خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 31 به 45 از 100
    1. Top | #31
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsh23 نمایش پست ها
      قضیه اینه که یه عده اونقدر فکر و ذهنشون مریضه که فکر میکردن داری رقیب حذف میکنیو فلان منم اونروزو یادمه دقیقا . دمت گرم بابت تاپیک
      دیگه هر چی بود و شد گذشت امروز رو نباید بزاریم همینجوری بگذره

2. Top | #32
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط sina_u نمایش پست ها
      شما اول به سوال من جواب بده بچه ها در اون تاپیک نحسی که میگی دقیقا چه فعالیتی میکردن.
      امضای فارس نیوز یک ربع زمان فرستادن درخواست برای نماینده 10 دقیقه.
      فعالیت دیگه ای که همه ادعاشو میکنن چی بود.
      برو اولین پست همون تاپیکو بخون گفته شده ممکنه به تعویق نیفته و درستونو بخونینو وقت کمیو برای اعتراض صرف کنین.
      اگه کسی میخواست از اخبار مطلع بشه نیم ساعت میتونست بیاد آخر شب چک کنه ببینه چه خبر هست.
      بار ها هم گفته شد تو اون تاپیک که درستونو بخونین و وقت کمی برای اعتراض بگذارین.

تو همون تاپیک چند روز پیش گفتم کمپین تعویق ایجاد کننده اش من نبودم توی تلگرام و هزار جای دیگه شروع شد و همه بچه ها دنبالش میکردن.
      اینجا هم باز من زمانی تاپیکو زدم که تاپیک های دیگه به حاشیه و حرفهای خاله زنکی و فحاشی کشیده شد.
      وقت تلف کردن مثل اعتیاد میمونه قبلا بوده و بعدش هم هست.
      گفتم ببینین اون کسی که این حرفو میزنه قبلش تو کدوم بخش سایت فعال بوده الان که کنکور تموم شده تو کجا فعال هست.
      بیشترین بحث هم کسانی راه مینداختن که 1400 کنکور داشتن و سابقشون هست که میگفتن 99 کنکور دارن. و الان مشخص شده 1400ی بودن.

سوال بعدی شمایی که ادعا میکنی به فکر بقیه بودی در اون زمان چیکار میکردی.
      داشتین تبلیغ اینو میکردین که برای نظام قدیم امضا جمع کنین و ادعا می کردین یک نظام قدیمی نباید بره نظام جدید و با کلی استدلال از معایب این کار می گفتین.
      چند ماه بعد که نظام جدید قطعی شد دارین از مزایای نظام جدید می گین که چقدر آسون هست.
      اونوقت شما با این تناقض در کارتون باعث نشدین کلی از بچه های قدیم دیرتر تغییر نظام بدن و چند ماه عقب بیفتن؟

به غیر از شما کسان دیگه ای هم بودن که حتی وضعیت بدتری داشتن تا یک ماه قبل از اون تاپیک داشتن میگفتن که کاملا راضی هستن از اینکه نظام قدیم موندن و انگار دارن برای کنکور 99 میخونن و کلی تو اون تاپیک سرو صدا کردن الان مشخص شده خودشون چند ماه قبل تر کتاب نظام جدید خریدن و داشتن برای 1400 میخوندن.

ضمنا اگه کنکور به تعویق میفتاد همین افرادی که آه و ناله میکنن الان تشکر می کردن.

