خانه شیمی

X
  • آخرین ارسالات انجمن

•  

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین
    نمایش نتایج: از 1 به 15 از 45
    1. Top | #1
      کاربر انجمن

نمایش مشخصات

فیزیک تاملند استاد ذهبی یا یحیوی؟؟؟؟

سلام
      اول بگم که من پشت کنکوری ام و فیزیکم صفره کامله مدرسه رو با 14 همش قبول شدم
      اگه تجربه یا اطلاعاتی درباره این دو دبیر دارید میشه بگید کدوم برای من بهتره؟؟

اولین منبع کتاب درسی و تست درسته ولی من هیچ اموزش درستی نداشتم کتاب گاج رو خوندم دهم رو کامل ولی تاثیر خیلی کمی برام داشت چون واقعا متن درسنامه کتاب رو نمیفهمیدم

2. Top | #2
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      یحیوی مسخره طور درس میده . اما راه خوبی هم شاید بشه فهمید از لای حرفاش
      ذهبی اکادمیک و اصولی درس میده اما تو برنامه ای که برا فیزیک گذاشتی نمیگنجه پارسال فشار روتو 6 جلسه 4 ساعته گفت ینی 24 ساعت!!!!!!!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

3. Top | #3
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دو دبیر قدرتمندیه ولی چون میگی صفری صد درصد یحیوی برات مناسبه

4. Top | #4
      کاربر نیمه فعال

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط Mohamad_R نمایش پست ها
      ذهبی اکادمیک و اصولی درس میده اما تو برنامه ای که برا فیزیک گذاشتی نمیگنجه پارسال فشار روتو 6 جلسه 4 ساعته گفت ینی 24 ساعت!!!!!!!
      یحیوی واقعا عالیه اولین نفری هستی که این حرفو راجبش میشنوم جوری میگه که جای سوال نمونه برای ادم . ذهبی هم خوبه ولی واسه دوستمون که یکم ضعیفتره یحیوی انتخاب مناسب تریه

5. Top | #5
      کاربر اخراجی

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط ij16 نمایش پست ها
      یحیوی واقعا عالیه اولین نفری هستی که این حرفو راجبش میشنوم جوری میگه که جای سوال نمونه برای ادم . ذهبی هم خوبه ولی واسه دوستمون که یکم ضعیفتره یحیوی انتخاب مناسب تریه
      لامصب با یه نمودار سرعت زمان چیکارا که کرد

6. Top | #6
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دو بهترین های فیزیک کنکورن

7. Top | #7
      کاربر باسابقه

Tajob
      نمایش مشخصات
      خودت دوتا فیلم ببین ازشون ببین کدوم خوبه دیگه نظر این واون میخوای چیکار!؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!

8. Top | #8
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      مهدی باباخانی هم خوبه

9. Top | #9
      کاربر فعال

نمایش مشخصات
      سلام قطعا آقای یحیوی مناسب شمان واقعا هم از صفر درس میدن و مفهومی و هم نکته های تستی به درد بخور(نه اینکه ذهنتون رو به انبار فرمول تبدیل کنن) و روش های بهتر برای حل سوالات همزمان با درک اون-مثلا در نمودار سرعت زمان نکات جالبی گفتن در حرکت با شتاب ثابت تا از دست تالس بازی و... راحت شی-آقای ذهبی من زیاد از ایشون چیزی ندیدم ولی همونقدر که دیدم خیلی مقید به کلاسیک درس دادن هستن و یکم رسمی تر حرف میزنن...صدای خیلی خوبی هم دارن انصافا بازم خودتون یه جلسه ببینید تا بفهمید با زبون کدوم بیشتر حال میکنید

10. Top | #10
      کاربر انجمن

Mamoli
      نمایش مشخصات
      هر دو خوب هستن ولی ذهبی خیییلییی درس هارو طولانی میکنه و اگر برنامه فشرده ای دارین اصلا پیشنهاد نمیشه

