خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 16 به 30 از 100
    1. Top | #16
      کاربر اخراجی

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مرسی از انرژی مثبتت تو این تاپیک

2. Top | #17
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Eli.. نمایش پست ها
      بله.درسته.انشالله موفقیت قسمت همه بچه های گل انجمن
      انشالله اولین کنکور قرن رو میترکونیم با همدیگه

3. Top | #18
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      1-یادگیری و دانش آموز کوشا شدن در مدت زمان باقی مونده کاملا قابل دسترسیه
      2-شما از نظر فیزیولوژیکی بحث رو در نظر میگیرید که من رو یاد سخن Sean Stephenson میندازه که گفت وقتی به دنیا اومدم همه دکتر ها گفتن تا 24 ساعت میمیره و دووم نمیاره ولی الآن همه اون دکتر ها مردند و تنها دکتری که باقی مونده من هستم توان هر کس با همدیگه متفاوته چه بسا الآن کسانی در کشور هستند که اگر همین الآن کنکور بدهند شاید همه دروس رو 100 بزنن ولی ما با اونا کاری نداریم ما برای بهتر کردن خودمون وقت میزاریم و در این راه باید هز تلاشی از دستمون بر بیاد بکنیم
      3-توان مغز به مرور با تلاش بیشتر میشه ولی اینوطری هم نیست کسی که تا الان تلاش نکرده نتونه از تلاش از الآن موفق بشه نمونه هاش زیادن (اصلا خیلی از افراد موفق پیوسته تا هدفشون بهتر و بهتر نشدن و به نحوی اینجوری بگم که موفق ترین آدم با کسایی هستند که بیشترین شکست ها رو خوردند و هیچ کس از بدل تولد تا اخر زندگیش بازدهیش 100 درصد نیبوده ولی اگه کسی بخواد میتونه تغییر بکنه و زمان هم برای تغیییر برای کنکور کافی هست)
      4-زمان برای ایجاد عادتهای لازم برای موفقیت کافی هست
      و در آخر این رو بگم که اگر از حرفهای من قانع نشدین توصیه میکنم مصاحبه بهنود محمدی رو مطالعه کنید که همه حرفهاش مثال نقض یست برای رد ادعاهای شما
      و من هم سال بعد به شما ثابت میکنم که اشتباه فکر میکنید تغییر ممکن و موفقیت از همه ممکن تر هست به شرط اینکه خواهانش باشیم و زیاد به حرفهای ادم هایی مثل شما گوش ندهیم چون که من میتونم از شما هم پارا فراتر بزارم و بگویم کسی میتوناد در کنکور موفق بشود که از اول ابتدایی تست کار کرده باشد و اگر کسی این کار را نکرده باشد موفقیتش ممکن نیست و سخت است و در یک سال غیر ممکن ولی دنیا پر از غیر ممکن هایی ست که ممکن شده است
      درآخر این حرف رو میخوام به شما بزنم چونکه زیاد از علم و فیزیولوزی مثال زدید
      تا سال 1954 باور عمومی و پزشکان و تمام محققان بر این بود که بدن انسان از نظر فیزیولوژیکی و ساختاری نمیتواند یک مایل رو زیر 4 دقیقه بدود و هر چقدر برای شکستن این رکورد تلاش میکردند و شکست میخوردند باورشون بیشتر و بیشتر میشد که این یه حقیقت هست و پذیرفته بودند که دویدن یک مایل زیر 4 دقیقه برای انسان غیر ممکن هست و حتی امکان اینکه یک انسان بتواند این کار را بکند هم امکان نداشت حتی فکرش رو هم نمیکردند امااا
      راجر بنیستر سر و کله اش پیدا شد و رکوردی زد زیر 4 دقیققه از اونموقع تا الان 20000 نفر تونستن کار راجر بنیستر رو تکرار کنن و اون رکوردی که سال 1954 علم غیر ممکن میدانست رو با آب خوردن انجام بدند حتی بچه های دبیرستانی تونستن یک مایل رو زیر 4 دقیقه بدوند یه نظرت از اونموقع تا الآن چی عوض شده؟؟؟ علم؟؟؟فیزیولوژی؟؟ آب و هوا؟؟؟ نخیر باور اینکه یک انسانی که تونسته این غیر ممکن رو انجام بده یک باور جدید بوجود اومد و باور قبلی غیر ممکن بودن شکست
      جالبه بدونی الآن رکورد دو یک مایل حدود 3.43 ثانیه است و این رو هم جالبه بدونی رکورد راجر بنیستر حدود 46 روز دوارم آورد و یکی دیگه اومد حتی راجر بنیستر رو هم رکوردش رو زد چون باور کرده بود علم در مقابل اراده و تلاش هم کم میاره علم میگه روزی 8 ساعت بخواب من ولی 6 ساعت میخوابم و چیزیم نشده علم میگه روزی 8 لیوان آب بخر من یادم نمیاد روزی بیشتر از شاید 4 لیوان آب خورده باشم و هنوز زنده ام دارم پیشرفت میکنم
      دوست من دنیا پر شده از این غیر ممکنهایی که یه دیوونه پیدا شده و ممکنش کرده تو ایران خودمونمم زیاد از این دیوونه ها داریم پس بیا یکم دیوونه باشیم
      شما هم دوست من اگر نمیخوایید کمکی بکنید ملالی نیست و مختارید ولی حق ندارید نا امیدی تزریق کنید

