خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    1. Top | #1
      کاربر اخراجی

bache-mosbat
      نمایش مشخصات

منابع جمع بندی، خط ویژه ، موج آزمون و ....

سلام وقتتان بخیر
      من وقتی برای نظام قدیم می خوندم ، کتابای خط ویژه خیلی کمکم میکرد از هر لحاظ منبع کمکی خوبی بود چه برای مطالعه طول سال و چه برای جمع بندی آخر سال
      کتابای خط ویژه زیست فوق العاده بودن
      همینطور خط ویژه دینی که مولف ش همون مولف کتاب دینی کاج نظام قدیم و خیلی سبز نظام جدیده
      از اون جایی که من این کتابا رو برای نظام جدید از نزدیک ندیدم و بررسی نکردم ، آیا توی این انجمن کسی این کتابا رو خونده؟
      یا غیر این کتابا ، کتاب دیگه ای برای جمع بندی میشناسه که سطح بالا هم باشه؟
      فرقی نداره منبع تستی باشه یا درس نامه یا تلفیقی از هر دو
      میخوام بدونم مثلا تو دریایی مثل زیست و دینی و ادبیات کتابای جمع بندی مناسب چین؟
      تا اونجایی که تجربه ام میگه فکر کنم موج آزمون زیست یکی از منابع خوب و عالی برای جمعبندیه که آزمون محوره.موج آزمون نظام قدیم درس نامه های نموداری فوق عالی داشت که جون میداد برای وقتایی که میخوای مرور سریع و جامع داشته باشی.نمیدونم موج آزمون نظام جدید هم از این درس نامه ها داره یا نه
      کتابای نردبان خیلی سبز برای جمع بندی هستن؟ اونا چطورن؟
      ممنون میشم تو پاسخ گویی به سوالاتم همکاری کنید
      موفق و مؤید باشید

2. Top | #2
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط مهرو نمایش پست ها
      سلام وقتتان بخیر
      من وقتی برای نظام قدیم می خوندم ، کتابای خط ویژه خیلی کمکم میکرد از هر لحاظ منبع کمکی خوبی بود چه برای مطالعه طول سال و چه برای جمع بندی آخر سال
      کتابای خط ویژه زیست فوق العاده بودن
      همینطور خط ویژه دینی که مولف ش همون مولف کتاب دینی کاج نظام قدیم و خیلی سبز نظام جدیده
      از اون جایی که من این کتابا رو برای نظام جدید از نزدیک ندیدم و بررسی نکردم ، آیا توی این انجمن کسی این کتابا رو خونده؟
      یا غیر این کتابا ، کتاب دیگه ای برای جمع بندی میشناسه که سطح بالا هم باشه؟
      فرقی نداره منبع تستی باشه یا درس نامه یا تلفیقی از هر دو
      میخوام بدونم مثلا تو دریایی مثل زیست و دینی و ادبیات کتابای جمع بندی مناسب چین؟
      تا اونجایی که تجربه ام میگه فکر کنم موج آزمون زیست یکی از منابع خوب و عالی برای جمعبندیه که آزمون محوره.موج آزمون نظام قدیم درس نامه های نموداری فوق عالی داشت که جون میداد برای وقتایی که میخوای مرور سریع و جامع داشته باشی.نمیدونم موج آزمون نظام جدید هم از این درس نامه ها داره یا نه
      کتابای نردبان خیلی سبز برای جمع بندی هستن؟ اونا چطورن؟
      ممنون میشم تو پاسخ گویی به سوالاتم همکاری کنید
      موفق و مؤید باشید
      واسه زیست من جمع بندی خیلی سبز و واسه دینی زیپ نشر الگو و موج آزمون و ادبیات جمع بندی مهروماه استفاده کردم مفید بودن خط ویژه دینی اش خلاصه اس شما باید به کتاب هم مسلط باشید ولی زیپ رو میشه به جای کتاب هم استفاده کرد کامله

اما یادتان باشد ؛
      که به شعر
      به آواز
      به لیلاهایتان
      به رویاهایتان
      پشت نکنید ...

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)