مطمئنا مقصر من هستم باید میگذاشتم اون موقع روزی 4 تا تاپیک در میومد و کلی به هم توهین میکردن و وقت تلف میکردن. تا الان کم کاری خودشونو پای اون تاپیک ننویسن.
      درس عبرتی شد برام نه فقط در اینجا بلکه در هر جای دیگه اگه دیدم یکسری آدم دارن کار اشتباهی میکنن کلی از وقتمو هدر ندم و سعی نکنم اون کارو اصولی و درست پیش بببرم تا وقت همه کمتر تلف بشه و نتیجه بهتری بگیرن باید گذاشت تا بزنن تو سر و کله هم.
      سلام دوست من
      اول همه مشخصه خیلی عصبانی هستین و حرف من رو به خودتون گرفتید راستش من اصلا تا الآن نمیدونستم ایجاد کننده اون تاپیک شما بودید تا اینکه الآن گفتین پس حرف من رو به خودتون نگیرید دوم اینکه نحس بودن به این دلیل که حتی اگر تعویق هم میافتاد کنکور خیلی ها ضرر میدیدند باز کلا اگه تعویق میافتاد و نمیافتاد یه عده که درگیر این حاشیه شده بودند کلا روی هم ضرر میدیدند برای همین گفتم نحس منظور من قصد ایجاد کننده تاپیک نبوده کلیت کار و نفس حاشیه بوده حالا میتونست به جای تعویق هر حاشیه دیگری باشه که در اون زمان نحس و سم هست برای یه کنکوری که یک ماه دیگه کنکور داره مثل اینه که تو پیاده و بدون چتر تا خونتون 2 دیقه راه مونده باشه به فکر ابر های آسمون باشی که بارون میخواد بیاد یا نه خوب 2 دیقه راه مونده برای تو چه فرقی میکنه؟؟اگه استدلالت اینه که خیلی تایم بود یک ماه من بهت میگم فشار ماههای پایانی اونم تو اون حاشیه واقعا خیلی بیشتر از این بود که یه ماه خوان بدن به کنکوریها یا نه
      من خودم کنکوری 99 بودم ولی چون سرباز بودم و کنکور 99 رو اردیبهشت ثبت نام کردم و یه کارهایی هم شخصی داشتم که برای 99 میخواستم هم نمیتونستم بخونم ولی در مورد کنکور نظام قدیم هم بله من کاملا و با توان وجودم تلاش میکردم که تمدید بشه نه تنها من بلکه همه ی نظام قدیمی ها میخواستن تمدید بشه چون پول منابع بالا بود و اگر تمدید هم میشد و سنجش اعلام میکرد حتما نظام قدیم میموندم خودم با همه سنگینی که داشت که البته هنوز سنجش قطعی اعلام نکرده که کنکور 1400 دو نظامه خواهد بود یا نه ولی تو همون تاپیک ها هم من خودم حدودای اوایل مهر گفتم که دیگه صرف نمیکنه منتظر موند و اگه توانایی تهیه منبع دارید برید نظام جدید
      در مورد اینکه من از نظام قدیم خوب میگفتم اگر دقت داشته باشید ملاک و منبع حرفهای من کنکور 99 بود که برای نظام جدیدیها سوالات سخت شد چون نگرش طراح سوال یه نگرش نظام قدیمی بود این رو من نمیگم تمام دبیرهای به نام کنکور دارن میگن و تمام اعتراضات به سختی سوالات 99 هم ازاین نشات میگیره که چرا سوالای نظام قدیم طور سر از کنکور نظام جدید در آوردن
      درمورد آسانی دروس نظام جدید هم حرف من نیست خود نظام جدیدی ها و دبیر ها و موسسات و مشاورها همه اعتراف میکنن دروس نظام قدیم سنگینتر از نظام جدیده من کی باشم خلاف این رو بزنم ولی تفاوتها اونقدر هم زیاد نیست حتی بعضی دروس مثل زبان انگلیسی نظام جدید سخت تر از نظام قدیمه به نظر من
      ولی باز هم اگر نظام قدیم تمدید میشد من نظام قدیم شرکت میکردم و به نظام قدیمها هم توصیه میکردم نظام قدیم شرکت کنن که علت اش رو هم قبلا تو تاپیکهایی مشابه گفتم ولی الآن دیگه نه بله شهریور من میگفتم نظام قدیم ولی الآن دیگه نمیگم چرا؟؟؟ چون دیگه اگه تمدید بشه و نشه زمان این رو نداریم که منتظر سنجش باشیم و باید تکلیفمون رو مشخص کنیم البته در مورد اینکه گفتین من حاشیه ایجاد کردم و ... اگه باز هم پست های من رو ببینید من به همه پیشنهاد کردم از شهریور مباحث مشترک هر دو نظام رو حتما بخونن و به کسی یادم نمیاد گفته باشم درس نخونین و منتظر باشید مثل شما که حتی بعد کنکور هم اون تاپیکتون اپدیت میشد و دست از سر بچه ها برنمیداشت من حتی دیگه تاپیک نظام قدیم رو آپ هم نمیکنم خیلی وقته هر چند خبر هایی هم تازه رسیده در مورد نظام قدیم ولی دیگه قرارشون نمیدم چرا؟؟چونکه دیگه ارزش نداره میدونی فرق من با شما این بود که ارزش یه چیزی رو باید تو زمان مختص به خودش بدونی و حرفهایی که درمورد من زدید واقعا ناراحتم کرد چون من شما رو خطاب خرفهام قرار ندادم ولی شما شخص بنده رو ملاک قضاوت هاتون قرار دادین
      در آخر هم مقصر شما نیستید مقصر هیچ کس نیست دنبال مقصر نگردید که پیدایش نمیکنید و الآن هم حرف زدن در این موارد بیهوده هست و بی ارزش ولی منظور من شما نبودید منظور من کل حاشیه تعویق بود که نه تنها داوطلبان بلکه موسسات و خبرگزاری ها و دبیر ها و ..... رو هم تحت تاثیر قرار داد
      درمورد تاپیک تعویق هم که گفتید من چه چیزی گفتم من زیاد در جریان تاپیک نبودم چون همونجوری که گفتم کارهای شخصی داشتم که کلا حتی نمیتونستم درس بخونم چه برسه بیام 24 ساعته سر تاپیک بشینم ولی حرفی که زدم این بود که اصلا به تعویق امیدوار نباشید و همه تلاشتون رو کنید برای 31 مرداد اگه تعویق افتاد که چه بهتر اگه نیافتاد هیچی رو از دست ندادید اخرشم گفتم که یکی از دوستان از نماینده مجلس پرسیده گفتند که تعویق نمیافته ولی خلی گارد گرفته شد
      در کل تعویق دست ما نبودتنها چیزی که دست ما بود انتخاب بین خوندن و نخوندن بود که وقتی این حرف رو زدم بعضی ها بحث دموکراسی و اعتراض و سیاست رو پیش کشیدن که دیگه حرف نزدم چون فهمیدم اینجا جو کلا رو هواست
      ویرایش توسط _Joseph_ : 25 مهر 1399 در ساعت 12:24