موفق باشید
      با دقت پست منو بخوني من نه قصد نا اميد كردن كسيو داشتم نه اينكه بگم نميشه يه ساله بهترين رشته ها رو قبول شد اصلا همچين چيزي نگفتم با نگرش و دلايلي كه در مورد زمان بندي و... اوردين موافق نبود و نظرم و دلايلش رو گفتم .نا اميدي هم تزريق نكردم نكاتي رو هم گفتم درباره انگيزه و راه موفقيت بر اساس فكر خودم. همه ازاديم كه نظر بديم و احترام بگذاريم بهم .همه ميخونن و از نظرات مفيدمون استفاده ميكنن و از اونا كه فك ميكنن درست نيست رد ميشن .
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش

4. Top | #19
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      با دقت پست منو بخوني من نه قصد نا اميد كردن كسيو داشتم نه اينكه بگم نميشه يه ساله بهترين رشته ها رو قبول شد اصلا همچين چيزي نگفتم با نگرش و دلايلي كه در مورد زمان بندي و... اوردين موافق نبود و نظرم و دلايلش رو گفتم .نا اميدي هم تزريق نكردم نكاتي رو هم گفتم درباره انگيزه و راه موفقيت بر اساس فكر خودم. همه ازاديم كه نظر بديم و احترام بگذاريم بهم .همه ميخونن و از نظرات مفيدمون استفاده ميكنن و از اونا كه فك ميكنن درست نيست رد ميشن .
      صد البته همینطوریه و منم با دقت پست شما رو خوندم و آزادانه هم نظر دادم و متشکر از شما که نظرتون رو در مورد پست من گفتید و صد البته که نظر مخالف گفتین چون کمتر کسی پیدا میشه تفکر نقادانه داشته باشه و منم نظر شمارو از منظر دیدگاه خودم مورد نقد قرار دادم و این دو مکمل یکدیگرند و کسانی که نظرات رو میخونن میتونین بهتر تصمیم بگیرند و هر انچیزی که به نظرشون مفید هست رو انجام بدهند
      ویرایش توسط _Joseph_ : 23 مهر 1399 در ساعت 21:51

5. Top | #20
      کاربر باسابقه

bi-tafavot
      نمایش مشخصات
      مهترین تجربه ای که ازیک سال پشت کنکورموندن به دست آوردم.
      اگه شروع نکنی قطعانمیشه
      ولی اگه شروکنی شایدبشه.
      وَلَا يَحْزُنْكَ قَوْلُهُمْ إِنَّ الْعِزَّةَ لِلَّهِ جَمِيعًا هُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ ﴿۶۵﴾

و گفتارشان تو را غمگین نکند
      زیرا همه عزت و توانمندی برای خداست
      او شنوا و داناست .