11. Top | #11
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      راه ابریشم آلا کازرانیان هم یه مقایسه ای کنید .

ضمنا فکر کنم برا کسی که فیزیک صفره یه تلقین و حس اولیه ای هستش که فیزیک درس بی ریخت و بدقلقه . اما وقتی واقعا بشینه با کتاب خوبی مثل مهروماه یا خیلی سبز بخونه قطعا فصلهایی مثل معناطیس و کار انرژی و چگالی و دینامیک رو با یه درسنامه به حد معقولی برسونه شاید تو حرکت و نوسان به مشکل بخوری و نیاز باشه بخونی با دبیر!!
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

12. Top | #12
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      راه ابریشم آلا کازرانیان هم یه مقایسه ای کنید .

ضمنا فکر کنم برا کسی که فیزیک صفره یه تلقین و حس اولیه ای هستش که فیزیک درس بی ریخت و بدقلقه . اما وقتی واقعا بشینه با کتاب خوبی مثل مهروماه یا خیلی سبز بخونه قطعا فصلهایی مثل معناطیس و کار انرژی و چگالی و دینامیک رو با یه درسنامه به حد معقولی برسونه شاید تو حرکت و نوسان به مشکل بخوری و نیاز باشه بخونی با دبیر!!
      راه ابریشم الا کیفیت کارشون قطعا عالیه و به تعداد فراوان هم تست حل میکنن واسه مباحث اونم تستای تالیفی خود مدرسش منتهی دوستان چسبیدن به ماتحت تاملند و کلاسینو و فکر میکنن هرجا گرون تر بود کیفیتش هم بهتره...

من کازرانیان قبلا یه قسمتایی از کارگاه نکته و تستش رو دیده بودم که خیلی خوب بود

13. Top | #13
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Mamoli
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها
      راه ابریشم الا کیفیت کارشون قطعا عالیه و به تعداد فراوان هم تست حل میکنن واسه مباحث اونم تستای تالیفی خود مدرسش منتهی دوستان چسبیدن به ماتحت تاملند و کلاسینو و فکر میکنن هرجا گرون تر بود کیفیتش هم بهتره...

تو راه ابریشم خیلی تست حل میکنن رگباری فقط تست حل میکنن البته من ثابتی رو دیدم هر تستی که چندین روش حل داره هم به هر روش جداگونه حل میکنه یه نکته های عجیب غریب هم گاهی میگه که من به واقعا هیچ جا ندیدم واقعا

14. Top | #14
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر

Khoshhalam
      نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط josef76 نمایش پست ها
      تو راه ابریشم خیلی تست حل میکنن رگباری فقط تست حل میکنن البته من ثابتی رو دیدم هر تستی که چندین روش حل داره هم به هر روش جداگونه حل میکنه یه نکته های عجیب غریب هم گاهی میگه که من به واقعا هیچ جا ندیدم واقعا
      اقای ثابتی واقعاااااا فوق العادست ... یه دبیر ریاضی واقعی خیلی انسان باسواد و باشخصیتیه بی نظیر هم درس میده
      حالا مقایسش کن با اون اریان حیدری...
      نه شعور داره و نه شخصیت و نه ادب فقط حرف مفت زدن بلده و تعریفای الکی از خودش
      اقای ثابتی چند لول بالاتره ازش به راحتی

15. Top | #15
      کاربر باسابقه
      کاربر برتر
      پاسخگو و راهنما

نمایش مشخصات
      نقل قول نوشته اصلی توسط amir1376 نمایش پست ها

برای حرکت 187 تا تست حل کرد . که تو اون حجم فوق العادهس
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬛⬜⬛⬜
      ⬜⬛⬛⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬜⬜⬜
      ⬜⬛⬜⬛⬛⬛⬜
      ⬜⬜⬜⬜⬜⬜⬜

صفحه 1 از 3 12 ... آخرینآخرین

افراد آنلاین در تاپیک

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربر و 1 مهمان)