3. Top | #33
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      سلام.
      عصبانی نیستم و کاملا با احترام با شما صحبت کردم.
      شما میگین حتی نمیدونستین ایجاد کننده اون تاپیک من بودم یعنی حتی پست اول اون تاپیکو نخوندین و حتی نمیدونین ما چقدر بارها تو همون تاپیک گفتیم درستونو بخونین و وقت کمی اینجا تلف کنیم و ممکنه تعویق نیفته و حتی بارها گفتیم وقتتونو با کسانی که میان اینجا بحث میکنن تلف نکنین.
      حالا شمایی که نه اطلاع دارین ما چی گفتیم و نه اطلاع دارین اون تاپیک زمانی زده شده که تاپیک های دیگه به حاشیه کشیده شده بود و همه داشتن توش وقت تلف می کردن چطور میاین میگین تاپیک نحس.
      و سوال منوجواب ندادین کسایی که میگن ما بخاطر اون تاپپیک ضرر کردیم کدومشون اومده گفته دقیقا چه فعالیتی تو اون تاپیک کردن؟
      اون تاپیک همونطور که درش گفته بودیم نیاز به فعالیت خاصی نداشت یکبار امضای فارس نیوز بود و یه بار هم برای نماینده اعتراضو فرستادن.

من کجا گفتم یکماه زیاد هست یا کم و اصلا در این باره صحبتی نکردم.

من نمی گم شما مقصر هستین یا نه فقط حقیقتو گفتم چون شما میگفتین به احتمال 99 درصد نظام قدیم تمدید میشه
      سوال من این بود
      "اونوقت شما با این تناقض در کارتون باعث نشدین کلی از بچه های قدیم دیرتر تغییر نظام بدن و چند ماه عقب بیفتن؟"
      اگه شما خودتونو مقصر نمیدونین یعنی دارین میگین هر کسی عقل داره و خودش میتونه تصمیم بگیره چه کاری انجام بده و خودتونو مقصر نمیدونین.
      پس چطور تاپیکی که بارها گفته شده درستونو بخونین و وقت کمی برای اعتراض صرف کنین و با بقیه بحث نکنین میتونه تاپیک نحس باشه اما تاپیک هایی که شما بالا میاوردین و میگفتین 99 درصد نظام قدیم تمدید میشه نحس نباشه.

