سوال دارم
      ایا نتایج رو دادن؟؟؟ آیا دنیا به اخر رسیده ؟؟؟؟آیا کنکور تموم شده؟؟؟ رتبه ها معلوم شده؟؟ اگه جوابت نه هست پس هنوز وقت داریم
      اصلا من نمیخوام بگم 260 روز دیگه این میشه یا نمیشه من میخوام تا این حد برات ساده اش کنم آیا میتونی از الان نسبت به دو ساعت قبلت بهتر باشی یا نه؟؟ میتونی بسم الله آیا میتونی فردا از وقتی که بیدار شدی کاری کنی تا نسبت به امروزت شرایط ات بهتر باشه و یه قدم به هدفت نزدیک بشی یا نه ؟؟؟ میتونی ؟؟ تبریک میگم بهت یک قدم یک قدم تو به انچیزی که میخوای میرسی مشکل همین یه قدم است

قدم اولت رو بردار

دوست من 1000 قدم رو با همین یه قدم یه قدم ساده اش میکنیم خواهش میکنم فکر نکن به اون قدم 1000 ام فقط و فقط به قدم 1 ام فکر کن بعدش به قدم دوم بعدش سوم اصلا انکار محدودیت دید داری قدم یکمت همین یه ساعت بعده ت این یه ساعت یه کاری کن نسبت به الان (ساعت 7.35 )بهتر شده باشی و به هدفت نزدیک تر شده باشی میگی تو یه ساعت اخه چه کاری میشه کرد؟؟؟ برو از ریاضی اتحاد ها رو بخون و یاد بگیر تو یه ساعت نه برایت سنگینه اتحاد؟؟؟ برو توان و رادیکال رو بخون اونم برات سنگینه؟؟؟؟ برو یه درس دینی بخون اونم سنگینه؟؟؟؟؟؟؟ برو 10 تا لغت حفظ کن ok?? همینجوری میچینیم میریم بالا به همین سادگیی
      داداش دمت گرم

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      دستت درد نکنه خیلی زحمت کشیدی ممنون که روحیه دادی. ولی نمیخواست اینقدر خودتو اذیت کنی.میگفتی از الان تا کنکور ۲۶۰روز مونده که اگه روزی ۱۰ساعت بخونی میشه ۲۶۰۰ساعت(شوخی ) امیدوارم کنکور ۱۴۰۰ با خوشحالی بیای و تاپیک قبولی رو بزنی(هم شما و همه) .
      امروز دو ساعت بیشتر به خودم وقت دادم گفتم این تاپیک رو بزنم شما رو هم با خودم تو این مسیر همراه کنم موفقیت تک نفره میچسبه ولی چند نفره دو گانه میچسبه عین اینه که آفلاین بازی کنی یا آنلاین با دوستات بازی کنی

15. Top | #15
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      امروز دو ساعت بیشتر به خودم وقت دادم گفتم این تاپیک رو بزنم شما رو هم با خودم تو این مسیر همراه کنم موفقیت تک نفره میچسبه ولی چند نفره دو گانه میچسبه عین اینه که آفلاین بازی کنی یا آنلاین با دوستات بازی کنی
      بله.درسته.انشالله موفقیت قسمت همه بچه های گل انجمن

صفحه 1 از 7 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)