6. Top | #21
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انشالله اولین کنکور قرن رو میترکونیم با همدیگه
      انشالله. دیگه نمیزارم حسرتش (پزشکی ) امسال هم رو دلم بمونه.هر کی داره این پست رو میخونه تمام تلاششو بکنه.اگه بخوای بزاری واسه سال بعد، سال بعد هم میگی سال بعدتمام تلاشتونو بکنید تا مثل من به جایی نرسید که حتی از درس نخوندنتون هم خسته بشید.مهم نیست الان در چه وضعی(درسی) مهم اینه هر روز بهتر از دیروز باشی و خودتو بالا بکشی.یادتون نره شما قابلیت پیشرفت دارید.پس شروع کنید تا پیشرفت کنید. اینقدر نگید میشه یا نمیشه!!
      ویرایش توسط Lavender_Haze : 23 مهر 1399 در ساعت 22:01

7. Top | #22
      کاربر نیمه فعال

نمایش مشخصات
      انگیزه وجود نداره بلکه بوجود میاد میدونی به نظر من انگیزه عین عرق بدن میمونه تو درون وجود داره ولی باید تلاش کنی و کار کنی تا از بدنت جاری بشه و خبس عرق بشی
      انگیزه هم انطوریه همه ما تو درونمون انگیزه رو داریم ولی تاثیری رو ما نمیزاره تا وقتی که اینقدر عالی بخونی و کیف کنی از خوندن خودت تا بمباران بشی با انگیزه که حتی بعد اینکه برنامه ات تموم شد و میخواستی بخوابی هم خوابت نیاد و بخوای بخونی بازم .. انگیزه شالیده تلاش و استقامته و همه اینا در راستای هدف و عاشق هدف بودن معنی پیدا میکنه خیلی هامون هدف اصلا نمیدونیم چی هست هدف خودش شالیده دلیل هست شما اول و قبل از انتخاب هدف باید دلیل پیدا کنی برای خودت و علت اینکه درس نمیخونین هم همینه دلیل ندارید برای درس خوندن چرا درس میخونی ؟ میخوام پزشک بشم خوب اینکه نشد حرف دنبال دلیل باشید دلیل درس خوندن دلیل اینکه چرا میخواید پزشک بشید بعدی هاش(درس خوندنو انگیزه ...) خودش میاد پشت سر هم دلیل درس خوندن و سختی کشیدن برای یکسال و زود بیدار شدن و ... رو پیدا کنید فکر کنید حتی شده یه روز درس نخونید در این موارد فکر کنید بزارید ذهنتون فسفراش رو یه تکونی بده
      ديدگاهت برام جالب بود .من فك ميكنم انگيزه يه نيرو هست كه مارو به سمت هدفمون ميبره و باعث ميشه بتونيم سختي ها رو به جون بخريم با مشكلات بجنگيم و در سخت ترين شرايط تسليم نشيم و هر چي هدفمون برامون با ارزش تر و مسيري كه براش در نظر گرفتيم شفاف تر باشه انگيزه هم قوي تر ميشه .به مرور كه انگيزه هات رو تقويت كني و تلاشت مستمر باشه به يه فرد با اراده و قوي تبديل ميشي .و مسيري كه ترسيم كردي برا من يكم متفاوته مثلا من اينطوري بودم كه خب عاشق درمان انسان هام (زمان زيادي علاقمو ميدونستم) بعد ديدم برا رسيدن بهش بايد تلاش كنم و همچنين در كنار تلاش هام سعي كردم انگيزمو تقويت كنم با ديدن فيلم و سريال يه نمونش (برا من خيلي موثر بود) يا كتاب هاي مرتبط و... بعد كه وارد پرستاري شدم همين انگيزه قوي باز كمكم كرد كه از درس خوندن لذت ببرم هم اينكه خودم پيگير باشم چطور دانشجوي بهتري باشم (خيلي از دوستام فقط با تكيه به درس اساتيد جلو ميرن و اصلا جالب نيست به نظرم) .و اينكه اين تايپيك حال و هواي خوبي داره .بوي اميد ميده كه اين روزا همه نياز داريم بهش پشت كنكوري و دانشجوهم نداره
      تا توانی در جهان همراه اهل درد باش
      یا نبر نامی زمردی یا حقیقت مردباش
      ویرایش توسط prince : 23 مهر 1399 در ساعت 22:08