فرق منو شما این نیست
      شما اگه اولین تاپیکی که من ایجاد کردمو میدیدین میفهمدین که من یکسال پیش و جزء اولین کسانی بودم که می گفتم برین اول کتاب نظام جدیدو بخونین(مخصوصا در رشته تجربی) و بعد تصمیم گیری کنین چه نظامی بدین در صورتی که همه بدون مطالعه کتاب نظام جدید بچه ها رو تشویق می کردن تو نظام قدیم بمونن.
      که باعث شد خیلی ها چند ماه دیرتر این قضیه رو بفهمن و تغییر نظام بدن. و اونهایی که پارسال تغییر نظام دادن میدونن یکسال جلوتر از بقیه بچه ها که الان مجبورا تغییر نظام بدن هستن.
      فرق منو شما این هست من اگه تمام جوانب یک موضوع رو در نظر نگیرم و ندونم یک تاپیک برای چی و در چه زمانی زده شده و هدفش چی بود، دربارش اظهار نظر نمیکنم و بهش نمی گم نحس ولی شما اینکارو کردین.
      اصلا نیازی نبود پست اول رو بخونم چون اسم تاپیک رو میدیدی محتواش رو متجه میشدی تحریم کنکور؟؟!!! یا ابلفضل مگه داریم؟؟ مگه میشه؟؟؟
      من تمام سوالاتون رو جواب دادم تو پست قبلی با دقت بخونید و از این بیشتر هم خودتون رو درگیر حاشیه نکنید (البته شاید هم بخواهید در حاشیه بمانید چون معلومه هنوز به فکر تعویق کنکور 99 هستید ) ولی من در گیر حاشیه شما نمیشوم اگر هم هر حرفی دارید بگذارید بعد از کنکور 1400 مفصل در موردش بحث میکنیم باهم الآن فعلا درس دارم نمیتونم ذهنم رو درگیر کارهای بیهوده کنم
      نظام قدیم رو هم من هر کاری از دستم بر اومد برای راهنمایی نظام قدیمی ها انجام دادم و اگر نظام قدیمیها اعتراضی به حرفهای بنده دارن میتونن اعلام کنن خوبی یا بدیش به شما چه ربطی داره نمیدونم والاه درضمن چرا اون تاپیکها الان بالا نمیاد با اینکه هنوز سرنوشت نظام قدیم مشخص نشده؟؟؟ هاااا؟؟؟جوابش اینه که دیگه ارزش نداره تو این تایم براش وقت گذاشت ما کار خودمونو بکنیم چه نظام قدیم و چه جدید باقیش دیگه دست ما نیست نمیتونیم که کلا کنکور رو تا روز برگزاری بیخیال بشیم و بریم تو سیاست و اعتراض و کمپین های جنجالی چهار تا ادم رو هم باهامون دادار دودور کنیم هم خودمون بد بخت شیم هم باعث بدبختی دیگران بشیم یدونه امضا بود اونم فرستاده شد گفتم یه هفته منتظر باشید موندیم جوابی نیومد دیگه تکلیف رو باید مشخص میکردیم منم به همه نظام قدیمی ها گفتم اون 99 درصد هم بله من امید داشتم تمدید بشه ولی نشد الآن به نظر خودت من چیکار باید بکنم بازم دو سه نفر رو با خودم همراه کنم برای اعتراض؟؟ تاپیک تعویق حتی تا بعد کنکور هم گرد و خاکش نخوابید و تغییر کرد به باطل کردن کنکور به خاطر تقلب دوستان نظام قدیمی کدومتون از تاپیک من (که البته مال من نبود تاپیک 6 ماه قبل استارت خورده بود من فقط اوردمش بالا با اخبار و پیگیری ها )متضرر شدین بیاید ببینم اینجا زود باشید
      شما از جای دیگه ای عصباانی هستید ولی سر من خالی میکنید اون هم بی دلیل و منظق که اشکالی نداره اگه اینجوری راحت میشید و عذاب وجدانتون میخوابه توصیه میکنم اینکار رو بکنید من ظرفیتم بیشتر از این حرفهاست
      عقب افتادن و یا حتی جلو افتادن افراد چه ربطی به من داره آخه عزیز کسی که خونده و یا میخوند چرا باید عقب بیافته ؟؟ سالانه اینهمه پشت کنکوری و عقب افتاده داریم بزار بهمن بیاد خودت تاپیکها رو میبینی دلیل اونا کیه؟؟ من ؟؟ شما؟؟؟ نه من نه شما مقصر نیستیم و منم شما رو مقصر ندونستم از اول ولی شما من رو مقصر دونستید که گفتم اشکالی نداره
      در ضمن دیگر از این به بعد توضیح نمیدم زیاد چون گفتم که درس هست و کنکور 1400 منم نظام قدیمی بودم که اومدم جدید به اجبار و با مشقت فراوان در تهیه منابع که هنوزم تکمیل نتوستم بکنمشون پس باید بیشتر بخونم بعد از 1400 میبینمت
      ویرایش توسط _Joseph_ : 25 مهر 1399 در ساعت 14:12

4. Top | #34
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      من هیچوقت درگیر حاشیه نبودم و بیشترین فعالیتم در بخش درسی بود و از این به بعد هم همینطوره.
      و اگه شما درباره اون تاپیک اظهار نظر نمیکردین پستتونو نقل نمی کردم.
      دقیقا جواب من هم به شما همینه شما که کنکوری 99 نبودین و اصلا نمیدونین اون تاپیک در چه زمانی و به چه هدفی زده شده نباید بهش بگین نحس. بگذارین خود کسایی که 99 کنکور دادن دربارش اظهار نظر کنن. ولی اگه این حقو برای خودتون قائل میشین که بهش انتقاد کنین و بهش می گین نحس ، باید تحمل انتقاد متقابل هم داشته باشین.
      موفق باشین.

حرفی که باید زده شده با مغلطه چیزی تغییر نمیکنه.
      موفق باشی.
      مغلطه چی هست؟میشه توضیحش بدید
      من کنکوری 99 به اونصورت نبودم نبودم ولی دلیلی نمیشه وقتی یه چیزی رو به صلاح یه عده نمیدونم و براشون خطرناک میدونم رو بهشون گوشزد نکنم خواه انجامش بدن خواه ندن اونش به من ربطی نداره من اونچیزی که میدونم درست هست رو میگم حالا خودشون مختارند اونزمان هم همین حرفهام رو زدم تو تاپیک شما ولی منفی خوردم و زیاد باب میل افراد واقع نشد چون تنها کسی که قاطع گفتم ول کنید این تاپیک رو من بودم و برای همین هم گارد گرفته شد در مقاابلم ولی الان نتیجه اظهر و منالشمس هست
      ویرایش توسط _Joseph_ : 25 مهر 1399 در ساعت 14:20

5. Top | #35
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

AkhmooAsabani
      نمایش مشخصات
      Up
      عاشقم گر نیستی لطفی بکن، نفرت بِوَرز
      بی‌تفاوت بودنت هر لحظه آبَم می‌کند...

6. Top | #36
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      بابا ول کنید این محاسبات ببخشید(مسخره رو)
      سرتونو بندازید پایین یه کتابو بگیرید بخونید بعدش تستشو بزنید
      به کسی هم کاری نداشته باشید.

7. Top | #37
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      یک هفته گذشت به همین سادگی 37 هفته بعدی هم خواهد گذشت اگر شروع نکنی پس شروع کن شرووووووووووووووع

8. Top | #38
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط acquisitivee نمایش پست ها
      بابا ول کنید این محاسبات ببخشید(مسخره رو)
      سرتونو بندازید پایین یه کتابو بگیرید بخونید بعدش تستشو بزنید
      به کسی هم کاری نداشته باشید.
      شما نگاه نکنید یه عده که هی بهانه دارن که از الان میشه رو به روش کاملا حرفه ای با اثبات گفتن که دیگه برن سر درسشون