8. Top | #23
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط prince نمایش پست ها
      و اينكه اين تايپيك حال و هواي خوبي داره .بوي اميد ميده كه اين روزا همه نياز داريم بهش پشت كنكوري و دانشجوهم نداره
      هدف من از این تاپیک همینه و خوشحالم از اینکه مورد توجه قرار گرفته

9. Top | #24
      کاربر نیمه فعال

Khabalod
      نمایش مشخصات
      توی مسیر کنکور و زمانی که بعضیا دنبال پخش ناامیدی و حذف رقیبن آدمایه خوبی هم مثل شما پیدا میشن که دنیارو از زاویه قشنگ تری نشون بدن ممنون بابت تایپک خوبتون و وقتی که گذاشتید. موفق باشید

10. Top | #25
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط _Saturn_ نمایش پست ها
      توی مسیر کنکور و زمانی که بعضیا دنبال پخش ناامیدی و حذف رقیبن آدمایه خوبی هم مثل شما پیدا میشن که دنیارو از زاویه قشنگ تری نشون بدن ممنون بابت تایپک خوبتون و وقتی که گذاشتید. موفق باشید
      خوشحالم که مورد توجه تون قرار گرفته امیدوارم با همدیگه سال بعد این خاطرات خوب رو دوباره مرور کنیم

11. Top | #26
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      برو بالا

12. Top | #27
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      تک تک حرفاتو دوس داشتم جز کلمه تعویق:
      واقعا حالم ازین کلمه به هم میخوره

13. Top | #28
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis79 نمایش پست ها
      تک تک حرفاتو دوس داشتم جز کلمه تعویق:
      واقعا حالم ازین کلمه به هم میخوره
      من اون زمان تو اون تاپیک نحس گفتم که دوستان این تاپیک در این زمان سم مهلک هست برای شما ولی خیلی منفی خوردم و نسبت به من گارد گرفته شد برای همین هم میبینید که من حتی کنکور رو از تاریخ خود سنجش هم زودتر در نظر گرفتم و به نظرم هم باید همینطور باشه و واقعا کسی که تلاش کنه از همین الآن تا عید میتونه تسلط نسبی روی تمام دروس پیدا کنه و بعد عید هم این تسلط رو قوی تر و محکم تر میکنه با مرور و جمع بندی
      ویرایش توسط _Joseph_ : 24 مهر 1399 در ساعت 21:22

14. Top | #29
      کاربر حرفه ای

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      منکه اصلا از پشت کنکور موندنم ناراضی نیستم.
      خوشحالم هستم که خدا بهم یه فرصت داد تا
      بهترین خودمو به نمایش بذارم
      و بهم فهموند که حق من بیشتر از این چیزاس
      (اگه دنیا اونجوری که من میخوام نچرخه دنیا رو به اتیش میکشم)

15. Top | #30
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      من اون زمان تو اون تاپیک نحس گفتم که دوستان این تاپیک در این زمان سم مهلک هست برای شما ولی خیلی منفی خوردم و نسبت به من گارد گرفته شد برای همین هم میبینید که من حتی کنکور رو از تاریخ خود سنجش هم زودتر در نظر گرفتم و به نظرم هم باید همینطور باشه و واقعا کسی که تلاش کنه از همین الآن تا عید میتونه تسلط نسبی روی تمام دروس پیدا کنه و بعد عید هم این تسلط رو قوی تر و محکم تر میکنه با مرور و جمع بندی
      قضیه اینه که یه عده اونقدر فکر و ذهنشون مریضه که فکر میکردن داری رقیب حذف میکنیو فلان منم اونروزو یادمه دقیقا . دمت گرم بابت تاپیک

صفحه 2 از 7 نخستنخست 123 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)