9. Top | #39
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      سلام دوستان این متن رو تو یکی از تاپیکها نوشتم خواستم یه تاپیک جدا گانه هم براش بزنم تا هم تلنگری باشه به اونایی که ناامید شدن و شرع نکردن و هم برای اونایی که تابستون رو از دست دادن احساس میکنن برای کنکور باید زمان بیشتری از زمان باقی مونده کنونی داشته باشند دوستان تقریبا 267 روز مونده به کنکور 1400 البته اگه طبق گفته خود سنجش کنکور 10و11 تیر ماه برگزار بشه و تعویق نیافته من میگیرمش 260 روز یعنی 260*24 میشه 6000 ساعت تا کنکور1400(تازه بیشتر هم میشه من رندش کردم به نفع تو (دقیقش6240 ساعته) هر پایه کنکور از صفر تا صد همه دروسش چیزی حدود 200 ساعت وقت لازم داره این رو یه مشاوری تو اینستا یه بار گفت و از رو تدریس دبیران گفتند ایشون که به نظر منی که دهم رو تموم کردم درست هست گفته ایشون من میگیرم هر پایه کنکور 300 ساعت مطالعه لازم داره همه دروسش رو از صفر تا صد شما یاد بگیرید. خوبه؟؟ تا اینجا همه چی به بنفع تنبل هاست هاااا!! والا خودتون آستین بالا بزنید میبینید که حدود همون 200 ساعت میشه دروس رو خوند اون 50 تا 100 ساعت دیگه اش هم تست زیاد و مرور هاش هست پس چی شد؟؟ هر پایه 300 ساعت وقت میخواد یعنی کل کنکور که دهم و یازدهم و دوازدهم هست 900 ساعت وقت میخواد درسته؟؟ اصلا من میگم 1000 ساعت خوب شد؟؟ شاید خدای ناکرده مریض شدی یا یه چن روزی برامون کار پیش اومد زندگیه دیگه هی در حال چرخ زدنه پس کل کنکور 1000 ساعت مطالعه میخواد از صفر مطلق (هر چند من معتقدم هیچ کس صفر صفر نیست و حداقل یه بار اسم مطالب به گوششون خورده دیگه ) تا صد صد روزی 7 ساعت بخوابی 7*260 میکنه 1820 ساعت خواب تا روز کنکور روزی 3 ساعتم تفریح کنی و استراحت و ناهار و .... هر چی دلت خواس بکنی 3*260 میکنه780 ساعت که البته شایدم تفریح نکنی یا یکی در میمون بکنی این بستگی به خودت داره(اصلا یه چیز جالب بگم اگه از کوره در نری و تا یه سوالی میبینی نمیتونی حل کنی سریع از صندلیت یا زمین یا .... بلند نشی و جا نزنی و سمج وار بخونی و تا یاد نگرفتی از رو نری خودت تفریح هات رو هم میزاری درس میخونی چون درس خوندن خیلی برات شیرین میشه همون لحظه که یه تیپ سوال رو یه هفته است نمیتونی حل کنی ولی بار هشتم میفهمی حل اش رو میگی آهان اون آهانه خیلی شیرینه توصیه میکنم تجربه اش کنی خوب توضیح بسه بریم سراغ حساب کتاب (هر چند برنامه ماشین حسابی دوس ندارم ولی میخوام ثابت کنم بهت که میشه و باید بخونی اگه نخونی یه روز میاد حسرت میخوری که این تاپیک و این حرفها رو دیدی ولی عمل نکردی) 780+1820 میکنه 2600 ساعت خواب + تفریح و استراحت وشام و مهمونی و .... بقیه 3400 ساعت چی ؟؟؟(البته دقیقش رو بگم 3640 ساعت یادته که همون اول رند کردم) اگه همش رو درس بخونی میتونی حدود سه بار کنکور رو بخونی (یادت باشه کل کنکور حدود 1000 ساعت ومطالعه میخواد)هم اون 3400 ساعت رو نمیتونی بخونی ؟؟ روزی میتونی خیلی راحت 10 ساعت بخونی راحت راحت / تو شروع کن به خوندن بعدش میبینی که تا عید قشنگ میشه همه چی رو بست در ضمن من بدبینانه ترین حالت رو گفتم والا 7 ساعت خواب روزانه با 3 ساعت تفریح و استراحت روزانه میکنه 10 ساعت از 24 ساعت روز و برای خودت 14 ساعت میمونه که من گفتم از این 14 ساعت تو بیا روزی 10 ساعت بخون و اون 4 ساعتش هم مال خودتقبوله؟؟ دو ماه بخون ببین معجزه میشه فقط یه خواهش ازت دارم دو ماه فقط بخون و درگیر نتیجه نشو اینکه من نمیرسم به ازمون اینکه دو هفته خوندم و آزمون ترازم این شد و.... اینا رو ولل کن فقط تا دو ماه بخون و معامله نکن با خودت که پیش خودت بگی من میخونم به شرط اینکه تو آزمون بعدی این بشه به خودت باج نده خواهشا دلی و قلبی کار کن و بخون تو بخون ببین چه معجزه ای میشه "امیدوارم همگی سال بعد این زمان که نتایج کامل اومده به جاهایی که مستحقش هستیم برسیم"
      نصف ماه گذشت (15 روز) شروع کردی یانه؟

10. Top | #40
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      نصف ماه گذشت (15 روز) شروع کردی یانه؟
      من شروع کردم‌امروز ...

11. Top | #41
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Baharbhn نمایش پست ها
      من شروع کردم‌امروز ...
      موفق باشید

12. Top | #42
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      شما اول به سوال من جواب بده بچه ها در اون تاپیک نحسی که میگی دقیقا چه فعالیتی میکردن.
      امضای فارس نیوز یک ربع زمان فرستادن درخواست برای نماینده 10 دقیقه.
      فعالیت دیگه ای که همه ادعاشو میکنن چی بود.
      برو اولین پست همون تاپیکو بخون گفته شده ممکنه به تعویق نیفته و درستونو بخونینو وقت کمیو برای اعتراض صرف کنین.
      اگه کسی میخواست از اخبار مطلع بشه نیم ساعت میتونست بیاد آخر شب چک کنه ببینه چه خبر هست.
      بار ها هم گفته شد تو اون تاپیک که درستونو بخونین و وقت کمی برای اعتراض بگذارین.

تو همون تاپیک چند روز پیش گفتم کمپین تعویق ایجاد کننده اش من نبودم توی تلگرام و هزار جای دیگه شروع شد و همه بچه ها دنبالش میکردن.
      اینجا هم باز من زمانی تاپیکو زدم که تاپیک های دیگه به حاشیه و حرفهای خاله زنکی و فحاشی کشیده شد.
      وقت تلف کردن مثل اعتیاد میمونه قبلا بوده و بعدش هم هست.
      گفتم ببینین اون کسی که این حرفو میزنه قبلش تو کدوم بخش سایت فعال بوده الان که کنکور تموم شده تو کجا فعال هست.
      بیشترین بحث هم کسانی راه مینداختن که 1400 کنکور داشتن و سابقشون هست که میگفتن 99 کنکور دارن. و الان مشخص شده 1400ی بودن.

سوال بعدی شمایی که ادعا میکنی به فکر بقیه بودی در اون زمان چیکار میکردی.
      داشتین تبلیغ اینو میکردین که برای نظام قدیم امضا جمع کنین و ادعا می کردین یک نظام قدیمی نباید بره نظام جدید و با کلی استدلال از معایب این کار می گفتین.
      چند ماه بعد که نظام جدید قطعی شد دارین از مزایای نظام جدید می گین که چقدر آسون هست.
      اونوقت شما با این تناقض در کارتون باعث نشدین کلی از بچه های قدیم دیرتر تغییر نظام بدن و چند ماه عقب بیفتن؟

به غیر از شما کسان دیگه ای هم بودن که حتی وضعیت بدتری داشتن تا یک ماه قبل از اون تاپیک داشتن میگفتن که کاملا راضی هستن از اینکه نظام قدیم موندن و انگار دارن برای کنکور 99 میخونن و کلی تو اون تاپیک سرو صدا کردن الان مشخص شده خودشون چند ماه قبل تر کتاب نظام جدید خریدن و داشتن برای 1400 میخوندن.

ضمنا اگه کنکور به تعویق میفتاد همین افرادی که آه و ناله میکنن الان تشکر می کردن.

مطمئنا مقصر من هستم باید میگذاشتم اون موقع روزی 4 تا تاپیک در میومد و کلی به هم توهین میکردن و وقت تلف میکردن. تا الان کم کاری خودشونو پای اون تاپیک ننویسن.
      درس عبرتی شد برام نه فقط در اینجا بلکه در هر جای دیگه اگه دیدم یکسری آدم دارن کار اشتباهی میکنن کلی از وقتمو هدر ندم و سعی نکنم اون کارو اصولی و درست پیش بببرم تا وقت همه کمتر تلف بشه و نتیجه بهتری بگیرن باید گذاشت تا بزنن تو سر و کله هم.
      من فقط چن تا خط اول پستتون رو خوندم
      کاری به هیچیم ندارم فقط اینو بدونید که شاید یه رای دادن و پیام فرسادن و مطلع شدن از اخبار کلا یه ساعت وقت بگیره ولی ذهن ما درگیر این موضوع میشه وقتی تو میخوای یه فصل فیزیک رو بخونی ولی نمیدونی چقد وقت داری چجور میخوای بخونی؟
      وقتی میری به نماینده ها پیام میدی یعنی امیدواری به تعویق کنکور
      و تو نمیدونی چقد وقت داری تا کنکور تا ازون وقتت به خوبی استفاده کنی
      من تو اون تاپیک دیدم یکیو که میخواست جمع بندی رو شروع کنه ولی وقتی دید این همه ادم دارن پیام میدن و امیدوارن که تعویق بیوفته به جای شروع جمع بندی مطالب رفته سراغ مطالبی که نخونده و اخر سر بدون جمع بندی رفته سر جلسه
      خواهشا اینقد نگید یه ساعت دو ساعت

13. Top | #43
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      مورد اول تاریخ عضویت 15 شهریور 99.
      مورد دوم چه من اون تاپیکو میزدم و یا نمیزدم به سرعت چند تا تاپیک دیگه زده میشد چون هر روز داشت یک اخبار بیرون میومد. و بچه ها از جاهای دیگه مثل تلگرام و ... دنبال می کردن.
      مورد سوم برای من اعتراض کردین؟ هر کسی که فکر می کرد اینکار به ضرر سلامت خودش و خانواده اش هست اعتراض کرد. پس برای خودش اینکارو می کرد نه من.
      مورد آخر اگه فقط چند خطو خوندی نظر نده چون اصلا نمیدونی وقتی من اون تاپیکو زدم انجمن در چه وضعی بود. یه تاپیک که فقط داشتن توش شوخی میکردن و کلی وقت تلف میشد و یه تاپیک هم کشید به فحش.
      ادامه هم نده چون نه حوصله و نه وقتشو دارم که با بحث باهات تلف کنم.

عذر میخوام من اصلا نمیدونستم شما اون تاپیکو زدید اصلا هم منظورم این نبود که استارتر اون تاپیک مقصره.
      فقط من این جمله رو خیلی شنیدم که همه میگن فقط یه ساعت وقت برای پیام دادن و دنبال کردن اخبار لازمه...اگه پستمو بخونید همش در مورد این یه ساعت صحبت کردم
      من این جمله رو زیاد دیدم تو انجمن. و در جواب به تمام اون پست ها بود.
      اون موقع هم به عنوان مهمان به تاپیک سر میزدم.

14. Top | #44
      کاربر باسابقه

نمایش مشخصات
      ترجیح دادم به جای بحث تمام پستامو در این تاپیک پاک کنم.
      اینجوری هم وقت من گرفته نمیشه هم تاپیک به سمت دیگه نمیره.

خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد.
      نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.

درشتی و نرمی به هم در به است .......چو فاصد که جراح و مرهم نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش ..............نه سستی که ناقص کند قدر خویش

نه مر خویشتن را فزونی نهد ..............نه یکباره تن در مذلت دهد

شبانی با پدر گفت: ای خردمند ...........مرا تعلیم ده پیرانه یک پند

بگفتا: نیکمردی کن نه چندان..............که گردد خیره گرگ تیز دندان

15. Top | #45
      کاربر اخراجی

Sheytani
      نمایش مشخصات
      up برای اونایی که میگن از الان شروع کنم میشه؟

صفحه 3 از 7 نخستنخست ... 234 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)